Skocz do zawartości

Nasze "gwiazdy"


Rekomendowane odpowiedzi

Normalnym Burmistrzem demokratycznie wybranym będzie obecny. No chyba, że Margaret przyjedzie do Ińska i pokaże tego czarnego z tą długą fujarką. Jak się dziewczyna poświęci dla wyborów wujka to czemu nie.......

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ponoć jak Bóg da urodę to nie da rozumu. Może dlatego ona taka ładna ale głupia. Trzeba przyznać, że jej zachowanie wymaga wiele do życzenia. Bo kto to jest Margaret? ja o niej nie słyszałem. Jakbyście nie napisali, że to gośka jamroży to bym nie wiedział, że ktoś taki istnieje i jeszcze śpiewa. Pytam- gdzie śpiewa?? W szkole w Suchaniu? Bo tam ojciec córkę zaprosił a własną gminę i miasteczko w którym żyła ominęła. Nawet swój dom rodzinny. Każdy artysta chwali się miejscem z którego pochodzi ta dziewka udaje, że w Ińsku jest tylko ryba w jeziorze. Nawet swojego nauczyciela kazia deca nie wspomniała. Przecież od niego zaczęła się jej przygoda ze śpiewaniem. To taka rasowa blondynka!

Odnośnik do odpowiedzi

Te wilkołykowa żal ci dupę ściska :)

Trzeba było nie pić może byś też do czegoś doszła :lol:

Mamuśka kapuś i lizus dyrektorka chyba awansuje za swoją działalność, może tobie coś załatwi :D

A kaziowi dziękować? za co , za darcie mordy na małe dzieci :angry:

Odnośnik do odpowiedzi

Te wilkołykowa żal ci dupę ściska :)

Trzeba było nie pić może byś też do czegoś doszła :lol:

Mamuśka kapuś i lizus dyrektorka chyba awansuje za swoją działalność, może tobie coś załatwi :D

A kaziowi dziękować? za co , za darcie mordy na małe dzieci :angry:

Hej obudził się tata obrońca? Przecież całe życie nie wiedziałeś że masz dwójkę dzieci. Myślisz, że jak jesteś w Suchaniu to możesz skrobać co ci się podoba. Za twoich czasów lizanie d*** działoszweskiej to było to i kapowałeś na pacieja. Powiedz który nauczyciel w naszej szkole nie drze mordy? Zresztą kadra zdecydowanie głupsza niż uczące się w niej dzieci. Pozdrawiam czubkolubnych.

Odnośnik do odpowiedzi

Małgosia boi się o swój image bo uważa, że jest gwiazdą. Jak się media dowiedzą kim był tatulo i jakie wałki kręcił w TPD to dopiero byłaby heca. O wujku też nie ma co pamiętać bo rozwodnik bo z żoną drze koty o mieszkania, sam ma już nową partnerkę i się z nią wszędzie pokazuje publicznie. Brat też uciekł do innej miejscowości bo po co żonie kłopotu przysparzać. Mamusi natomiast to żadne kremy Avonu nie pomogą. Jeszcze jedno ładniutka to ty jesteś Małgosiu ale rączki masz jak przysłowiowy niedźwiedź, nogi hi hi nie powiem- chyba że zapomniałaś powiedzieć w wywiadzie że na jazdę konną też chodziłaś i zero głosu. Fałszujesz na żywo że uszy pękają.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziecko prawdę ci powie. Gosia sama u Kuby Wojewódzkiego powiedziała że lubi starszych panów niż młodszych. I zachęcającym wzrokiem łypała na niego a on patrząc na głupiutką smarkulę odsuwał się od niej coraz bardziej. Widać dziecku potrzeba prawdziwego ojca i tyle w temacie drodzy państwo.

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda dziecko zawsze jest szczere do bólu. W głosie i zachowaniu Gosi jest jakaś niepewność co do miejsca jej pochodzenia, to jej linia obrony. Ja tam nie wypowiadam się czy jest dobra w tym co robi bo jej nigdy nie słyszałem. Ale jest ładna i mogłaby być chlubą Ińska dlaczego nie chce trzeba by jej zapytać.

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda dziecko zawsze jest szczere do bólu. W głosie i zachowaniu Gosi jest jakaś niepewność co do miejsca jej pochodzenia, to jej linia obrony. Ja tam nie wypowiadam się czy jest dobra w tym co robi bo jej nigdy nie słyszałem. Ale jest ładna i mogłaby być chlubą Ińska dlaczego nie chce trzeba by jej zapytać.

