Skocz do zawartości

Kampania wyborcza rozpoczęta!!!


Wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 517
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To jest taka wasza wiedza. Nawet miedzy sobą nie umiecie się dogadać i ustalić kto gdzie daje. na pewno nie z konta gminnego. Ja nie kłamię.

No i co teraz? Dlaczego milczycie? najpierw, że radny kłamca a teraz cisza. Na marginesie daje dla OSP bo jest jej wielkim miłośnikiem a za żonę rachunku nie zapłacił żeby jej prąd odcięli. Żenada.

Odnośnik do odpowiedzi

To jest taka wasza wiedza. Nawet miedzy sobą nie umiecie się dogadać i ustalić kto gdzie daje. na pewno nie z konta gminnego. Ja nie kłamię.

Akurat w tej sprawie nie kłamiesz ale w ogóle to jesteś kłamca do kwadratu, przecież ty radnym nie jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w tej sprawie nie kłamiesz ale w ogóle to jesteś kłamca do kwadratu, przecież ty radnym nie jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ty kim jesteś.......Może też radnym a może nie......co komu do tego jak chata nie jego............

Ty mógłbyś się wstydzić, że nie wiesz na jakiej zasadzie kolega daje swoją dietę na szczytny ja uważam cel.... chodzi jednak o to, że ty nie znasz nawet przepisów które w jasny sposób określają sprawy finansowe w gminie...... To jak chcecie rządzić panowie z opozycji....................

Odnośnik do odpowiedzi

No pewnie że nie jest ok nasze prawo jest chore bo ona jak się okaże nygusem może się starać o alimenty na siebie od niego . Przecież to się w głowie nie mieści nygusom takie furtki dawać a praca na ulicy czeka tylko trzeba poszukać i na rachunki będzie

Odnośnik do odpowiedzi

Co ciebie obchodzi kto kim jest, może bywa na sesjach to uważa że jest ważny jak oni. Może to pracownik biura rady a może nawet urzędnik gminy. Jeden pies. Żadnej byłej pracować się nie chce lepiej z męża zrobić kasjera co wypłaca kasę. To już ich sprawy niech się dogadają i już.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja słyszałem tylko o dwóch kandydatach, Racinowskim i Terebecki, to będzie bratobójcza walka na śmierć i życie

Na dzień dzisiejszy na burka wystartują :

Racin z IFS

Terebecki z PiS,

Szafran z PSL

Liwak z wieży

Paciej od żwirków z Kieliszkiem

to są pewniaki, być może że jak zwykle dla jaj wytartuje jakiś np. emeryt policyjny z Linówka, ale to tylko miejscowy folklor wyborczy !!

Odnośnik do odpowiedzi

Jak czytam te nazwiska widzę czarno przyszłość gminy, każdy z tych kandydatów jest pazerny na kasę i władzę . Niestety żaden nie widzi tej pracy jako służby dla gminy i jej rozwoju . Starają się jak co 4lata za pomocą ciepłych słówek , obietnic i wspierania swojego wizerunku akcjami które więcej oparte są na propagandzie niż dobroci ogłupić wyborców .

Odnośnik do odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy na burka wystartują :

Racin z IFS

Terebecki z PiS,

Szafran z PSL

Liwak z wieży

Paciej od żwirków z Kieliszkiem

to są pewniaki, być może że jak zwykle dla jaj wytartuje jakiś np. emeryt policyjny z Linówka, ale to tylko miejscowy folklor wyborczy !!

To całkiem nieźle jest w czym wybierać. Może jeszcze kto ciekawszy się pokaże ja ciągle czekam.

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem:

Racin z IFS = żwirownia

Terebecki z PiS = żwirownia

Szafran z PSL = nie będzie żwirowni

Liwak z wieży = żwirownia

Paciej od żwirków z Kieliszkiem = żwirownia

Dla mnie na dzień dzisiejszy liczy się tylko Szafran bo jest przeciw żwirowni. Amen!

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem:

Racin z IFS = żwirownia

Terebecki z PiS = żwirownia

Szafran z PSL = nie będzie żwirowni

Liwak z wieży = żwirownia

Paciej od żwirków z Kieliszkiem = żwirownia

Dla mnie na dzień dzisiejszy liczy się tylko Szafran bo jest przeciw żwirowni. Amen!

Co za świetna i śmiała kalkulacja. Pan Burmistrz Racinowski wielokrotnie powtarza że żwirownia NIE za wszelką cenę to samo mówi Przewodniczący Terebecki. Dlaczego nagle jeden Szafran ma być zbawieniem dla Ińska? Na dodatek patologiczne PSL już wszystkim uszami wychodzi. ktoś chyba źle obliczył swoje za i przeciw. Z wszystkich kandydatur ta szafranowa jest najgorsza. Amen

Odnośnik do odpowiedzi

No i licytacje rozpoczęły się.Gonitwa trwa.

Ale palnąłeś mądrość! Po tobie spodziewałem się porządnej oceny kandydatów a ty wypisujesz takie banialuki! Dla mnie też najważniejsza jest żwirownia, a w zasadzie jej brak i także będę optował za Szafranem.
Odnośnik do odpowiedzi

Ale palnąłeś mądrość! Po tobie spodziewałem się porządnej oceny kandydatów a ty wypisujesz takie banialuki! Dla mnie też najważniejsza jest żwirownia, a w zasadzie jej brak i także będę optował za Szafranem.

Znam wszystkich kandydatów od wielu lat.Nie chcę na razie oceniać wszystkich. Są osoby zasługujące na kandydowanie,ale moim faworytem jest mimo wszystko Racinowski. Od ponad roku nie preferuje powstania w Ińsku żwirowni.Sukcesami pochwali się w tym roku. Będą.

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat Racinowski zapisał ciemną kartę historii Ińska, w tym tą żwirową, więc odpada, a jeżeli sukcesami ma się popisać w tym roku to ja pytam co robił przez siedem lat? Likwidował Ińsko! Jemu już dziękuję!

Każdy ma prawo do subiektywnej oceny. Referendum w sprawie żwirowni miało wyłącznie podtekst polityczny. Przegrani w ostatnich wyborach szukali szans,by pomimo przegranej dostać się do koryta.Żwirowni nie ma i nie będzie(pod konkretnymi warunkami),a ci co wygrali wybory pozostali.Gdyby referendum było wiążące,kolejne referendum dotyczyłoby zmiany władzy. Nie dziwię się,że Racinowskiemu wcale to nie było na rękę.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...