Skocz do zawartości

Sesje Rady Miejskiej w Ińsku


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

Rolnicza "Solidarność" nie godzi się na likwidację KRUS, a rządowe pomysły mogą spowodować dziesięciokrotne zmniejszenie liczby gospodarstw

A miejscowy kacyk z 15 tępaków podnosi podatki o prawie 100%.

I tak już żyją powyżej miejscowych standardów i dalej łupią mieszkańców.

Niedługo podwyżki wod-kan i jak zwykle władza nie kiwnie nawet palcem.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 245
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Czy burmistrz który wypadł krowie z pod ogona i to ze "skazą kapusia" może cokolwiek mądrego uczynić dla gminy?

Czy taki burak jest w stanie nie pozyskać ale chociaż zrozumieć system wsparcia z dotacji UE?

Czy taka rada cokolwiek czyta,poza podstawianymi pod nas uchwałami?

Tego nie wie nikt!

Odnośnik do odpowiedzi

W dalszym ciągu na tym forum odsądza się radnych od czci i wiary. Traktujecie ich jako nieuków, tępaków i tym podobnym "stworów", których ktoś wam " podrzucił", aby gnębić w szczególności tych "douczonych" i "świadomych" !

"Władza" tylko przypomina, że nieuchronnie zbliża się chwila, kiedy to "ta" Rada będzie podejmowała decyzję w sprawie koncesji, zezwolenia na działalność żwirowni !

Czy , jak pisałem wcześniej (a potrafię przewidzieć bieg wydarzeń !!) w myśl zasady, że każdej akcji towarzyszy reakcja (też wcześniej gdzieś o tym wspominałem), radni nie "zrobią na złość" tym pieniaczom ! Byłby to odruch z tzw. niskich pobudek, ale byłby........Już słyszę poniekąd takie pomruki tych co was tu czytają !!

Odnośnik do odpowiedzi

Włodzimierzu Szafran nie naginaj swej inteligencji! Taki z ciebie mędrzec jak twojej krowy -"Milka"ha ha ha.Jak organizacje od środowiska powiedzą nie tej żwirowni to ty i twoi nie omieszkam dodać niedouczonych radnych nie będzie miało nic do powiedzenia :P Już pokazaliście głupotę więc mądrości już raczej nie doczekamy.Może takiej jak w przypadku podniesienia podatku rolnego.Sam piszesz , że opozycji brak w radzie to o co ci chodzi? Ty mędrcu od siedmiu boleści.Toniesz w tym gnoju po uszy i dmuchasz w tę samą trąbę co ta rada.Tylko zrozum fałszywcu, że długo z tym zdradzieckim kitem nie dojedziesz.Dobrze cię ktoś nazwał zwyczajny zdrajca i cwaniak.Taka mściwa śląska gnida.Tylko gorzej będzie jak to tobie zdrajco ludzie pokarzą kierunek.

Odnośnik do odpowiedzi
"Władza" tylko przypomina, że nieuchronnie zbliża się chwila, kiedy to "ta" Rada będzie podejmowała decyzję w sprawie koncesji, zezwolenia na działalność żwirowni !

Dobrze że ta władza nie decyduje za instytucje bo czarno widzę przyszłość tej gminy. A tak pozostaje nadzieja ,że wszystkich nie przekupią. Chociaż spółka ma takie możliwości finansowe.Często "wspiera" gminę bez stosownych potwierdzeń swojego udziału. A to oznacza ,że forsa idzie poza oficjalnym tokiem postępowania. Stąd gmina często nie rozlicza na swojej stronie jak rozłożyły się wydatki i kto w jakiej sumie je sfinansował.No ale czego się nie robi, aby "kupić" przychylność beznadziejnej władzy w szerokim tego słowa znaczeniu.

Odnośnik do odpowiedzi

Znów straszysz, to takie twoje diabelskie przyodzienie ;) skąd ty mały człowieczku możesz o tym wiedzieć.Radni chyba już nie pamiętają jak naprawdę się nazywają.Zamiast ich 15 wymieniać z nazwiska szybciej będzie "15 bezmyślnych sługusów". To są twoi radni i ty icon_evil.gif O niczym nie będziecie decydować wystarczy negatywna decyzja RDOŚ i palec w d**** :lol: Ci radni umieją się wkurzać? Oni jacyś tacy bez twarzy? Jak i ty :lol: To ja mam dość twojego gęgania.

