Skocz do zawartości

Ślamazarnie to Liwakowi idzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 988
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Promenada już w nie pamięć poszła ,nikt już tam nie sprząta,słonecznik i inne elementy zalegają,a cos takiego to na bieżąco powinno się doglądać,przecież to wizytówka Ińska.Koło byłej Omegi szkło po rozbijane nikt nie reaguje,może trzeba wymienić pracowników odpowiedzialnych za porządki w gminie.

Ciekawe,kto słonecznika nasypał?A może to jego łupiny po wypluciu?Świadczy to o kulturze osobistej "plujka".Ja swoje dzieci uczę śmieci wyrzucać do śmietnika,a jeśli w pobliżu go nie ma,śmieci umieszcza się w torebce w kieszeni.Najzwyczajniej rejon promenady jeszcze nie został oddany do użytku,a tym samym nikt go jeszcze nie sprząta.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe,kto słonecznika nasypał?A może to jego łupiny po wypluciu?Świadczy to o kulturze osobistej "plujka".Ja swoje dzieci uczę śmieci wyrzucać do śmietnika,a jeśli w pobliżu go nie ma,śmieci umieszcza się w torebce w kieszeni.Najzwyczajniej rejon promenady jeszcze nie został oddany do użytku,a tym samym nikt go jeszcze nie sprząta.

To po co pozwalacie mieszkańcom chodzić!!? Trzeba było utrzymać jako plac budowy. Nowy burak nawet sylwka tam zrobił to oddany czy nie bo zaczynasz sie pultać gamoniu jeden.

Odnośnik do odpowiedzi

To po co pozwalacie mieszkańcom chodzić!!? Trzeba było utrzymać jako plac budowy. Nowy burak nawet sylwka tam zrobił to oddany czy nie bo zaczynasz sie pultać gamoniu jeden.

A jaka to różnica oddany,nie oddany.Ludzie, jako istoty rozumne nie zostawiają po sobie nieczystości!!!

Odnośnik do odpowiedzi

To po co pozwalacie mieszkańcom chodzić!!? Trzeba było utrzymać jako plac budowy. Nowy burak nawet sylwka tam zrobił to oddany czy nie bo zaczynasz sie pultać gamoniu jeden.

Od samego chodzenia nie ma potrzeby sprzatania.Nawet jeśli ktoś niechcący coś rozsypał,to powinien to posprzatać,a nie czekać na kategorię "podludzi",by sprzątnęli .Odwiedzam różne kraje cywilizowane. W zespole pałaców w Wiedniu przetaczają się, szczególnie latem,tłumy turystów z różnych części świata. Nikt tam nie sprząta w ciągu dnia i jest czysto !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Od samego chodzenia nie ma potrzeby sprzatania.Nawet jeśli ktoś niechcący coś rozsypał,to powinien to posprzatać,a nie czekać na kategorię "podludzi",by sprzątnęli .Odwiedzam różne kraje cywilizowane. W zespole pałaców w Wiedniu przetaczają się, szczególnie latem,tłumy turystów z różnych części świata. Nikt tam nie sprząta w ciągu dnia i jest czysto !!!

Nie no ty "Felicja" teraz pojechałaś szczerbatym pyskiem po promenadzie :) Ty Wiedeń widziałaś na zdjęciach w tv. Co za porównanie pałace i wiejski chodnik :D W tym Ińsku to ludziska maja humor :lol: Najlepiej niech nikt nie sprząta nie rządzi i nie bierze kasy od nas mieszkańców ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no ty "Felicja" teraz pojechałaś szczerbatym pyskiem po promenadzie :) Ty Wiedeń widziałaś na zdjęciach w tv. Co za porównanie pałace i wiejski chodnik :D W tym Ińsku to ludziska maja humor :lol: Najlepiej niech nikt nie sprząta nie rządzi i nie bierze kasy od nas mieszkańców ;)

Zapomniałam dodać,że wśród turystów są i Polacy.Nie ma tam jednak osób typu Olo.

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałam dodać,że wśród turystów są i Polacy.Nie ma tam jednak osób typu Olo.

Głupia 'Felicja' próbuje ze słomy zrobić się księżniczką. Wieśniaro gdzie tobie salony? Sprząta się wszędzie- za to miasto płaci. Na wiedeńskich salonach też. Pleciesz takie głupoty że rozśmieszasz mnie.

