Skocz do zawartości

Nasze "gwiazdy"


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Występ w spocie to nie grzech. Jeśli wiałbym wybierać sprzątanie komuś chałupy,albo występ w spocie,to zawsze wybrałbym występ w spocie obojętnie dla jakiej partii.Wybrzydzać może teraz,ale nie dawniej.Zawsze miałeś szmal?

Odnośnik do odpowiedzi

Występ w spocie to nie grzech. Jeśli miałbym wybierać sprzątanie komuś chałupy,albo występ w spocie,to zawsze wybrałbym występ w spocie obojętnie dla jakiej partii.Wybrzydzać może teraz,ale nie dawniej.Zawsze miałeś szmal?

Odnośnik do odpowiedzi

Występ w spocie to nie grzech. Jeśli wiałbym wybierać sprzątanie komuś chałupy,albo występ w spocie,to zawsze wybrałbym występ w spocie obojętnie dla jakiej partii.Wybrzydzać może teraz,ale nie dawniej.Zawsze miałeś szmal?

Widzisz jak ty mało wiesz? Odszukaj na tej stronie i na tym wątku jak twoja margaret się chwaliła że sprzątała domki. jak na razie robi wszystko co urąga TAKIEJ GWIEŹDZIE za jaką ją podajesz. Po prostu DNO.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz jak ty mało wiesz? Odszukaj na tej stronie i na tym wątku jak twoja margaret się chwaliła że sprzątała domki. jak na razie robi wszystko co urąga TAKIEJ GWIEŹDZIE za jaką ją podajesz. Po prostu DNO.

Oczywiście,że wiem.Czytaj ze zrozumieniem. Miała jednocześnie propozycje sprzątania mieszkań i występ w spocie. A co ty wybrałbyś ccc?

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście,że wiem.Czytaj ze zrozumieniem. Miała jednocześnie propozycje sprzątania mieszkań i występ w spocie. A co ty wybrałbyś ccc?

Ja bym wybrał swojego wujka i jego zaplecze ale trzeba mieć odrobinę godności i poczucia własnej wartości. Ta panienka zatraciła za kasę wszystko.

Odnośnik do odpowiedzi

"To nie gwiazda tylko szmata". A ty jesteś frajerskim ogrodnikiem,bo przesadzasz. Nie dość,że zawistną osobą,to na dodatek chamem.Wyszukujesz w plotkarskich stacjach wywiadów z jej udziałem i podniecasz się. Przybrała taka pozę,która gwarantuje jej popularność.I to się sprawdza. Już nie musi za nędzne grosze sprzątać mieszkań,ani też grać w miernych spotach.A żeby ciebie całkiem trafiło,to wiedz,że jest osobą skromną(nie taką jaką gra)i uczciwą .

Odnośnik do odpowiedzi

Zadałem sobie trud i obejrzałem rozmowę Margaret w Sopocie na Top Trendy............

Jak to dziewczę skończyło liceum?

Byle prostak teraz może zostać gwiazdą.......

Przecież ona nie umie mówić po polsku!?

tak wygląda że każdy ją wyrywa na jeden raz potem staje się nieprzydatna.

Odnośnik do odpowiedzi

"To nie gwiazda tylko szmata". A ty jesteś frajerskim ogrodnikiem,bo przesadzasz. Nie dość,że zawistną osobą,to na dodatek chamem.Wyszukujesz w plotkarskich stacjach wywiadów z jej udziałem i podniecasz się. Przybrała taka pozę,która gwarantuje jej popularność.I to się sprawdza. Już nie musi za nędzne grosze sprzątać mieszkań,ani też grać w miernych spotach.A żeby ciebie całkiem trafiło,to wiedz,że jest osobą skromną(nie taką jaką gra)i uczciwą .

Tak tak taka z niej gwiazda jak z ciebie opozycja :)

Odnośnik do odpowiedzi

Czego tu zazdrościć- że ganiała po nocnych klubach i na zbity pysk wywalili z internatu! jak można tym się chwalić? Nie byłam grzeczna....... mówi Margaret .....a ten tu bez przerwy próbuje bronić jej wbrew temu co sama o sobie mówi. Stuknij się w łeb ty posrany obrońco....

Odnośnik do odpowiedzi

Czego tu zazdrościć- że ganiała po nocnych klubach i na zbity pysk wywalili z internatu! jak można tym się chwalić? Nie byłam grzeczna....... mówi Margaret .....a ten tu bez przerwy próbuje bronić jej wbrew temu co sama o sobie mówi. Stuknij się w łeb ty posrany obrońco....

