Skocz do zawartości

Ślamazarnie to Liwakowi idzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 988
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Żal mi radnych Terebeckiego że nie maja honoru. Najpierw Szafran pluł im w twarz na swoim portalu a oni teraz wybierając go na przewodniczącego udają że to deszcz padał....

Bo teraz zagłosowali zgodnie z własnym sumieniem,a nie Bogdana.Nie są już radnymi Terebeckiego.Terebecki nie wszedł do rady.

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że mogę przedstawić dowód wpłaty. 150 złotych wpłaciłem na rzecz fundacji, która ma podopiecznego z naszej gminy. Z racji tego, że w tytule przelewu musiałem podać imię i nazwisko podopiecznego pozwoliłem sobie to zakryć aby nie narazić tej osoby na szkalowanie na tym forum. Pozostałą kwotę przekazałem sztabowi WOŚP w Ińsku na organizacje koncertu podczas finału w kinie Morena na co pokwitowania nie mam ponieważ sztab takowego nie wystawia ale informacja została podane na stronie Ińska. Kolejna dieta również zostanie przekazana na cele społeczne

post-155-0-01908600-1422723095_thumb.jpg

Edytowane przez MichałK
Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że mogę przedstawić dowód wpłaty. 150 złotych wpłaciłem na rzecz fundacji, która ma podopiecznego z naszej gminy. Z racji tego, że w tytule przelewu musiałem podać imię i nazwisko podopiecznego pozwoliłem sobie to zakryć aby nie narazić tej osoby na szkalowanie na tym forum. Pozostałą kwotę przekazałem sztabowi WOŚP w Ińsku na organizacje koncertu podczas finału w kinie Morena na co pokwitowania nie mam ponieważ sztab takowego nie wystawia ale informacja została podane na stronie Ińska. Kolejna dieta również zostanie przekazana na cele społeczne

Wiesz że jesteś oblazłą świnią??? To pierwsza i ostatnia twoja danina! Obiecałeś oddawać diety ale nie pensję. Tak więc następna będzie pensja i to nie 150 zł tylko kilka patoli. Jak się do tego odniesiesz mądralo?! Mam rację?

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że mogę przedstawić dowód wpłaty. 150 złotych wpłaciłem na rzecz fundacji, która ma podopiecznego z naszej gminy. Z racji tego, że w tytule przelewu musiałem podać imię i nazwisko podopiecznego pozwoliłem sobie to zakryć aby nie narazić tej osoby na szkalowanie na tym forum. Pozostałą kwotę przekazałem sztabowi WOŚP w Ińsku na organizacje koncertu podczas finału w kinie Morena na co pokwitowania nie mam ponieważ sztab takowego nie wystawia ale informacja została podane na stronie Ińska. Kolejna dieta również zostanie przekazana na cele społeczne

Gdzie ten knot Olo ? Niech pochwali chłopaka, tak ostatnio nalatuje na krokusa i michała ! Chyba się nie uchlał z rozpaczy że jego ciotka z "chonorem" odeszła ze stołka ??

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz że jesteś oblazłą świnią??? To pierwsza i ostatnia twoja danina! Obiecałeś oddawać diety ale nie pensję. Tak więc następna będzie pensja i to nie 150 zł tylko kilka patoli. Jak się do tego odniesiesz mądralo?! Mam rację?

Nie wyzywaj na młodego bo nie masz racji ! Dostanie jeszcze jedną dietę za styczeń !! Przeproś go zaraz

Odnośnik do odpowiedzi

Ale propagandowcy działoszewskiej działają na forum. Liwak w tak krótkim czasie już znalazł inwestora na stację paliw a to dopiero początek czteroletniej kadencji! Nareszcie będzie można znowu tankować w Ińsku a nie marnować paliwo na jazde do innych miejscowości.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale propagandowcy działoszewskiej działają na forum. Liwak w tak krótkim czasie już znalazł inwestora na stację paliw a to dopiero początek czteroletniej kadencji! Nareszcie będzie można znowu tankować w Ińsku a nie marnować paliwo na jazde do innych miejscowości.

To tankuj do pełna, a nie za 20 zyla hahaha na tym co najwyzej mozesz dojechac do lewiatana i z powrotem :D

Odnośnik do odpowiedzi

To tankuj do pełna, a nie za 20 zyla hahaha na tym co najwyzej mozesz dojechac do lewiatana i z powrotem :D

Za co? Może mi tereska dołoży ze swojej pensji skoro ińsko dzięki jej bioetanolowi tak rozkwita a nowy burmistrz musi robić ekspertyzy czy w ogóle się do czegoś nadaje? A poza tym maszynami rolniczymi też będę jechał 30 km w te i w te żeby zatankować do pełna tępy krawaciarzu? Współczuje twojej matce, że takiego bałwana urodziła... Dla takich jak ty to nawet najbardziej tępy argument wydaje sie na tyle dobry żeby udzielać się na jakimkolwiek forum... Idź ze swoim pomysłem na vcity gdzie twoje miejsce pustaku...

