Skocz do zawartości

Kampania wyborcza rozpoczęta!!!


Wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

photo-thumb-155.png?_r=1350420586

Kampania wyborcza rozpoczęta!!!

Napisane przez MichałK , 25 listopad 2013 · 4 wyświetleń

Po dzisiejszych komisjach odnoszę wrażenie, że burmistrz Racinowski już rozpoczął kampanie wyborczą. Standardowe podnoszenie rąk przez radnych IFS za każdą uchwałą, podwyżka większej części podatków, zasypianie jednego z gminnych urzędników i nagła miłość burmistrza do opozycji to motywy dzisiejszych obrad komisji Rady Miejskiej. Burmistrz powiedział, że opozycja jest kochana bo jej członkowie to mieszkańcy tej gminy a on wszystkich mieszkańców kocha. Tak propagandowych słów z resztą nieudolnie wykorzystanych dawno nie słyszałem w rozmaitych wypowiedziach polityków naszego kraju! W roku 2014 szykują się inwestycje w naszej gminie jak choćby lampy, chodniki, wiaty przystankowe i promenada w Ińsku a raczej jej pierwszy etap. Wszystko to zapowiadane przez burmistrza rok przed wyborami. Jednak czy każda inwestycja jest trafiona? Po co np. brukować ścieżkę w parku lub budować chodnik na Rybionek? Nie wiem chyba w IFS wyczerpały się dobre pomysły o ile kiedyś one w ogóle były. Zróbmy porządne chodniki na tych wsiach gdzie ich brakuje lub wybudujmy ścieżkę rowerową do Storkowa lub w innym kierunku. Promenada inwestycja przesuwana z roku na rok w końcu doczeka się realizacji? Szkoda, że stanie się to dopiero w roku wyborczym 2014!? Ścienne już od dawna domaga się wiat przystankowych postanowiono je zakupić w 2014!? Także drodzy mieszkańcy Gminy Ińsko obserwujcie co w 2014 w waszych miejscowościach się zmieni i zadajcie sobie pytanie czy tak nie powinno być przez całe 4 lata?

MICHAŁ MUSIAŁEM TU PRZENIEŚ TEN WĄTEK BO ON JEST TRAFNY I NALEŻY JUŻ PISAĆ NA TEN TEMAT. TERAZ ZACZNIE SIĘ LICYTACJA ILE BURMISTRZ ZROBI DLA MIESZKAŃCÓW W ROKU WYBORCZYM???

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 517
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

http://wiadomosci.on...e-ukrainy/qh934

Przed wyborami niech mieszkańcy dobrze prześledzą kto zaś skąd pochodzi.......

Niejeden siedzący teraz w radzie ma tyle "grzechów" na sumieniu, że i starczyłoby ho ho ho.......

Niech nikt z wyborców nie daje wiary starym komuchom co donosili na sąsiadów i pracowników i tych przesiedlonych co niby przybyli jako "polacy" - tych nazywamy Sybiracy a to reszta to ukryta upa która przez dziesiątki lat miała tu ciszę i dobrobyt. Teraz jak widać rządni władzy zarówno na szczeblu mniejszym jak i wyższym. Wstyd mi za takie partie jak PO i Te Palikoty. Tfu dopiero teraz wychodzi dlaczego nie przegłosowano uchwały o ludobójstwie. WSTYD>>>>>>>>>>

Odnośnik do odpowiedzi

W TV pokazywali fragmenty debaty w parlamencie Ukrainy, takiej dziczy jeszcze nie widziałem, wyzywają sie od przestepców, złodzieji i bandytów, no jeżeli tacy ukraińcy mają być w Europie to ja dziękuję.

Przecież tej swołoczy nikt nigdzie nie chce. To oni wszędzie się pchają i żądają jakby byli panami świata. Popaprańcy!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy pomyśle, że ukraińcy panoszą się w naszej gminie to flaki mi się przewracają, niech mi nie mówią, że się tu urodzili i są ucywilizowani. Na Ukrainie banderę zrobili bohaterem narodowym, pomniki mu stawiają nawet we Lwowie perełce polskości, jak tak dalej pójdzie to w Ińsku też bedziemy mieli jego pomnik! Może mi ktoś powie, że bodzio to Polak? on ma ukraińskie geny i zesobaczoną krew i nikt tego nie zmieni.

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy pomyśle, że ukraińcy panoszą się w naszej gminie to flaki mi się przewracają, niech mi nie mówią, że się tu urodzili i są ucywilizowani. Na Ukrainie banderę zrobili bohaterem narodowym, pomniki mu stawiają nawet we Lwowie perełce polskości, jak tak dalej pójdzie to w Ińsku też bedziemy mieli jego pomnik! Może mi ktoś powie, że bodzio to Polak? on ma ukraińskie geny i zesobaczoną krew i nikt tego nie zmieni.

Zgadzam się z takim postrzeganiem ukraińców w tej gminie.Pozapychali swoimi rodakami większość urzędniczych i nauczycielskich stołków.Żyją kosztem Polaków, którym odbierają miejsca pracy ale też najuboższym wszelką pracę i pomoc socjalną.Niech spieprzają do swojej ojczyzna, mają tam dużo ziemi . Wystarczy ,że już zabrali nam Wołyń i inne Polskie tereny.

