Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się z czego cieszyć, że głupcy nami rządzą. Efekty widać gołym okiem. Jednakże opozycja ostatnimi czasy też niczego pozytywnego sobą nie reprezentuje i tu jest pies pogrzebany. Obrazek można zinterpretować jako istniejącej władzy jak i nowego szefa komitetu wyborczego.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie ma się z czego cieszyć, że głupcy nami rządzą. Efekty widać gołym okiem. Jednakże opozycja ostatnimi czasy też niczego pozytywnego sobą nie reprezentuje i tu jest pies pogrzebany. Obrazek można zinterpretować jako istniejącej władzy jak i nowego szefa komitetu wyborczego.

A ty do którego stada należysz.....mądralo ??

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem, że do twojego. Ale się przeliczyłem. Piszesz, że przynajmniej coś robicie. Pytam co?????? Siejecie nienawiść, burzycie porządek prawny i buntujecie ludzi żeby dorwać się do koryta. Do niedawna myślałem, że chcecie coś dla gminy zrobić nas mieszkańców. A tu co??? Gonitwa o kim więcej będą pisać. Na dodatek chwyciliście się żony sołtysa z Linówka i nie wiem co macie na celu uzyskać. To, że wszyscy ją znają że ma jęzor niewyparzony???Teraz się okazuje, że w jedne szranki idziecie z ińskim mafiozem. To ma szczyt waszych osiągnięć??????? Buraki....................................

Odnośnik do odpowiedzi

Tym z Państwa, którzy nie mieli okazji przeczytać artykułów, które ukazały się w ostatni piątek w Głosie Szczecińskim oraz 7 Dni Stargardu umożliwiamy pobranie ich ( Artykuł z GS aby pobrać kliknij TUTAJ, Artykuł z 7 Dni Stargardu aby pobrać kliknij TUTAJ) Jednocześnie chciałby kategorycznie zaprzeczyć twierdzeniem, że zdjęcie które ukazało się jest dowodem naszej współpracy z właścicielem lokalu znajdującego się na zdjęciu. To są fałszywe oskarżenia, a zdjęcie według własnego uznania zamieściła pani redaktor, która napisała artykuł. Nikt z osób, które wymienione są w artykule nie wysyłał zdjęć i nie sugerował jakie zdjęcie ma być zamieszczone w gazecie !

Odnośnik do odpowiedzi

Bez kitu Michał czy wy uważacie wklejenie artykułu za jakąś łaskę? Był przecież o sprawach problemów gminnych a wy urządzacie prywatę. Widzisz co to spowodowało? Komentarze tych co przeczytali i nadali inny ton brzmienia niż tak naprawdę miał. Robicie kawał dobrej roboty śmietankę spija burak. bo wy nie umiecie nawet tego co ciężkim trudem zrobicie wykorzystać. Kto u was podejmuje takie decyzje, jeden czy wszyscy. Gdybyś zrobił tak jak wyżej to taki "radny" i jemu podobni nie zrobili by z tego wszystkiego szopki. Szkoda bo wasza rola jest tu bardzo duża i słuszna.

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiacie się dlaczego "wielka" dziennikarka, absolutnie "bezstronna" i niezaangażowana W.Mordasiewicz tak "bezinteresownie" i przypadkowo pokazała lokal pana J ?

A skąd przybył przed laty do Ińska ten "biznesman" ? No ze Stargardu. Te dwa nazwiska tam są ze sobą powiązane ! Popytajcie zorientowanych w powiecie to wam powiedzą ! To jest typowy artykuł na zamówienie. Przy panu "Tomacie" od jakiegoś czasu kręci się hodowca byków i "murowany"

kandytat na burmistrza ze Ściennego. I wszystko jasne.

Nie zwracajcie uwagi na te bazgroły pseudodziennikarki, one tyle są warte co reputacja pana "Tomata" w naszej okolicy !!

Ten wpis wyjaśnia wszystko a Michał tylko ochoczo potwierdza kto z kim trzyma !!

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze wklejam takie rzeczy i nikogo o zdanie się pytać nie muszę w naszej grupie. Byłem zajęty w piątek i sobotę więc zrobiłem to dziś. Nic mi nie wiadomo o powiązaniach redaktorki i właściciela lokalu. Ja częściej widzę jak rozmawia z jednym z radnych IFS przy sklepie. Nie szukajcie jakiś powiązań bo to kompletna bzdura. Następnym razem po prostu prześlemy zdjęcie pani redaktor aby nie pojawiały się takie pozbawione sensu komentarze o jakiś powiązaniach i to tyle w tym temacie.