Masz słuszność. Po co zaraz wiadro pomyj wylewać. Coś mi jednak podpowiada że ta dzieweczka ma jakiś problem.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Nie muszę nic tłumaczyć. Wystarczy mi jak się wypowiada. Ona już była "twarzą wszystkiego teraz pleya i co z tego jak śpiewać nie umie. Niedługo zostanie jej pokazywanie własnej pupy. Zresztą cała rodzina miała problem od rodziców po dzieci. Dziwi mnie tylko, że rodzice pedagodzy a swoich dzieci nie umieli spokojnie chować. Problemy z dzieciństwa zawsze wyjdą na wierzch w dorosłości. Sliczne toto ale głupie, że hej !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw trzeba cokolwiek zrozumieć żeby tłumaczyć.

Żal ci tak dupę ściska że aż ci rozum całkiem odjęło.

No i kochana o twoich problemach i twojej rodziny też wszyscy wiedzą, tylko nikt nie jest taką podłą świnią jak ty

Żeby się na publicznym forum wypróżniać na temat czyjegoś prywatnego życia.

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw trzeba cokolwiek zrozumieć żeby tłumaczyć.

Żal ci tak dupę ściska że aż ci rozum całkiem odjęło.

No i kochana o twoich problemach i twojej rodziny też wszyscy wiedzą, tylko nikt nie jest taką podłą świnią jak ty

Żeby się na publicznym forum wypróżniać na temat czyjegoś prywatnego życia.

Najwyższa pora powiedzieć prawdę na temat tej "gwiazdy". Zazdrość? Czego tu zazdrościć- dziewczę robi co ktoś palcem pokaże. Przestań rychu łyknij głębszego i nie udawaj, że jesteś porządny. Twoja "żelazna dama" nie zna pojęcia "ciepło rodzinne" dlatego tak wygląda ich "lala". Na dodatek "lala" jednego gołego klipu hahahahahhahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Odnośnik do odpowiedzi

Najwyższa pora powiedzieć prawdę na temat tej "gwiazdy". Zazdrość? Czego tu zazdrościć- dziewczę robi co ktoś palcem pokaże. Przestań rychu łyknij głębszego i nie udawaj, że jesteś porządny. Twoja "żelazna dama" nie zna pojęcia "ciepło rodzinne" dlatego tak wygląda ich "lala". Na dodatek "lala" jednego gołego klipu hahahahahhahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Pytam. Czy komuś ta rodzina łącznie z Gosią zrobiła krzywdę?Jeśli nie,a mam powody by tak sądzić,to uważam,że komuś zazdrość i zawiść rozum pomieszała.

Odnośnik do odpowiedzi

Pytam. Czy komuś ta rodzina łącznie z Gosią zrobiła krzywdę?Jeśli nie,a mam powody by tak sądzić,to uważam,że komuś zazdrość i zawiść rozum pomieszała.

A ja pytam czy wszyscy inni którzy tu nie raz byli opisywani i niesłusznie oskarżeni komuś coś złego zrobili??? Myślę, że nie ale tym się rządzą prawa internetu i forum. Przypominam ci pajacu, że Gosia jest celebrytką osobą znaną tzw. piosenkarką. Każdy ma prawo ją lubić i krytykować- to po pierwsze. Po drugie jej tatuś wcale nie był dobrym dyrektorem szkoły w Ińsku. To nie jeden rodzic i nauczyciel może na 100% potwierdzić. Mamusia też za ucho nie jedno dziecko ciągnęła jak była żoną dyrektora. Co ty gnoju możesz na ten temat wiedzieć. Na Gosi teledyskach aż kipi nagością, prostactwem, brakiem umiaru byle się sprzedać. Brak godności powoduje że widoczne jest nastawienie na forsę za wszelką cenę. Tyle ci powiem palancie na temat tej rodziny.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty i prawda, dobre sobie.

Bawi się tym co robi, z tego co ty robisz inni mają ubaw.

Rysiu może i łyknie głębszego, ale tobie to flaszka mało.

A ciepło rodzinne w twoim wydaniu to można sobie tylko wyobrazić, bo chamstwo i podłość jakim się tu ''popisałaś''

Włażąc z butami w czyjeś prywatne życie wyłania obraz osoby, małej, zakompleksionej, zawistnej i pozbawionej

elementarnych zasad przyzwoitości i wychowania.

