Skocz do zawartości

Ślamazarnie to Liwakowi idzie


Rekomendowane odpowiedzi

Popatrz Olo tu https://www.facebook...30416131?ref=hl komentarze są pozytywne, 34 osoby polubiło wpis, żeby się nie okazało, że wszystkim się podoba, tylko ty marudzisz (ja też ten wpis polubiłem)

Polubień..... sam na nie klikasz jak szurnięty imbecyl. Już widzę radość ludzi jak się dowiedzą gdzie ma być stacja paliw. Olo ma racje To gminna ziemia i nie inwestor stawia warunki bo plan już jest jako gmina możemy tylko pomóc w zmniejszeniu podatku na początek a nie pozwalać burzyć przestrzeń. Sprawa ukantowana przez ślimaka i obiecana przed wyborami. Zaczyna się powyborcza spłata długów. Zawsze kosztem mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 988
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A ja ci Olo powiem, że nie tylko źle oceniasz sytuację, ty posługujesz się językiem rodem z PGRu i dlatego ja cię olewam, na nic innego nie zasługujesz, przykro mi

Możesz go olewać! Ale wielu z nas tu piszących ze słowem "Olo" się liczy. Jego wpisy w niczym mi PGR-ru nie przypominają ale wasze działania to już są rodem komuszego racinizmu. Jak sobie wyobrażasz że my będziemy rozgrywać mecz a tam obok smród benzyny i tankujące samochody. Masz chociaż trochę wyobraźni? Ty śmiesz mówić o WIZJI co za zdechłe towarzystwo.

Odnośnik do odpowiedzi

Polubień..... sam na nie klikasz jak szurnięty imbecyl. Już widzę radość ludzi jak się dowiedzą gdzie ma być stacja paliw. Olo ma racje To gminna ziemia i nie inwestor stawia warunki bo plan już jest jako gmina możemy tylko pomóc w zmniejszeniu podatku na początek a nie pozwalać burzyć przestrzeń. Sprawa ukantowana przez ślimaka i obiecana przed wyborami. Zaczyna się powyborcza spłata długów. Zawsze kosztem mieszkańców.

Imbecylem jesteś ty, na fejsie możesz kliknąć tylko raz, na dodatek masz listę tych którzy kliknęli i jeszcze się pod tym podpisują imieniem i nazwiskiem ty palancie!
Odnośnik do odpowiedzi

Możesz go olewać! Ale wielu z nas tu piszących ze słowem "Olo" się liczy. Jego wpisy w niczym mi PGR-ru nie przypominają ale wasze działania to już są rodem komuszego racinizmu. Jak sobie wyobrażasz że my będziemy rozgrywać mecz a tam obok smród benzyny i tankujące samochody. Masz chociaż trochę wyobraźni? Ty śmiesz mówić o WIZJI co za zdechłe towarzystwo.

Co ci się nie podoba z mojego PGR-owskiego języka? Komu stara kliko w nowym odkryciu idziecie na rękę? Komu włazicie w dupę? Kto was wsparł w oszukaniu mieszkańców? Jak to wizja patałachy z wisoli,że chcecie zablokować ewentualny rozwój infrastruktury sportowej? Czy boisko ma być jedyną oznaką sportu? Dziki powinny was obkopać w tej waszej zapyziałej, przegnitej układami gminie. Wlaśnie dlategho ,że nie pasowało atamanowi może Margulom TW"Janek" nie kiwnął nawet palcem w obronie CPN.Starzy, nowi następcy idą tą samą drogą.To ta sama klika trochę zmieniona w nazwach .Stare nawyki i głupota jednak biorą górę nad wyborczymi obiecankami.Mieszkańcy , znowu was wyprowadzono w pole. To jest początek działań tej nowej ,złodziejskiej układanki ze starych baranów. Czytajcie i wyrażajcie swoje uwagi, bo głupolom należy wytykać ich sitwę i zamiary psujące układ gminnych planów.

Odnośnik do odpowiedzi

Imbecylem jesteś ty, na fejsie możesz kliknąć tylko raz, na dodatek masz listę tych którzy kliknęli i jeszcze się pod tym podpisują imieniem i nazwiskiem ty palancie!