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdę mówiąc to nie jest wykluczone. Pomidor trzymał sztamę z Obarzankiem a ten trzyma z szafranem. Może to być teraz jeden front albo restaurator trzyma wiele srok za ogon. Oby zostały mu tylko pióra ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze wklejam takie rzeczy i nikogo o zdanie się pytać nie muszę w naszej grupie. Byłem zajęty w piątek i sobotę więc zrobiłem to dziś. Nic mi nie wiadomo o powiązaniach redaktorki i właściciela lokalu. Ja częściej widzę jak rozmawia z jednym z radnych IFS przy sklepie. Nie szukajcie jakiś powiązań bo to kompletna bzdura. Następnym razem po prostu prześlemy zdjęcie pani redaktor aby nie pojawiały się takie pozbawione sensu komentarze o jakiś powiązaniach i to tyle w tym temacie.

Masz pretensje do mieszkańców, ze odczytali zdjęcie w taki sposób który Ci nie pasuje? Dlaczego! Przecież jak sam się przyjrzysz to zrozumiesz, że ta redaktorka miała swoje zamiary. Ani pora roku ani ta speluna z dokładnym napisem( co rzadko się zdarza) ZŁOTA RYBKA nie była przypadkiem. Następnym razem rusz głową a nie jęzorem.

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślę, że redaktorka dała takie zdjęcie jakie miała i tyle, doszukiwanie się po tym zdjęciu powiązań jest debilizmem, szczerze mówiąc to zdjęcie takie sobie, kilku facetów pod parasolem a wy tu filozofujecie

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgadzam się. Wszystko ma znaczenie i treść i zdjęcie. Można było cyknąć samą główną ulicę albo te kotły działoszewskiej jak się chciało pokazać marazm w gminie. tu się cytuje, że zaorać i posadzić buraki a z drugiej strony ludzi siedzących pod lokalem z jego pełną widoczną nazwą. jak będziesz tak filozofował to burmistrzem nie zostaniesz górniku.

Odnośnik do odpowiedzi

Uprzejmie powiadamiam, że szykuje się spektakl na komisje i sesję. Opozycja szykuje kolejny "zamach" ale chyba znów im nie wyjdzie. jakie siły zmobilizuje tego nie wie nikt. Ale czas jest krótki więc się wkrótce dowiecie. Banialuki którymi zasypie radnych będą znów treściwe. jak wspomniane gryzmoły w gazetach. Ale przecież Włodek musi nam dokuczyć bo inaczej język mu przyrośnie do podniebienia. Cokolwiek zrobisz i tak będzie przeciwko tobie bo nie myślisz logicznie tylko infantylnie. Do wtorku OPOZYCJO.

Odnośnik do odpowiedzi

Może w końcu opozycja zrozumie, ze utajanie dla mieszkańców pewnej wiedzy skutkuje niechęcią i niewiarą do nich. jak widać dzisiaj treści w gazecie są warte tyle co funt kłaków. Z tych względów opozycja jest cieniutka.

Odnośnik do odpowiedzi

Może w końcu opozycja zrozumie, ze utajanie dla mieszkańców pewnej wiedzy skutkuje niechęcią i niewiarą do nich. jak widać dzisiaj treści w gazecie są warte tyle co funt kłaków. Z tych względów opozycja jest cieniutka.

Ciekawe jak można utajnić gazetę? Przecież leży na ladzie w każdym sklepie, co za porąbańcy tu piszą?
Odnośnik do odpowiedzi

4b89eaa1fe63fc364614dccbbb0fc529.png

Trzeba mieć wyjątkowy tupet, aby z zajmowanych stołków składać życzenia wiary i nadziei. Nic dziwnego, że Duda chce to plugastwo przepędzić na zbity pysk.Wiary trzeba życzyć ale Polakom.Aby przetrwali panowanie tych głupoli , pod warunkiem,ż epóźniej nie będzie tylko zgliszcz.

Odnośnik do odpowiedzi

4b89eaa1fe63fc364614dccbbb0fc529.png

Trzeba mieć wyjątkowy tupet, aby z zajmowanych stołków składać życzenia wiary i nadziei. Nic dziwnego, że Duda chce to plugastwo przepędzić na zbity pysk.Wiary trzeba życzyć ale Polakom.Aby przetrwali panowanie tych głupoli , pod warunkiem,ż epóźniej nie będzie tylko zgliszcz.

A ile trzeba mieć w sobie chrześcijańskiej, katolickiej miłości do bliźniego, aby takie brednie wypisywać. A ten twój Duda to może popędzić takie barany jak ty.....na pierwszy wiosenny redyk. Alleluja !!

Odnośnik do odpowiedzi

A ile trzeba mieć w sobie chrześcijańskiej, katolickiej miłości do bliźniego, aby takie brednie wypisywać. A ten twój Duda to może popędzić takie barany jak ty.....na pierwszy wiosenny redyk. Alleluja !!

Jak mówił Kargul: a gdzież ty tu widzisz tych chrześcijan? Toż to same bawole jaja.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...