Skocz do zawartości

Czubkowski ty sługusie


lokator

Rekomendowane odpowiedzi

ale ty jesteś tępy jak siekiera z drugiej strony, IFS zarżnał Ińsko, nastepny burmistrz przez lata bedzie to musiał naprawiać! Burek to likwidator!

Idź idioto skocz z mostu bo sam nie wiesz co piszesz. Proszę bardzo, siedzimy i rozmawiamy to proszę mi napisać w jaki sposób Racinowski zarżnął Ińsko.

PS. I szmaciarzu bez kultury naucz się pisać Burmistrz albo po nazwisku.

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego/Kolezanko. Nic mnie nie obchodza lokalne potyczki,czynsze i dzierzawy,wynajmy itp itd dla mnie jest sprawa prosta : Bede mogl nabic butle i ponurkowac to bede przyjezdzal z rodzina latem na kilka dni.Nie bede to pojade gdzies indziej. Moj czas i pieniadze.

Co do wynajmu,to pewnie sam(a ) jakbys mial mozliwosc takowego wynajmu za 150 pln na 100% oblozenia w sezonie w Insku to bys puscil.Nie masz,wiec sie ciskasz....

Pozdrawiam

ps.moja bryka spala 4.8 l/100 km ma 12 lat ( tyle co moj sprzet nurkowy) i dalej ja lubie....

Chyba bardziej jesteś balast do nurkowania. Tak coś czuję tą menopauzę. Jak wy się wszyscy w tej opozycji bronicie. Nie uważa Pani , że lekko przesadza?

Odnośnik do odpowiedzi

Idź idioto skocz z mostu bo sam nie wiesz co piszesz. Proszę bardzo, siedzimy i rozmawiamy to proszę mi napisać w jaki sposób Racinowski zarżnął Ińsko.

PS. I szmaciarzu bez kultury naucz się pisać Burmistrz albo po nazwisku.

A TW "Janek" może być?????????

Odnośnik do odpowiedzi

Zbyszek chce pogonić nurków z Inska bo ma zamiar ich ściągnąć na Wisolę, załatwia to przy pomocy czubka, a sam zza krzaka już się cieszy na nurkowy biznes

Już widzę jak wszyscy się przenoszą na Wisolę :) Po co siejesz znów ferment! Zbyszka włościa to SZAMBO. Tak mu tego zazdrościsz :angry:

Odnośnik do odpowiedzi

A TW "Janek" może być?????????

Brawo smyku ale twój zaborczy debilizm i tak nie robi na mnie większego wrażenia. Nie napisałeś mi nic o zarżnięciu Ińska więc sprawa jest prosta. Niczego nie wiesz, niczego nie rozumiesz a szczekasz jakbyś miał zatwardzenie.

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo smyku ale twój zaborczy debilizm i tak nie robi na mnie większego wrażenia. Nie napisałeś mi nic o zarżnięciu Ińska więc sprawa jest prosta. Niczego nie wiesz, niczego nie rozumiesz a szczekasz jakbyś miał zatwardzenie.

No i już po dyskusji - wyniosła się opozycja bez konkretnych faktów i jej ITP też poszło. Chcesz istotnych rzeczy wieją wszyscy jak po pieprzu.

Odnośnik do odpowiedzi

Zbyszek ma chrapkę na nurków od dłuższego czasu

Ciemniaku coś się czepił znów tego Zbyszka. Nigdy nie słyszałem nawet w kuluarach ifs. To bzdury wyssane z palca przez Michała. A wszystko na potrzeby ich politykierstwa.

Odnośnik do odpowiedzi

Zbyszek z ciebie jest niezłe ziółko, załatwiasz tylko swoje interesiki

Kolejny opozycyjny idiota :D ...

BYLE SIĘ CZEPIĆ IFS ALBO RACINOWSKIEGO ALE BROŃ BOŻE PISAĆ O FAKTACH BO PRZECIEŻ SIĘ SKOMPROMITUJEMY.

Skąd możesz wiedzieć takie rzeczy, co? No dalej Włodek napisz skąd to wiesz. Pokaż jakieś dowody ty komuchu!