Sadziłem,że w tych "wywodach" przytaczać będziemy fakty i swoje osobiste refleksje dotyczące naszej gwiazdy. Okazuje się,zostałem nawet obrońcą w sprawie.Czy to już rozpoczął się sąd nad Małgosią? A może zamiast "rozpraw" postawmy od razu stos i spalmy ją ku uciesze gawiedzi!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Sadziłem,że w tych "wywodach" przytaczać będziemy fakty i swoje osobiste refleksje dotyczące naszej gwiazdy. Okazuje się,zostałem nawet obrońcą w sprawie.Czy to już rozpoczął się sąd nad Małgosią? A może zamiast "rozpraw" postawmy od razu stos i spalmy ją ku uciesze gawiedzi!!!

Mam gdzieś i ciebie i twoją Małgosię. Umie robić słodkie oczka, jest głupia jak but, zero głosu, już słuchać nie można tego wyjca i wszystkie piosenki na jedno kopyto. Nie ma o kim gadać -spadaj!

Odnośnik do odpowiedzi

Mam gdzieś i ciebie i twoją Małgosię. Umie robić słodkie oczka, jest głupia jak but, zero głosu, już słuchać nie można tego wyjca i wszystkie piosenki na jedno kopyto. Nie ma o kim gadać -spadaj!

Więc po cholerę więc ciągle krytycznie o niej piszesz i szukasz archiwalnych z nią wywiadów?!A spadać to możesz ty zawistny prymitywie. Wątpię w to, że masz jakiekolwiek uzdolnienia artystyczne ,a zachowujesz się tak,jakby ona stała na przeszkodzie twojej kariery artystycznej.Wstyd!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Więc po cholerę więc ciągle krytycznie o niej piszesz i szukasz archiwalnych z nią wywiadów?!A spadać to możesz ty zawistny prymitywie. Wątpię w to, że masz jakiekolwiek uzdolnienia artystyczne ,a zachowujesz się tak,jakby ona stała na przeszkodzie twojej kariery artystycznej.Wstyd!!!

Michał nie ukrywaj się za głupim nickiem. Na temat tej wieśniary piszesz tylko ty, jacek, krokus i jej rodzice. I pajacu jeszcze jedno jej kariera zaczęła się od "przeboju" z golasami to rok 2013. Występ na top trendy też był w ubiegłym roku i wszystko co się dzieje na przestrzeni dwóch lat to nie archiwalne tylko niedawne zdarzenia. Ja się z "ccc" zgadzam co do jednego, ze udzielać wywiadów to ona nie powinna. Zastanawia mnie czy języka polskiego nie uczył jej jacek. Nie umie się dziewczyna wysłowić i to jest prawda. Do jej muzy mam też wiele obiekcji zwłaszcza gdy śpiewa na żywo. Tak fałszuje, że masakra. Dlaczego nikt jej o tym nie mówi? Czy ją może traktują jako "chwilówkę".

Odnośnik do odpowiedzi

Michał nie ukrywaj się za głupim nickiem. Na temat tej wieśniary piszesz tylko ty, jacek, krokus i jej rodzice. I pajacu jeszcze jedno jej kariera zaczęła się od "przeboju" z golasami to rok 2013. Występ na top trendy też był w ubiegłym roku i wszystko co się dzieje na przestrzeni dwóch lat to nie archiwalne tylko niedawne zdarzenia. Ja się z "ccc" zgadzam co do jednego, ze udzielać wywiadów to ona nie powinna. Zastanawia mnie czy języka polskiego nie uczył jej jacek. Nie umie się dziewczyna wysłowić i to jest prawda. Do jej muzy mam też wiele obiekcji zwłaszcza gdy śpiewa na żywo. Tak fałszuje, że masakra. Dlaczego nikt jej o tym nie mówi? Czy ją może traktują jako "chwilówkę".

Wejdź na jej blog i napisz jej to.Nienawidzisz jej,a tak bardzo interesujesz się jej karierą.Najwyraźniej masz chęć zakpić z jej całej rodziny. Czyżbyś miał ochotę startować w konkursie na dyrektora szkół w Suchaniu?To dopiero za trzy lata. Wypalisz się.Nie jestem Michałem.Brakuje ci intuicji. Ja,to ja!