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo teraz to RDOŚ jest cacy a jego decyzje jeszcze lepsze ! A jak z niejakim inwestorem, "jechałaś" po tych instytucjach, nie zostawiając na nich suchej nitki, to już nie pamiętamy ?. Przecież to niewiarygodna "klika", wydaje opinie na zamówienia zainteresowanych, a kopalnia ma ją w "kieszeni" .Tak jeszcze kilka wpisów wstecz gaga się "produkowała" ! A teraz jak trwoga to do..........Państwa Radnych, szanownych jeszcze.

Tak będziesz popiskiwać, władza się nie myli !!

Odnośnik do odpowiedzi

Rzezimieszku kiedy dotrze do ciebie, że nigdy "państwem radnym" nie będziesz jedynie kmiotem,lizusem i ciemniakiem od podnoszenia ręki??? Tak trudno się z tym pogodzić? Wam ta żwirownia to 10 razy bokiem wyjdzie!!! Niestety nie zarobią księża, mieszkańcy(wybrani), radni(co mieli dostać -dostali) na więcej już proszę nie liczyć ;) Tylko tyle mogliście, reszta będzie niespodzianką :lol: Nie sil się na mądrości, mało jej w tobie-niestety.Jeśli wierzyć w ten wpis, że Krokus wyszedł z propozycją podwyżki dla sołtysów i ty to piszesz to jak nic to jesteś ty włodku szafranie :lol: Podsumowując byłeś największym pieniaczem na tym forum który krytykował organizatorów i inicjatorów referendum.To znowu oznacza, że grałeś w tę samą trąbę co burmistrz a to oznacza, że jesteś wróg publiczny nr 1.Mylisz się, co do swojego wpływu na rozwój gminy icon_eek.gif Popatrz co osiągnąłeś przez te miesiące siedząc w radzie :o zadbałeś o całą władzę łącznie już z sołtysami :( Kto ty jesteś? ślunzok mały. Jaki znak twój teksty "władzy", gdzie ty mieszkasz? jeszcze ni wiem ale chyba coś pomieliłem icon_eek.gif Kiedy będzie zapadać decyzja o żwirowni was już nie będzie :lol: Zrozumiałeś tekst pisany czy trzeba na przekład polski :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Aleź Krokusowi Janek dowalił !!!

Aż mu w pięty poszlo. Ja to zawsze mówiem , rzeby się z Wami trzymać.

Politycznie wykładacie, ludzi potraficie ukierunkować... dla mnie bomba. Popieram Was (Wiesię i Janka) całym swoim jestestwem !!!

Tzymajmy się Maszniczów ! Janek na burmistrza w przyszłej kadencji [po raz drugi ].

Nie dajmy wiecej rozgrabiać gminy. Zabierzmy reszte gruntuw od agencji !!!

Racinowski do gazu ...

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu wam się pod nogami Pali czy jak? Co to wybory znów jakieś nic jeszcze nie słyszałem.Co wam Ten Janek z Wiesią zrobili. Niech wam piją krew do końca świata i jeden dzień dłużej!Tylko ich się smrody boicie.Nikt wam się to tyłka tak nie dobiera jak oni.A tą ziemią to możecie sobie tyłek podetrzeć.Ja już nawet nie pamiętam kiedy to było. Powiem słowami "władzy" do prokuratora jak wam ukradł i już. Co się będziecie opierać zabrać im tę ziemię raz na zawsze!!! he he he A cmoknąć w dupę to też możecie :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Aleź Krokusowi Janek dowalił !!!

Aż mu w pięty poszlo. Ja to zawsze mówiem , rzeby się z Wami trzymać.

Politycznie wykładacie, ludzi potraficie ukierunkować... dla mnie bomba. Popieram Was (Wiesię i Janka) całym swoim jestestwem !!!

Tzymajmy się Maszniczów ! Janek na burmistrza w przyszłej kadencji [po raz drugi ].

Nie dajmy wiecej rozgrabiać gminy. Zabierzmy reszte gruntuw od agencji !!!

Racinowski do gazu ...

Nie zgrywaj się Krokus jesteś jełop i szukaj szczęścia na innej wyspie! Wpie....asz nos wszędzie a gówno robisz.Kiedyś zamiotą ciebie i zobaczysz jak to dobrze szczerze ci tego łachu życzę. Nie będziesz ruszał zwykłych ludzi.Nikt ci głąbie nie powiedział, że oni wszystkim burmistrzom dołożyli? Burek nie jest pierwszy i ostatni.Ty możesz być następnym chociaż ci tego nie życzę.Wszystko co jest w miarę mądrze napisane to albo Janek albo Wiesia no i jeszcze Miśka się czepiasz.Nie uważam, że to jedyni mądrzy ludzie w Ińsku jest ich bardzo wielu.Kiedy Krokus to zrozumie? Trzymałeś z Maszniczami ale ich zdradziłeś szumowino.wyparłeś i poszedłeś do Buraka.To po co ich wywołujesz cały czas i rżniesz jeszcze głupa.Dowalać to ci dopiero zaczną i wcale nie będą to (Wiesia i Janek) już niedługo chłopie.