Odnośnik do odpowiedzi
uważajcie na sąsiada

Na ukrainie panuje dzicz rodem ze średniowiecz, ci "nasi" ukraińcy siedzą po cichu i udaja greka, ale nie myślcie sobie, że to łagodne baranki, gdyby doszło co do czego to wyciągną sierpy i będą rezać nas, czyli swoich sasiadów, tak samo jak 70 lat temu.

Odnośnik do odpowiedzi
bez problemów

Na ukrainie panuje dzicz rodem ze średniowiecz, ci "nasi" ukraińcy siedzą po cichu i udaja greka, ale nie myślcie sobie, że to łagodne baranki, gdyby doszło co do czego to wyciągną sierpy i będą rezać nas, czyli swoich sasiadów, tak samo jak 70 lat temu.

Tacy sami ludzie jak my. Między nami są też "jegomoście w białych rękawiczkach" Znam wielu mieszkańców Ińska mniejszości ukraińskiej i nie mam problemów z grzecznością i porozumiewaniem się. Może to jednak problem "WŁADZ"?

Odnośnik do odpowiedzi

Tacy sami ludzie jak my. Między nami są też "jegomoście w białych rękawiczkach" Znam wielu mieszkańców Ińska mniejszości ukraińskiej i nie mam problemów z grzecznością i porozumiewaniem się. Może to jednak problem "WŁADZ"?

O właśnie to jest problem numer jeden!!!! Mamy zje......ne władze. Odkąd UE próbuje rządzić jak dawniej inny układ to nie dziwota, zę ludzie się pogubili i do siebie warczą jak psy. Szanujmy siebie a zająć się trzeba politykami co żyją z naszej skóry zdartej, naszej krwawicy. Rosjanie czy Ukraińcy , Polacy to dobrzy ludzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny dzisiejszy program "Po prostu" Sekielskiego ukazujący fałsz w pisie, ekspertem macierewicza był profesor ze stanów, były współpracownik służb w stanie wojennym, a poseł piotrowicz był prokuratorem oskarżającym działaczy podziemia. czyli pisowcy nie brzydzą się takimi ludźmi, wystarczy że im teraz są potrzebni. To samo jest u nas, największy pisowiec w gminie popiera TW Janka tylko dlatego, że mu to przynosi profity. Taka jest nasza władza! Tfu!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

No i proszę.Finał WOŚP w Ińsku okazał się świętem ponadpartyjnym,a przez to wyjątkowo wesołym i co najważniejsze uczestnicy okazali się wyjątkowo szczodrzy. Nie skąpili grosza na szczytne cele wyznaczone przez Owsiaka.Finał ten oceniam jako bardzo udany.Kto nie był,niech żałuje.Należy dodać,że impreza ta stanowiła kiełbasę wyborczą normalnych,pogodnie usposobionych Ińszczan.

Odnośnik do odpowiedzi

No i proszę.Finał WOŚP w Ińsku okazał się świętem ponadpartyjnym,a przez to wyjątkowo wesołym i co najważniejsze uczestnicy okazali się wyjątkowo szczodrzy. Nie skąpili grosza na szczytne cele wyznaczone przez Owsiaka.Finał ten oceniam jako bardzo udany.Kto nie był,niech żałuje.Należy dodać,że impreza ta stanowiła kiełbasę wyborczą normalnych,pogodnie usposobionych Ińszczan.

Ciągle te same gęby. Nastawione na wyciąganie lub wydawanie gminnej forsy.To już leci siedem lat. A obraz jak z przed 1989r.I pomyśleć ,że to już 25 lat tej pseudodemokracji. A swoją drogą komuchy dobrze się zahartowały.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciągle te same gęby. Nastawione na wyciąganie lub wydawanie gminnej forsy.To już leci siedem lat. A obraz jak z przed 1989r.I pomyśleć ,że to już 25 lat tej pseudodemokracji. A swoją drogą komuchy dobrze się zahartowały.

Czytaj ze zrozumieniem.Ubolewam nad tym,że nie było ciebie tam. Inaczej nie pisałbyś niedorzeczności.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek chyba nie on szukał chyba poparcia u strażaków bo się kręcił koło nich i nowego wozu

Oni wszyscy się kręcili wokół siebie jak kretyni. Największym debilizmem "młodzieńca" popisał się czubek. Co chciał udowodnić? Córka wózek prowadzi a on podrywacza rżnie. No i nie opuszczał go jego cieć szymczyk. Co za para konowałów. Jak to można wybić się z PGR-u. Sztama szymczyk, czubkowski i racinowski trwa od lat.

Odnośnik do odpowiedzi

Oni wszyscy się kręcili wokół siebie jak kretyni. Największym debilizmem "młodzieńca" popisał się czubek. Co chciał udowodnić? Córka wózek prowadzi a on podrywacza rżnie. No i nie opuszczał go jego cieć szymczyk. Co za para konowałów. Jak to można wybić się z PGR-u. Sztama szymczyk, czubkowski i racinowski trwa od lat.

Przecież oni wszyscy wywodzą się z PGR-u.Tam też błaznowali,podobnie jak teraz w gminie i szkole. Ale naród gminny jest litościwy i wybacza im te grzechy.A może tutejsi mieszkańcy zatracili poczucie przyzwoitości i wszystko opiera się kumoterstwie. Takie wrażenie można odnieść widząc ciągle te same gęby,korzystające w ten czy inny sposób ze środków budżetu gminy lub państwa.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...