Skocz do zawartości

Ślamazarnie to Liwakowi idzie


Rekomendowane odpowiedzi

Ten sponsoring zaprocentuje w miesiącach letnich ?! Obserwujcie "nowe" zatrudnienia w szkole !!! Ciekawe co będzie tam robiła p.Iza !!??

Przecież już od dawna wiadomo że Iza będzie tam uczyć. Ślimak jest jeszcze bardziej koteryjny niż Racin. Pamiętajcie jeszcze jest stanowisko zastępcy i tak będą jechać teraz na wybrańcach swoich. Zawsze o tym pisałem ale nikt mi nie wierzył. Właścicielka restauracji choć pracę ma to jeszcze dostanie następną a inni znów będą się tułać. To jest sprawiedliwość i jawność w pojęciu Michała i Jacka. jeszcze trochę a rogi urosną z koziołka na jelenia.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 988
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Przecież już od dawna wiadomo że Iza będzie tam uczyć. Ślimak jest jeszcze bardziej koteryjny niż Racin. Pamiętajcie jeszcze jest stanowisko zastępcy i tak będą jechać teraz na wybrańcach swoich. Zawsze o tym pisałem ale nikt mi nie wierzył. Właścicielka restauracji choć pracę ma to jeszcze dostanie następną a inni znów będą się tułać. To jest sprawiedliwość i jawność w pojęciu Michała i Jacka. jeszcze trochę a rogi urosną z koziołka na jelenia.

Prze wyborami naczytałem się dużo słów Michała o nepotyzmie buraka teraz wam szykują NEPOTYZM w największym wydaniu. Miało być lepiej a wyszło jak zawsze. Plujak ślimak jest jak wesz.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież już od dawna wiadomo że Iza będzie tam uczyć. Ślimak jest jeszcze bardziej koteryjny niż Racin. Pamiętajcie jeszcze jest stanowisko zastępcy i tak będą jechać teraz na wybrańcach swoich. Zawsze o tym pisałem ale nikt mi nie wierzył. Właścicielka restauracji choć pracę ma to jeszcze dostanie następną a inni znów będą się tułać. To jest sprawiedliwość i jawność w pojęciu Michała i Jacka. jeszcze trochę a rogi urosną z koziołka na jelenia.

Najpierw pomidory przejęli okazyjnie rybkę i zapisał na Izkę a teraz ma dostać pracę w szkole???? Opanowała nas pomidorowa banda która nie ma żadnych hamulców.

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw pomidory przejęli okazyjnie rybkę i zapisał na Izkę a teraz ma dostać pracę w szkole???? Opanowała nas pomidorowa banda która nie ma żadnych hamulców.

Zawistny typie. Każdy mógł kupić "Rybkę",nawet twoja banda i z toba hersztem na czele.Żeby prowadzić jakikolwiek biznes,trzeba być pracowitym i znać się.A ty potrafisz jedynie skamleć i zazdrościć innym. A weź się do pracy,to ci będzie lżej.

Odnośnik do odpowiedzi

Zawistny typie. Każdy mógł kupić "Rybkę",nawet twoja banda i z toba hersztem na czele.Żeby prowadzić jakikolwiek biznes,trzeba być pracowitym i znać się.A ty potrafisz jedynie skamleć i zazdrościć innym. A weź się do pracy,to ci będzie lżej.

Hmmmm to znaczy trzeba być dilerem narkotykowych, kraś w lesie drzewo, sprzedawać ludziom czyszczone kiełbasy i znać wszystkie plotki w gminie, upijać młodzież itd itp. wtedy zyskasz u ślimaka miano biznesmena hahahahahahahaha nie no boki zrywammmmmm hihihihihhihihhhhhhhhhhhhhhhhh

Odnośnik do odpowiedzi

Zawistny typie. Każdy mógł kupić "Rybkę",nawet twoja banda i z toba hersztem na czele.Żeby prowadzić jakikolwiek biznes,trzeba być pracowitym i znać się.A ty potrafisz jedynie skamleć i zazdrościć innym. A weź się do pracy,to ci będzie lżej.

Głupi przedstawicielu obecnej władzy, gdzie ty tutaj widzisz pracowitość? W ilości sprzedanych prochów i wódy na lewo? Bagno zalewa tę gminę jak arktyka świat.

Odnośnik do odpowiedzi

Głupi przedstawicielu obecnej władzy, gdzie ty tutaj widzisz pracowitość? W ilości sprzedanych prochów i wódy na lewo? Bagno zalewa tę gminę jak arktyka świat.

Mnie nikt nie wciskał na siłę prochów,alkoholu i dziewuch.Gdy mam ochotę to z tego korzystam bez pośrednictwa "pomcia".

