Skocz do zawartości

Czubkowski ty sługusie


lokator

Rekomendowane odpowiedzi

I co rajco? Pieniążkom urosły skrzydełka i odleciały? A tak się wymądrzałeś

Co ty się cepie wypowiadasz na dział gospodarki który jest ci obcy. kiedy zrozumiesz, ze w gminie nie ma nic na "oko" tylko obowiązują reguły prawne. Pomyśl albo idź po poradę do prawnika. Taka koleżeńska rada.

Odnośnik do odpowiedzi

Co chłopaki brak odpowiedzi na konkrety? Wiadomo wy już przyjęliście cechy górnika. Robić dużo szumu przy małym wietrze. Też mi urosła jedna opozycja i potem druga. Wszyscy milczą jak zaklęty grób. Takim oto sposobem wykańcza się "prostamol" niech tam pompki na noc opróżniają :D

Odnośnik do odpowiedzi

Michał jest już dnem politycznym! To, ze tu nie pisze to wynik tego, ze nie ma wiedzy a koledzy też mu jej nie udzielą bo są jeszcze mniej kumaci. Druga opozycja widzę też zniknęła jak kamfora! Może to były dwie "opozycje " WIDMO??? Ej wy politykierzy od siedmiu boleści. Idźcie do łopaty i po kłopocie.

Odnośnik do odpowiedzi

Dwie nowe osoby nie oslabiaj mnie czlowieku kto wezmie taki garaz za takie pieniadze nawet za 1000zl nie wezmie tego. Nie rozumiem czemu na forum wypowiadaja sie ludzie, ktorzy gowno wiedza i potrafia tylko krytykowac innych. W gminie mamy masakre i juz. Z drugiej strony to jestem ciekaw skad "gosc" wie ze tylko nurki byli na przetargu widze ze nasza wladza oglada nawet forum i pisze...To na drugi raz podpisz sie imieniem i nazwiskiem to bedziemy wiedzieli kto jest taki wyszczekany. Ogolnie dramat.

Odnośnik do odpowiedzi

Dwie nowe osoby nie oslabiaj mnie czlowieku kto wezmie taki garaz za takie pieniadze nawet za 1000zl nie wezmie tego. Nie rozumiem czemu na forum wypowiadaja sie ludzie, ktorzy gowno wiedza i potrafia tylko krytykowac innych. W gminie mamy masakre i juz. Z drugiej strony to jestem ciekaw skad "gosc" wie ze tylko nurki byli na przetargu widze ze nasza wladza oglada nawet forum i pisze...To na drugi raz podpisz sie imieniem i nazwiskiem to bedziemy wiedzieli kto jest taki wyszczekany. Ogolnie dramat.

Najlepiej za darmo oddaj nurkom idioto...

Odnośnik do odpowiedzi

Na dzisiejszym przetargu pan Czubkowski osiągnął ogromny sukces, do przetargu stanęło pięć firm, licytowali ostro aż osiągnięto cenę 5450 zł za dzierżawę garaży pod hangarem! I co teraz powiecie przeciwnicy pana Czubkowskiego? On wam pokazał jak się robi interesy dla dobra budżetu gminy.

Raczej bym zadał pytanie kto ma taki tupet żeby pisać takie oto brednie. Z pewnością nie jest to przyjaciel ifs-su tylko ramol od krytyki wszystkiego i wszystkich. Poza tym jeszcze jedno do kolesia "ANONIM" to nie jest taki sobie zwykły garaż- trzy metry od jeziora, ogrodzone, prąd, woda znajdź mi takie miejsce w Ińsku. Drugi klub nurków za polem biwakowym to dopiero szopy a też płacą. Idź pacanie i zapytaj ile. Dopiero się tu wypowiadaj. Bardzo dobrze, że Czubkowski wyrywa od nich kasę przynajmniej szkoła skorzysta. Sam nie jesteś w temacie a zabierasz głos.

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze czy ja powiedzialem ze oddac to nurkom za darmo, ogolnie mowie ze nikt tego nie wezmie za takie pieniadze a po drugie bucu nie obrazaj nikogo, chociaz w sumie jak nie rozumiesz co czlowiek pisze to jak tu cos od Ciebie wymagac..

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze czy ja powiedzialem ze oddac to nurkom za darmo, ogolnie mowie ze nikt tego nie wezmie za takie pieniadze a po drugie bucu nie obrazaj nikogo, chociaz w sumie jak nie rozumiesz co czlowiek pisze to jak tu cos od Ciebie wymagac..

Może jestem buc ale ty jesteś albo ramolem albo za młody do dyskusji na biznesowe sprawy. Ja już widzę budżet gminy za rządów komitetu wyborczego "Ińsko XXI" już mi świeci dziura w w kieszeni.

Odnośnik do odpowiedzi

I właśnie o miejsce tu leci chłoptasiu. Jak znajdzie za "frajer" takie miejsce gdzie indziej to droga wolna. Za tysiaka facio robi kasę dla siebie a ja mam do tego dopłacać jako podatnik? Z ciebie to naprawdę jest ***

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze czy ja powiedzialem ze oddac to nurkom za darmo, ogolnie mowie ze nikt tego nie wezmie za takie pieniadze a po drugie bucu nie obrazaj nikogo, chociaz w sumie jak nie rozumiesz co czlowiek pisze to jak tu cos od Ciebie wymagac..