Odnośnik do odpowiedzi

Za co? Może mi tereska dołoży ze swojej pensji skoro ińsko dzięki jej bioetanolowi tak rozkwita a nowy burmistrz musi robić ekspertyzy czy w ogóle się do czegoś nadaje? A poza tym maszynami rolniczymi też będę jechał 30 km w te i w te żeby zatankować do pełna tępy krawaciarzu? Współczuje twojej matce, że takiego bałwana urodziła... Dla takich jak ty to nawet najbardziej tępy argument wydaje sie na tyle dobry żeby udzielać się na jakimkolwiek forum... Idź ze swoim pomysłem na vcity gdzie twoje miejsce pustaku...

Zapytaj, moze ci dołoży a raczej przyłoży juz nie powiem w co :D, zrozum człeku jeden, ze Ińsko to wichura w której nie opłaca sie otwierac stacji paliw, a dlaczego orlen zamknął CPN? bo nie przynosił zysków, proste i logiczne.

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytaj, moze ci dołoży a raczej przyłoży juz nie powiem w co :D, zrozum człeku jeden, ze Ińsko to wichura w której nie opłaca sie otwierac stacji paliw, a dlaczego orlen zamknął CPN? bo nie przynosił zysków, proste i logiczne.

Na właśnie taka jest terenia macha grabiami i efekty jej pracy są żadne, dobrze ją opisałeś. Ona tylko potrafi zbywać ludzi, którym powinna pomagać ale to już udowodnił wynik wyborczy :). Wichura w ińsku to też zasługa racinowskiego i dziełoszewskiej. Nic za ich kandencji nie udało się zrobić żeby ludzie tutaj mogli pracować więc podziękuj jej i jemu za taki stan miasta. A stacja paliw nie musi być duża. Kto powiedział, że tu musi być takiej wielkości jak ta co była w Ińsku ale takim jak ty to trzeba wytłumaczyć bo wy macie wyobraźnie i rozumek złotej rybki. Zrobicie rundkę w swoim akwarium i zapominacie wszystko.

Odnośnik do odpowiedzi
Pracowała razem z ideowcem kaziem a teraz on taki jej wróg? Może nie jest ten gad w IPN ale takich karów na karki nie wpisywali oni byli od otwierania drzwi TERESIE w klubie.

Do dziś jej to zostało wyzywa od krałów, coś z d***** itd a przecież ona jako przywodznicząca przez dwa miesiące nic nie zrobiła. Szafran przez jeden dzień więcej robi bo wrzuca filmiki, pisze artykuły i przede wszystkim rozmawia z ludźmi.

Odnośnik do odpowiedzi

Do dziś jej to zostało wyzywa od krałów, coś z d***** itd a przecież ona jako przywodznicząca przez dwa miesiące nic nie zrobiła. Szafran przez jeden dzień więcej robi bo wrzuca filmiki, pisze artykuły i przede wszystkim rozmawia z ludźmi.

No rzesz ty w mordę to się kuźwa dupek narobił kasę za to brał jako radny. Żeby wam się w tych d***** za bardzo nie przekręcało bo chyba wieża miała rację że wasze głowy bliżej d***.

Odnośnik do odpowiedzi

No rzesz ty w mordę to się kuźwa dupek narobił kasę za to brał jako radny. Żeby wam się w tych d***** za bardzo nie przekręcało bo chyba wieża miała rację że wasze głowy bliżej d***.

No właśnie kultura osobista Tereni na poziomie rynsztoku i jeszcze ma pretensje, że ją od wież nazywają. Pff.... Głowę w d**** to ona miała jak pozwoliłą na bioetanol. Dobrze, że z niej nikt nie będzie brał przykładu.

Odnośnik do odpowiedzi

No rzesz ty w mordę to się kuźwa dupek narobił kasę za to brał jako radny. Żeby wam się w tych d***** za bardzo nie przekręcało bo chyba wieża miała rację że wasze głowy bliżej d***.

Komunistka cytowała "świętej pamięci" tatusia Maruszaka. A mój dziadek mówił ; do byka nie podchodź od przodu,

do konia od tyłu,

a do idioty wcale !!

Odnośnik do odpowiedzi

Zatem niech się do niej nikt nie zbliża bo jeszcze zarazi kogoś tym trzecim :D

Po pokazówce jacka na sesji dali Bóg do niego też się ludzie nie zbliżą. Widać było jak bardzo jest poddany IFSowi i Szafranowi. Nie będzie samodzielnego rządzenia i silnej ręki. Będzie silna ręka mazurka.

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety płynna gadka to jedno a ślmacze tępo to drugie. Stąd ślimak idealnie pasuje do efektów pracy. Koncepcja budowy CPN przy lokalnym placu do wszelkch sportów też nie najlepiej świadczy i trzeźwym spojrzeniu na rozwój gminy w przyszłości.Za 5-12 lat,nigdy nic nie wiadomo.Bo żwirki mogą wykopać resztki mamuta i będzie geologiczna sensacja.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...