Skocz do zawartości

Czubkowski ty sługusie


lokator

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ty jesteś głupi! Ty w ogóle nie masz pojęcia o gospodarce wolnorynkowej, nie masz zielonego pojęcia o prowadzeniu własnego biznesu. Jak nie oni to inni? Wszyscy widzą jak to biznes pcha się do nas drzwiami i oknami! To właśnie przez wasza politykę wobec przedsiębiorców wszyscy od nas uciekają. Nic tu już u nas nie ma, dosłownie nic! A jeziora za chwile nie będzie bo go żwirownia wysuszy!

W Polsce nie ma "gospodarki wolnorynkowej" tylko jest "społeczna gospodarka rynkowa (bierze się z soziale marktwirtschaft)" i radzę ci poczytać jaka jest różnica między jednym a drugim bo ma to ogromne znaczenie tym bardziej, że obecnie na świecie nie ma ANI JEDNEGO kraju, który by miał "gospodarkę wolnorynkową" bo jest to niemożliwe do zrealizowania. O prowadzeniu własnej działalności gospodarczej mam bardzo duże pojęcie, zaczynając od tego, że nurki się ośmieszają tym, że opłata im nie pasuje bo powinni jako przedsiębiorcy co najmniej raz w roku w przymiarkach wydatkowych spodziewać się podwyżek. Jak ich nie było to nie koniecznie to oznacza, że podwyżek nie będzie. Jak widać zamiast progresywnie rosnących stawek ktoś wolał żeby zapłacili wyższą opłatę. Pytanie jest teraz tylko jedno. ILE NURKI ZARABIAJĄ? Bez tej informacji nic nie można powiedzieć a takie twoje ujadanie odbieram jako propagandę na rzecz nurków. NIE ONI TO INNI. Taki jest mechanizm w naszej gospodarce. Można firmę w pampersa wsadzić i nie podwyższać jej opłat przez długi czas ale nawet niższe składki ZUS dla wstępujących przedsiębiorców trwają tylko 2 lata a oni ile lat już tutaj są i nadal nie rozwinęli sobie solidnej bazy? Woleli pieniądze zostawić we własnej kieszeni zamiast zainwestować tutaj żeby im się po latach zwróciło. Jak tego nie zrobili to teraz nie dziwne, że zaskoczyła ich zmiana polityki cenowej. Poza tym wiem, że nie każdy ludzi IFS albo Burmistrza ale ja nie jestem ani z jednych ani z drugich. Ja mam swoją działalność gospodarczą, której bardzo dużo czasu poświęcam żeby potem nie mieć takich sytuacji jak nurki teraz mają. To ich wina i ich niedopatrzenie i niech nie myślą, że krzykiem opozycji coś zdziałają bo tak to nie działa. Zawsze podmiot, który dzierżawił od drugiego podmiotu będzie w uległej sytuacji i tutaj nawet specjalnie nie trzeba myśleć żeby o tym wiedzieć. Mógłbym tak w nieskończoność pisać na temat ich, gminy, opozycji i innych, którzy nie mają pomysłu na nic ale co by to dało jak zaraz taki ktoś jak ty tutaj wejdzie i będzie swoje żwirownie tutaj dodawał itd. chociaż sprawa dotyczy nurków. Co ktoś mądrzejszy to już to zauważył i więcej nie będzie się udzielał ani na forum ani w życiu publicznym tej gminy. Nie warto po prostu jak się czyta takich jak ty.

Odnośnik do odpowiedzi

To już przesada, nikt tu się nie może odezwać, bo zaraz jest posądzany, że jest opozycją, Szafranem, Włodkiem, Michałem....czy tylko oni potrafią myśleć i pisać? Czy tylko oni mieszkają tu i maja internety? Dopadła was obsesja ma ich punkcie, obsesja granicząca z paranoją, niech do was w końcu dotrze, że nie tylko oni patrzą krytycznie na władzę, a jeśli nie dotrze, to idźcie się leczyć

Odnośnik do odpowiedzi
To właśnie przez wasza politykę wobec przedsiębiorców wszyscy od nas uciekają.
To już przesada, nikt tu się nie może odezwać, bo zaraz jest posądzany, że jest opozycją, Szafranem, Włodkiem, Michałem....czy tylko oni potrafią myśleć i pisać? Czy tylko oni mieszkają tu i maja internety? Dopadła was obsesja ma ich punkcie, obsesja granicząca z paranoją, niech do was w końcu dotrze, że nie tylko oni patrzą krytycznie na władzę, a jeśli nie dotrze, to idźcie się leczyć

A odwrotnie to nie jest? Jak tylko ktoś pochwali racinowskiego czy kogoś z ifsu to zaraz ktoś pisze, że jest jego/ich poplecznikiem...

