Skocz do zawartości

Nasze "gwiazdy"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Co Liwak ma zmienić w miesiąc no co kuwa czy wy jesteście jacyś ułomni? Ja, wiem że boli utrata pracy, ale jak się siedziało 8 lat i bąki zbijało to mi was nie jest żal !

Niech posypie chociaż chodniki i drogę w centrum o tak ślisko że zęby można powybijać. Tak opozycja darła mordy za każdym razem na byłego burmistrza a sam jeszcze zimy nie miał a grosza na nią nie wydał. Więc niech posypie i to dzisiaj o jutro będzie jeszcze gorzej może i dramatycznie. Ale opozycja woli się na imprezach PSL gościć.

Odnośnik do odpowiedzi

Niech posypie chociaż chodniki i drogę w centrum o tak ślisko że zęby można powybijać. Tak opozycja darła mordy za każdym razem na byłego burmistrza a sam jeszcze zimy nie miał a grosza na nią nie wydał. Więc niech posypie i to dzisiaj o jutro będzie jeszcze gorzej może i dramatycznie. Ale opozycja woli się na imprezach PSL gościć.

A gdzie sie szlajasz po ulicach. Siedź w domu,poczochraj swoją,albo i obcą,wypij Janka Wędrowniczka i poczuj sie jak czwarty król.Za dwa dni spadnie deszcz.Niestety,kasa pusta.

Odnośnik do odpowiedzi

Niech posypie chociaż chodniki i drogę w centrum o tak ślisko że zęby można powybijać. Tak opozycja darła mordy za każdym razem na byłego burmistrza a sam jeszcze zimy nie miał a grosza na nią nie wydał. Więc niech posypie i to dzisiaj o jutro będzie jeszcze gorzej może i dramatycznie. Ale opozycja woli się na imprezach PSL gościć.

Chodniki to raczej powinni zadbać sami mieszkańcy bo to oni odpowiadaja za chodniki przed posesją? Piaskarka jechała dziś jak nidy od strony chociwla, godzina 17:10 osobiscie mijałem
Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 tygodni później...

http://kobieta.inter...250,iAId,135611

Poczytaj komentarze to ci jaja opadną. Wklejasz link to takiego portalu jak twój i chcesz żeby mamusia i rodzinka źle pisali. Poczytaj niezależne takie jak ten i wtedy gasnąca gwiazdka spadnie jak ośla górka.

Wstyd i hańba dla Ińska. Nikt nie chce być jurorem wszyscy porezygnowali więc głupiej gęsi podrzucili "jajo" a ona się puszy. Wpisy świadczą że jej nie lubią i to dobitnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wstyd i hańba dla Ińska. Nikt nie chce być jurorem wszyscy po rezygnowali więc głupiej gęsi podrzucili "jajo" a ona się puszy. Wpisy świadczą że jej nie lubią i to dobitnie.

Przecież to jest niedouczona artystka ze spalonego układu taty i mamy. Kopiuje stare przeboje przy tym strasznie je kalecząc.

Odnośnik do odpowiedzi

Wstyd i hańba dla Ińska. Nikt nie chce być jurorem wszyscy porezygnowali więc głupiej gęsi podrzucili "jajo" a ona się puszy. Wpisy świadczą że jej nie lubią i to dobitnie.

Oj tak tak! To już taka cała rodzinka od mamy do wujka.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...

http://www.pomponik....esk,nId,1714321

Niech lepiej mówi że jest ze Stargardu bo spalę się ze wstydu. A jaki wstyd dla rodziny. Burmistrz jak pojedzie do województwa to za siostrzenicę spali się chociaż on też wstydu nie ma.Pieska sobie nazwała "Grażynka" czy wam to coś mówi? Prymitywna zgaga z niej tania sprzedajna blondyna. Nauczyła się od rodzinki żyć na żebraczy tryb na innych.Co za demoralizacja. Nie wierzę że ta idiotka takie rzeczy mówi. Ale jak to prostactwo jedzie do Dubaju i nie wie w jakiej części świata jest to inna sprawa. Co wywiad to gorsza kompromitacja. No brakuje słów na tę hołotę.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.pomponik....esk,nId,1714321

Niech lepiej mówi że jest ze Stargardu bo spalę się ze wstydu. A jaki wstyd dla rodziny. Burmistrz jak pojedzie do województwa to za siostrzenicę spali się chociaż on też wstydu nie ma.Pieska sobie nazwała "Grażynka" czy wam to coś mówi? Prymitywna zgaga z niej tania sprzedajna blondyna. Nauczyła się od rodzinki żyć na żebraczy tryb na innych.Co za demoralizacja. Nie wierzę że ta idiotka takie rzeczy mówi. Ale jak to prostactwo jedzie do Dubaju i nie wie w jakiej części świata jest to inna sprawa. Co wywiad to gorsza kompromitacja. No brakuje słów na tę hołotę.