Jestem aktywnym fejsiaszem i nie będziesz mnie uczył jak cię można polubić( klikać polubienia) ględzisz jak potłuczony nie znając kompletnie jak to działa. Dostałeś kilka wskazówek od gliniarza z psl-u i udajesz komputerowca. Jesteś starym zgredem krokus i tyle ci powiem. Nie ucz informatyka jak to działa bo tylko tacy głópcy mogą takie teksty wpisywać hahahahahahaha

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem aktywnym fejsiaszem i nie będziesz mnie uczył jak cię można polubić( klikać polubienia) ględzisz jak potłuczony nie znając kompletnie jak to działa. Dostałeś kilka wskazówek od gliniarza z psl-u i udajesz komputerowca. Jesteś starym zgredem krokus i tyle ci powiem. Nie ucz informatyka jak to działa bo tylko tacy głópcy mogą takie teksty wpisywać hahahahahahaha

Twój wpis świadczy przeciwko tobie, wiesz jak to działa, a piszesz że to robi jedna osoba, i wszędzie widzisz krokusa, ty już bez niego się nawet wypróżnić nie możesz
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem aktywnym fejsiaszem i nie będziesz mnie uczył jak cię można polubić( klikać polubienia) ględzisz jak potłuczony nie znając kompletnie jak to działa. Dostałeś kilka wskazówek od gliniarza z psl-u i udajesz komputerowca. Jesteś starym zgredem krokus i tyle ci powiem. Nie ucz informatyka jak to działa bo tylko tacy głópcy mogą takie teksty wpisywać hahahahahahaha

Jasne że są tacy co pod swoim nazwiskiem bezmyślnie naciskają klawisz "polubienia" czy "lubię" ale zwrócę uwagę dla "fejs" że to dzieci czyli młodzież nie zorientowana w niczym a tym bardziej w życiu to po prostu nastolatki które wpisują sie do swojego nauczyciela. Nie jest to dla mnie wyznacznikiem poruszanego problemu. Problem polega na tym że plan przestrzenny jest i to aktualny i takie decyzje ni jak należy wytłumaczyć. Olo ma dużo racji i wielu tu piszących a to że dziki tam ryły i lepiej postawić cpn bo nie przyjdą napawa na świetny kabaret.

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne że są tacy co pod swoim nazwiskiem bezmyślnie naciskają klawisz "polubienia" czy "lubię" ale zwrócę uwagę dla "fejs" że to dzieci czyli młodzież nie zorientowana w niczym a tym bardziej w życiu to po prostu nastolatki które wpisują sie do swojego nauczyciela. Nie jest to dla mnie wyznacznikiem poruszanego problemu. Problem polega na tym że plan przestrzenny jest i to aktualny i takie decyzje ni jak należy wytłumaczyć. Olo ma dużo racji i wielu tu piszących a to że dziki tam ryły i lepiej postawić cpn bo nie przyjdą napawa na świetny kabaret.

tu pisze jeden nawiedzony olo i nikt wiecej
Odnośnik do odpowiedzi

Twój wpis świadczy przeciwko tobie, wiesz jak to działa, a piszesz że to robi jedna osoba, i wszędzie widzisz krokusa, ty już bez niego się nawet wypróżnić nie możesz

Daj staruchom trochę techniki to zaraz będą udawać specjalistów. Idź że dmuchać swoją miotłę i nie wpieprzaj się w temat.

Odnośnik do odpowiedzi

Tu pisze wiele osób ale dwóch przepraszam trzech jest nawiedzonych"Michał, Włodek i Mazurek" tylko tych trzech osłów wprowadza tu zamieszanie.

Kolejny raz jak widać nie mamy szczęścia do wybranej władzy. Nowi fanatycy na siłę chcą nas uszczęśliwiać bo rzekomo wszyscy na fejsie tego chcą, bo dziki im przeszkadzają, bo poprzednik źle zaplanował a oni są naszymi wybawcami i wiedzą lepiej nie pytając nas o zdanie. Tak dla przypomnienia zacytuję trochę programu Ińsko XXI - CZAS NA ZMIANY! -Zakończenia rażącego KOLESIOSTWA i NEPOTYZMU! -Zmiana sposobu zarządzania gminą z "JA na MY"-należy słuchać problemów ludzi, wychodzić im na przeciw.koniec cytatu. Kiedy pytaliście mieszkańców czy chcą w tym miejscu stacji paliw? Mnie nikt nie pytał a teraz jestem dla "rajcy" albo "wiem" tylko gawiedzią która ma posłusznie patrzeć na głupotę zaczynających rządzenie nowo wybranych władz. Powiedz mi "rajco" co to za klub nowy powstał bo wczoraj nie zdążyłem zapytać. Pochwaliłeś się że "nowy klub radnych " postanowił. Może jaśniej kto należy do tego klubu? I czyj to był pomysł ze stacją w tym miejscu i skąd pieniądze na nowy plan skoro opozycja grzmiała przed wyborami jak to gmina zadłużona aż po uszy i wyżej. Przez miesiąc w kasie urosło???

