Skocz do zawartości

Ślamazarnie to Liwakowi idzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 988
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A co ty się raptem takim obrońcą wieży zrobiłeś ? Co Włodek ci już nie pasi ? Pewno nie pasuje ci do nowej tezy wybrzydzania wszystkiego co świeże i dobre ! A poszoł won ty gminny ujadaczu !

Witaj J23 z tego co ja pamiętam to ty cały czas byłeś gminnym ujadaczem buraka. Świeże i dobre hihihiiiiii nie boki zrywam.

Odnośnik do odpowiedzi

"Na jej miejscu robił bym tak jak szafran robił jej na sesjach. " ?????A w której to było kadencji?

W obecnej oczywiście. Przecież na każdej sesji jej dosrywał baran jeden. Szafran to nieokiełznany gbur. W piątek powinien być prawnik gminny i prawnik Działoszewskiej.

Odnośnik do odpowiedzi

Powołali gamonie klub tylko nie piszą pod jaka nazwą.To że nic nie ma w porządku obrad to mogą wprowadzić.Na pewno nie odpuszczą Tereni i coś kombinują .Sesja może byc ciekawa,chyba że się wystraszą jak ostatnio.

We wszystkim masz rację oprócz "gamonie" !

Zawiązał się klub radnych Rady Miejskiej pod nazwą "IŃSKO RAZEM" , "w sile 11 szabel". Po czterech radnych; "IFS" i "Ińsko XXI" i troje radnych "Nasza Gmina Ińsko". Szefem klubu został wybrany P.Mazurek Zbigniew

Odnośnik do odpowiedzi

We wszystkim masz rację oprócz "gamonie" !

Zawiązał się klub radnych Rady Miejskiej pod nazwą "IŃSKO RAZEM" , "w sile 11 szabel". Po czterech radnych; "IFS" i "Ińsko XXI" i troje radnych "Nasza Gmina Ińsko". Szefem klubu został wybrany P.Mazurek Zbigniew

Zatem co dalej..............................................będziecie tymi szabelkami teraz machać......................czego mam się teraz spodziewać...........że głupota z biedronką przy boisku zablokujecie ślimakowi....................czego jeszcze mam się spodziewać................może trochę szczegółów ........................

Odnośnik do odpowiedzi

Olo jest zaszokowany i nie wie co teraz ma bidulek począć

Co tu ma szokować coś co wam się nie uda?Co mam począć "Ińsko razem" to idiotyczny twór. Ińsko jest tak podzielone że nic nigdy nie będzie razem tylko kilka dupków przy korycie.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo "rozjaśniła" Ci się już co nie co, piątkowa sesja ?

Niestety nic mi się nie rozjaśniło. Bo nie znam powodów dla których zamierzacie odwołać przez siebie wybraną przewodniczącą. Co ona takiego przeskrobała że chcecie ją odwołać chęć zysków i zamknięcie mordy przez szafrana. Jednakowoż nijak nie widzę tego z punktu prawnego.

Odnośnik do odpowiedzi

Mazurek szefem klubu,to matołek.Chyba będzie forsował plan dla wisoli .On z każdym się ułoży aby było mu dobrze.Przy tym wsparcie przydupasów z innych komitetów.Ale się zbratali,a gmina nadal się cofa.Ponoć posterunek energetyczny przenieśli do Chociwla także już nie dużo zostało.Poczta jest filią .Ciekawe kiedy przyjdzie komisarz do gminy i zrobi tu porządek.Co tu jest ciocia oddała wodociągi i na nic wpływu nie mamy,Racin oddał ośrodek zdrowia i na nic wpływu nie mamy,jeszcze została szkoła ,kino i boisko oraz plaża.Co roku cos oddadzą i po gminie.

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nic mi się nie rozjaśniło. Bo nie znam powodów dla których zamierzacie odwołać przez siebie wybraną przewodniczącą. Co ona takiego przeskrobała że chcecie ją odwołać chęć zysków i zamknięcie mordy przez szafrana. Jednakowoż nijak nie widzę tego z punktu prawnego.

Musi być powód P.Olo ? Za żywota ?! A może przyjdziesz na sesję i będziesz jej bronił ?!

