Skocz do zawartości

Czubkowski ty sługusie


lokator

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Powiem szczerze że naprawde temat jest mocny. Nie wiem wogóle czego sie czepiamy, wynajać nie wynająć, dla jednych to dużo dla drugich mało, dyrektor zrobi jak chce i juz więc nie czepiajmy się żadnej ze stron. Wiadomo jak ktoś wynajmuje to chce zarobić nikt nie lubi płacić a czerpać jakiś zysków. Wiem tylko jedno że powinniśmy zająć się bardziej poważniejszymi tematami dotyczącymi Naszej gminy. Do wiadomości Pana CPN to ciekaw jestem jaka część z kwoty 1350zł jest kosztem bo pewnie jakieś muszą ponosić ale wydaje mi się że to ich sprawa i już.

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim

Przyglądam się od dłuższego czasu tej dyskusji i mogę tylko tyle powiedzieć

witam Do wiadomości Pana CPN to ciekaw jestem jaka część z kwoty 1350zł jest kosztem bo pewnie jakieś muszą ponosić ale wydaje mi się że to ich sprawa i już.

Mam akurat powiedzmy w dalszej rodzinie osobę która zajmuje sie też nurkowaniem i jak to kiedyś powiedział 60% ceny kursu to koszta i może była w tym jakaś prawda bo już nie zajmuje się nurkowaniem.

Uważam również że temat jest zbędny i tyle...Jest to sprawa między władzami a nurkami tak mi się wydaje.

Życzę spokojnej nocy

Odnośnik do odpowiedzi
5 lutego o 16:00, IŃSKO Szkoła Podstawowa

Wspólnie z Władzami Gminy Ińsko zapraszamy 5 lutego na godzinę 16:00 do Szkoły Podstawowej w Ińsku na coroczną Imprezę Choinkową dla dzieci z Ińska i okolicznych miejscowości.Będą gry i zabawy oraz oczywiście paczki na które zbieraliśmy pieniążki od grudnia. Początek Zabawy o 16:00 więc wcześniej można się jeszcze zamoczyć.(ciekawe czy będzie lód).

przykład dzialania nurków

Odnośnik do odpowiedzi

WIELKIE SPRZĄTANIE IŃSKA 18.09.2011

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE NA WSPÓLNE SPRZĄTANIE JEZIORA IŃSKO.

SPRZĄTAĆ BĘDZIEMY ZARÓWNO CZĘŚĆ PODWODNĄ JAK I BRZEG JEZIORA W OKOLICACH NASZEJ BAZY. AKCJĘ W KTÓREJ UCZESTNICZYĆ BĘDĄ WŁADZE IŃSKA WRAZ Z MIESZKAŃCAMI ROZPOCZNIEMY O GODZINIE 10:00.

PO PODZIELENIU SIĘ NA GRUPY NURKUJĄCĄ I LĄDOWĄ SKRUPULATNIE WYCZYŚCIMY NASZ AKWEN I JEGO BRZEG.

PO SKOŃCZONEJ AKCJI ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA ZABAWĘ PRZY OGNISKU.BĘDZIE KIEŁBASKA, NAPOJE I MIŁA ATMOSFERA.

W DNIU IMPREZY WJAZD NA TEREN NASZEJ BAZY I ŁADOWANIE BUTLI DLA UCZESTNIKÓW GRATIS!

ZAPRASZAMY

Odnośnik do odpowiedzi
Zapraszamy wszystkich serdecznie na spotkanie w Naszej Bazie na Ińsku 04.12.2010r o godzinie 10:00. W tym dniu korzystanie z bazy oraz bicie butli jest GRATIS. Zapewnimy również kiełbaski na grilla i gorące napoje.

TRADYCYJNIE ZATOPIMY CHOINKĘ !!!

Spotkanie będzie miało charakter mikołajkowy, tzn. że tego dnia będziemy zbierać pieniążki na prezenty dla dzieci z ubogich rodzin Gminy Ińsko.

Kontynuację zbiórki pieniędzy dla osób, które nie mogą wziąć udziału w Naszym sobotnim spotkaniu będziemy prowadzić do końca roku w Centrum Nurkowym Dive Point. Upominki i słodycze, które kupimy za zebrane pieniądze zostaną wręczone dzieciom na głównej imprezie mikołajkowej, którą jak co roku organizujemy wraz z Gminą Ińsko w styczniu 2011r. Termin tej imprezy podamy Wam jak tylko zostanie on określony przez Pana Burmistrza.