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny raz jak widać nie mamy szczęścia do wybranej władzy. Nowi fanatycy na siłę chcą nas uszczęśliwiać bo rzekomo wszyscy na fejsie tego chcą, bo dziki im przeszkadzają, bo poprzednik źle zaplanował a oni są naszymi wybawcami i wiedzą lepiej nie pytając nas o zdanie. Tak dla przypomnienia zacytuję trochę programu Ińsko XXI - CZAS NA ZMIANY! -Zakończenia rażącego KOLESIOSTWA i NEPOTYZMU! -Zmiana sposobu zarządzania gminą z "JA na MY"-należy słuchać problemów ludzi, wychodzić im na przeciw.koniec cytatu. Kiedy pytaliście mieszkańców czy chcą w tym miejscu stacji paliw? Mnie nikt nie pytał a teraz jestem dla "rajcy" albo "wiem" tylko gawiedzią która ma posłusznie patrzeć na głupotę zaczynających rządzenie nowo wybranych władz. Powiedz mi "rajco" co to za klub nowy powstał bo wczoraj nie zdążyłem zapytać. Pochwaliłeś się że "nowy klub radnych " postanowił. Może jaśniej kto należy do tego klubu? I czyj to był pomysł ze stacją w tym miejscu i skąd pieniądze na nowy plan skoro opozycja grzmiała przed wyborami jak to gmina zadłużona aż po uszy i wyżej. Przez miesiąc w kasie urosło???

Ochocho to teraz "Olo" pokazał prawdziwe oblicze opozycji. Nic dodać nic ująć. Jak dodam do tego ,że miało być większe bezpieczeństwo a w Storkowie grasuje podpalacz i burmistrz nic nie robi. Gdyby taka sytuacja zdarzyła by się Racinowskiemu to krokus pierwszy był by na miejscu zrobił fotki i umieścił na fejsie i portalu. Okrzyknął by go nierobem i nie dbającego burmistrza o zdrowie wyborców. Kiedyś martwił się o wałęsające psy, zagryzione owce a teraz ani nie kwiknie o niebezpieczeństwie obywateli że matka z 4 letnim dzieckiem w szpitalu. To jest Ińsko XXI które miało lepiej zadbać o nasze bezpieczeństwo. Olo ty pisz więcej bo my od ciebie dostajemy chęć i mobilizację do piętnowania takich zachowań nowej władzy. TO BYŁO JAWNE OSZUSTWO WYBORCZE.

Odnośnik do odpowiedzi

Ochocho to teraz "Olo" pokazał prawdziwe oblicze opozycji. Nic dodać nic ująć. Jak dodam do tego ,że miało być większe bezpieczeństwo a w Storkowie grasuje podpalacz i burmistrz nic nie robi. Gdyby taka sytuacja zdarzyła by się Racinowskiemu to krokus pierwszy był by na miejscu zrobił fotki i umieścił na fejsie i portalu. Okrzyknął by go nierobem i nie dbającego burmistrza o zdrowie wyborców. Kiedyś martwił się o wałęsające psy, zagryzione owce a teraz ani nie kwiknie o niebezpieczeństwie obywateli że matka z 4 letnim dzieckiem w szpitalu. To jest Ińsko XXI które miało lepiej zadbać o nasze bezpieczeństwo. Olo ty pisz więcej bo my od ciebie dostajemy chęć i mobilizację do piętnowania takich zachowań nowej władzy. TO BYŁO JAWNE OSZUSTWO WYBORCZE.

Włodek zatrzymał się na stacji paliw - tankuje.....Ciekawe spostrzeżenie " storkowianin" już by huczało na portalu i Racin byłby atakowany telefonami od Reni czemu nic nie robi....Ciekawe czy zadzwoniła do sztabu kryzysowego, że nowy burak nic nie robi....Olo dawaj chłopie czadu dawaj....masz słuszną rację a też mam ten program i jest taki zapis.....niech realizują to co obiecali kłamczuchy opozycyjne....Włodek ty śmieciu gdzie jesteś ze swoim aparatem...Drzewa po wichurze na cmentarzu to też wina wg ciebie Racina a co jest twoją winą nieuleczalna głupota???