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież oni nie są w prywatnym łóżku.Mają najważniejsze funkcje w gminie,więc co,powinien ją naparzać szampanówką,czy też mikrofonem?Wyluzuj !!!

Ale nie musi się do niej mizdrzyć i miętolić jak na sylwku na promenadzie, mnie tu śmierdzi starą sympatią.
Odnośnik do odpowiedzi

poprostu ludzie na poziomie,kultura i tyle...popieram ,teraz tylko rozmowa jest w Insku potrzebna i nie plujcie bo nalezy wspierac i pomagac

Kogo? Tę samą klikę IFS-u i atamana plus trzech ślimaczych? Czy też komuchów? kogo w tym bagnie wspierać?

Odnośnik do odpowiedzi

jak chcielibyście wiedzieć to właścicielka lokalu była sponsorem tej imprezy i nie wzięła za to pieniędzy

Znając realia to raczej właścicielka{ POMIDORY } nigdy nic nie dają bezinteresownie I ich majdan także wypracowali bez interesowni i prawie niewolnicy pomidorówki
Odnośnik do odpowiedzi

O Matko myślę że śnię

Nie ma tu żadnego snu. To oczywistość tak jak oni blisko z sobą są to by was to bardzo zdziwiło. Działoszewska i Liwak to dwa gagatki od gromadzenia dokumentacji na potrzeby żwirowni. Jacek mocno ja wtedy wspierał. Na sesjach do ówczesnej opozycji jacuś się sadził jak mało kto. Zawsze podnosił rączkę za jak niedawno radni racina. Dlatego nie liczcie na cuda. Patrzcie na to co widzicie tu widać głęboką przyjaźń. Kto załatwił że dyrektorem przez dwie kadencje był rysiu zwany "aa" bo wieża tak obiecała Jackowi że jego szwagier będzie szychą za wsparcie w wyborach. Taka miłość nie rdzewieje.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma tu żadnego snu. To oczywistość tak jak oni blisko z sobą są to by was to bardzo zdziwiło. Działoszewska i Liwak to dwa gagatki od gromadzenia dokumentacji na potrzeby żwirowni. Jacek mocno ja wtedy wspierał. Na sesjach do ówczesnej opozycji jacuś się sadził jak mało kto. Zawsze podnosił rączkę za jak niedawno radni racina. Dlatego nie liczcie na cuda. Patrzcie na to co widzicie tu widać głęboką przyjaźń. Kto załatwił że dyrektorem przez dwie kadencje był rysiu zwany "aa" bo wieża tak obiecała Jackowi że jego szwagier będzie szychą za wsparcie w wyborach. Taka miłość nie rdzewieje.

Myślę że to co teraz dzieję się w naszej ińskiej miejscowości to szok zarówno dla ludzi tu mieszkających jak i tych którzy bardziej obserwują to miejsce jako swoje rodzinne strony tak jest w moim przypadku kibicowałam nowej fali.... ludzi myślących o rozwoju tego pięknego regionu, myślałam o młodyvh i nowych twarzach ale to co się stało nie pozostawia żadnych wątp[liwości rozwój tej miejscowości został na dobre zablokowany.... wygrał taniec dwojga tylko w której nogawce jest ten który wyniósł to g...no na szczyt
Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma tu żadnego snu. To oczywistość tak jak oni blisko z sobą są to by was to bardzo zdziwiło. Działoszewska i Liwak to dwa gagatki od gromadzenia dokumentacji na potrzeby żwirowni. Jacek mocno ja wtedy wspierał. Na sesjach do ówczesnej opozycji jacuś się sadził jak mało kto. Zawsze podnosił rączkę za jak niedawno radni racina. Dlatego nie liczcie na cuda. Patrzcie na to co widzicie tu widać głęboką przyjaźń. Kto załatwił że dyrektorem przez dwie kadencje był rysiu zwany "aa" bo wieża tak obiecała Jackowi że jego szwagier będzie szychą za wsparcie w wyborach. Taka miłość nie rdzewieje.

Olo forma wróciła, brawo, zgadzam się z każdym słowem!
Odnośnik do odpowiedzi

Ile w was jadu...Nowy burmistrz dopiero zaczyna pracę (były święta i tyle wolnego we wszelkich instytucjach ,a i teraz jeszcze są ferie i wielu urzędnikow jest dalej na urlopach) opamiętajcie się dajcie chłopu czas ...w gminie jest bajzel na każdym kroku tu potrzeba lat a wy już....natychmiast !!!! najlepsze są teorie ktorych samemu nie należy realizować ....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...