Skocz do zawartości

Ślamazarnie to Liwakowi idzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 988
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

oNA SAMA TAM POWINNA PRACOWAĆ W TEJ BIMBROWNI.sĄ WARUNKI SUPEROWE TYLKO DLA NIEJ

Jak się wyłazi z podziemi i widzi tylko wszystko co czarne to nawet d*** wydaje sie biała. Zamknąć górników pod ziemią i nie wypuszczać bo mają problemy z głową i myśleniem.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się wyłazi z podziemi i widzi tylko wszystko co czarne to nawet d*** wydaje sie biała. Zamknąć górników pod ziemią i nie wypuszczać bo mają problemy z głową i myśleniem.

A ciebie zamnknąć za poziemną ,szkodzącą gminie i szkalującą odważnych radnych.

Odnośnik do odpowiedzi

Komunistka cytowała "świętej pamięci" tatusia Maruszaka. A mój dziadek mówił ; do byka nie podchodź od przodu,

do konia od tyłu,

a do idioty wcale !!

Mogla zacytować któregoś z klasyków komunizmu. I zaśpiewać na konieć międzynarodówkę. Komuch będzie zawsze komuchem, nawet w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do odpowiedzi

Ślimak jest swojego poprzednika. Na wszystkich zabawach choinkowych w asyście Mazurka i Szafrana podnosi dzieciom drążek a prościej kij od miotły. W żadnym przypadku nie jest to inność, świeżość i poprawność polityczna. Tak po prawdzie to Szafran taki spuchnięty jak po trzydniowym piciu. Gorzała mu uszami wychodzi z wisoli bo Mazurek taki sam. Ślimak który nie wie co się wokół niego dzieje a raczej poza nim. No tak to wygląda niestety...

Odnośnik do odpowiedzi

Mazurkowi nic juz nie pomoże że teresę opluwa ,nie może sie pogodzić jak ona mogła mnie MAZURKA wsypać.Szfran tylko rece zacierał jak go smarowała,nawet go nie bronił a tak wszystko po układał.Jeden jak i drugi nic nie warci oszuści pełnej masci.Ten kościelny tez się ze szmacił.Mszczą się teraz na cafe.Widac ruszysz gówno a ono odrazu smoerdzi

Odnośnik do odpowiedzi

Mazurkowi nic juz nie pomoże że teresę opluwa ,nie może sie pogodzić jak ona mogła mnie MAZURKA wsypać.Szfran tylko rece zacierał jak go smarowała,nawet go nie bronił a tak wszystko po układał.Jeden jak i drugi nic nie warci oszuści pełnej masci.Ten kościelny tez się ze szmacił.Mszczą się teraz na cafe.Widac ruszysz gówno a ono odrazu smoerdzi

Przyjaciół nie poznajemy w biedzie, tylko po tym jak znoszą nasz sukces - Paulo Coelho

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjaciół nie poznajemy w biedzie, tylko po tym jak znoszą nasz sukces - Paulo Coelho

Nie przychylam sie do tej teorii Paulo bo ja właśnie przyjaciół poznałem jak byłem w biedzie. Wymyślasz po starych przepowiadaczach wzoruj się na współczesnych czas się dopasować do systemu.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przychylam sie do tej teorii Paulo bo ja właśnie przyjaciół poznałem jak byłem w biedzie. Wymyślasz po starych przepowiadaczach wzoruj się na współczesnych czas się dopasować do systemu.

Olo,jeśli osiągniesz sukces osobisty w gospodarce,czy też społeczny lub zawodowy,będę w tej grupie ,która ci pogratuluje i będzie cieszyć się z twojego sukcesu.Jakże często bywa,że osobom odnoszacym sukces zazdrości się i ich z tego powodu nienawidzi.Nie pouczaj mnie,na czym mam się wzorować. Ja nie pouczam nikogo.Przedstawiam jedynie wazne myśli innych.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo,jeśli osiągniesz sukces osobisty w gospodarce,czy też społeczny lub zawodowy,będę w tej grupie ,która ci pogratuluje i będzie cieszyć się z twojego sukcesu.Jakże często bywa,że osobom odnoszacym sukces zazdrości się i ich z tego powodu nienawidzi.Nie pouczaj mnie,na czym mam się wzorować. Ja nie pouczam nikogo.Przedstawiam jedynie wazne myśli innych.

Coraz częściej masz tylko myśli. Żeby nie naszły cię myśli samobójcze. Wiesz bardzo często się zdarza że od namiaru dobrobytu ludziom odbija palma.