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź na jej blog i napisz jej to.Nienawidzisz jej,a tak bardzo interesujesz się jej karierą.Najwyraźniej masz chęć zakpić z jej całej rodziny. Czyżbyś miał ochotę startować w konkursie na dyrektora szkół w Suchaniu?To dopiero za trzy lata. Wypalisz się.Nie jestem Michałem.Brakuje ci intuicji. Ja,to ja!

Nie należę do takich frajerów jak tatuś Margaret który wygryzł wspaniałą dyrektorkę szkoły ale taka która nie płaszczyła się przed obecną burmistrzynią koleżanką naszej wieży. Dostał pracę nie dlatego że był lepszy tylko z układu. To po pierwsze! Po drugie ja nigdzie nie pisałem że jej nienawidzę i jestem daleki od takich stwierdzeń. Oceniam ją jako piosenkarkę i kobietę(chyba mam prawo). Obejrzałeś chociaż jeden z nią wywiad? Nie śledzę jej jako gosi tylko jestem na bieżąco w muzie. Słuchasz co ona mówi i jak odpowiada na pytania? To ty masz ślepia zaklejone ojcowską miłością i wypisujesz brednie. Ponoć wywodzi się z Ińska to jak mam się nie interesować lokalną "gwiazdą" która marzy o zdjęciach nago i nie wstydzi się nagości( tak sama mówi). Więc o co te twoje żebry o dobre słowo. To jest moje zdanie a ty masz inne i git!!!! Nie ma czego zazdrościć ani trochę. Już wszystko zareklamowała od klipu dla PSL po telefony i inne badziewia zostanie sesja zdjęciowa NAGO. Alleluja a to mi szczyt marzeń - pudru sto kilo, cycków brak ,krzywe nogi, zero inteligencji. To jest twój szczyt osiągnięć ok! niech tak będzie!

Odnośnik do odpowiedzi
taka prawda

Wejdź na jej blog i napisz jej to.Nienawidzisz jej,a tak bardzo interesujesz się jej karierą.Najwyraźniej masz chęć zakpić z jej całej rodziny. Czyżbyś miał ochotę startować w konkursie na dyrektora szkół w Suchaniu?To dopiero za trzy lata. Wypalisz się.Nie jestem Michałem.Brakuje ci intuicji. Ja,to ja!

Bloga ma do d*** nie ma na co wchodzić. Wejść też wcale nie ma za dużo jak na tak okrzykniętą gwiazdę. Zgadzam się z "Gość" na blogu jej odpowiedzi są takie nijakie. Tam nie wszystkie opinie może pokazywać ale za to jak się tylko pokaże info o niej gdzieś na innych stronach to jest tyle złych komentarzy że zaraz znika ze strony. To jest prawda niestety. Każdy ją wyśmiewa z zapytaniem "jaka i co to za gwiazda" na prawdę to nie blew to prawda. Gosiu skąd ty bierzesz te niby super określenie GWIAZDA. Nikt cię za taką nie uważa.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 miesiące później...

Oglądałeś do końca MŚ!? Widziałeś jak ja potraktowano jak szmatę jak pomietło jak gówno w klozecie. Z czego ty dumny jacusiu jesteś z tej krzywej pekińczyka mordki? Do Amber Gold z nią i na te tanie linie i niech siperdd.........la do tej swojej hameryki.

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałeś do końca MŚ!? Widziałeś jak ja potraktowano jak szmatę jak pomietło jak gówno w klozecie. Z czego ty dumny jacusiu jesteś z tej krzywej pekińczyka mordki? Do Amber Gold z nią i na te tanie linie i niech siperdd.........la do tej swojej hameryki.

przez chwilę myślałem,że to do mnie było.uspokoiło mnie to twoje.....jacusiu.... bo tak normalnie to bym ci ryja rozjebał ale jak piszesz do kochanka jacusia to spoko.popukajcie się członkami i nie mówcie nikomu,bo takie obsceniczne pedalstwo jest nienormalne.
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...

http://muzyka.interi...-balona,2047073

Tak się mówi i pisze o siostrzenicy ślimaka. Taką karierę zrobiła że tylko w reklamówkach bywa. Potem wrzuca na płytę i wielka piosenkarka. Wujcio przed wyborami też pojechał do Warszawy pokazać się jako kandydat. Ciekawe czy rządy wujka będą takie tandetne jak piosenki reklamówki margaret....Taka ińska lipa z przystanku autobusowego.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...