Skocz do zawartości

Czubkowski ty sługusie


lokator

Rekomendowane odpowiedzi

BTW nurkow:

jestem nurkiem "biedakiem ze szczecina" :D .... i lubie jezdzic do Inska.Lubie,bo...

1.macie fajne jezioro ( wcale nie takie czyste,ale sa gorsze)

2.macie extra infrastrukture podwodna w jeziorze-nie mysle o niewybuchach...

3.fascynujace zycie podwodne rybek po zmroku

4.swietne (jedyne chyba w Zachodnioomorskiem) bazy nurkowe....

czego nie macie to chyba sami wiecie...

dla mnie sprawa jest prosta: bedzie sprezarkownia 24/7 w sezonie,dalej bede wydawal pare tysiecy zlotych rocznie w Waszej miejscowosci (place klimatyczne),nie bedzie-przyjade,zanuram i wroce do domu ( 4h od drzwi do drzwi).

i tyle...

ps.dziwie sie kolesiom ,ktorzy placili ponad 14 tys. rocznie za hangar:dogadali by sie z "dom wynajme" na 70 dni za 150pln/dzien w sezonie i byliby do przodu!

Odnośnik do odpowiedzi

Stuknij się po głowie zanim te bzdety nabazgrzesz. Kto ci za 150zł wynajmie na dodatek gdzie buczy sprężarka prawie non stop od rana do wieczora. Jak się tak dziwisz to wy++++ laj na te cztery godziny i woź się tą bryką która pali 20 litrów. jak policzysz wszystkie koszty to się okaże że facet płaci grosze a ty wymyślasz kocopoły. Gdzie trzymać tyle sprzętu? Przecież to też jego sprzęd trzymany przez cały rok w hangarze! Dupek nic nie potrafi przedstawić w realnym aspekcie tylko takie fiku miku.

Odnośnik do odpowiedzi

BTW nurkow:

jestem nurkiem "biedakiem ze szczecina" :D .... i lubie jezdzic do Inska.Lubie,bo...

1.macie fajne jezioro ( wcale nie takie czyste,ale sa gorsze)

2.macie extra infrastrukture podwodna w jeziorze-nie mysle o niewybuchach...

3.fascynujace zycie podwodne rybek po zmroku

4.swietne (jedyne chyba w Zachodnioomorskiem) bazy nurkowe....

czego nie macie to chyba sami wiecie...

dla mnie sprawa jest prosta: bedzie sprezarkownia 24/7 w sezonie,dalej bede wydawal pare tysiecy zlotych rocznie w Waszej miejscowosci (place klimatyczne),nie bedzie-przyjade,zanuram i wroce do domu ( 4h od drzwi do drzwi).

i tyle...

ps.dziwie sie kolesiom ,ktorzy placili ponad 14 tys. rocznie za hangar:dogadali by sie z "dom wynajme" na 70 dni za 150pln/dzien w sezonie i byliby do przodu!

Wszystko dobrze tylko co to dla wynajmującego trzy miesiące? Chodzi o biznes! Przecież ta akurat branża cały rok jest dochodowa a nie tylko letni sezon. trochę kiepskie rozwiązanie zawinąłeś/łaś. Właściciel korzysta przez cały rok ten obiekt nikt do niego dostępu nie ma. Jest jak właściciel bez aktu własności. Ale jeszcze tego by brakowało, żeby tak się stało.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma o czym mówić. Gość płacił mało a korzystał dużo i już. Debata na ten temat jest zbędna bo jest oczywista. Przecież wszyscy co mają umowy dzierżawne muszą się liczyć z podwyżką. Niech się cieszy że nie jest w innych regionach bo dopiero by haracz płacił. Jako mieszkaniec okolicznych włości koło hangaru będę się cieszył jak ich tam nie będzie. To wielki kłopot i utrudnienie dla miejscowych a miastowi jak przyjadą to jak bydło uważają że im wszystko wolno. Piją, biesiadują do rana a potem ryzykują wejściem w skafandrach do wody. tak wygląda ta rzeczywistość rozwydrzonych bogaczy na kursie. Nie popieram tym razem opozycji po to stanie po jakiejś stronie biznesu. Czy nie ciemnej?????

Odnośnik do odpowiedzi

BTW nurkow:

jestem nurkiem "biedakiem ze szczecina" :D .... i lubie jezdzic do Inska.Lubie,bo...

1.macie fajne jezioro ( wcale nie takie czyste,ale sa gorsze)

2.macie extra infrastrukture podwodna w jeziorze-nie mysle o niewybuchach...

3.fascynujace zycie podwodne rybek po zmroku

4.swietne (jedyne chyba w Zachodnioomorskiem) bazy nurkowe....

czego nie macie to chyba sami wiecie...

dla mnie sprawa jest prosta: bedzie sprezarkownia 24/7 w sezonie,dalej bede wydawal pare tysiecy zlotych rocznie w Waszej miejscowosci (place klimatyczne),nie bedzie-przyjade,zanuram i wroce do domu ( 4h od drzwi do drzwi).

i tyle...

ps.dziwie sie kolesiom ,ktorzy placili ponad 14 tys. rocznie za hangar:dogadali by sie z "dom wynajme" na 70 dni za 150pln/dzien w sezonie i byliby do przodu!