Odnośnik do odpowiedzi

Rada Miejska w Ińsku informuje,

że Przewodniczący Rady Włodzimierz Szafran

pełni dyżur i przyjmuje interesantów

w Biurze Rady Miejskiej w Ińsku

ul. Boh. Warszawy 38, 73-140 Ińsko (parter, pokój nr 8)

w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca

w godzinach 16:00 - 17:00.

W każdy trzeci poniedziałek miesiąca dyżur pełni

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ińsku

Jerzy Kościelny.

Mieszkańcy mogą również umówić się z Przewodniczącą Rady w innym terminie po uprzednim zgłoszeniu tego faktu

w Biurze Rady Miejskiej w Ińsku

pod numerem telefonu 91-5621-012.

Monika Pani Przewodniczącej już nie ma!!! Jest Pan Przewodniczący chyba że jeszcze można się umawiać z byłą Przewodniczącą a to co innego. Cofam pytanie..

Odnośnik do odpowiedzi

Mazurkowi nic juz nie pomoże że teresę opluwa ,nie może sie pogodzić jak ona mogła mnie MAZURKA wsypać.Szfran tylko rece zacierał jak go smarowała,nawet go nie bronił a tak wszystko po układał.Jeden jak i drugi nic nie warci oszuści pełnej masci.Ten kościelny tez się ze szmacił.Mszczą się teraz na cafe.Widac ruszysz gówno a ono odrazu smoerdzi

Oj alka co z ciebie za nowość z czym ty wylecialaś czyżbyś piła szalej z tą całą kliką? twój stary znosi ploty z gminy i ze szkoły!... tylko ty płytko myślisz! ale z tego całego bagna ciągniesz jak i cycka matki ...pozdro
Odnośnik do odpowiedzi

Oj alka co z ciebie za nowość z czym ty wylecialaś czyżbyś piła szalej z tą całą kliką? twój stary znosi ploty z gminy i ze szkoły!... tylko ty płytko myślisz! ale z tego całego bagna ciągniesz jak i cycka matki ...pozdro

No własnie ktoś wie o co chodzi! jest jeden taki typowy pomiot ińskowy który wsadzi wszędzie dupę i swoją wiedzę przenosi na grunt domowego ogniska ...wszędzie wkręci swoje pomioty i oni mają z czego zyć a resztę da MOPS! a Alka ma szeroką dupę i Ful rodziny i ten karakan radny z tej rodziny niby naj mądzrzejszy boi sie tego wielkoluda żeby mu ucha nie odgryzł,. a jak on ryknie w blokowisku, to wszyscy stoją na baczność... tylko alka sra w gacie i tego potwora próbuje udobruchać bo rano on nic nie pamięta....ale z roku wyciągnie wszystklie brudy
Odnośnik do odpowiedzi

Gmina Ińsko a szczególnie główne drogi )ulice przejazdowe) wymagają natychmiastowego remontu.Trzeba koniecznie wejść na głowę rdp Stargard na głowę i wymusić remont powiatówki i część drogi wojewódzkiej w kierunku Storkowa.Stanowimy przeżytek z lat 60-tych w tym zakresie.Brakuje działań gospodarzy gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

No własnie ktoś wie o co chodzi! jest jeden taki typowy pomiot ińskowy który wsadzi wszędzie dupę i swoją wiedzę przenosi na grunt domowego ogniska ...wszędzie wkręci swoje pomioty i oni mają z czego zyć a resztę da MOPS! a Alka ma szeroką dupę i Ful rodziny i ten karakan radny z tej rodziny niby naj mądzrzejszy boi sie tego wielkoluda żeby mu ucha nie odgryzł,. a jak on ryknie w blokowisku, to wszyscy stoją na baczność... tylko alka sra w gacie i tego potwora próbuje udobruchać bo rano on nic nie pamięta....ale z roku wyciągnie wszystklie brudy

Łylma to chociaz bajkowa postać była mądra i rozsądna. Twój wpis zaprzecza nikowi. Siejesz tu głupie teorie których sam nie rozumiesz. Ni to do pięści nie do oka takie twoje ble ble ble.

Odnośnik do odpowiedzi

Masz racje ale stawiał bym na droge w ściennym tam jest tragedia i niech by to był priorytet naszej gminy

Priorytetów nie ma bo stary układ. Zapytaj łysego czy poprze twoje dążenia. Z kim się dogadujesz tak masz. Kłamco wyborczy.

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem ze nie jestem polityczny nie mam ŻADNYCH układzików tylko zwykły inszczanin więc mnie nie myl a droga w ściennym jest od 20 lat tragiczna

Tragiczna bo ty jesteś tragizmem Ściennego. Nie chciałeś jej naprawić jak Racin chciał. Teraz płacze do Pana Boga zostały.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...