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny raz jak widać nie mamy szczęścia do wybranej władzy. Nowi fanatycy na siłę chcą nas uszczęśliwiać bo rzekomo wszyscy na fejsie tego chcą, bo dziki im przeszkadzają, bo poprzednik źle zaplanował a oni są naszymi wybawcami i wiedzą lepiej nie pytając nas o zdanie. Tak dla przypomnienia zacytuję trochę programu Ińsko XXI - CZAS NA ZMIANY! -Zakończenia rażącego KOLESIOSTWA i NEPOTYZMU! -Zmiana sposobu zarządzania gminą z "JA na MY"-należy słuchać problemów ludzi, wychodzić im na przeciw.koniec cytatu. Kiedy pytaliście mieszkańców czy chcą w tym miejscu stacji paliw? Mnie nikt nie pytał a teraz jestem dla "rajcy" albo "wiem" tylko gawiedzią która ma posłusznie patrzeć na głupotę zaczynających rządzenie nowo wybranych władz. Powiedz mi "rajco" co to za klub nowy powstał bo wczoraj nie zdążyłem zapytać. Pochwaliłeś się że "nowy klub radnych " postanowił. Może jaśniej kto należy do tego klubu? I czyj to był pomysł ze stacją w tym miejscu i skąd pieniądze na nowy plan skoro opozycja grzmiała przed wyborami jak to gmina zadłużona aż po uszy i wyżej. Przez miesiąc w kasie urosło???

Olo wpis wcześniej wyzywasz od różnych takich, że aż się czytać nie chce, a za chwilę, zapewne po chłodnym prysznicu na rozpaloną głowę, zadajesz konkretne pytania. Aż strach ci odpowiadać i nie wiem czy znajdziesz w swoim słownictwie jakieś nowe i kwieciste inwektywy !

A tak na marginesie także, w którym miejscu nazwałem Ciebie lub innych "gawiedzią"?

Odnośnik do odpowiedzi

Ejże, ejże..Olo. Po co wybierałeś Szanownego Pana Liwaka Burmistrza ? Aby z każdym duperelem leciał do gawiedzi i pytał o zgody ??

No nie na tym polega demokracja i reprezentatywność organu wybieralnego. Burmistrz otrzymał także od Ciebie odrobinkę samodzielności aby w ważkich lub mniej ważkich sprawach, mógł za Ciebie i w Twoim imieniu, podejmować w jego ocenie, trafne (nie trefne !) decyzje. Oceniono że omawiana działka, lepiej się przysłuży naszej społeczności, będąc przeznaczona pod tak szczytny i oczekiwany cel !

Choćby tu i to nie jeden raz. To i tak kropla w morzu tego co piszecie na temat Ola i innych wyborców. Przecież wiadomo, że to wy. Ukłon w stronę ola pissze prawdę i nawet cytuje program wybranej do rządzenia "gawiedzi" to wy jesteście gawiedź. Ty rajco odpowiedz na pytania Ola ja też chcę wiedzieć co za klub powstał nawet wczoraj tego nie doczytałem ale baczne oko Ola widzi i dobrze...

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny raz jak widać nie mamy szczęścia do wybranej władzy. Nowi fanatycy na siłę chcą nas uszczęśliwiać bo rzekomo wszyscy na fejsie tego chcą, bo dziki im przeszkadzają, bo poprzednik źle zaplanował a oni są naszymi wybawcami i wiedzą lepiej nie pytając nas o zdanie. Tak dla przypomnienia zacytuję trochę programu Ińsko XXI - CZAS NA ZMIANY! -Zakończenia rażącego KOLESIOSTWA i NEPOTYZMU! -Zmiana sposobu zarządzania gminą z "JA na MY"-należy słuchać problemów ludzi, wychodzić im na przeciw.koniec cytatu. Kiedy pytaliście mieszkańców czy chcą w tym miejscu stacji paliw? Mnie nikt nie pytał a teraz jestem dla "rajcy" albo "wiem" tylko gawiedzią która ma posłusznie patrzeć na głupotę zaczynających rządzenie nowo wybranych władz. Powiedz mi "rajco" co to za klub nowy powstał bo wczoraj nie zdążyłem zapytać. Pochwaliłeś się że "nowy klub radnych " postanowił. Może jaśniej kto należy do tego klubu? I czyj to był pomysł ze stacją w tym miejscu i skąd pieniądze na nowy plan skoro opozycja grzmiała przed wyborami jak to gmina zadłużona aż po uszy i wyżej. Przez miesiąc w kasie urosło???

