Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Racin idzie tylko dla pieniędzy. 5 lat minie żwirownie otworzy a emeryturka ładna będzie. Ten człowiek nic nie zrobił jak tylko jechał na Stachu Zimnickim a później na Paluchu. Jedyną jego domeną było liczenie czy wypłata się zgadza, kawka i prenumeraty zwykłych pismaków do urzędu. Całą robotę odwalał ktoś zawsze za niego. Jak sobie przypomnę gadanie jego żonki po wyborach, biadolenie po sklepach z czego będzie żyła itd. Wstydu nie mają ale u nich tylko kasa i kasa. W PGR to mało miał? Jako TW mało miał? Jako likwidator to co? A później stary PZPR-owiec niczym Piotrowski stał się demokratą ptfu !

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 571
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

4 minuty temu, gosc napisał:

Racin idzie tylko dla pieniędzy. 5 lat minie żwirownie otworzy a emeryturka ładna będzie. Ten człowiek nic nie zrobił jak tylko jechał na Stachu Zimnickim a później na Paluchu. Jedyną jego domeną było liczenie czy wypłata się zgadza, kawka i prenumeraty zwykłych pismaków do urzędu. Całą robotę odwalał ktoś zawsze za niego. Jak sobie przypomnę gadanie jego żonki po wyborach, biadolenie po sklepach z czego będzie żyła itd. Wstydu nie mają ale u nich tylko kasa i kasa. W PGR to mało miał? Jako TW mało miał? Jako likwidator to co? A później stary PZPR-owiec niczym Piotrowski stał się demokratą ptfu !

Słuchaj  górniczy uju.....co ty możesz wiedzieć o racinie? A ty co sobie fundujesz dla wygody? Nikt nawet nie wie że chcecie sobie dla rady wszelką technikę zafundować że już nawet nie trzeba będzie sie spotykać tylko guzik od Liwaka czy Kupczyka wystarczy że mieć zgody od radnych na swoje machloje...   też prenumerujesz gazety ale swoje.... też już masz niezłą emeryturkę a jednak ciągle ci mało.....ty coś robisz dla ludzi? Nie fiucie dla siebie i dla kasy......już się uaktywnili cwele gminne bo brzuchy napchali na ILF .... wcześniej ciężko o 2 godziny pracowali.....takie bydło chce krytykować Racina który był prawdziwym gospodarzem gminy a nie modelem z wypindrzoną fryzurką..... a kto na Liwaka pracuje nie Jańczak czy Leśkiw i Paluch? Nic bez nich ta niemota Liwak by nie zrobił... .Szafran ty już masz dwie emerytury chyba starczy już gamoniu......

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Gość napisał:

Co ty szurnięty olo plujesz na szafrana? Co on jest burakiem czy na buraka kandyduje?

 juz wolę kabaret   jednego aktora .... SMOLEŃ.... polecam!!!... A ty Olo przestań być szafranem to ziólko już szkodzi 

Odnośnik do odpowiedzi

Racin gospodarzem? Chyba dla swoich korzyści mało wiesz szumowino z Przelewic. Całe życie na kimś jeździł. Popytaj byłych pracowników PGR o swojego "ideała"

system dla rady twój kochany PiS wymyślił a nie Szanowni Radni Ińska 

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, gość napisał:

 juz wolę kabaret   jednego aktora .... SMOLEŃ.... polecam!!!... A ty Olo przestań być szafranem to ziólko już szkodzi 

Olo to nie jest szafran. Olo to kobieta a raczej pisda z okolic plazy.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, gosc napisał:

Racin gospodarzem? Chyba dla swoich korzyści mało wiesz szumowino z Przelewic. Całe życie na kimś jeździł. Popytaj byłych pracowników PGR o swojego "ideała"

system dla rady twój kochany PiS wymyślił a nie Szanowni Radni Ińska 

A ty Olo przestań być szafranem to ziólko już szkodzi 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gość napisał:

Olo to nie jest szafran. Olo to kobieta a raczej pisda z okolic plazy.

