Skocz do zawartości

Nasze "gwiazdy"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie tylko głupia ale jak widać beztalencie, bezguście, brzydactwo.

Spójrz w lustro i co widzisz????????? :D :D :D beztalencie bezguście brzydactwo

I co jeszcze ?????????zawistną starą babę :lol: :lol: :lol:

A głupioooooooooo tyyyyyyyyy

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lubię jej, ani jej wykonania starych piosenek Jednak uważam ,że każdy sobie radzi jak umie. Nawet jak beztalencie, to ma prawo wykorzystać głupotę narodu.W tych czasach cała władza jedzie na garbie otumanionego społeczeństwa.Każdy garnie kasę do siebie.Ona też.Takie jej zbójeckie prawo.W Ińsku nie jest inaczej,więc lepiej patrzcie na wydatki miejscowych notabli..

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez nie przepadam za jej piosenkam, ale trzeba powiedziec, ze dziweczyna daje sobie rade, zarabia duze pieniądze nie wazne czy wiekszosc pochodzi z reklam, poprostu ludziom żal tylki sciska ze komus sie powodzi, miala na siebie pomysl i jej sie udalo. Lepiej siedziec w domu i nic nie robic.

Odnośnik do odpowiedzi

Zazdrość judzka nie ma granic,Zróbcie lepiej i pokazcie co wy potraficie

Czyli według ciebie najlepiej śpiewać klipy wyborcze dla PSL, reklamować komórki PLEY, i dawać w prezencie płyty Tuskowi o klipie dla OLT nie wspominam i Amber Gold. Wszędzie tam Margaret :D To jest "talent" tak się ustawić :rolleyes: Na prawdziwe oceny słuchaczy nie trzeba czekać bo i tak same niepochlebne.

Odnośnik do odpowiedzi

Margaret jest dla mnie odkryciem tego sezonu. Trzymam kciuki, bo to jest dziewczyna, która ma szansę zrobić międzynarodową karierę i to jest fantastyczne - mówi Marcin Tyszka w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Wspomina, że o istnieniu Margaret dowiedział się od Dawida Wolińskiego. - Wszedłem w nocy na YouTube, zacząłem przesłuchiwać jej piosenki i stwierdziłem, że to rzeczywiście wpada w ucho - ocenia fotograf.

Chwaląc talent młodej piosenkarki stwierdził: Tak naprawdę ona osiągnęła to, czego nie udało się nawet Edycie Górniak.

Nikt mu za tę wypowiedx nie zapłacił . Ma dystans do wszystkiego co sie w polskim showbiznesie dzieje. Nie mieszka w Polsce.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem dlaczego o takiej gwiazdce tyle piszą? Kto za tym stoi?

~Heliodor57 :prostowanie nóg by się przydało bo rozumu za późno.

Coś w tym jest.. Niech zacznie się rozbierać to może będzie większa kasa.Albo znajdzie sobie partnerkę to modne.

Odnośnik do odpowiedzi

5eb47bef652fef7b3047c23dbf6c3be9.png

Z wieśniary gwiazdy nie zrobisz!!! Jaaaaa ale wiocha jak muszą jej w ty biznesie nie lubić skoro takie fotki wyłapują hihihihih. jak na wujka polonistę, mamę nauczycielkę z nauczaniem początkowym i tatkę fikoła- derektrora hahahahah to wstyd że nawet mowy polskiej nie zna. Ale wrzucić sama zdjęcie na fejsa z premierem amber gold i ryzy zdrajcą co do Brukseli uciekł ma. Szkoda że opinii czytających nie czyta. Nogi na bank by się wyprostowały.

Odnośnik do odpowiedzi

5eb47bef652fef7b3047c23dbf6c3be9.png

Z wieśniary gwiazdy nie zrobisz!!! Jaaaaa ale wiocha jak muszą jej w ty biznesie nie lubić skoro takie fotki wyłapują hihihihih. jak na wujka polonistę, mamę nauczycielkę z nauczaniem początkowym i tatkę fikoła- derektrora hahahahah to wstyd że nawet mowy polskiej nie zna. Ale wrzucić sama zdjęcie na fejsa z premierem amber gold i ryzy zdrajcą co do Brukseli uciekł ma. Szkoda że opinii czytających nie czyta. Nogi na bank by się wyprostowały.