A co do klipów to u ciebie raczej klapa.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty i prawda, dobre sobie.

Bawi się tym co robi, z tego co ty robisz inni mają ubaw.

Rysiu może i łyknie głębszego, ale tobie to flaszka mało.

A ciepło rodzinne w twoim wydaniu to można sobie tylko wyobrazić, bo chamstwo i podłość jakim się tu ''popisałaś''

Włażąc z butami w czyjeś prywatne życie wyłania obraz osoby, małej, zakompleksionej, zawistnej i pozbawionej

elementarnych zasad przyzwoitości i wychowania.

A co do klipów to u ciebie raczej klapa.

Ej tam jamrożątka się oburzyły.......

Dla mnie nie są wzorem i basta a z butami wchodzi się tam gdzie sam się o to prosi.....

Margaret to "światowa" gwiazda to jak śmiesz mi zabraniać pisania o niej........

Co ty wiesz o przyzwoitości i wychowaniu jak córka pokazuje się na 18 stkę ze starymi golasami z Ameryki.....

Nie lepiej było wstawić swoich starych idealnie by pasowali i oszczędności przy tym......

Odnośnik do odpowiedzi

Ja p*******, ale wy jesteście ograniczeni, Ińsko jest piękne ale ludzie k****. Zamiast sie cieszyć że komuś z naszych się udało wybić z tej wiochy to wy wyliczacie kto kiedy ile wypił albo kogo za ucho pociągnął. Rzygać mi się chce jak widzę takie prostackie zazdrosne wpisy. Nie macie się już do czego przypierdolić to obrażacie rodzinę każdego komu się coś powiedzie. Dlatego właśnie Ińsko się nie rozwija bo ludzie się wzajemnie nie wspierają- "jak sąsiad zarobi więcej niż ja to już jest on c***** i złodziejem i trzeba go zniszczyć, ale samemu nie ruszę d*** żeby coś zmienić". Za to właśnie nienawidzę tego miejsca. Więc nie dziwcie się ze w telewizji Goska nie chce o Ińsku mówić- bo wstyd się przyznać do takiego ciemnogrodu, co z tego że miasteczko piękne jak ludzie to zawistne prostaki.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja p*******, ale wy jesteście ograniczeni, Ińsko jest piękne ale ludzie k****. Zamiast sie cieszyć że komuś z naszych się udało wybić z tej wiochy to wy wyliczacie kto kiedy ile wypił albo kogo za ucho pociągnął. Rzygać mi się chce jak widzę takie prostackie zazdrosne wpisy. Nie macie się już do czego przypierdolić to obrażacie rodzinę każdego komu się coś powiedzie. Dlatego właśnie Ińsko się nie rozwija bo ludzie się wzajemnie nie wspierają- "jak sąsiad zarobi więcej niż ja to już jest on c***** i złodziejem i trzeba go zniszczyć, ale samemu nie ruszę d*** żeby coś zmienić". Za to właśnie nienawidzę tego miejsca. Więc nie dziwcie się ze w telewizji Goska nie chce o Ińsku mówić- bo wstyd się przyznać do takiego ciemnogrodu, co z tego że miasteczko piękne jak ludzie to zawistne prostaki.

Jestem przeciwny wulgaryzmom,ale uważam,że w tym przypadku są one uzasadnione i dosadne.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja p*******, ale wy jesteście ograniczeni, Ińsko jest piękne ale ludzie k****. Zamiast sie cieszyć że komuś z naszych się udało wybić z tej wiochy to wy wyliczacie kto kiedy ile wypił albo kogo za ucho pociągnął. Rzygać mi się chce jak widzę takie prostackie zazdrosne wpisy. Nie macie się już do czego przypierdolić to obrażacie rodzinę każdego komu się coś powiedzie. Dlatego właśnie Ińsko się nie rozwija bo ludzie się wzajemnie nie wspierają- "jak sąsiad zarobi więcej niż ja to już jest on c***** i złodziejem i trzeba go zniszczyć, ale samemu nie ruszę d*** żeby coś zmienić". Za to właśnie nienawidzę tego miejsca. Więc nie dziwcie się ze w telewizji Goska nie chce o Ińsku mówić- bo wstyd się przyznać do takiego ciemnogrodu, co z tego że miasteczko piękne jak ludzie to zawistne prostaki.