Dom wynajmie i postawi sprężarkę na balkonie żeby jebała uszy w promieniu 100 metrów wszystkim mieszkańcom. Jak taki z ciebie zapalony nurek to idź "nurkować" do smródki w Szczecinie.

Nie będę nawet zaczynał mówić o podatku od nieruchomości na której prowadzi się działalność gospodarczą bo pewnie nawet nie wiesz o czym mówię.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty nie mędrkuj "radny " ty na stronie bip też się zatrzymałeś na 13 lutym więc Włodek i tak jest do przodu. Kiedy ty nam ogłosisz sensacje ze żwirownią ciapku jeden. Nie krytykuj innych jak masz więcej za uszami.

protokołu z Komisji też nie ma, a powinien dawno być, radny bierz się za robotę, mędrkowanie zostaw innym

Jaki ty chcesz teraz protokół z komisji? Nie szukaj tematów zastępczych. sam jesteś skompromitowany nierób i pieniacz. Uczę się od ciebie jak być dobrym radnym i burmistrzem wg. opozycji.

1. Nie obrażam się na ciebie gdy do mnie mówisz opozycja, bo w opozycji do was jest już zdecydowana połowa mieszkańców Ińska.

2. Przypomnę ci radny-bezradny, że protokół ze wspólnego posiedzenia komisji z 17 grudnia 2012r. zatwierdziłeś 5 lutego, a dzisiaj mamy 25 luty, więc masz 20 dni opóźnienia.

3. Protokół z posiedzenia komisji społecznej z 31 stycznia powinieneś zatwierdzić na następnym posiedzeniu tej komisji w dniu 14 stycznia, więc gdzie ten protokół?

4. Osobną sprawą jest brak protokołów z posiedzeń Komisji Rewizyjnej, ale ty tępaku tego nie pojmiesz.

Wszystkie powyższe wiadomości można znaleźć na twoim BiPie (oprócz tego czego nie ma, a powinno być) Do roboty radny, do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat jest o podwyższce dla nurków więc jak was boli to, że nie ma protokołu to zróbcie wątek i tam to omawiajcie bo z waszej głupkowatej rozmowy nic nie wynika a tylko przeszkadza w pisaniu o sprawie dzierżawy.

Odnośnik do odpowiedzi

Wywołanie przez opozycję tematu o wynajmowaniu przez nurków powierzchni gospodarczej jest jakimś śmiechem. Każdy kto uważa, że biedny "musi" a bogaty" cwany" i nie musi to jest zwyczajna hucpa polityczna. Wyciera nie wyciera ale fakt że to on tę całą wojnę wywołał. Zwykły pomiot i tyle. Myślę jak ten przed tobą.

Odnośnik do odpowiedzi

Wywołanie przez opozycję tematu o wynajmowaniu przez nurków powierzchni gospodarczej jest jakimś śmiechem. Każdy kto uważa, że biedny "musi" a bogaty" cwany" i nie musi to jest zwyczajna hucpa polityczna. Wyciera nie wyciera ale fakt że to on tę całą wojnę wywołał. Zwykły pomiot i tyle. Myślę jak ten przed tobą.

Nie zapominaj, że jak dla pewnego innego przedsiębiorstwa to opozycja broniła, że oni muszą dostać podwyżkę. Innemu dobrze wszystkim znanemu przedsiębiorstwu dla odmiany chcieli od pyska zabrać bo ponoć super furami jeżdżą. A teraz jak widać znowu im się posrało w głowie i chcą nurkom najlepiej za darmochę oddać hangar. Wiecie co, niedawno Szafran pisał o tym, że Racinowski jest niezdecydowany ale to opozycja na czele z tym chorym palantem jest niezdecydowana bo jednym to by najchętniej z d*** zabrali gówno i przerobili na złotówki a innym te złotówki wpychają na siłę.

Szafran niech zwija sie z władzy bo na jego głupotę już patrzeć nie można. Może od naświetlania od monitora i pisania na vcity mózg mu odparował...

Odnośnik do odpowiedzi

A to nie był Szafran? Ojejku przepraszam ale ten przytłaczający debilizm jaki płynął z tego wpisu zmusił mnie to skojarzeń.

Na sesji to Włodek z sołtysową z Linówka próbowali nas przekonać, że my źle robimy żądając opłat od dzierżawców. Taki teraz oto sposób na podłatanie budżetu gminnego. OBNIŻANIE ZNAJOMYM I UCIŚNIONYM PRZEZ OPOZYCJĘ.

Odnośnik do odpowiedzi

temat biedaków z Inska i bogaczy ze Szczecina cały czas wywołuje Racinowski ze swoja kliką, to im się nie podobają przyjezdni bogacze

I dlatego pojebana opozycja chce tym bogatym przyjezdnym prawie za darmo oddawać wszystko?

Wolę ksenofobiczny IFS, który milion razy pomyśli zanim kogoś u nas na rynek wpuści niż komunistyczną opozycję, która wszystko co gminne za bezcen by oddała...