Liczymy na Waszą szczodrość oraz na dużą frekwencję.

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przybyli w sobotę na Ińsko.Pogoda dopisała a tym samym i humory też.Nie było wśród nurkujących nikogo odważnego w mokrym kombinezonie icon_eek.gif .I nic dziwnego bo temperatura na powierzchni wynosiła -2 st.a pod wodą 4 naturalnie na plusie. icon_smile.gif Kolejna choinka jest już pod wodą (dzięki Adam) a kiełbaski smakowały wyśmienicie.Zebraliśmy oczywiście trochę pieniędzy na paczki dla dzieci z Ińska ale oczywiście to nie koniec zbiórki.Tak jak już wspominałem kontynuujemy ją do końca roku a może dłużej.Skarbonka znajduje się w Dive Poincie i czeka na Waszą hojność.Ci którym przyjazd do naszego Centrum sprawiałby kłopot mogą dokonać wpłaty na konto Multibank 19 1140 2017 0000 4802 1211 7448 z dopiskiem PACZKA.Z góry Wam w imieniu dzieci DZIĘKUJEMY.

NIE ZAWIEDŹMY ICH.

Ogłaszamy również zbiórkę zabawek które są jeszcze w dobrym stanie a którymi Wasze dzieci przestały się bawić oraz artykułów szkolnych takich jak zeszyty bloki kredki plastelina itp.Rzeczy te trafią do Przedszkola oraz Świetlicy Szkolnej.

Odnośnik do odpowiedzi

to tylko część akcji nurków dla dzieci z Ińska, o darmowej promocji miasta nie wspomnę, wiem o darmowym nurkowaniu dla dzieci na Dzień Dziecka, o malowaniu przedszkola, wiec nurkowie są dla Ińska jak najbardziej potrzebni

Odnośnik do odpowiedzi
butla z tlenem

Każdą inicjatywę dla dobra przyrody (sprzątanie śmieci) czy dla dobra naszej dziatwy należy chwalić. Ale nie umniejszając zapału i dobrych chęci, należy zwrócić uwagę że nurkowie "podpierają" się także darczyńcami z zewnątrz, czyli mieszkańcami lub gośćmi Ińska. Podają konto bankowe, liczą na szczodrość itd. Nie jest tak że są hurra fundatorami, dobroczyńcami , darczyńcami i dobrodziejami. Korzystą z mienia Gminy za niezbyt wygórowaną opłatę a takie akcje oprócz, niewątpliwie promowania Ińska, promują także ich organizację, szkołę nurkowania a to się przekłada na biznes,który prowadzą i czyste pieniążki, które wpływaja na ich konta.

Nikt o zdrowych zmysłach, nie powinien być zawistnym, zazdrosnym w stosunku do inicjatyw i osiąganych przez nich celów. Ale należne daniny, opłaty i inne zobowiązania, każdy bez wyjątku, powinien wnosić. Zarządzający tym mieniem (hangarem), doszedł do wniosku, że opłata powinna być w takiej wysokości jaką ustalił do przetargu.Czy ona jest duża czy mała to sprawa oceny zainteresowanych. Można to wizualnie porównać z ceną za kurs nurkowania i ocenić samemu sobie.

Nurkowie w piątek, zachowali się jak rasowi handlarze nieruchomościami. Wpłacili wadium i..............nie przystąpili do przetargu, widząc że są jedynymi chętnymi i licząc ( słusznie), że w II przetargu cena będzie mniejsza.

Mogą się przeliczyć, bo jeżeli już, to cena będzie ociupinkę mniejsza, ale do rywalizacji staną także inni "chętni" aby ich zdopingować !!??

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się tu obiło o uszy, że obecnie nurkowie płacą 1250zł/miesiąc co daje 15 tyś. rocznie + liczniki. proponowana cena to 3700zł/miesiąc co daje 44400zł rocznie! Jest to astronomiczna suma, za którą można kupić nowy samochód! Nie wiem czy nurkowie nie płacą też podatku od działalności gospodarczej, który wynosi około 20zł/m2. jeżeli do tych cen doliczymy darmową promocję Ińska i liczny sponsoring a także prace na rzecz przyrody i malowanie przedszkola, to ja się nie dziwię, że nurkowie się opierają. Policzmy jeszcze, że 3700zł podzielić na 67m2 powierzchni garażu daje 55zł/m2 a dla przykładu w nowym budynku Handwitu obok gminy można wynająć nowiutkie pomieszczenia za 20zł/m2. przytoczone przeze mnie liczby jasno wskazują, że Czubkowski chce żywcem obedrzeć ze skóry nurków!