Najpierw trzeba samemu być w porządku żeby wymagać od innych. Gośka SIĘ NIESTETY OD POCZĄTKU BAŁA MÓWIĆ O SWOIM MIEJSCU ZAMIESZKANIA BO BAŁA SIĘ, ŻE WŁAŚNIE WYJDĄ NA JAW PROBLEMY ALKOHOLOWE TATY który po odejściu królowej teresy musiał się szwendać po świecie bez oracy. Niech podziękuje koleżance ze Storkowa że go przygarnęła do swojej szkoły. A przecież mamusia sama w domu była takie to święte małżeństwo. To mnie się chce rzygać mi się chce jak czytam o tym wielkim sukcesie córci. Co ta mieszkaniec co w idiotyczny sposób unika powiedzenia wprost wychowałam się w Ińsku. Popierdolone całe to towarzystwo i jeszcze się mają za lepszych od innych. Syf na syfie rodzinnym w rodzinie same rozwody i sukcesy ogłaszają tfuuuuuu

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw trzeba samemu być w porządku żeby wymagać od innych. Gośka SIĘ NIESTETY OD POCZĄTKU BAŁA MÓWIĆ O SWOIM MIEJSCU ZAMIESZKANIA BO BAŁA SIĘ, ŻE WŁAŚNIE WYJDĄ NA JAW PROBLEMY ALKOHOLOWE TATY który po odejściu królowej teresy musiał się szwendać po świecie bez oracy. Niech podziękuje koleżance ze Storkowa że go przygarnęła do swojej szkoły. A przecież mamusia sama w domu była takie to święte małżeństwo. To mnie się chce rzygać mi się chce jak czytam o tym wielkim sukcesie córci. Co ta mieszkaniec co w idiotyczny sposób unika powiedzenia wprost wychowałam się w Ińsku. Popierdolone całe to towarzystwo i jeszcze się mają za lepszych od innych. Syf na syfie rodzinnym w rodzinie same rozwody i sukcesy ogłaszają tfuuuuuu

No właśnie mówię o takich ludziach jak Ty - co ciebie k..wa obchodzą problemy alkoholowe ojca dziadka czy kochanki, w tej popegerowskiej wsi jak by się przyjrzał to ze 30 procent ludzi na problemy alkoholowe. Jak ona ma mówić o Ińsku publicznie w telewziji czy radiu skoro ludzie z Ińska zapytani o nią wyjeżdżają ze ma ojca alkoholika, wujka rozwodnika, i tak dalej. Też bym się wstydził ale nie rodziny tylko tego że wszyscy się dowiedzą w jakiej miejscowości żyłem wśród prostych i zawistnych ludzi. Ona jak by chciała to zrobiła by nam taką reklamę o jakiej Ińsko marzy tylko że ja jej się nie dziwię , bo po takiej porcji jadu i zawiści nie zasługujecie na to. To że masz ojca alkoholika, czy narkomana czy jeszcze gorszego nie oznacza że jesteś nikim i masz siedzieć w tym zapyziałym Ińsku i narzekać jak reszta nieudaczników. Największy problem w tym że ludzie z Ińska nie trawią cudzego sukcesu.

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie mówię o takich ludziach jak Ty - co ciebie k..wa obchodzą problemy alkoholowe ojca dziadka czy kochanki, w tej popegerowskiej wsi jak by się przyjrzał to ze 30 procent ludzi na problemy alkoholowe. Jak ona ma mówić o Ińsku publicznie w telewziji czy radiu skoro ludzie z Ińska zapytani o nią wyjeżdżają ze ma ojca alkoholika, wujka rozwodnika, i tak dalej. Też bym się wstydził ale nie rodziny tylko tego że wszyscy się dowiedzą w jakiej miejscowości żyłem wśród prostych i zawistnych ludzi. Ona jak by chciała to zrobiła by nam taką reklamę o jakiej Ińsko marzy tylko że ja jej się nie dziwię , bo po takiej porcji jadu i zawiści nie zasługujecie na to. To że masz ojca alkoholika, czy narkomana czy jeszcze gorszego nie oznacza że jesteś nikim i masz siedzieć w tym zapyziałym Ińsku i narzekać jak reszta nieudaczników. Największy problem w tym że ludzie z Ińska nie trawią cudzego sukcesu.

Zgadzam się z aaa.Każdy może osiągnąć sukces,jeśli tego chce...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...