Odnośnik do odpowiedzi

temat biedaków z Inska i bogaczy ze Szczecina cały czas wywołuje Racinowski ze swoja kliką, to im się nie podobają przyjezdni bogacze

Nie wiem czy tak myśli tylko Racinowski. Jak mi ktoś jeszcze raz powie, że tek klub nurków jest dla biednych to napluję mu w twarz!!!! Zakłamani obłudnicy jak wam nie wstyd w mieście oczy podnosić do mieszkanców? Przecież broniąc tych bogatych obdzieracie ze skóry biednych.

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego/Kolezanko. Nic mnie nie obchodza lokalne potyczki,czynsze i dzierzawy,wynajmy itp itd dla mnie jest sprawa prosta : Bede mogl nabic butle i ponurkowac to bede przyjezdzal z rodzina latem na kilka dni.Nie bede to pojade gdzies indziej. Moj czas i pieniadze.

Co do wynajmu,to pewnie sam(a ) jakbys mial mozliwosc takowego wynajmu za 150 pln na 100% oblozenia w sezonie w Insku to bys puscil.Nie masz,wiec sie ciskasz....

Pozdrawiam

ps.moja bryka spala 4.8 l/100 km ma 12 lat ( tyle co moj sprzet nurkowy) i dalej ja lubie....

Odnośnik do odpowiedzi

Propagandziści z opozycji znowu zaatakowali? No tak, Szafran teraz będzie szukał poparcia w bardziej zamożnym elektoracie. Musi przecież żeby przypadkiem nie przegrać wyborów co i tak jest już przypieczętowane.

Biedny Szafran, biedny Szafran on tak wszystkim swoim bezwiednym sympatykom taką wodę z mózgu robi a potem jak przyjdzie co do czego to już im współczuję bo ich zawód na pewno będzie bardzo wielki. No cóż wolność wyboru ale do tego, że IFS jest najlepszą opcją, która dba o interesy gminy też trzeba dojrzeć. Miejmy nadzieję, że ludzie nie dadzą się złapać na tanie chwyty ze strony opozycji.

Odnośnik do odpowiedzi

zaorać Insko i zasiać buraki

To nie Włodek tylko ukryty od dawna niewidzialny Michał. Dlatego broni kolegi bo mu głupio. Mały prostaczku nic ci nie da, że nie piszesz pod swoim nikiem i tak widać twój prosty języczek. A głupota tryska jak u tuska.

Odnośnik do odpowiedzi

Propagandziści z opozycji znowu zaatakowali? No tak, Szafran teraz będzie szukał poparcia w bardziej zamożnym elektoracie. Musi przecież żeby przypadkiem nie przegrać wyborów co i tak jest już przypieczętowane.

Biedny Szafran, biedny Szafran on tak wszystkim swoim bezwiednym sympatykom taką wodę z mózgu robi a potem jak przyjdzie co do czego to już im współczuję bo ich zawód na pewno będzie bardzo wielki. No cóż wolność wyboru ale do tego, że IFS jest najlepszą opcją, która dba o interesy gminy też trzeba dojrzeć. Miejmy nadzieję, że ludzie nie dadzą się złapać na tanie chwyty ze strony opozycji.

ale ty jesteś tępy jak siekiera z drugiej strony, IFS zarżnał Ińsko, nastepny burmistrz przez lata bedzie to musiał naprawiać! Burek to likwidator!

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego/Kolezanko. Nic mnie nie obchodza lokalne potyczki,czynsze i dzierzawy,wynajmy itp itd dla mnie jest sprawa prosta : Bede mogl nabic butle i ponurkowac to bede przyjezdzal z rodzina latem na kilka dni.Nie bede to pojade gdzies indziej. Moj czas i pieniadze.

Co do wynajmu,to pewnie sam(a ) jakbys mial mozliwosc takowego wynajmu za 150 pln na 100% oblozenia w sezonie w Insku to bys puscil.Nie masz,wiec sie ciskasz....

Pozdrawiam

ps.moja bryka spala 4.8 l/100 km ma 12 lat ( tyle co moj sprzet nurkowy) i dalej ja lubie....

No i dlatego ty jesteś ze Szczecina a my z Ińska. To Nasza miejscowość do której przyjeżdżasz i sobie nurkujesz. Nurkuj zresztą do woli lub w ogóle bo to nas nie interesuje. Interesuje nas za to fakt, że ktoś tutaj sobie uprawia propagandę za pomocą niedopieszczonej opozycji. Jak mogą wynając od kogoś lokal to niech tak robią ale dziwnym sposobem ten twój super genialny pomysł im chyba umknął. Poza tym jaka baza nurkowa u nas w Ińsku jest?

ŻADNA bo zatapianie syfu w jeziorze to nie baza nurkowa. Tutaj nie ma zaplecza bo ktoś ciął po kosztach żeby mieć dla siebie jak najwięcej. Niech nurki zaczną u nas inwestować poważne pieniądze to będzie jak trzeba. Po 15 latach srają się bo podwyżkę mają. Niech najlepiej spakują swój syf i się wynoszą jak im tutaj tak źle było bo i tak cały kapitał inwestowali w Szczecinie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...