Skocz do zawartości

Kampania wyborcza rozpoczęta!!!


Wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 517
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ja nikomu nie odbieram diety ale jeśli ktoś mówi że nie chce to podrzucam świetne rozwiązanie na co można przeznaczyć te parę groszy

Powiem ci "mieszkanko" że wstydem jest zarabiać na godzinę tyle co radny dwa miesiące i jeszcze czyimś groszem rozporządzasz. takie z ciebie bydło że żal na twój temat pisać. Możesz kazać burmistrzowi oddawać to co kasuje za nic nie robienie a ty go bronisz łobuzie.

Odnośnik do odpowiedzi

ale michał sam powiedział że nie chce jak ktoś inny tak powie to też mu numer konta dostarczę. nie chce to nie niech dzieci mają a burmistrza nie bronie jak by mi przed wyborami powiedział że odda chociażby część to bym się zgłosiła do niego

Odnośnik do odpowiedzi

ale michał sam powiedział że nie chce jak ktoś inny tak powie to też mu numer konta dostarczę. nie chce to nie niech dzieci mają a burmistrza nie bronie jak by mi przed wyborami powiedział że odda chociażby część to bym się zgłosiła do niego

SZMATA< SZMATA< SZMATA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę stanąć w obronie mieszkanki bo ja sam napisałem ze dieta radnego to nie potrzebne wydatki, więc ona odpisała, że gdybym został randym to przyjdzie do mnie z numerem konta jakiejś fundacji uraz żadnego nie czuję. Uważam, że te 280 złotych powinien każdy radny przekazać na cele dobroczynne lub na jakieś stowarzyszenie związane z Ińskiem też jakieś rozwiązanie. Nie przypominam sobie aby gdzieś wspominano, że fundatorem nagród itp. jest Rada Miejska w Ińsku. Radny to osoba, która nie zostaje nim dla diety lecz dla pracy na rzecz mieszkańców i gminy

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę stanąć w obronie mieszkanki bo ja sam napisałem ze dieta radnego to nie potrzebne wydatki, więc ona odpisała, że gdybym został randym to przyjdzie do mnie z numerem konta jakiejś fundacji uraz żadnego nie czuję. Uważam, że te 280 złotych powinien każdy radny przekazać na cele dobroczynne lub na jakieś stowarzyszenie związane z Ińskiem też jakieś rozwiązanie. Nie przypominam sobie aby gdzieś wspominano, że fundatorem nagród itp. jest Rada Miejska w Ińsku. Radny to osoba, która nie zostaje nim dla diety lecz dla pracy na rzecz mieszkańców i gminy

Są sprawy na które nie ma się wpływu i dieta jest taką sprawą. To się radnym należy z urzędu i chyba jak ją już wezmą to mogą dysponować jak chcą. Żadna mieszkanka nie może na to wpłynąć. Brawo dla radnego który dietę oddaje. Ale to też jakaś praca a pieniądze żadne.

Odnośnik do odpowiedzi

no dowiedziałem się tylko że zrobił w gminie dyspozycje i gmina od razu przelewa na jakąs organizację ale nie chcieli mówić co za radny i komu

Przecież wcześniej czy później wyjdzie to na światło dzienne. Przecież nie wieżę, że to robi bezinteresownie. Wystartuje w wyborach i pokaże mieszkańcom że taki uczciwy. Jak nie wiadomo o kogo chodzi to i tak się dowiemy wcześniej czy później.

Odnośnik do odpowiedzi

no dowiedziałem się tylko że zrobił w gminie dyspozycje i gmina od razu przelewa na jakąs organizację ale nie chcieli mówić co za radny i komu

To jest wierutne kłamstwo - gmina nie może wysyłać pieniędzy na żadne inne konta jak osobiste radnego i nic tu dyspozycja nie wskóra. Radny dietę musi przyjąć a potem zrobić z nią co chce. Koniec kropka.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...