Skocz do zawartości

Czubkowski ty sługusie


lokator

Rekomendowane odpowiedzi

powtarzam jeszcze raz: możesz tylko zgadywać kto pisze, ale nigdy tego sie nie dowiesz, więc nie oskarżaj nikogo bez dowodów

Dziecino ja niczego nie muszę wiedzieć. ja czytam i wiem ,że głupoty pisze tylko wieśniak z opozycji.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziecino ja niczego nie muszę wiedzieć. ja czytam i wiem ,że głupoty pisze tylko wieśniak z opozycji.

Prawda jak nic. Dobrze pisze! Nic nas dobrego nie czeka z tą górniczą wstawką w nogawki. Ślunzok to cwaniok i już.

Odnośnik do odpowiedzi

powtarzam jeszcze raz: możesz tylko zgadywać kto pisze, ale nigdy tego sie nie dowiesz, więc nie oskarżaj nikogo bez dowodów

Wyzywa od TW "janków" a sam się czai jak taki TW i cieszy nie wiedzieć czemu. Ludzie mają ciebie Michał gdzieś chyba że rodzina na ciebie pójdzie głosować. Na szafrana to nawet nie wiem kto?

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, w takim razie jeżeli myślicie, że tylko trzech muszkieterów jest przeciwko wam to bez kozery powiem, że jesteście głupcami

Kto powiedział, że my tak myślimy! Jak byśmy tak myśleli to nie wygrywalibyśmy wyborów. My jesteśmy koneserami u władzy. Nie mam zamiaru uczyć przecież masz licencjat z politologii to jakim mogę być dla ciebie wzorem?

Odnośnik do odpowiedzi

Problem się rozchodzi o to, że podwyżka to naturalny element dzierżawy. Ja do nurków nic osobistego nie mam ale nikt mi nie powie, że to co mamy w Ińsku można nazwać zapleczem nurkowym. Mnie denerwuje fakt, że mają takie jezioro do dyspozycji oni nie zainwestowali trochę więcej pieniędzy w całość. Przecież oni mogli dorobić nawet jakąś drobną gastronomię i czy nawet parkiet do tańców. Przy okazji by mieszkańcy zawitali. Nie zrobili niczego i oprócz tego to fakt wykorzystywania przez opozycję tej podwyżki jako jakiegoś bata na Czubkowskiego mnie bardzo denerwuje. No jak tak można? Nie chciałbyś przyjechać i po nurkowaniu móc usiąść sobie na ławeczce z piwkiem i kiełbaską albo rybą? O to się właśnie rozchodzi, że nie mamy co zaoferować takim turystom. A biorąc jeszcze pod uwagę czas jaki minął od kiedy nurkowie tutaj działają to nie ma ich co bronić. Albo zaczną inwestować u nas pieniądze albo wyjazd. Na ich miejsce znajdą się inni, którzy będą inwestować bez narzekania.

Wszytsko co wyzej napisales "gosc" juz macie (lub mieliscie). I fajne pomosty-do tanca, ze o rybce ze spoldzielni nie wspomne....tylko sciagnijcie inwestora co wywali kase na rozwoj!A jak juz bedzie, to wtedy dajcie kopa tym,ktorzy,Twoim zdaniem,nic nie robia tylko nabijaja kabze kosztem Inska, a czego,w stosunku to szczecinskich centrow nurkowych powiedziec nie mozesz.To dzieki nim ja i moi znajomi bylismy sponsorami paczek na Mikolaja, sprzatalismy poturystyczny syf (choc nie tylko) w i wokol jeziora.

Dla mnie temat jest zamkniety. Lubie Insko,ale Łagów też jest fajny....

Odnośnik do odpowiedzi

Wszytsko co wyzej napisales "gosc" juz macie (lub mieliscie). I fajne pomosty-do tanca, ze o rybce ze spoldzielni nie wspomne....tylko sciagnijcie inwestora co wywali kase na rozwoj!A jak juz bedzie, to wtedy dajcie kopa tym,ktorzy,Twoim zdaniem,nic nie robia tylko nabijaja kabze kosztem Inska, a czego,w stosunku to szczecinskich centrow nurkowych powiedziec nie mozesz.To dzieki nim ja i moi znajomi bylismy sponsorami paczek na Mikolaja, sprzatalismy poturystyczny syf (choc nie tylko) w i wokol jeziora.

Dla mnie temat jest zamkniety. Lubie Insko,ale Łagów też jest fajny....

Dawno takiego wodolejstwa nie czytałem. Jedź nawet i na koniec świata jak tam dają za darmo. Już to z tym zbieraniem śmieci gdzieś czytałem i tą jałmużną dla dzieci. Zabieraj się czym prędzej i zarabiaj nie kosztem nas. Znajdziesz frajera to go w rogi wal.

