Skocz do zawartości

Nasze "gwiazdy"


Rekomendowane odpowiedzi

Warto obejrzeć- ta "gwiazda" nie tylko nie chce promować własnego miasteczka ale nawet do własnej rodziny się nie przyznaje. Nie wiem kto ją uczył języka polskiego w szkole w Ińsku. Ten nauczyciel powinien to uznać za swoją porażkę. Panna jest taki prymityw, że redaktorka nie wiedziała jak w najprostszy sposób zadać pytanie bo iński prostak nic nie rozumiał co się do niego mówi. Słowo "gwiazda" jest w tym przypadku przesadzone. Przysłowie staropolskie mówi " najgorzej jak się z dziada zrobi pan" to zawsze słoma w butach.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jakim trzeba być ograniczonym umysłowo i zawistnym żeby wypisywać takie pierdoły

Po pierwsze, umyj sobie uszy i zacznij słuchać to co się do ciebie mówi a nie to co ty chcesz usłyszeć

Po drugie, przestań pić to może coś osiągniesz

Po trzecie, stopień twojej inteligencji jest wprost proporcjonalny do wartości komentarza który napisałeś, choć myślę że (aś)

Odnośnik do odpowiedzi

Jakim trzeba być ograniczonym umysłowo i zawistnym żeby wypisywać takie pierdoły

Po pierwsze, umyj sobie uszy i zacznij słuchać to co się do ciebie mówi a nie to co ty chcesz usłyszeć

Po drugie, przestań pić to może coś osiągniesz

Po trzecie, stopień twojej inteligencji jest wprost proporcjonalny do wartości komentarza który napisałeś, choć myślę że (aś)

To jak oglądałeś? Na proste pytanie - jak byś zareklamowała swoją miejscowość - wzrusza ramionami jakby z kosmosu zleciała. Przypominam Ci Margaret, że w Ińsku oprócz pięknego jeziora mamy Festiwal Ińskiego Lata Filmowego, Iński Park Krajobrazowy, Umowy podpisane z miastami z Niemiec o współpracy, możliwość zjedzenia świeżej ryby, możliwość pływania różnym sprzętem wodnym, strzeżoną plażę, Ośrodki wczasowe, Pole Biwakowe- a wszystko to nad samym pięknym jeziorem. Jest też szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole nie wszędzie jeszcze takie instytucje są a u nas mają się dobrze. Możne oczywiście pisać jeszcze więcej ale trzeba chcieć o tym mówić on ma do tego wstręt. To widać w minach i wypowiedziach. Pytanie tylko dlaczego? Bo ja zgadzam się całkowicie z "Gość" w sprawie "gwiazdki". No i zazdrościć to zupełnie nie ma czego bo jeszcze nic nie osiągnęła- taka głupia gęś i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak bym miała takich rodziców to też bym się do nich nie przyznawała i wiała od nich daleko, dalekooooooo. A Ciebie Gosiu rozumiem bo znam twoje życie zza płotu. Dla mnie to była patologia pod osłoną kościoła.

Odnośnik do odpowiedzi

Margaret mająca 22 lata odpowiada na pytanie ze nie mieszkała w Ińsku długo gdyż w wieku 16 lat poszła do szkoły do Szczecina !!! Zapomniała ze 2/3 swojego życia spędziła w zachodniopomorskim Ińsku !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Margaret mająca 22 lata odpowiada na pytanie ze nie mieszkała w Ińsku długo gdyż w wieku 16 lat poszła do szkoły do Szczecina !!! Zapomniała ze 2/3 swojego życia spędziła w zachodniopomorskim Ińsku !!!

Jak każde z naszych dzieci spędziła czas w Insku ale nikt nie wyrzeka się miejsca urodzenia i wychowania. Chyba, że ma się złe wspomnienia i chce za wszelką cenę wymazać z życia. Niech nie narzeka na brata bo Tomek to był złote dziecko. Oboje borykali się z problemem głupich rodziców dlatego szybko szukali swojego miejsca na ziemi. Po obejrzeniu tego filmiku proponuję następnej redaktorce żeby w jezyku migowym do niej mówiła bo Margaret więcej rękoma niż polską mową. Prostactwa się nie wyzbędzie co najwyżej rodziny której tak unika.

Odnośnik do odpowiedzi

zawsze jakaś zawistna i zazdrosna kutwa ma coś do powiedzenia i filozofowania , idź krowy oporządzić i nie zapomnij wyciągnąć słomy z gumiaków jak będziesz je zakładać . Tobie się nic w Ińsku nie podoba

Odnośnik do odpowiedzi

zawsze jakaś zawistna i zazdrosna kutwa ma coś do powiedzenia i filozofowania , idź krowy oporządzić i nie zapomnij wyciągnąć słomy z gumiaków jak będziesz je zakładać . Tobie się nic w Ińsku nie podoba

Jaka zawistna? Ja tylko stwierdzam, że rodzina jamrożych do zdrowych nie należała. Czego jej zazdrościć, że nawet swojego wujka nie zna i nie wie że ma hobby wędkowania. Tatuś lizał zad wieży a mamuśka całe dnie też poza domem. Ona ciągle podkreśla , że wszystko sama sobie zawdzięcza i fakt. tatuś alkoholik chyba nie bardzo mógł pomóc a teraz też dzięki koleżance wieży ze Suchania wygryzł świetną dyrektorkę. Żeby karty córce nie psuć. Nie tylko z nazwy tatuś jest fikoł a mamuśka spłacając jego długi też musiała handlem obwoźnym się zajmować bo w szkole za mało było. To dla ciebie zawiść i zazdrość czy stwierdzenie faktów. Ja też bym się do tego miejsca nie przyznawała bo a nóż na blogu padnie niewygodne pytanie czy w telewizji a teraz dziennikarze napastliwi wszystko wywęszą.