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się tu obiło o uszy, że obecnie nurkowie płacą 1250zł/miesiąc co daje 15 tyś. rocznie + liczniki. proponowana cena to 3700zł/miesiąc co daje 44400zł rocznie! Jest to astronomiczna suma, za którą można kupić nowy samochód! Nie wiem czy nurkowie nie płacą też podatku od działalności gospodarczej, który wynosi około 20zł/m2. jeżeli do tych cen doliczymy darmową promocję Ińska i liczny sponsoring a także prace na rzecz przyrody i malowanie przedszkola, to ja się nie dziwię, że nurkowie się opierają. Policzmy jeszcze, że 3700zł podzielić na 67m2 powierzchni garażu daje 55zł/m2 a dla przykładu w nowym budynku Handwitu obok gminy można wynająć nowiutkie pomieszczenia za 20zł/m2. przytoczone przeze mnie liczby jasno wskazują, że Czubkowski chce żywcem obedrzeć ze skóry nurków!

To niech sobie wynajmą cały parter od Handwitu i jeszcze im zostanie na piwo !

Co ty tak się martwisz o kasę nurków. Zobacz ile biorą za kurs. Tutaj chcecie gratisowo obdarowywać korzystajacych z mienia Gminy a z drugiej strony ganiacie burka po forum, za nieodśnieżone ulice, dziurawe chodniki czy nieświecące lampy.Hipokryzja do kwadratu. A z czego buduje się budżet tej biednej Gminy ? Z przelatujących wróbli czy pływających po wodzie kaczek !?

Mają płakać i płacić, promować Ińsko i prowadzić akcje dla młodzieży ! Korzystają z naszego mienia i krystalicznie czystej wody w jeziorze. Jaki im nie "pasówa" to niech sobie nurkują w gnojówce płynącej Odrą czy Regalicą !!

Odnośnik do odpowiedzi

Masakra co wy sie uczepiliscie tych ich kursow to jest ich sprawa i juz jezeli faktycznie placili 1250zl to uwazam ze jest to dobra cena za taka lokalizacje. Uwazam ze nalezy zakonczyc ten temat i juz bo niepotrzebnie obrazamy nurkow i wszystkich w kolo. Uwazam ze nie powinnismy zagladac nikomu do kieszeni i tyle tak jak ta sprawa sie zakonczy to nie mamy na to wplywu. Z drugiej strony to trzeba przyznac ze dobra robote robili dla gminy chociazby pomoc naszym dzieciom i dbanie o nasze jezioro, sam widzialem idac spacerkiem nad brzegiem jeziora ze sporo smieci wyciagali wiec w moim imieniu i napewno nie tylko moim dziekuje za to.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mi sie okreslenie "maja plakac i placic i promowac gmine" kolego oni nic nie musza robic to my musimy placic podatki. Po drugie uwazam ze ich zgloszenie sie do przetargu pokazalo ze chlopaki majq "jaja" bo jak ktos napisal ze to super miejsce to czemu nie bylo innych chetnych...mysle ze tym razem powiedzenie cena czyni cuda sie dlugo nie sprawdzi.

Ja juz koncze dyskusje na ten temat bo to nie moja sprawa

Odnośnik do odpowiedzi

Masakra co wy sie uczepiliscie tych ich kursow to jest ich sprawa i juz jezeli faktycznie placili 1250zl to uwazam ze jest to dobra cena za taka lokalizacje. Uwazam ze nalezy zakonczyc ten temat i juz bo niepotrzebnie obrazamy nurkow i wszystkich w kolo. Uwazam ze nie powinnismy zagladac nikomu do kieszeni i tyle tak jak ta sprawa sie zakonczy to nie mamy na to wplywu. Z drugiej strony to trzeba przyznac ze dobra robote robili dla gminy chociazby pomoc naszym dzieciom i dbanie o nasze jezioro, sam widzialem idac spacerkiem nad brzegiem jeziora ze sporo smieci wyciagali wiec w moim imieniu i napewno nie tylko moim dziekuje za to.

