Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ciotka wieża też podobno ma działkę i to sporą za wieżą ciśnień do samego jeziora. Czy ktoś zna szczegóły bo to teraz przed wyborami jest bardzo ważne.Tym bardziej,że to komuch i jak TW"Janek" kapuś. Istnieje w spisie ewidencji IPN.

Już ci mówię ciekawska mendo - zasrany twój interes ??!

Odnośnik do odpowiedzi

Już ci mówię ciekawska mendo - zasrany twój interes ??!

Tak samo o żwirowni mówi TW"Janek" . A więc kogo oni reprezentowali i reprezentują? Im wolno kraść,kombinować i oszukiwać wyborców? Co to za demokracja,że jedni mogą wszzystko a inni muszą na tych cwaniaków pracować i płacić podatki.

Odnośnik do odpowiedzi

Już ci mówię ciekawska mendo - zasrany twój interes ??!

Posrańcu ty jeszcze nie pokazałeś siły pięści!!!! Pokaż muskuły to uwierzę kapusiu że coś możesz. Raz bronisz cioci a raz buraka!? Zdecyduj komu oddasz swoje głosy bo 11 łapek nie oddasz na oboje :)

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowny Panie Burmistrzu! Kiedyś Mówił Pan że bywa codziennie na plaży i wie co tam się dzieje. Pytam więc czy wg Pana nic się od ubiegłego tygodnia nie zmieniło!? Osobiście widziałem jak służbowym samochodem Enea radny Malcer niszczył piasek rozjeżdżając go jak na torze żużlowym potem okazało się że szykował imprezę dla kolegi ze straży. Samochodem strażackim drugi raz rozjeździł piasek puszczając fajerwerki i umiał się nawet do hydrantu podłączyć skąd polała się woda. Kto zagrabi plaże , skąd pójdą na to pieniądze i kto zapłaci za nieuzasadnione popieranie wody z hydrantu. Skąd to wszystko wiem? Od uczestnika wesela z ostatniej soboty jak to pięknie strażacy się popisali a młodzi mają piękne fotki wesele też oczywiście u pociotków radnego mazurka. Niech Pan odpowie albo radny czy rajca jest mi obojętne.

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowny Panie Burmistrzu! Kiedyś Mówił Pan że bywa codziennie na plaży i wie co tam się dzieje. Pytam więc czy wg Pana nic się od ubiegłego tygodnia nie zmieniło!? Osobiście widziałem jak służbowym samochodem Enea radny Malcer niszczył piasek rozjeżdżając go jak na torze żużlowym potem okazało się że szykował imprezę dla kolegi ze straży. Samochodem strażackim drugi raz rozjeździł piasek puszczając fajerwerki i umiał się nawet do hydrantu podłączyć skąd polała się woda. Kto zagrabi plaże , skąd pójdą na to pieniądze i kto zapłaci za nieuzasadnione popieranie wody z hydrantu. Skąd to wszystko wiem? Od uczestnika wesela z ostatniej soboty jak to pięknie strażacy się popisali a młodzi mają piękne fotki wesele też oczywiście u pociotków radnego mazurka. Niech Pan odpowie albo radny czy rajca jest mi obojętne.

Co on mówił to jedno co zrobi to drugie. Piasku nawiózł Milewski i rozpalcelował swoją maszyna skasował kasę od gminy i fajnie było przez całe lato. Teraz też to zrobi bo za głupote radnego zapłacimy my mieszkańcy. Moim zdaniem powinien malcerowi odebrać dietę za takie coś.

Odnośnik do odpowiedzi

Jechałem dzisiaj rowerem. jest rozjeżdżona ale nie wiem czy to nie kładami. Skąd teoria że to Malcer. Każdy mógł. Burmistrz powinien to zobaczyć wygląda jak pobojowisko. Pewnie by się wkurzył bo teraz ta wiata nowa powstała jest super a ten piasek wygląda jak na poligonie :)

Odnośnik do odpowiedzi
było sam widziałem

A może to było od razu posprzątane tylko ktoś po prostu szuka sensacji

Niestety było rozjeżdżone bardzo. Sam widziałem od kiosku do końca plaży w prawą stronę do ośrodków. Jeżeli jest zagrabione to znaczy się że Pan Burmistrz posłuchał forumowicza i podjął działania. I dobrze to się chwali, bo na plaży coraz ładniej się robi. Mnie tylko nurtuje czy to malcer zrobił jako strażak i radny! Tak dewastować jak Burmistrz tak ładnie sprząta.

Odnośnik do odpowiedzi

Kto nabroił ten posprzątał. Nie ma do czego wracać. Ważne że znów jest równo. Koniec dyskusji. Pan Burmistrz szybko zadziałał każdy taki monit od mieszkańców będzie sprawdzany a winni ukarani.

To kogo "radny" ukaraliście? powiedz wszystkim. Nikt tu sensacji nie szuka bo widać gołym okiem, że jest świeżo pograbione i wcale nie jest to porządnie zrobione. Było ładnie jest byle jak.

Odnośnik do odpowiedzi

w nocy deszcz popada i śladu nie będzie ważne ze jest pograbione wracajmy do tematu burmistrza o nim się tu pisze nie o strażakach jakiś

Strażak to człowiek burmistrza i też sie na takie tematy pisze. Pieniądze podatników poszły na zabawy i hulanki jednego rozwydrzonego radnego i strażaka w jednym. Jeśli ktoś zagrabił to ktoś za to zapłacił kto i ile.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...