Skocz do zawartości

Kampania wyborcza rozpoczęta!!!


Wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 517
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

a co to za radny bez stałych jakiś ambicji skacze to tu to tam nigdzie go nie chcą jak wygra i będzie się zucał to też go nie będą chcieli czyli będzie potulny jak baranek właził w dupę burmistrza a takich już my tu mamy

Odnośnik do odpowiedzi

a co to za radny bez stałych jakiś ambicji skacze to tu to tam nigdzie go nie chcą jak wygra i będzie się zucał to też go nie będą chcieli czyli będzie potulny jak baranek właził w dupę burmistrza a takich już my tu mamy

pieprzysz bez sensu
Odnośnik do odpowiedzi

Droga mieszkanko skoro mnie tak wywołujesz to odpowiem na twoje "spostrzeżenia". Otóż ze Stowarzyszenia Ińskie Lato Filmowe odszedłem sam ponieważ nie podobało mi się to, że brak było szerszego spojrzenia na potrzeby mieszkańców naszej Gminy co do formy festiwalu, brak większej ilości członków z samego Ińska i kilka innych spraw, które mi się nie podobały. Po drugie dla mnie diety radnego może nie być w ogóle. W niektórych krajach jest to praktykowane, że radny diety nie otrzymuje i uważam, że tak powinno być i w Polsce choć przy naszym "partyjnym" systemie politycznym jest to trudne do zrealizowania.

Odnośnik do odpowiedzi

Co do startowania z Panem Terebeckim to nie wiem czy w ogóle staruje na fotel burmistrza po drugie jak mógłbym startować z kimś kto przez 8 lat popierał obecnego burmistrza i wspierał go w działaniach jest to sytuacja nie do przyjęcia i nie mam zamiaru startować panem przewodniczącym.

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie trzymam cię za słowo i zrobię sobie kopię tego postu że nie chcesz mieć diety jak już zostaniesz radnym pojawię się z nią i z nr konta jakiejś organizacji (domu dziecka czy starców ) i mam nadzieje że się nie wykręcisz od przekazania diety na szczytny cel przecież jest ci nie potrzebna .

Trzymaj mnie za słowo. już nie będę cię wywoływać

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie trzymam cię za słowo i zrobię sobie kopię tego postu że nie chcesz mieć diety jak już zostaniesz radnym pojawię się z nią i z nr konta jakiejś organizacji (domu dziecka czy starców ) i mam nadzieje że się nie wykręcisz od przekazania diety na szczytny cel przecież jest ci nie potrzebna .

Trzymaj mnie za słowo. już nie będę cię wywoływać

Mieszkanko czy ty wiesz ile wynosi dieta radnego? Napisz na tu.

Odnośnik do odpowiedzi

Droga mieszkanko skoro mnie tak wywołujesz to odpowiem na twoje "spostrzeżenia". Otóż ze Stowarzyszenia Ińskie Lato Filmowe odszedłem sam ponieważ nie podobało mi się to, że brak było szerszego spojrzenia na potrzeby mieszkańców naszej Gminy co do formy festiwalu, brak większej ilości członków z samego Ińska i kilka innych spraw, które mi się nie podobały. Po drugie dla mnie diety radnego może nie być w ogóle. W niektórych krajach jest to praktykowane, że radny diety nie otrzymuje i uważam, że tak powinno być i w Polsce choć przy naszym "partyjnym" systemie politycznym jest to trudne do zrealizowania.

Michał. Jeśli zostaniesz radnym,to i tak dietę otrzymasz. Chcesz,czy nie chcesz. Możesz zrobić z nią co chcesz,to już twoja sprawa.Zachowujesz się jak Wałęsa. "Nie kcem,ale muszem" dietę odebrać.Lepiej napisz,o jakie zmiany zabiegałbyś.

Odnośnik do odpowiedzi

no ok 400 zł chyba ktoś mi tak mówił ale dzieci to i z 200 będą się cieszyć

I już wszystko wiadomo kim ty jesteś mieszkanko łysa. Nie żałujesz 12 tys. wyrzucane miesiąc w miesiąc dla buraka ale dla radnych nawet 200 zł wytykasz. Dam ci radę łysy durniu jak spróbujesz jak smakuje ten grosz to wtedy pogadamy o zawiści.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...