I po co ci to było, blokowy mądralo ? Widzisz jak Felicja poznała się na tobie po jednym twoim wpisie ! Siedź cicho i nie trzaskaj dziobem !

Ty jesteś wart "Felicji" dużo szczekasz mało robisz. Felicja może wszystkim skoczyć.

Odnośnik do odpowiedzi

Głupia 'Felicja' próbuje ze słomy zrobić się księżniczką. Wieśniaro gdzie tobie salony? Sprząta się wszędzie- za to miasto płaci. Na wiedeńskich salonach też. Pleciesz takie głupoty że rozśmieszasz mnie.

Ty jesteś wart "Felicji" dużo szczekasz mało robisz. Felicja może wszystkim skoczyć.

Brawo hahahah

Odnośnik do odpowiedzi

Olo posprzątałeś już słonecznik na promenadzie to możesz iść spać

Michał nie pozwalaj sobie kupczyku przebrzydły. s******* się z ciebie robi. Najwyższa pora żebyś jako władza wziął się do roboty zacznij od sprzątania słonecznika na promenadzie. Na bublu który przyjęliście jako opozycja na stan rzeczy. Wielki muzykant wziął się za władzę poszedł mi stąd gnido.

Odnośnik do odpowiedzi

Chodniki odśnieżone i posypane. Dobra robota młodego burka. Nic tylko chwalić !!

Popadasz w narcyzm. Żeby ci się w głowie nie poprzewracało. Przecież jest plus i wszystko samo się topi bez łaski. Natura działa sama jak jej nie przeszkadzasz.

Odnośnik do odpowiedzi

Ten co zlecił odsnieżanie powinien zapłacić.W taką pogodę ogłoszenie (dziś zakładany sgowce).Nie mam pojecia jak ciężki traktor z pługiem może jezdzić po chodnikach i je psuć,to nie jest jezdnia.Przyjrzyjcie się jak od takiego odsnieżania wyglądaja choniki,powyłupywane krawężniki.Racinowi jak zwrucono uwage to traktorów nie puszczał.Jacuś widać jeszcze nie obyty,chba wystąpi do powiatu o kostkę i to co po psuje to będzie naprawiał.

Zapłaciłby burmistrz,gdyby ktoś w takich warunkach złamał nogę,albo też poniósł inne straty z powodu śliskiej nawierzchni ulic,lub chodników.Nikt nie zagwarantuje,że ociepli się,a do tego czasu ktoś z tego powodu nie ucierpi.Burmistrz postąpił właściwie. Są zaplanowane środki na ten cel i nie ma co skapić.

Odnośnik do odpowiedzi

Takie to juz ludzie w Ińsku bardzo dobrze że chodniki odsniezone szłam do banku po kaske i szło sie okej nie po brei i wodzie - tak powinno byc zawsze i jeszcze jedno czy w gminie jest nowa sprzataczka bo widać czysto jakoś a w toalecie to widać szczególnie :)

Odnośnik do odpowiedzi

Takie to juz ludzie w Ińsku bardzo dobrze że chodniki odsniezone szłam do banku po kaske i szło sie okej nie po brei i wodzie - tak powinno byc zawsze i jeszcze jedno czy w gminie jest nowa sprzataczka bo widać czysto jakoś a w toalecie to widać szczególnie :)

Znalazła mi się propagandzistka od gloryfikowania ślimaka i reszty tych baboli. Czyściej? Brud jest najgorszy tam wszędzie gdzie siedzi paluch i leśkiw i spółka.

Odnośnik do odpowiedzi

Olka to żona Ola

Olo nie lubi obecnych cyrkowców. Patrzę na tego prostaka Liwaka to mnie śmiech ogrania. Moja żona to nie taka głupia gęś jak twoja pyskaczu. Ale jak ktoś liczy na dobre rządy tej trójcy klubowej to życzę powodzenia. Już przerzucają winę na poprzedników tak jak pisałem w kampanii. Przetrwają cztery lata a na oświadczeniach majątkowych z 500 zł na koncie Michała będą już tysiące. Pilnuj się z tą żoną bo jak mnie wkurwisz to na twoim kurduplu nie zostawię suchej nitki. Sam piszesz i doczepiasz cudze żony. Od dzisiaj jestem zaciekły wróg opozycji skoro na takie świństwa was stać.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...