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko Razem zobaczycie jak będzie.Szafran doił do siebie,musi się ludziom pokazać bo nie wybiorą go następnym razem ,a naobiecywał złote góry w Ściennym.Halejcio będzie drugim kompanem do naciskanie Jacka bo krew się poleje w Linówku.Coś robić trzeba Renia nie odpuści świetlica musi być i basta.Dla reszty kasy nie starczy i to będzie Ińsko Razem.Ciekawe kto był inicjatorem tego hasła-chyba politolog Michał.

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nic mi się nie rozjaśniło. Bo nie znam powodów dla których zamierzacie odwołać przez siebie wybraną przewodniczącą. Co ona takiego przeskrobała że chcecie ją odwołać chęć zysków i zamknięcie mordy przez szafrana. Jednakowoż nijak nie widzę tego z punktu prawnego.

To chyba nie tylko olo nie rozumie tego co sie dzieje ale chyba wszyscy którzy to czytają. Znam jednak Tereskę i wiem że pokaże pazura w piątek, niech się szafranowa gawiedź cieszy.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pitole co tu się wyrabia, jak wybrali tereskę to na cafe podniósł się larum pod niebiosa, a jak teraz ją odwołują to też wrzeszczycie bo wam nie pasuje, czy wam można dogodzić? Chyba nie.

Jeszcze się taki nie urodził,który by wszystkim dogodził. Logika na to wskazuje,że największy klub,powinien mieć własnego,wywodzacego sie z tego klubu przewodniczacego.Ta jest wszędzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pitole co tu się wyrabia, jak wybrali tereskę to na cafe podniósł się larum pod niebiosa, a jak teraz ją odwołują to też wrzeszczycie bo wam nie pasuje, czy wam można dogodzić? Chyba nie.

Takie pird....lenie o Chopinie zostaw sobie. Trzeba było z rozmysłem podejść do wszystkiego a nie przepalić nawet wodę. To dopiero trzeba mieć dwie lewe półkule żeby takie świńskie roszady wyczyniać. Ty sobie pitol tę swoją miotłę i pilnuj żeby ci deputat na węgiel nie przepadł bo juz z tylu źródeł ciągniesz że aż dziw że na oślej górce siedzisz. No ale teraz to już bedziesz szycha to cie bedzie stać na wszystko.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze się taki nie urodził,który by wszystkim dogodził. Logika na to wskazuje,że największy klub,powinien mieć własnego,wywodzacego sie z tego klubu przewodniczacego.Ta jest wszędzie.

Wszędzie to jest zakalec taki jak ty.Logiki to w tym wszystkim brak najbardziej. Jaki największy klub ty i ty????? To dopiero klub wszystkich radnych z IFS i Atamana czyli nic się nie zmieniło. Ech tam szkoda z tymi palantami się zadawać. Klub radnych Insko XXI powinien zejść do podziemia tam ich miejsce za to co zgotowali wyborcom. Je....bane gumofilce i słoma w gumiakach tfu.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pitole co tu się wyrabia, jak wybrali tereskę to na cafe podniósł się larum pod niebiosa, a jak teraz ją odwołują to też wrzeszczycie bo wam nie pasuje, czy wam można dogodzić? Chyba nie.

Tu nikt inny jak nie Olo broni tereski jak niepodległości. A pyszczył że liwak się obnosi z tą nie powiem jaką babom. Taki to wywrotowiec wszędzie go pełno i zawsze źle jak nie on to wymyśli ! Już go wykapowali ze pod innymi nykami pisze, baran jeden

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nikt inny jak nie Olo broni tereski jak niepodległości. A pyszczył że liwak się obnosi z tą nie powiem jaką babom. Taki to wywrotowiec wszędzie go pełno i zawsze źle jak nie on to wymyśli ! Już go wykapowali ze pod innymi nykami pisze, baran jeden

Ty się "Olo" nie czepiaj on wcale nie broni wieży on pisze jakie to może mieć skutki. Mądrze myśli dlaczego nie wybraliście szafrana kiedy był kandydatem przecież był! Przegrał z wieżą i to jego najwieksza porażka a teraz tak sobie myślę, że jego wybór na przewodniczącego będzie jeszcze wiekszą porażką. Nic tu do tego nie jakiś Olo. Zrozum że tu takich jak ty, ja , Olo ,rajców zdrajców pisze wielu. Nie czepiaj sie akurat tego co mądrze dedukuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...