Odnośnik do odpowiedzi

To już przesada, nikt tu się nie może odezwać, bo zaraz jest posądzany, że jest opozycją, Szafranem, Włodkiem, Michałem....czy tylko oni potrafią myśleć i pisać? Czy tylko oni mieszkają tu i maja internety? Dopadła was obsesja ma ich punkcie, obsesja granicząca z paranoją, niech do was w końcu dotrze, że nie tylko oni patrzą krytycznie na władzę, a jeśli nie dotrze, to idźcie się leczyć

Powiem ci tylko tyle - jak piszesz o tym samym co Włodek na portalu to chyba nie możesz mieć pretensji, że tak wszyscy myślą. Albo zmień styl albo poruszaj inne tematy jako "inna opozycja" bo robisz się Włodek Bis.

Odnośnik do odpowiedzi

A odwrotnie to nie jest? Jak tylko ktoś pochwali racinowskiego czy kogoś z ifsu to zaraz ktoś pisze, że jest jego/ich poplecznikiem...

Nie rozumiesz to jest tylko ich prawda. Jak to Włodek nas raczy co sesję "koniec kropka nad tym tematem". To jest nagminne ma być jego "słuszna" racja.

Odnośnik do odpowiedzi

wlodek pisal na portalu o nurkach? zastanow sie co piszesz

Kto powiedział, ze o nurkach na portalu ale dla twojej wiedzy poszukaj a znajdziesz. po drugie przesłuchaj sugerowany filmik nr5 przez Michała jak Włodek I Halejciowa robią cyrk znawców problemu nurków przy szkole :)

Odnośnik do odpowiedzi
wlodek pisal na portalu o nurkach? zastanow sie co piszesz

A kto napisał, że chodzi o nurków? Zastanów się co piszesz...

Nie rozumiesz to jest tylko ich prawda. Jak to Włodek nas raczy co sesję "koniec kropka nad tym tematem". To jest nagminne ma być jego "słuszna" racja.

Ja czekam na referendum żeby je zbojkotować i pokazać, gdzie jest miejsce tego szamba opozycyjnego....

Odnośnik do odpowiedzi

Halejciowa to ta sołtysowa, która myśli, że fundusz sołecki został uchwalony i należą się jej pieniądze?

Może by jej ktoś w końcu powiedział, że funduszu sołeckiego nie ma bo nie zostały te pieniądze wyodrębnione. Siarę sobie tylko robi na tych nagraniach razem z tą tępawą opozycją :D

Odnośnik do odpowiedzi

Ale czubkom zatkało gęby. Nagle dali sobie spokój z nurkami jak im ktoś dosrał hahahahahhahaha :D

Halejciowa to żona sołtysa z Linówka. Sołtysem może zostanie jak mąż ustąpi na jej rzecz.

Szafran na jednej z sesji powiedział, że ona ponoć ważniejsza od sołtysa to może jemu to powiedz :D

Odnośnik do odpowiedzi

Pani Reniu gratuluję odwagi. nie każdego stać by przyjść na sesję i prosto w oczy kłamcy powiedzieć" Pan Kłamie Panie Burmistrzu". To jest nielada wyczyn.

No Pani Renia wykazała się ogromną bystrością mówiąc na posiedzeniu sesji jakie to koligacje między sołtysem Linówka a Burmistrzem są. Najpierw pokazuje dokument z którego wynika, że można sołtysom jak debilom obiecywać wszystko a potem się jeszcze z tego nie wywiązywać i liczyć na ich poparcie. Później jeszcze wykazuje się tak jak już ktoś napisał skrajną niewiedzą na temat funduszu sołeckiego, który nie został wyodrębniony.