Odnośnik do odpowiedzi

Zbyszek z ciebie jest niezłe ziółko, załatwiasz tylko swoje interesiki

To jest język OPOZYCJI. Nie nie mogą pozbierać śliny z plucia mieszkańców to zaczynają pluć oszczerstwami na IFS. Przyjdziesz ty do mnie Włodku pogadać albo ty Michał załatwiać sprawy. Nie twierdzę, ze nie pomogę ale na pewno PRZYPOMNĘ!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

No i dlatego ty jesteś ze Szczecina a my z Ińska. To Nasza miejscowość do której przyjeżdżasz i sobie nurkujesz. Nurkuj zresztą do woli lub w ogóle bo to nas nie interesuje. Interesuje nas za to fakt, że ktoś tutaj sobie uprawia propagandę za pomocą niedopieszczonej opozycji. Jak mogą wynając od kogoś lokal to niech tak robią ale dziwnym sposobem ten twój super genialny pomysł im chyba umknął. Poza tym jaka baza nurkowa u nas w Ińsku jest?

ŻADNA bo zatapianie syfu w jeziorze to nie baza nurkowa. Tutaj nie ma zaplecza bo ktoś ciął po kosztach żeby mieć dla siebie jak najwięcej. Niech nurki zaczną u nas inwestować poważne pieniądze to będzie jak trzeba. Po 15 latach srają się bo podwyżkę mają. Niech najlepiej spakują swój syf i się wynoszą jak im tutaj tak źle było bo i tak cały kapitał inwestowali w Szczecinie.

No nareszcie jakis "normalny" post.

To,ze jestem ze Szczecina, to przypadek.Podejrzewam,ze pod moimi postami podpisaliby sie ludzie z calej Polski.

Szkoda,ze Cie to nie interesuje,dlaczego odwiedzam Twoje miasto...Jak wyzej napisalem - jest OK dla mnie jako nurka.Niie interesuja mnie z kolei Wasze lokalne potyczki,no bo niby z jakiej racji??? Interesuje mnie wypoczynek i uprawianie swojego hobby. Na razie w Waszym miescie,bo mimo wszystko macie dwie bazy nurkowe:na cyplu i w Przedszkolu.Mozna tam w sezonie nabic butle,spotkac innych nurkow,zanurkowac razem...mozna zrobic jakis kurs jak ktos chce,sprobowac zanurkowac bez uprawnien pod okiem instruktora ( probowales/as???).

pod woda ,rzeczywiscie jest zatopiony syf,ale z reguly przy brzegu-na odleglosc rzutu reko odwrotnie proporcjonalnie do ciezaru syfu-pozniej juz masz swietne wraki lodek.

Nie wiem co zrobia wlasciciele centrow nurkowych odnosnie inwestycji-nie moja sprawa ( nie jestem z nimi zwiazany) ale jak bedzie "nurkowa" pustynia,to pojade tam,gdzie jest...git??? ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rób się taki ważny, ty możesz tylko na sesji rękę do góry podnosić bo się burka boisz

To, że twój idol Szafran taki chojrak do bicia jest to nie znaczy, że inni się boją. To jest ten sam klub więc tam panuje zgoda bo oni w przeciwieństwie do opozycji się spotykają żeby rozmawiać o ważnych sprawach Ińska a Szafran tylko głupoty wypisuje na swoim portalu.

Odnośnik do odpowiedzi

Aaaaaaa i jeszcze jedno żeby mi nie pomknęło gdzieś! Pani Mariolu ja zawsze miałem wielki szacunek dla Pani ale po dzisiejszym dniu widzę, że dopasować się do wron i krakać jak one szybko się można dopasować.

widzisz radny po twoim wpisie widać twoją hipokryzję, za wszelka cenę chcesz wiedzieć kto pisze prawdę o was, bo od razu byś go tępił, to jest wasza taktyka zniszczyć przeciwnika w zarodku, na szczęście to anonimowe forum i zaledwie możesz zgadywać kto pisze, ale dzisiaj już było powiedziane, wasza opozycja to więcej niż połowa Ińska, zgaduj więc dalej, tym razem też pudło