Bardzo ciekawe spostrzeżenia. Bardzo ciekawy tez punkt widzenia. Do mnie to przemawia. ja to kupuję bardziej niż "rajcę" i "wiem' niech się zatem trochę pospowiadają.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo wpis wcześniej wyzywasz od różnych takich, że aż się czytać nie chce, a za chwilę, zapewne po chłodnym prysznicu na rozpaloną głowę, zadajesz konkretne pytania. Aż strach ci odpowiadać i nie wiem czy znajdziesz w swoim słownictwie jakieś nowe i kwieciste inwektywy !

A tak na marginesie także, w którym miejscu nazwałem Ciebie lub innych "gawiedzią"?

Ale "rajca" się miga. Zapędzili sie w kozi róg. Teraz nie wiedzą jak z tego wybrnąć. Cóż można się spodziewać po takiej gawiedzi jak michał, szafran czy liwak. Nimi już tylko może sterować mazurek :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

A kto tam klika same matoły .W tym miejscu stacja paliw,bzdury totalne.Sam byłem świadkiem jak ten BERCIK ze śląska namawiał ludzi że bez ich wiedzy Racin zezwolił na stawianie masztu,że w takich sprawach muszą być konsultacje.Ta stronka na którą się powołujesz nic nie znaczy,klikac można sobie do wali.Nie wiem jakiego cymbała do klikania sobie wynalezliście.Olo popieram Twoje wpisy.Wkrętak już się na rządził,inwestycje jakie z Racinem robił to Jacuś już pokazał jak wyglądają .Same bagno.Tertaz on oczywiście też jako beton komunistyczny wieży w cuda.Zostawcie nasz teren w spokoju.

Odnośnik do odpowiedzi

A kto tam klika same matoły .W tym miejscu stacja paliw,bzdury totalne.Sam byłem świadkiem jak ten BERCIK ze śląska namawiał ludzi że bez ich wiedzy Racin zezwolił na stawianie masztu,że w takich sprawach muszą być konsultacje.Ta stronka na którą się powołujesz nic nie znaczy,klikac można sobie do wali.Nie wiem jakiego cymbała do klikania sobie wynalezliście.Olo popieram Twoje wpisy.Wkrętak już się na rządził,inwestycje jakie z Racinem robił to Jacuś już pokazał jak wyglądają .Same bagno.Tertaz on oczywiście też jako beton komunistyczny wieży w cuda.Zostawcie nasz teren w spokoju.

Olo skrobie pod różnymi nickami i sam siebie popiera ha ha ha ha ha ha
Odnośnik do odpowiedzi

A kto tam klika same matoły .W tym miejscu stacja paliw,bzdury totalne.Sam byłem świadkiem jak ten BERCIK ze śląska namawiał ludzi że bez ich wiedzy Racin zezwolił na stawianie masztu,że w takich sprawach muszą być konsultacje.Ta stronka na którą się powołujesz nic nie znaczy,klikac można sobie do wali.Nie wiem jakiego cymbała do klikania sobie wynalezliście.Olo popieram Twoje wpisy.Wkrętak już się na rządził,inwestycje jakie z Racinem robił to Jacuś już pokazał jak wyglądają .Same bagno.Tertaz on oczywiście też jako beton komunistyczny wieży w cuda.Zostawcie nasz teren w spokoju.

Chciałbyś żeby to "Olo" pisał ale to nie on niestety. jak widać myślących ludzi w gminie nie brakuje. Jest nas wielu. sam ze sobą to pisze "rajca i wiem".

Odnośnik do odpowiedzi

Ale przynajmniej pod jednym nickiem i za to go lubię

Jak tak go lubisz to czemu nie prosisz o interwencję w Storkowie? Jakiś psychopata grasuje a krokus go nie fotografuje. Przecież on jest wszędzie tam gdzie "pożar" w ciemniku w linówku i na drodze w sciennem i na cmentarzch taki cud malina hłe hłe

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...