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno takiego wodolejstwa nie czytałem. Jedź nawet i na koniec świata jak tam dają za darmo. Już to z tym zbieraniem śmieci gdzieś czytałem i tą jałmużną dla dzieci. Zabieraj się czym prędzej i zarabiaj nie kosztem nas. Znajdziesz frajera to go w rogi wal.

ja o zupie ,Ty o d****

Odnośnik do odpowiedzi

A mówią, że żeńska płeć łagodniejsza niż męska. Chyba ktoś się pomylił.

Kobity są dziesięć razy gorsze niż faceci. Jedną taką znam ustawiła wszystkich facetów w szeregu. Trzeba powiedzieć, że niektóre kobiety też mają "jaja" może większe niż faceci. Ale to dobrze bo nam byłoby nudno.

Odnośnik do odpowiedzi

Kobity są dziesięć razy gorsze niż faceci. Jedną taką znam ustawiła wszystkich facetów w szeregu. Trzeba powiedzieć, że niektóre kobiety też mają "jaja" może większe niż faceci. Ale to dobrze bo nam byłoby nudno.

Halejciowa :D :lol: ????

Odnośnik do odpowiedzi

Halejciowa :D :lol: ????

Chyba zwymiotuję. Co wy tu wymyślacie jasna cholera. Dajcie już spokój z tą babą. No niech się krokus nie ośmiesza już do końca i nie promuje takiej wiochy. Hmmmmm zapomniałem, ze on też wiocha.

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem jedną prawidłowość. Że jak Włodek pisze na caffe to nie nadąża i puchy są na plociarstwie i jego Tadkach.

Zgadzam się z Tobą. Jak to przeczytałem to zaraz tak samo pomyślałem. Ten capek myśli, że vcity to to co ludzie lubią. A tam tyle ludzkiej krzywdy się przelewa. Dobrze, że tu chociaż trwa dyskusja.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie to jest jakis syf..proponuje tym wszystkim co maja problemy z nurkami z inska niech napisza do nich maila z zapytaniem ich o zdanie bo moze prawda jest inna. Nie osadzajmy ludzi jak nie wiemy i nie znamy opini dwoch stron.Powiem Wam tylko tyle ze wiem ze nurki chcieli zrobic wlasnie jakis maly pubik z kulturalnym piwkiem nad woda tylko zgadnijcie kto stanal na drodze a wiem bo mislem byc wykonawca.Dlatego dziwia mnie wszyscy ktorzy maja tyle do powiedzenia na kazdy temat a go nie znaja.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Chcesz to pisz do nich. Kto ich w ogóle wywołał do światła? Opozycja, więc niech im podziękują za ten wątek. Jak widać mieszkańcom nurkowie nie odpowiadają. Wychodzi tylko na jaw kłamstwo opozycji, że "rozmawiają" z ludźmi. Opozycja rozmawia ale z tymi, którzy mogą im w wyborach "pomóc".

Odnośnik do odpowiedzi
Powiem Wam tylko tyle ze wiem ze nurki chcieli zrobic wlasnie jakis maly pubik z kulturalnym piwkiem nad woda tylko zgadnijcie kto stanal na drodze a wiem bo mislem byc wykonawca.Dlatego dziwia mnie wszyscy ktorzy maja tyle do powiedzenia na kazdy temat a go nie znaja

To jeszcze wskaż "zaporowego" jak chcesz brać udział w dyskusji. Bo jesteś jak ta opozycja.

Odnośnik do odpowiedzi

W firmie to ja miesiąc w miesiąc płacę złodziejski ZUS przez to nie zatrudniam tylu pracowników ilu bym chciał a tylu ile wydolę. Więc jeśli mu ten biznes daje dochód to nich zobowiązania płaci jak każdy biznesmen a nie łazi kretyn do niedouczonej opozycji i liczy, że zrobi się sztuczny tłok i Burmistrz ulegnie. Płacić panowie jak każdy obywatel. Jeździcie brykami, macie hacjendy a o grosze się bijecie. Rób forsę ,płać i sieć cicho. Bo dopiero teraz wyjdzie ile zarabialiście na tym nurkowaniu " niedochodowym".

Co za debil z Ciebie...A na którym aucie albo hacjendzie jest napisane, że zostały zakupione za kasę, którą zarobiłeś na biznesie, albo że było kradzione, a może od wujka z USA dostał?!?! Co Cie to obchodzi jełopie czym jeżdżą i ile zarabiają, to nie ma nic do rzeczy...zazdrość i zawiść, pies ogrodnika to cechy polskiego społecznika...chore społeczeństwo.
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...