1000 zł/miesiąc? Puknij się człowieku w swoją małą główkę bo przelewa się w niej eter. Gdzie są jakieś informacje co do zarobków nurków? Na jakiej podstawie tępaku wyznaczasz standardy komuś skoro nie możesz mieć informacji o zarobkach chyba, że jesteś radnym, burmistrzem albo innym pracownikiem gminy. Już wcześniej ci ktoś pisał, że bez informacji na temat tego ile oni zarabiają takie wasze tępackie bronienie nurków jest na szkodę gminy. Nie będą dzierżawili to nie. Znajdą się inni, którzy wypełnią po nich lukę. Jak nie przyjmujesz tego do wiadomości to nie pisz bo nie masz ani jednego dokumentu, który poświadczałby, że oni klepią biedę.

Odnośnik do odpowiedzi

I właśnie o miejsce tu leci chłoptasiu. Jak znajdzie za "frajer" takie miejsce gdzie indziej to droga wolna. Za tysiaka facio robi kasę dla siebie a ja mam do tego dopłacać jako podatnik? Z ciebie to naprawdę jest ***

Dla ciebie 1200 zł plus media to mało? ja bym na jego miejscu to tyle nie dał.

Odnośnik do odpowiedzi

To mogliście o to zapytać na sesji opozycjo a nie szczekacie na forum. na forum to już powinny być wklejone dokumenty ile gość zyskuje w stosunku do gminy. Znalazła się "opozycja" święto- mikołajowa. Przypominam, ze wiosna idzie a nie Boże Narodzenie.

Odnośnik do odpowiedzi

Opozycja zapomina, że działalność nurków nie musi się kończyć na Ińsku. Czy ktoś wie czy nie mają siedziby jeszcze gdzieś indziej? A może zajmują się sprzedażą sprzętu? Kto o takie rzeczy kiedykolwiek pytał? No właśnie nikt ale jakiś kretyn się wpisuje, że 1000 zł na miesiąc to dla nich za dużo.

Dlaczego oni po tylu latach nie kupili żadnej ziemi w Ińsku i nie wybudowali kwatery? Dopiero odpowiedzi na te pytania rozjaśnią obraz całej sytuacji według mnie. A takie Wasze gdybanie to wiecie gdzie możecie sobie wsadzić.

Odnośnik do odpowiedzi

A prowadzisz firmę? Nie, zarabiasz pewnie 1600 zł i dla Ciebie takie sumy to niezbadana astronomia.

W firmie to ja miesiąc w miesiąc płacę złodziejski ZUS przez to nie zatrudniam tylu pracowników ilu bym chciał a tylu ile wydolę. Więc jeśli mu ten biznes daje dochód to nich zobowiązania płaci jak każdy biznesmen a nie łazi kretyn do niedouczonej opozycji i liczy, że zrobi się sztuczny tłok i Burmistrz ulegnie. Płacić panowie jak każdy obywatel. Jeździcie brykami, macie hacjendy a o grosze się bijecie. Rób forsę ,płać i sieć cicho. Bo dopiero teraz wyjdzie ile zarabialiście na tym nurkowaniu " niedochodowym".

Odnośnik do odpowiedzi

Ok szkoda gadac z takimi ekonomistami...gratuluje czlowieku podejscia do sprawy, ogolnie prponuje trosze popracowac jako jasnowidz bo widze ze duzo spraw znasz i ogolnie duzo wiesz.

Jak jesteś za głupi na dialog to nie próbuj uchodzić za geniusza bo nie bierzesz żadnych innych czynników pod uwagę niż te, które ci pasują. Chcesz żeby za tysiąc tam siedzieli to uzasadnij dlaczego. Ale nie uzasadniaj to w ten sposób, że nikt inny się nie znajdzie bo tak to uzasadniają swoje wypracowania przedszkolaki. Fakty, liczby, dokumenty. Nie możesz, nie jesteś w stanie to nie pisz tak jakbyś wiedział wszystko. Każdy tutaj wymienił co najmniej jeden istotną rzecz, która uzasadnia podwyżkę dla nich.

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo madre slowa gratuluje..wszyscy sa tutaj wyszczekani ale nie na te tematy co trzeba

Nie wyrobię z ciebie "ANONIM" ty jesteś gminnym psychopatą ja się ciebie boję! Jak umiesz liczyć to skuj mordę na kubeł bo dopiero sprawa się rozkręca i znów OPOZYCJA pokaże swoje chore propozycje dla Burmistrza i radnych IFS.

Odnośnik do odpowiedzi

Pan dyrektor robi bardzo słusznie. Nie mieli już dawno podwyższanej dzierżawy inni mieszkańcy muszą to robić czy mają pieniążki czy nie. Mnie skarbówka za 1 złotych ścigała i jej się opłaciło. A Racinowskiemu ma koło nosa przejść tyle tysiaków? Chora opozycja nie rozumiem do czego zmierza i co chce osiągnąć. Ale wporzo każdy ma swoich idoli nie?????

Odnośnik do odpowiedzi
Opozycja zapomina, że działalność nurków nie musi się kończyć na Ińsku. Czy ktoś wie czy nie mają siedziby jeszcze gdzieś indziej? A może zajmują się sprzedażą sprzętu? Kto o takie rzeczy kiedykolwiek pytał? No właśnie nikt ale jakiś kretyn się wpisuje, że 1000 zł na miesiąc to dla nich za dużo.

Słuszna uwaga. Myślę, że kursy to to tylko część biznesu. Musi być jeszcze dalsza część czyli zyski z kupowanego sprzętu. Pewnie taki sklep mają i to jest kolejna dochodowa branża. Chyba ktoś pochopnie wyciągnął wnioski i zrobił lament głupoty. Jaja jak berety. Ludzie sami się wystawiają na publiczne pośmiewisko.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...