Pozdrawiam

No to jak ty taki obrońca ucieśnionych to powiedz, że żwirownię też chętnie widzisz w Ińsku. Przecież daje na wszystkie imprezy, sponsoruje sportowców i okazjonalne uroczystości. Tyle robi dla dzieci i mieszkańców. To jak ? Popierasz żwirownię? Przecież miejsca pracy, podatki wielomilionowe do kasy gminy. Czysty biznes. Tyler dobra dla ogółu. Teraz widzisz jaki jesteś obłudny i krętacz. Nie umiesz w sposób dobitny przekonać do swojego toku myślenia i zaraz wychodzisz z dyskusji. Pewnie że nie twoja sprawa to spraw gminnych urzędników a ty jesteś krzykolem na potrzeby komitetu. Umówmy się na jedno jak będziesz miał prawdziwe argumenty przeciw podwyższeniu dzierżawy klubowi nurkowemu to daj znać. My na dzień dzisiejszy nic na ten temat nie wiemy. Wszyscy w biznesie liczą się z syskami i stratami. To się nazywa koszty firmy. Ile oni zarabiają jest naszą sprawą bo jak ich nie stać na Ińsko to jeszcze mają Chociwel i Węgorzyno. czaisz fazę!!! Skoro im tu tak źle to czemu już dawno nie przenieśli się do tamtych brudnych jezior? Elity wiedzą przecież gdzie jadą na lekcje pływania- mówisz IŃSKO płacisz podwójnie a tak? Ale ty jesteś za młody na duży biznes. Zmywak to jeszcze nie praca to przygotowanie do pracy.

Odnośnik do odpowiedzi

Miałeś jakieś inne nadzieje wobec opozycji? Jeśli u Włodka pisze na portalu tylko on sam i na dodatek raz na tydzień strzela jakieś głupoty to nie dziwi mnie brak realnego spojrzenia na sprawy gminy i jej budżetu. Potem taki jeden z drugim drze się na sesji czemu ciągle przerzuca się pieniądze z miejca do innego miejsca. Bo tak to z budżetem jest. Zmienia się jak kalejdoskop. A "radny " dobrze główkuje wg. opozycji są biznesmeni i "biznesmeni" jak oni ich odróżniają nie wie nikt.

Odnośnik do odpowiedzi

Co się tak dziwisz. Portal jest własnością jego i on decyduje co się tam pisze. Tam wchodzą ważni ludzie jak sam napisał o swojej stronie i plotkami się nie zajmuje. Dlatego tylko on i tylko to co chce. Koniec kropka.

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że po trosze wszyscy tu mają rację. Prawda jest jednak taka, że Michał i Jacek nie mają nic do powiedzenia. Nawet tu przestali pisać bo skończyły im się pomysły na odpowiedzi. Obserwuję jak ostatnio Włodek zwozi posiłki z Linówka :) Nawet w dyskusjach się wspierają. Może to kolejna kandydatka do nowego Komitetu wyborczego? Chłop ma już ITP i kobiety :) teraz Komitet wyborczy i też kobiety ;) Parytety wypełnione na szóstkę!!!! Co na to jego "połówka"???

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że Nawet tego nie ma. Żyje od sensacji do sensacji. Na razie zatrzymał się na obalaniu Burmistrza i rady. Czekamy, czekamy i już boki zrywamy z tego żałosnego pieniactwa. Tak przeprowadza ofensywy :opozycja". Jaką teraz obdarzycie nas sensacją dnia??? Pewnie krokusy wam w ogrodach wyrosły! Lećcie na sesję i oskarżcie za to Burmistrza. On jest winien, że na wiosnę krokusy wychodzą nieśmiało z pod śniegu :)

Odnośnik do odpowiedzi
do radnego bezradnego

1. Nie obrażam się na ciebie gdy do mnie mówisz opozycja, bo w opozycji do was jest już zdecydowana połowa mieszkańców Ińska.

2. Przypomnę ci radny-bezradny, że protokół ze wspólnego posiedzenia komisji z 17 grudnia 2012r. zatwierdziłeś 5 lutego, a dzisiaj mamy 25 luty, więc masz 20 dni opóźnienia.

3. Protokół z posiedzenia komisji społecznej z 31 stycznia powinieneś zatwierdzić na następnym posiedzeniu tej komisji w dniu 14 stycznia, więc gdzie ten protokół?

4. Osobną sprawą jest brak protokołów z posiedzeń Komisji Rewizyjnej, ale ty tępaku tego nie pojmiesz.

Wszystkie powyższe wiadomości można znaleźć na twoim BiPie (oprócz tego czego nie ma, a powinno być) Do roboty radny, do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...