Skocz do zawartości

Nasze "gwiazdy"


Rekomendowane odpowiedzi

moniczka umiesz liczyć to s obie policz jaki to biznes Ińsko 3 osoby Storkowo 1 ścienne 1 Ciemnik 1 razem 6 dziewczyn średnio niech zarabiają 1.800 zł z zusem to sobie policz jaki to biznes

1.800x 12 miesięcy to jest 21.600x 6 to jest 129.600 s dotacja wynosi 65 tysi

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

moniczka umiesz liczyć to s obie policz jaki to biznes Ińsko 3 osoby Storkowo 1 ścienne 1 Ciemnik 1 razem 6 dziewczyn średnio niech zarabiają 1.800 zł z zusem to sobie policz jaki to biznes

1.800x 12 miesięcy to jest 21.600x 6 to jest 129.600 s dotacja wynosi 65 tysi

Skoro nie ma biznesu tylko straty to co was przy tym TPD trzyma i nie chcecie nikogo tam dopuścić. Ech te wasze zafajdane wyliczanki a i tak wychodzi zysk nie?

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nie ma biznesu tylko straty to co was przy tym TPD trzyma i nie chcecie nikogo tam dopuścić. Ech te wasze zafajdane wyliczanki a i tak wychodzi zysk nie?

JAK BYŚ SPOJRZAŁA TO NA STRONIE IŃSKA JEST NAPISANE ŻE NIKT NIE PRZYSTOPIŁ DO KONKURSU TAKŻE MASZ SZANSE WYSTARTOWAĆ
Odnośnik do odpowiedzi

JAK BYŚ SPOJRZAŁA TO NA STRONIE IŃSKA JEST NAPISANE ŻE NIKT NIE PRZYSTOPIŁ DO KONKURSU TAKŻE MASZ SZANSE WYSTARTOWAĆ

Bo suma sumarum je te co prowadziły po dogadaniu się ze ślimakiem. To jest na niego sposób. Zobaczysz czy tak nie będzie to stara jak świat metoda.

Odnośnik do odpowiedzi

"Zrozumiecie czego się o niej pisze u nas źle bo nikt tego babska NIE LUBI.Gumowa plastikowa lala". Zrozumiałem.I nie zgadzam sie z tobą "nawiedzony nienawiścią".Lubie tę kobietę i nic ci do tego.Małgosia o tobie nigdy nie napisałaby tego o tobie,co ty o niej. Ja widzę różnicę,dlatego pozytywnego zdania o Małgosi nie zmienię.

Odnośnik do odpowiedzi

"Zrozumiecie czego się o niej pisze u nas źle bo nikt tego babska NIE LUBI.Gumowa plastikowa lala". Zrozumiałem.I nie zgadzam sie z tobą "nawiedzony nienawiścią".Lubie tę kobietę i nic ci do tego.Małgosia o tobie nigdy nie napisałaby tego o tobie,co ty o niej. Ja widzę różnicę,dlatego pozytywnego zdania o Małgosi nie zmienię.

Twoja Małgosia nawet się do ciebie nie przyznaje :D mówi, że pochodzi ze Szczecina :) Chociaż słuchacze twierdzą że Margaret to nie ich mieszkanka :P Jednak nie czytałeś komentarzy -szkoda bo to w nich jest prawda o jej talencie i gwiazdorzeniu :lol:.Tam też wszystkich zazdrość zżera?????Czy tylko tobie słoń na ucho nadepnął!!!! Nie ma mnie co zżerać bo te wszystkie komentarze to przecież nie moje a jest ich tam dużo i żadnego pozytywu. Dlatego nie dziwię się tubylcom że jej nie lubią :(

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja Małgosia nawet się do ciebie nie przyznaje :D mówi, że pochodzi ze Szczecina :) Chociaż słuchacze twierdzą że Margaret to nie ich mieszkanka :P Jednak nie czytałeś komentarzy -szkoda bo to w nich jest prawda o jej talencie i gwiazdorzeniu :lol:.Tam też wszystkich zazdrość zżera?????Czy tylko tobie słoń na ucho nadepnął!!!! Nie ma mnie co zżerać bo te wszystkie komentarze to przecież nie moje a jest ich tam dużo i żadnego pozytywu. Dlatego nie dziwię się tubylcom że jej nie lubią :(

Bzdury piszesz. Do mnie się przyznaje i w tym temacie nie mam żadnego do niej żalu. Nie przyznaje się do takich jełopów jak ty. Wstyd jej,że w tak pięknej miejscowości mieszkają chłekokształtni,lecz nie ludzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Bzdury piszesz. Do mnie się przyznaje i w tym temacie nie mam żadnego do niej żalu. Nie przyznaje się do takich jełopów jak ty. Wstyd jej,że w tak pięknej miejscowości mieszkają chłekokształtni,lecz nie ludzie.

Nie każdy może wyglądać jak pekińczyk :D

Odnośnik do odpowiedzi

Pajaców obrzydliwych i smierdzielów nie brakuje.To są gnidy ,którzy nic nie robią tylko obrażają.A ty GOSIA NIE PACZ NA TYCH NYGUSÓW i sie nie przejmój

Tak tak to musiałaby się nie przejmować wszystkim portalami bo tam aż huczy od wyśmiewania jej. Daj spokój i nie ośmieszaj się kryszardzie. Ten plastik żyje z reklam a nie z talentu......

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.insko.pl/

:D :D :D no wreszcie darmowa płyta Margaret :lol: :lol: :lol: Czy to ta co ja dostał Tusk to ja chcę. Pewnie rozdała wszędzie darmowo o nikt w sklepie nie chce kupić. Niech kupi wujcio teraz go stać :D W Suchaniu też darmowo?

Hmmm to ja chcę skórzany fotel burmistrza! Co to za zapis? Byłego burmistrza obecnego! Po co dawać fotel co Jacek mierdzi cię w dupsko? Masz pretekst żeby sobie kupić nowy? Płty Margaret nie potrzebuję szmira jakich mało jak ta lisowska zero śpiewu dużo wrzasku bbblllleee

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm to ja chcę skórzany fotel burmistrza! Co to za zapis? Byłego burmistrza obecnego! Po co dawać fotel co Jacek mierdzi cię w dupsko? Masz pretekst żeby sobie kupić nowy? Płty Margaret nie potrzebuję szmira jakich mało jak ta lisowska zero śpiewu dużo wrzasku bbblllleee

Proponuję żeby Małgosia kupiła fotel burmistrza a wujek wykupił jej płytę. Są zamożni to ich stać. Zresztą grono elit w gminie powiększyło się o np. halejcio czy michałka to kasy będzie w tym roku dużo dużo więcej.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam nadzieję,że obecny ślimak nie rozporządza mieniem gminnym na czele społeczne.To jest nielegalne. A sprzedaż mienia gminy może przebiegać dopiero po inwentaryzacji i usunięciu mebla ze stanu wyposażenia.Nawet burak nie ośmielił się na takie propagandowe działania w imię zdobycia środków na Owsiaka. Co pradwa kłamał do wyborców w sprawie żwirowni.Ale to był gwóźdź do jego trumny buraczej.Ćoś ten nowy ślimak zbyt szybko zaczyna od propagandowych zjazdów na d****.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...