Odnośnik do odpowiedzi
Nieudacznikom mówimy nie

nie śmiej się gamoniu z kobiety, idź ty na sesje i coś mądrego powiedz

Jak mówi głupoty bo się nie zna to po co się tam pcha? Gamoniu na moją mądrość nie zasługujesz i dlatego nigdy nie uświadczysz mojej obecności na sesji. Weźcie sobie właśnie taką Halejciową, która się żali, że z mężem się kłóci przez Racinowskiego. Jak sobie jeszcze przypomnę Liwaka i Szafrana to widzę, że z samymi nieudacznikami życiowymi mamy do czynienia. Własne życie prywatne sobie nie potrafią ułożyć a gminę chcą naprawiać.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Brak mi slow normalnie na niektore wypowiedzi. Widze ze sa ludzie w naszej gminie ktorzy dobro gminy maja w d****. Wracajac do nurkow i wcale ich nie broniac to powiem wam ze ja sam w lato dawalem im moje dzieciaki aby z nimi nurkowali i nigdy nie chcieli odemnie pieniedzy za to wiec jak ktos pisze aby pokazali ile zarabiaja to moze niech pan burmistrz albo pan dyrektor napisze na forum ile zarabiaja a nic nie robia dla gminy i naszych dzieci.Uwazam ze pozbywajac ich sie to napewno odejda pieniadze z gminy ale i odejdzie tez atrakcyjnosc naszej gminy bo nie watpliwie nurkowie przyciagali ludzie z calego regionu i z Polski. Jeszcze jedno trzeba tez pamietac ze ludzie ktorzy przyjezdzali do nas zostawiali tez pieniadze w gminie i dali zarabiac wszystkim. Koncze ten watek o nurkach tak jak ktos napisal wyzej jak nie oni to inni ale umowmy sie kto wynajmie garaz za 3700zl...trzeba byc debilem ..Brawo dla naszych wladz ktorym proponuje nauczyc sie wyslawiac bo jak sie oglada sesje miasta to rece opadaja bo nasz burmistrz nie potrafi sie wyslowic..

PS Brawo dla Pani Reni

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Na dzisiejszym przetargu pan Czubkowski osiągnął ogromny sukces, do przetargu stanęło pięć firm, licytowali ostro aż osiągnięto cenę 5450 zł za dzierżawę garaży pod hangarem! I co teraz powiecie przeciwnicy pana Czubkowskiego? On wam pokazał jak się robi interesy dla dobra budżetu gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
sukces czubka

Na dzisiejszym przetargu pan Czubkowski osiągnął ogromny sukces, do przetargu stanęło pięć firm, licytowali ostro aż osiągnięto cenę 5450 zł za dzierżawę garaży pod hangarem! I co teraz powiecie przeciwnicy pana Czubkowskiego? On wam pokazał jak się robi interesy dla dobra budżetu gminy.

A gdzie był ten cud ekonomista przez poprzednie lata? Dlaczego dopiero teraz przejrzał na oczy? Coś tutaj nie gra !!! Powód takiej decyzji jest zdecydowanie inny, a więc nie piejcie "koguty" burmistrza a jego pociotku ze szkoły.Tutaj aż śmierdzi jakimiś rozgrywkami ..... Konkurencja jest skłonna nawet za cenę wyższych opłat, wygryźć obecnego dzierżawcę. A co z tego ma Czubkowski? Ale z was osły i barany.

Odnośnik do odpowiedzi

Na dzisiejszym przetargu pan Czubkowski osiągnął ogromny sukces, do przetargu stanęło pięć firm, licytowali ostro aż osiągnięto cenę 5450 zł za dzierżawę garaży pod hangarem! I co teraz powiecie przeciwnicy pana Czubkowskiego? On wam pokazał jak się robi interesy dla dobra budżetu gminy.

Nie "polewaj", przetarg się nie odbył mimo że poprzedni dzieżawcy wpłacili wadium, to nie przystapili do posępowania. Czekają na obniżenie stawki.

Oczywiście będzie obniżona o kilka groszy, ale na drugi przetarg na bank będzie dwóch "świeżych" chętnych !!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...