Jedno jest pewne tej laski nawet dziennikarze nie mogą strawić. Komentarze też złudzeń nie pozostawiają że to"artystyczne" dno moralnie też.

Odnośnik do odpowiedzi

Jedno jest pewne tej laski nawet dziennikarze nie mogą strawić. Komentarze też złudzeń nie pozostawiają że to"artystyczne" dno moralnie też.

W swoją tłustą dupę sobie włóż tą twoją fałszywą zawistną i nawiedzoną moralność katolicką ! :D

Odnośnik do odpowiedzi

Klara co masz obiecane że tak jesteś za.Może nie wiesz że jej tatuś szkolna kasę pompował w Jej piosenkarską edukację.

Pompował to on w gardło swoje dlatego córcia nie miała na internat a potem na wynajęcie pokoju. Chociaż ona taka rozrywkowa jak tatuś i gorzałę ostro pije.

Odnośnik do odpowiedzi

Klara co masz obiecane że tak jesteś za.Może nie wiesz że jej tatuś szkolna kasę pompował w Jej piosenkarską edukację.

Pompował w suchaniu nawet do szkoly zaprosil. Teraz wróci do Ińska i córuchna będzie gościć na salonach naszych . Wujek juz nagłośnienie kupił. Każdy jej fałsz będzie slyszalny. Taka z niej kołtuniara jak tatuś.

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałem a to pewne źródło, że na dyrektora szkoły w Suchaniu mają wcisnąć waszą niedoszłą zastępcę Ludwińską z Chociwla. Do nas wróci Jamroży. Dlatego Liwak nie zgodził się propozycję kolegi żeby ja ściągnąć do Ińska bo obiecał szwagrowi że pora żeby i on wrócił do Ińska co się będzie włóczył po obcych gminach. Popiera to Pani Działoszewska tak więc Jacek jest pod wielkim wpływem koleżanki Teresy w końcu go wyniosła na ołtarze. Stary układ kwitnie aż miło tylko Pan Szafran nie wie co się wokół niego dzieje. Trzy panie burmistrzynie ze Suchania, Chociwla i Ińska to stare kumpele. Teraz nastąpi zmiana ale wszystkim będzie odpowiadać taki układ.

Odnośnik do odpowiedzi

Coś musi być na rzeczy, oglądałem ostatnią sesję, Jacek wychwalał tereske pod niebiosa, jednak stara miłość nie rdzewieje.

Obrażali się co poniektórzy jak o tym pisałem ale teraz może ktoś uwierzy, że Jacek ma swój plan dlatego chciał niedorozwiniętego Michała i nawet dochody ukrywają chociaż one są jawne.

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałem a to pewne źródło, że na dyrektora szkoły w Suchaniu mają wcisnąć waszą niedoszłą zastępcę Ludwińską z Chociwla. Do nas wróci Jamroży. Dlatego Liwak nie zgodził się propozycję kolegi żeby ja ściągnąć do Ińska bo obiecał szwagrowi że pora żeby i on wrócił do Ińska co się będzie włóczył po obcych gminach. Popiera to Pani Działoszewska tak więc Jacek jest pod wielkim wpływem koleżanki Teresy w końcu go wyniosła na ołtarze. Stary układ kwitnie aż miło tylko Pan Szafran nie wie co się wokół niego dzieje. Trzy panie burmistrzynie ze Suchania, Chociwla i Ińska to stare kumpele. Teraz nastąpi zmiana ale wszystkim będzie odpowiadać taki układ.

Dlaczego nie jestem zaskoczony???? Przecież to takie oczywiste, że "Ińsko XXI" to jedno wielkie oszustwo.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...