Skocz do zawartości

Kampania wyborcza rozpoczęta!!!


Wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 517
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

nawoływał do bojkotu a ty straszyłes tych co pójda głosować, bo listy bedziesz miał w urzedzie

A referendum w Warszawie, kilka miesięcy wstecz ? Sam prezyden nie zachęcał do udziału ! To są naturalne prawa demokracji. Brak frekwencji jest wynikiem wiążącym dla wyników. A ty pacanie nie możesz tego zrozumieć. Co Racin miał zapraszać do urn ? Chyba cię pogieło. Byli zwolennicy i przeciwnicy referendum .

Odnośnik do odpowiedzi

A referendum w Warszawie, kilka miesięcy wstecz ? Sam prezyden nie zachęcał do udziału ! To są naturalne prawa demokracji. Brak frekwencji jest wynikiem wiążącym dla wyników. A ty pacanie nie możesz tego zrozumieć. Co Racin miał zapraszać do urn ? Chyba cię pogieło. Byli zwolennicy i przeciwnicy referendum .

Gdyby było więcej zwolenników referendum,to organizatorzy mieliby niemal władzę.Brakowało sporo!!!Oby i tak było w nadchodzących wyborach.

Odnośnik do odpowiedzi

Zwolenników było dość, a Racinowski ma wredny charakter, jest arogancki i wrzeszczy na ludzi

Gdybyś był brygadzistą tyle lat w PGR ,to zachowywałbyś się podobnie w stosunku do swoich współpracowników.Do mnie odnosi się normalnie,a nawet bardzo przyzwoicie,bo nie byłem i nie jestem jego współpracownikiem.

Odnośnik do odpowiedzi

głupoty mówisz, ja mówie, ze on wrzeszczy na petentów, wystarczy że coś u burmistrza będziesz chciał załatwic i już masz przechlapane

Na mnie nie wrzeszczał. Nie miał powodu. Możliwe,że chciałeś go w czymś wykiwać?

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyś był brygadzistą tyle lat w PGR ,to zachowywałbyś się podobnie w stosunku do swoich współpracowników.Do mnie odnosi się normalnie,a nawet bardzo przyzwoicie,bo nie byłem i nie jestem jego współpracownikiem.

On dalej zachowuje sie jak brygadzista w PGR jest ordynarny i całą naszą gmine traktuje jak swój prywatny PGR
Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby było więcej zwolenników referendum,to organizatorzy mieliby niemal władzę.Brakowało sporo!!!Oby i tak było w nadchodzących wyborach.

Przecież nikt władzy nie chciał obalać co ty za bzdury piszesz!!!!

Manske to kumpel Palucha to co chciał obalić Racina i Palucha?

Szulc kogo sam miał obalić?

Czternastek o tak ona miała ochotę na obalenie tylko kogo oczywiście żeby nie było żwirowni!!!

Michał i Artur kogo mieli obalić oni młodzi nie chcieli od początku żwirowni i są do dzisiaj!!!

Każdy z tych wymienionych był przeciwnikiem powstania żwirowni a nie obalania władzy!!!!

Coś ci się całkiem pod sufitem przewróciło!!!!!

Fakt Krokus nie popisał się mądrością ani Liwak!!! Ale oni się nie liczą nie ma co o nich pisać. Pomagali Racinowi przeciw organizatorom tak na złość przeciw Szulcowi za przegrane wybory samorządowe a nie że ktoś chciał władzę obalić idiota jeden wymyślił!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

A ja to na pewno na kazika deca będę głosował bo on dobrą robote tam robi

Goń się szmaciarzu, jaką on robotę robi, ze syna do gliny wkręcił i mieszkanie załatwił, to ma być ta dobra robota? Ten stary komuch co nigdy się pracą nie zhańbił lewus i nierób. Jego cindzia całe życie nie pracowała żyją i każdemu kto dojdzie do władzy dupę liżą na wszystkie fronty. Tfu.

Odnośnik do odpowiedzi

mazurek to bezwartościowa łysa kreatura nie wniósł nic nowego do rady za to rewelacyjnie pogrąża gminę dla niego liczy sie tylko plan zagospodarowania dla Wisoli nic więcej

Plan robi się dla wszystkich i dla Pana Mazurka nikt wyjątków nie robi. A Włodzimierz to najgorszy radny taka "krowa co dużo ryczy mało mleka daje". Myślę, że nie ma żadnych szans ani na radnego ani tym bardziej na Burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...