Skocz do zawartości

Ślamazarnie to Liwakowi idzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 988
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ta miotla w czerwonym mundurku dlugo jeszcze będzie reprezentować gmine i pokazywać się z nowym burkiem .To obciach

Czy to jakaś sugestia w stronę cioci? Przecież przez "rajcę" wybrana całe IFS i atamany na nią głosowały. Już się nic zrobić nie da więc nie marudź.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to jakaś sugestia w stronę cioci? Przecież przez "rajcę" wybrana całe IFS i atamany na nią głosowały. Już się nic zrobić nie da więc nie marudź.

Masz rację "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma". Jackowi się podoba ciągle do kieliszka przypija a co tam darmowe to trzeba pić.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to jakaś sugestia w stronę cioci? Przecież przez "rajcę" wybrana całe IFS i atamany na nią głosowały. Już się nic zrobić nie da więc nie marudź.

Odczep się od Teresy pomaga ślimakowi jak może . Służy wszelką pomocą doradza. Jest w porządku.

Odnośnik do odpowiedzi

te sportowiec mało masz terenu do rekraacji to sie wyprowadz,ja mysle ze cpn i biedronka powinny powstac nawet na terenie boiska treningowego spoleczenstwo mamy biedne a ceny w sklepach wysokie ty pewnie nie widzisz w tym problemu ale dla wielu zapewniam cie ze to byc albo zdychac

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to jakaś sugestia w stronę cioci? Przecież przez "rajcę" wybrana całe IFS i atamany na nią głosowały. Już się nic zrobić nie da więc nie marudź.

Olo oszczędnie gospodarujesz prawdą ! Całe IFS nie głosowało na tą panią ! Ale to w tej chwili mało ważne. Podszczypujesz tutaj delikatnie aby ktoś puścił "farbę" w spodziewanej i oczekiwanej przez wielu zmianie ! W najbliższy piątek połkniesz swój język, mówiąc dzisiaj że "już się nic zrobić nie da..". Ale najciekawsza dla mnie, będzie twoja reakcja na wieść, że tak ostatnio obsobaczany przez ciebie Włodek, otrzyma od Rady "najwyższe zaszczyty" !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Olo oszczędnie gospodarujesz prawdą ! Całe IFS nie głosowało na tą panią ! Ale to w tej chwili mało ważne. Podszczypujesz tutaj delikatnie aby ktoś puścił "farbę" w spodziewanej i oczekiwanej przez wielu zmianie ! W najbliższy piątek połkniesz swój język, mówiąc dzisiaj że "już się nic zrobić nie da..". Ale najciekawsza dla mnie, będzie twoja reakcja na wieść, że tak ostatnio obsobaczany przez ciebie Włodek, otrzyma od Rady "najwyższe zaszczyty" !!!

i zostanie vickiem, wszyscy to już wiedzą
Odnośnik do odpowiedzi

Olo oszczędnie gospodarujesz prawdą ! Całe IFS nie głosowało na tą panią ! Ale to w tej chwili mało ważne. Podszczypujesz tutaj delikatnie aby ktoś puścił "farbę" w spodziewanej i oczekiwanej przez wielu zmianie ! W najbliższy piątek połkniesz swój język, mówiąc dzisiaj że "już się nic zrobić nie da..". Ale najciekawsza dla mnie, będzie twoja reakcja na wieść, że tak ostatnio obsobaczany przez ciebie Włodek, otrzyma od Rady "najwyższe zaszczyty" !!!

