Skocz do zawartości

Sesje Rady Miejskiej w Ińsku


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Też bym chciała wiedzieć którzy radni byli podczas negocjacji? Niech mieszkańcy wiedzą kto tak walczy o te 10% upustu dla nich.Tym przecież powinni się szczycić.Proszę wymienić tych zasłużonych z nazwiska i imienia.Jak będzie tam Pan Szafran to go przeproszę.Ale wcześniej niech"władza" żądając ode mnie sam też spełni żądanie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
nie budujcie tej mendy krokusa alias szafran alias władza

to ostatnia ślunska łajza , która uciekła ze ślunska aby nas tu uraczać swoim jadem i fałszem

A ty kto jesteś łajzo? Ten co na słowo Szafran obgryza paznokcie u nóg.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie krzyczcie tak głośno! Pana Szafrana więc zgodnie z danym słowem nie przeproszę.Natomiast wiadomym dla mnie było, że w negocjacjach nie brały udziału kompetentne osoby.Przecież stróż i nauczycielka na emeryturze nie jest partnerem do dyskusji."do władzy" słusznie zauważył ,że nie było osób postrzeganych rangą (przewodniczący i wice) jako głównych zarządzających mieniem gminy.Mają to w d****.Jak znam realia Ińska zwykli radni o tych negocjacjach nie wiedzieli.To stara metoda burmistrza mają być ci którzy muszą złożyć podpis pod dokumentem.

Odnośnik do odpowiedzi
Na drugi rok negcjatorami bedą : król Ińska - olo i jego "połówka" czyli królowa Ińska - gaga !!!!!

Bogdan zawaliłeś sprawę i jeszcze palancie fikasz.Terebecki to największy leser gminy bo nawet za nic nie odpowiada.Nygus i kombinator.Nie zabieraj gamoniu głosu.

Odnośnik do odpowiedzi
Jak by byli Terebecki i Kościelny to bys powiedziała, ze rencista i emeryt nauczyciel !

Pójdziesz na negocjacje to PUWIS nam dopłaci do wody he,he,he

Czy to nie jest prawda? Dajcie w końcu dojść młodym do żłobu!!!! Renta jest dla chorych Pan Terebecki jest tego zaprzeczeniem.A Kościelny nigdy nic dla gminy nie zrobił i żadnych zasług nie ma to o co chodzi? Ale są emeryci którzy mogą coś jeszcze zrobić nie zaprzeczam nie generalizuję problemu.Moim zdaniem wam trzeba młodej krwi.

Odnośnik do odpowiedzi
Ta kobieta ma rację, że radni nie wiedzieli o negocjacjach tylko ci którzy mieli przyklepać uzgodniony stan z burmistrzem.To normalka! Szafran na pewno by poszedł na takie spotkanie nawet ze zwykłej ciekawości.

Nie wiem co Ci Szafran zrobił ale ten upór jest chory.

Jak nie poszedł to źle jak pójdzie też źle. Liczysz na poklask jak poszczekasz na Szafrana czy o co chodzi?

Odnośnik do odpowiedzi
Ja chcę wiedzieć jakie inwestycje poczynili ci z PUWiS że dostali te podwyżki? Gdzie i co wymienili, zreperowali, stworzyli nowego no proszę mi podać co i za ile?

Z choinki urwałeś się?Powodem podwyżki może być zwykła inflacja,a także podwyższone ceny paliw i energii elektrycznej.

Odnośnik do odpowiedzi

Powodem inflacji są wyłącznie rządzący głupcy i to od W-wy a na Ińsku kończąc.My ponosimy tylko obciążenia, ostatnio wiele czytałam o feudaliźmie, wówczas było tylko 5 kast w tym 4 okradające. Teraz jest ich ponad 500 i tyle razy więcej kradną.Można to nazwać inflacja albo głupota narodu.Po prostu karmimy swoją piersią złodziei.A standard naszego życia w stosunku do średniej zarobków nie mieści się w Europie, klasyfikujemy się gdzieś pomiędzy zacofanymi rejonami Afryki i Azji.

Odnośnik do odpowiedzi

U nas możemy mówić o biurokratyzacji bo przecież żeby cokolwiek załatwić to trzeba składać wniosek o podanie o rozpatrzenie etc. A tutaj kuleje zarówno władza centralna jak i samorządowa. Ta druga jestem skłonny powiedzieć, że mniej ale i tak nie jest to szczyt marzeń. A cena wody mnie gówno obchodzi. Teraz i tak jest jeszcze niska cena. Za kilka lat jak podskoczy to wszystkim się nogi ugną z wrażenia.

Z choinki urwałeś się?Powodem podwyżki może być zwykła inflacja,a także podwyższone ceny paliw i energii elektrycznej.

No ŁAŁ aleś ynteligentny. Wytłumacz to jeszcze władzy, że jak rosną podatki czytaj VAT, wszelkiego rodzaju składki zdrowotne itd. to odbija się to na rynku/gospodarce w skali makroekonomicznej. Co oznacza, że ceny towarów i usług idą w górę. Ale kiedy władza mówi o 30% podatku za sprzedawaną nieruchomość to nie ma problemu. A efekt = nikt nic nie sprzedaje bo ma w gdzieś gminę, która się w żadnym kierunku nie rozwija. WRÓĆ! Rozwija się w kierunku kierunku produkcyjnym a nie turystycznym a to jest oczywiście poroniony pomysł.

Odnośnik do odpowiedzi
Powodem inflacji są wyłącznie rządzący głupcy i to od W-wy a na Ińsku kończąc.My ponosimy tylko obciążenia, ostatnio wiele czytałam o feudaliźmie, wówczas było tylko 5 kast w tym 4 okradające. Teraz jest ich ponad 500 i tyle razy więcej kradną.Można to nazwać inflacja albo głupota narodu.Po prostu karmimy swoją piersią złodziei.A standard naszego życia w stosunku do średniej zarobków nie mieści się w Europie, klasyfikujemy się gdzieś pomiędzy zacofanymi rejonami Afryki i Azji.

Pierwszy raz dowiaduję się, że rządzący w Ińsku na równi z rządzącymi w Warszawie mieli wpływ na podwyżki cen. Dowiedz się w "Wikipedii "choćby ,jakie czynniki wpływają na kształtowanie się cen produktów i nie pisz bzdur.Natomiast z drugą częścią twojej wypowiedzi ,dotyczącej klasyfikacji w dziedzinie zamożności naszego państwa(mieszkańców) całkowicie zgadzam się.

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwszy raz dowiaduję się, że rządzący w Ińsku na równi z rządzącymi w Warszawie mieli wpływ na podwyżki cen.

Cen nie ale wszelkich danin tak. A mamy ich coraz więcej i coraz wyższe.Niech nikt nie zwala na górę, są gminy gdzie z racji na gospodarkę , podatki się zniża ,aby pomóc mieszkańcom. U nas ani pomocy , ani zrozumienia , ani porozumienia.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...