Odnośnik do odpowiedzi

Jej rodzice nawet w szkole pokazywali na korytarzu jak traktują swoje dzieci. Tomek czasami wstydził się wejść do klasy. Oczywista sprawa dlaczego się chłopak jąka a Gosia próbuje robić za gwiazdę ale tylko dla siebie bo inni wolą ją nazywać "czajnik" lub "patelnia" dla mnie raczej patelnia.

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka zawistna? Ja tylko stwierdzam, że rodzina jamrożych do zdrowych nie należała. Czego jej zazdrościć, że nawet swojego wujka nie zna i nie wie że ma hobby wędkowania. Tatuś lizał zad wieży a mamuśka całe dnie też poza domem. Ona ciągle podkreśla , że wszystko sama sobie zawdzięcza i fakt. tatuś alkoholik chyba nie bardzo mógł pomóc a teraz też dzięki koleżance wieży ze Suchania wygryzł świetną dyrektorkę. Żeby karty córce nie psuć. Nie tylko z nazwy tatuś jest fikoł a mamuśka spłacając jego długi też musiała handlem obwoźnym się zajmować bo w szkole za mało było. To dla ciebie zawiść i zazdrość czy stwierdzenie faktów. Ja też bym się do tego miejsca nie przyznawała bo a nóż na blogu padnie niewygodne pytanie czy w telewizji a teraz dziennikarze napastliwi wszystko wywęszą.

Nie przepadam za tą rodziną,ale "prawda" wchodzi z butami do ich łóżka. Fe,nieładnie.A swoją drogą pokażcie mi drugą osobą z Ińska o której tyle mówi się w mediach.Kto inny z Ińska był u Wojewódzkiego?Małgosia jest idolką młodzieży. Ten styl wypowiedzi(z gestykulacją) ma wyreżyserowany.Prywatnie jest zupełnie inną,skromną osobą.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przepadam za tą rodziną,ale "prawda" wchodzi z butami do ich łóżka. Fe,nieładnie.A swoją drogą pokażcie mi drugą osobą z Ińska o której tyle mówi się w mediach.Kto inny z Ińska był u Wojewódzkiego?Małgosia jest idolką młodzieży. Ten styl wypowiedzi(z gestykulacją) ma wyreżyserowany.Prywatnie jest zupełnie inną,skromną osobą.

Dobrze, że wspomniałeś o wojewódzkim ha ha ha. Facet miał problem i obawy, że na wizji go przeleci -zgroza. Gówniara nie ma smaku za nic. Starsi jej się podobająi to wg ciebie wyreżyserowany styl idolki nastolatek która namawia je do "bierzcie tatusiów z grubym portfelem". U tego prostaka wojewódzkiego dużo GWIAZD było ale taki ułom rzadko się zdarza. Nawet on musiał zniżyć się do jej poziomu bo nie rozumiała zadawanych pytań. Idolka nastolatek która pokazuje się teledyskach ze starymi golasami. Ma teraz młodzież "idolów" pożal się Boże! Popatrz na polskie młode piosenkarki które bardzo wiele osiągnęły bez obnażania ciała. "prawda" ma rację dzieci wynoszą to z domu. Jak w domu burdel i alkoholizm to tak potem cię widzą i koniec. Cała naga prawda o Margaret- małej słodkiej dziewczynce co nie lubi swojego pokoju.

Odnośnik do odpowiedzi

Margaret to nie gwiazda to kawałek mięsa które wykorzystuje jakiś cwaniak do robienia kasy. Wybaczcie ale do śpiewu to ona się nie nadaje a zwłaszcza na żywo!!!! Możesz Gosiu reklamować tylko telefony................

Odnośnik do odpowiedzi

Margaret to nie gwiazda to kawałek mięsa które wykorzystuje jakiś cwaniak do robienia kasy. Wybaczcie ale do śpiewu to ona się nie nadaje a zwłaszcza na żywo!!!! Możesz Gosiu reklamować tylko telefony................

tata z mama zyja osobno wujek z ciocia tez to co tu od malolaty wymagadz.

Odnośnik do odpowiedzi

Chciała show biznes to w tym gównie tak jest. A jej rodzina to poniżej krytyki. zwłaszcza tatuś to typ z pod ciemnej gwiazdy.

A wujek to lepszy? Jacek ma już komitet wyborczy i będzie na radnego startował. A siostrzenica nawet nie wie, że on wędkowanie ponad małżeństwo stawia. Oj oj za fajnie to nie wygląda.

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie Liwak nie powinien już stratować. To wypalony radny ja go uważam za lenia.

Co ma Liwak do Małgosi???? Biedna dziewczyna 5 godzin siedziała w szafie bo się brata bała a rodziców ani śladu w domu. Normalnie to by opieka społeczna takich rodziców do sądu podała. Ale wtedy to tatuś był ważny dyrektorek i lizał zad wieży.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...