Przyznaję - pobiłeś mnie. Nic nie podszczypuję bo co tu dywagować skoro wszyscy są wybrani na stanowiska tylko zastępcy Jacka ciągle brak. Chociaż to akurat jego sprawa czy takiego powoła bo nie musi. Najwyżej zaoszczędzimy na Jackowy nowy fotel. Jakie Włodek może dostać zaszczyty - W programie sesyjnym nie ma nic o jakichkolwiek zmianach kadrowych. Nie wciskaj mi tu że coś się zmieni. Może inni ci uwierzą. Tym mnie nie przekonasz że pomysł z cpn i biedrą przy boisku jest genialnym pomysłem. Nie wiem po co chcecie iść na udry częścią mieszkańców. Lokalizacja takiej inwestycji jest zła nieprzemyślana z góry skazana na niepowodzenie.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo oszczędnie gospodarujesz prawdą ! Całe IFS nie głosowało na tą panią ! Ale to w tej chwili mało ważne. Podszczypujesz tutaj delikatnie aby ktoś puścił "farbę" w spodziewanej i oczekiwanej przez wielu zmianie ! W najbliższy piątek połkniesz swój język, mówiąc dzisiaj że "już się nic zrobić nie da..". Ale najciekawsza dla mnie, będzie twoja reakcja na wieść, że tak ostatnio obsobaczany przez ciebie Włodek, otrzyma od Rady "najwyższe zaszczyty" !!!

Rajco potwierdź czy dobrze dla odmiany ja rozumuję. Czy krokus ma zostać przewodniczącym rady? Przecież to nie realne do przeprowadzenia. Wieży nikt nie ruszy. Co za marzyciele.

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznaję - pobiłeś mnie. Nic nie podszczypuję bo co tu dywagować skoro wszyscy są wybrani na stanowiska tylko zastępcy Jacka ciągle brak. Chociaż to akurat jego sprawa czy takiego powoła bo nie musi. Najwyżej zaoszczędzimy na Jackowy nowy fotel. Jakie Włodek może dostać zaszczyty - W programie sesyjnym nie ma nic o jakichkolwiek zmianach kadrowych. Nie wciskaj mi tu że coś się zmieni. Może inni ci uwierzą. Tym mnie nie przekonasz że pomysł z cpn i biedrą przy boisku jest genialnym pomysłem. Nie wiem po co chcecie iść na udry częścią mieszkańców. Lokalizacja takiej inwestycji jest zła nieprzemyślana z góry skazana na niepowodzenie.

Ja bardziej wierzę "Olo" niż "rajcy".

Odnośnik do odpowiedzi

szafran się na to stanowisko absolutnie nie nadaje. To prostak i cham. Do swojej górniczej emerytury 4 tysiaki dostanie czyste 2 za przewodniczącego i można żyć. W dupę j***** się ustawił. I zaczyna już od poronionych pomysłach z planem przy boisku. Idiota!

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czy siak ja "rajcy" nie wierzę. Jaki to ma sens no i czy ciotka o tym wie. Dlaczego nie ma tego w punkcie obrad sesji. Teresa wam tak łatwo nie odpuści. Popamiętacie wy jeszcze gdzie raki zimują. Na jej miejscu robił bym tak jak szafran robił jej na sesjach. Poza tym ona powinna mieć dobrego prawnika może syn koleżanki radnej????

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czy siak ja "rajcy" nie wierzę. Jaki to ma sens no i czy ciotka o tym wie. Dlaczego nie ma tego w punkcie obrad sesji. Teresa wam tak łatwo nie odpuści. Popamiętacie wy jeszcze gdzie raki zimują. Na jej miejscu robił bym tak jak szafran robił jej na sesjach. Poza tym ona powinna mieć dobrego prawnika może syn koleżanki radnej????

Oj tam oj tam oni nawet nie wiedzą że Teresa przyjdzie przygotowana jak na wojnę.To może być sądny dzień nie dla niej tylko dla Włodka :P

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czy siak ja "rajcy" nie wierzę. Jaki to ma sens no i czy ciotka o tym wie. Dlaczego nie ma tego w punkcie obrad sesji. Teresa wam tak łatwo nie odpuści. Popamiętacie wy jeszcze gdzie raki zimują. Na jej miejscu robił bym tak jak szafran robił jej na sesjach. Poza tym ona powinna mieć dobrego prawnika może syn koleżanki radnej????

A co ty się raptem takim obrońcą wieży zrobiłeś ? Co Włodek ci już nie pasi ? Pewno nie pasuje ci do nowej tezy wybrzydzania wszystkiego co świeże i dobre ! A poszoł won ty gminny ujadaczu !

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...