Odnośnik do odpowiedzi
Aleź Krokusowi Janek dowalił !!!

Aż mu w pięty poszlo. Ja to zawsze mówiem , rzeby się z Wami trzymać.

Politycznie wykładacie, ludzi potraficie ukierunkować... dla mnie bomba. Popieram Was (Wiesię i Janka) całym swoim jestestwem !!!

Tzymajmy się Maszniczów ! Janek na burmistrza w przyszłej kadencji [po raz drugi ].

Nie dajmy wiecej rozgrabiać gminy. Zabierzmy reszte gruntuw od agencji !!!

Racinowski do gazu ...

Aleź Jankowi Krokus dowalił!!!

Na pewno mu w pięty nie poszło.Ja zawsze mówiłem, żeby się z tobą trzymać.Politycznie wykładasz,ludzi potrafisz ukierunkować...dla mnie bomba.Popieram cię (Włodek)całym swoim jestestwem!!!

Trzymajmy się Krokusa!Włodek na burmistrza w przyszłej kadencji [po raz pierwszy].

Dajmy więcej rozgrabiać gminę.Dobierzmy jeszcze ziemi z agencji!!!

Racinowski niech zostanie jeszcze może służyć u Krokusa na gospodarce......

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Ińsku

Dnia 28 grudnia 2011 roku o godzinie 10: 00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Ińsku odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Spraw Społecznych i Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej w Ińsku

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy i Miasta Ińsko do wzięcia udziału w posiedzeniu.

Porządek obrad

wspólnego posiedzenia Komisji Spraw Społecznych, Komisji Rozwoju Gospodarczego i Komisji Rewizyjnej

Rady Miejskiej w Ińsku zwołanego na dzień 28 grudnia 2011 roku o godzinie 10:00

w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta Ińsko

Sprawy regulaminowe:

a Otwarcie posiedzenia, powitanie radnych i gości oraz stwierdzenie prawomocności obrad,

b)Ustalenie porządku obrad,

c)Przyjęcie protokołu ze wspólnego posiedzenia Komisji z dnia 21 listopada 2011.

2. Zaopiniowanie projektów uchwał Rady Miejskiej w Ińsku w sprawie:

uchwalenia budżetu Gminy Ińsko na 2012 rok (druk nr 1 – przekazano Radnym w dniu 23 listopada 2011 roku),

po uprzednim:

• przedstawieniu opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie (druk nr 2 i 3),

• wypracowanie opinii Komisji Rady Miejskiej,

• dyskusja,

B) uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Ińsko na lata 2012-2025 (druk nr 4 - przekazano Radnym w dniu 23 listopada 2011 roku)

po uprzednim:

• przedstawieniu opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie (druk nr 5).

• wypracowanie opinii Komisji Rady Miejskiej,

• dyskusja,

c) zatwierdzenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2012 (druk nr 6),

d) przyjęcia od Powiatu Stargardzkiego zadań w zakresie całorocznego utrzymania ulic powiatowych w obrębie miasta Ińsko (druk nr 7),

e) zatwierdzenia planu pracy Rady Miejskiej w Ińsku (druk nr 8),

f) zatwierdzenia planów pracy Komisji stałych Rady Miejskiej w Ińsku (druk nr 9):

- Komisji Spraw Społecznych,

- Komisji Rozwoju Gospodarczego,

- Komisji Rewizyjnej.

g) zmian w budżecie na 2011 rok (druk nr 10 – zostanie dostarczony podczas wspólnego posiedzenia Komisji RM w dniu 28 grudnia 2011 roku),

h) wieloletniej prognozy finansowej Gminy Ińsko na lata 2011- 2025 (druk nr 11 – zostanie dostarczony podczas wspólnego posiedzenia Komisji RM w dniu 28 grudnia 2011 roku).

3. Zakończenie obrad.

Do czego wam potrzebni są goście i mieszkańcy, skoro wy wszystko już wiecie, nawet jak nic nie wiecie????

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...