Odnośnik do odpowiedzi

Problem się rozchodzi o to, że podwyżka to naturalny element dzierżawy. Ja do nurków nic osobistego nie mam ale nikt mi nie powie, że to co mamy w Ińsku można nazwać zapleczem nurkowym. Mnie denerwuje fakt, że mają takie jezioro do dyspozycji oni nie zainwestowali trochę więcej pieniędzy w całość. Przecież oni mogli dorobić nawet jakąś drobną gastronomię i czy nawet parkiet do tańców. Przy okazji by mieszkańcy zawitali. Nie zrobili niczego i oprócz tego to fakt wykorzystywania przez opozycję tej podwyżki jako jakiegoś bata na Czubkowskiego mnie bardzo denerwuje. No jak tak można? Nie chciałbyś przyjechać i po nurkowaniu móc usiąść sobie na ławeczce z piwkiem i kiełbaską albo rybą? O to się właśnie rozchodzi, że nie mamy co zaoferować takim turystom. A biorąc jeszcze pod uwagę czas jaki minął od kiedy nurkowie tutaj działają to nie ma ich co bronić. Albo zaczną inwestować u nas pieniądze albo wyjazd. Na ich miejsce znajdą się inni, którzy będą inwestować bez narzekania.

Odnośnik do odpowiedzi

widzisz radny po twoim wpisie widać twoją hipokryzję, za wszelka cenę chcesz wiedzieć kto pisze prawdę o was, bo od razu byś go tępił, to jest wasza taktyka zniszczyć przeciwnika w zarodku, na szczęście to anonimowe forum i zaledwie możesz zgadywać kto pisze, ale dzisiaj już było powiedziane, wasza opozycja to więcej niż połowa Ińska, zgaduj więc dalej, tym razem też pudło

Jest całkiem odwrotnie chłoptasiu to wy cały czas zwracacie się po imieniu i nazwisku do naszych członków i urzędujących urzędników. Zresztą nie będę przebarwiał zgnieciemy was w zarodku czy tego chcecie czy nie. Włodek już cicho siedzi, wasza działaczka poszywa się po nurka a ty piszesz Michał jak w konspiracji. Widzisz gdzie was pogoniliśmy? Tam jest wasze miejsce - do budy pieski.

Odnośnik do odpowiedzi

Jest całkiem odwrotnie chłoptasiu to wy cały czas zwracacie się po imieniu i nazwisku do naszych członków i urzędujących urzędników. Zresztą nie będę przebarwiał zgnieciemy was w zarodku czy tego chcecie czy nie. Włodek już cicho siedzi, wasza działaczka poszywa się po nurka a ty piszesz Michał jak w konspiracji. Widzisz gdzie was pogoniliśmy? Tam jest wasze miejsce - do budy pieski.

powtarzam jeszcze raz: możesz tylko zgadywać kto pisze, ale nigdy tego sie nie dowiesz, więc nie oskarżaj nikogo bez dowodów

Odnośnik do odpowiedzi

Problem się rozchodzi o to, że podwyżka to naturalny element dzierżawy. Ja do nurków nic osobistego nie mam ale nikt mi nie powie, że to co mamy w Ińsku można nazwać zapleczem nurkowym. Mnie denerwuje fakt, że mają takie jezioro do dyspozycji oni nie zainwestowali trochę więcej pieniędzy w całość. Przecież oni mogli dorobić nawet jakąś drobną gastronomię i czy nawet parkiet do tańców. Przy okazji by mieszkańcy zawitali. Nie zrobili niczego i oprócz tego to fakt wykorzystywania przez opozycję tej podwyżki jako jakiegoś bata na Czubkowskiego mnie bardzo denerwuje. No jak tak można? Nie chciałbyś przyjechać i po nurkowaniu móc usiąść sobie na ławeczce z piwkiem i kiełbaską albo rybą? O to się właśnie rozchodzi, że nie mamy co zaoferować takim turystom. A biorąc jeszcze pod uwagę czas jaki minął od kiedy nurkowie tutaj działają to nie ma ich co bronić. Albo zaczną inwestować u nas pieniądze albo wyjazd. Na ich miejsce znajdą się inni, którzy będą inwestować bez narzekania.

Żartujesz z nas? Tak? Przecież oni dla nas mieszkańców nic nie chcą zrobić tylko trzepać kasę i tyle. A w opozycji się pogubiłem nie wiem co jest! Domańską bronili, wprowadzenie ustaw na śmieci krzyczeli drogo, zubikom podwyższyć bo im się należy, nurkom obniżyć bo za drogo. Panowie uzgodnijcie co chcecie i puszczajcie dopiero w eter. Tak to tylko smród zostaje.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...