Olo jaki  to wstyd ... byłes Zytą ,,, byłeś i jestes gostkiem ... i jestes  kimś kto nie ma jaj no chyba że strusie    byłęs zafranem poczytaj stronę zablokowaną nie tolerujesz blaszanego merola który przewija pampersy    wiesz wszystko ....ida się napisać od nowa    i ten twój w[is  SZAFRAN UNO 1 na Buraka ... odpowiednio na BURKA 

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, gosć napisał:

Olo jaki  to wstyd ... byłes Zytą ,,, byłeś i jestes gostkiem ... i jestes  kimś kto nie ma jaj no chyba że strusie    byłęs zafranem poczytaj stronę zablokowaną nie tolerujesz blaszanego merola który przewija pampersy    wiesz wszystko ....ida się napisać od nowa    i ten twój w[is  SZAFRAN UNO 1 na Buraka ... odpowiednio na BURKA 

Zobaczymy się w wyborach.....kto wygra czas pokaże.....na pewno nie szafran nie kupczyński i na pewno nie liwak.....siemka!

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wybory będą śmiechowe. Już nie mogę się doczekać tego obrzucania gównem jak komitety oficjalnie będą porejestrowane :D To nie ja to racin, to nie ja to liwak itd :D 
Wtedy szybko się dowiemy kto posuwa kogo, a kto daje się posuwać :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, gość napisał:

Ale wybory będą śmiechowe. Już nie mogę się doczekać tego obrzucania gównem jak komitety oficjalnie będą porejestrowane :D To nie ja to racin, to nie ja to liwak itd :D 
Wtedy szybko się dowiemy kto posuwa kogo, a kto daje się posuwać :D 

Otóż to.....

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Kiedy komitety napisał:

Są już jakieś komitety wyborcze zarejestrowane? Czy wszyscy są inkognito?

No co kur#wa takie milczenie! Jakie są komitety szmalcownicy. Przyznać się kto chce żyć na nasz koszt!

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, gosć napisał:

O co tu chodzi   jak mieszkańcy maja to rozumieć ?

Mieszkańcy nie ale jakiś debil myśli, że olo jest wszędzie i wszystkim.

A ja wiem kim olo jest w rzeczywistości!

UWAGA ZAMIESZCZAM ZDJĘCIE OLO:

Spoiler

eye-of-sauron-gif-12.gif

 

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, gosć napisał:

O co tu chodzi   jak mieszkańcy maja to rozumieć ?

Mają zrozumieć zwyczajnie.....że Ińsko Razem wygryzło Racinowskiego dla swoich profitów i zysków......nawet w małym palcu nie wiecie jak cyckają gminę na swoje konto.....niech nikt z mieszkańców nie wierzy że obecna banda robiła coś dla nas...wszystko robili dla siebie, rodzin i kolesi......

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, gość napisał:

Mieszkańcy nie ale jakiś debil myśli, że olo jest wszędzie i wszystkim.

A ja wiem kim olo jest w rzeczywistości!

UWAGA ZAMIESZCZAM ZDJĘCIE OLO:

  Pokaż ukrytą zawartość

eye-of-sauron-gif-12.gif

 

nie ogladam !... nie otwieram !....  Olo śmierdzi bykiem na odległość  a tu gdzie bierze troszeczkę kasy jest znany z tego ze kopie jak kret by podstępem zrobił świństwo jackowi ... tak kiedyś robił nagonkę na racina razem z michałkiem a teraz karta się odwraca i  trzeba to przełknąc i nie wymyślać cwela z przelewic !...OlO nic z tego !....wroga masz w swoim gronie ... a teraz poczujesz jego oddech  i smak zemsty !...tak było.... i nie miej nadzieji ..... sam mi powiedziałeś że to matka głu[ich  i nie domagaj się komitetu  z którego będę startował .... ty obleśny #

 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, gosć napisał:

nie ogladam !... nie otwieram !....  Olo śmierdzi bykiem na odległość  a tu gdzie bierze troszeczkę kasy jest znany z tego ze kopie jak kret by podstępem zrobił świństwo jackowi ... tak kiedyś robił nagonkę na racina razem z michałkiem a teraz karta się odwraca i  trzeba to przełknąc i nie wymyślać cwela z przelewic !...OlO nic z tego !....wroga masz w swoim gronie ... a teraz poczujesz jego oddech  i smak zemsty !...tak było.... i nie miej nadzieji ..... sam mi powiedziałeś że to matka głu[ich  i nie domagaj się komitetu  z którego będę startował .... ty obleśny #

 

na twoj komitet debili i narkomanow nikt nie czeka wiec lajty

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...