To jest cudo :blink: też z Ińska :D produkt uboczny :wacko:

Odnośnik do odpowiedzi

5eb47bef652fef7b3047c23dbf6c3be9.png

Z wieśniary gwiazdy nie zrobisz!!! Jaaaaa ale wiocha jak muszą jej w ty biznesie nie lubić skoro takie fotki wyłapują hihihihih. jak na wujka polonistę, mamę nauczycielkę z nauczaniem początkowym i tatkę fikoła- derektrora hahahahah to wstyd że nawet mowy polskiej nie zna. Ale wrzucić sama zdjęcie na fejsa z premierem amber gold i ryzy zdrajcą co do Brukseli uciekł ma. Szkoda że opinii czytających nie czyta. Nogi na bank by się wyprostowały.

No i takiego kogoś nazywa się gwiazdą. Tak na pewno jest nią Natasza Urbańska a ten motłoch się do niej dosiadł. Margaret i Kasia tusk to idealna para. Chyba że tatuś Kasi nie pogardzi reklamówką!

Odnośnik do odpowiedzi

c7f46abd468dfb6b9adb3d10a3336235.png

Co tu komentować - piesek płci żeńskiej. Poczytajcie wpisy na jej temat to kopary wam opadną. Jak się nie ma talentu to trzeba wejść w układ polityczny. To na prawdę jest chyba rodzinne.

No ....pekińczyk w halce...ja... jak można się tak ubrać na wigilię ...

Odnośnik do odpowiedzi

co za bydle w człowieczej postaci wypisuje te ścierwa cały czas , ty kutwo nie możesz ścierpieć że dziewczynie się udało , co za bydle z ciebie że zazdrościsz wypisując swoje pyskówki . Jestem pewna że w kościele siedzisz w pierwszym rzędzie ty szmato zasmarkana . Jakim trzeba być skończonym elementem żeby ciągle pisać te bzdety ? weź trochę hormonów może pomoże ci na chorą psychę

Odnośnik do odpowiedzi

No i proszę. Jednak to prawda:złość wyzwala złość.Jako tubylec jestem dumny z tego,że nasza Małgosia radzi sobie gdzie indziej i nie musi czekać do wyborów,by załapać sie na jakąś fuchę chociażby w TPD.Uważam,że w Ińsku są jajwyżej dwie osoby,które są zawistne i swój jad wylewają na Małgosię.Nie są to osoby,którym dobro Ińska leży na sercu.Na Wierzucice z nimi !!!

Odnośnik do odpowiedzi

No i proszę. Jednak to prawda:złość wyzwala złość.Jako tubylec jestem dumny z tego,że nasza Małgosia radzi sobie gdzie indziej i nie musi czekać do wyborów,by załapać sie na jakąś fuchę chociażby w TPD.Uważam,że w Ińsku są jajwyżej dwie osoby,które są zawistne i swój jad wylewają na Małgosię.Nie są to osoby,którym dobro Ińska leży na sercu.Na Wierzucice z nimi !!!

Odnośnik do odpowiedzi

co za bydle w człowieczej postaci wypisuje te ścierwa cały czas , ty kutwo nie możesz ścierpieć że dziewczynie się udało , co za bydle z ciebie że zazdrościsz wypisując swoje pyskówki . Jestem pewna że w kościele siedzisz w pierwszym rzędzie ty szmato zasmarkana . Jakim trzeba być skończonym elementem żeby ciągle pisać te bzdety ? weź trochę hormonów może pomoże ci na chorą psychę

To nie bydlę tylko fakty. Na innych forach też tak napiszesz. Fakty to fakty jest ocenia przez pryzmat dorobku artystycznego. Nie jest w tym dobra i dlatego tyle masowej krytyki. Mnie to nie dziwi. Prawdą jest też że wszyscy ją kojarzą tylko z reklam to o co ci chodzi. jaki dorobek taka krytyka.

No i proszę. Jednak to prawda:złość wyzwala złość.Jako tubylec jestem dumny z tego,że nasza Małgosia radzi sobie gdzie indziej i nie musi czekać do wyborów,by załapać sie na jakąś fuchę chociażby w TPD.Uważam,że w Ińsku są jajwyżej dwie osoby,które są zawistne i swój jad wylewają na Małgosię.Nie są to osoby,którym dobro Ińska leży na sercu.Na Wierzucice z nimi !!!

W TPD to by jej nikt nie przyjął bo tatuś smród po sobie zostawił. A wy wszystko tak szybko zapominacie. To co było w życiu zostaje tak jak te jej tatuaże. FUJ...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...