Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O 4.08.2018 o 07:27, Gość napisał:

słuchaj  komuszy buraku chyba wiesz że nic bez winy się nie dzieje .Jeśli rządzą to wina jest ich.Kto w tym miejscu w partyzancki sposób wydał pozwolenia na nurkowanie jak by miejsca nie było.Jest i była w mieście mała plaza dla mieszkańców to kto ją zdominował i z czyjego powodu że wygląda to jak wygląda.-jak duży zakład przemysłowy .wszystko po najmniejszych kosztach a to pamiętaj się mści.

Jestem dumny że żyłem i pracowałem w niesłusznie minionych czasach !!! I możesz mnie nazywać komuch a wcale się nie obrażam, bo słowo to w ustach takiego "parcha", jest nobilitacją. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 571
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 minutę temu, gość napisał:

Będzie stacja paliw jeszcze za kadencji Pana Jacka Burmistrza Liwaka. Dokumentacja z pozwoleniami są już na finiszu. Niebawem uroczyste wbicie szpadla !! Nie rozsiewajcie defetystycznych informacji !

Nie ma info na oficjalnej stronie więc twoje zapewnienia są nic niewarte. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, gość napisał:

Jestem dumny że żyłem i pracowałem w niesłusznie minionych czasach !!! I możesz mnie nazywać komuch a wcale się nie obrażam, bo słowo to w ustach takiego "parcha", jest nobilitacją. 

Jesteś dumny z bycia czerwonym brudasem :giggle:

pobrane.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, gość napisał:

Dobrze i uważnie sprawdzaj a jak nie umiesz to zadzwoń do Pana kierownika K.Palucha, grzecznie zapytaj a dostaniesz satysfakcjonującą ciebie odpowiedź. Przestaniesz wtedy bazgrać głupoty.

Terebeciuk wygra wybory to palucha zwolni i bedzie po kierowniku.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, gość napisał:

Dobrze i uważnie sprawdzaj a jak nie umiesz to zadzwoń do Pana kierownika K.Palucha, grzecznie zapytaj a dostaniesz satysfakcjonującą ciebie odpowiedź. Przestaniesz wtedy bazgrać głupoty.

NIE MA NIGDZIE NIC NA TEN TEMAT BO NIE MA ŻADNEJ BUDOWY.
Gdyby cokolwiek się działo to Liwak by przed wyborami podał info na oficjalnej stronie tak jak to zrobił z wieżą widokową.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, gość napisał:

NIE MA NIGDZIE NIC NA TEN TEMAT BO NIE MA ŻADNEJ BUDOWY.
Gdyby cokolwiek się działo to Liwak by przed wyborami podał info na oficjalnej stronie tak jak to zrobił z wieżą widokową.

No jak nie ma ? 

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Gostek napisał:

Gmina Ińsko ma zarejestrowany jeden komitet wyborczy. Czas aby podjąć próbę zmian upływa 27-go.

Przyszedł czas czy opozycja w Ińsku ma przysłowiowe jaja.

 

Życzę wszystkim miłego wieczoru.

A kto się już zapisił ?

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Olo napisał:

Nasz Andrzej Ravinowski.....i co masz coś przeciw temu......

"Nasz Andrzej...." .Ty gminny kameleonie, faryzeuszu. Olo jak ty masz czelność w ten sposób się wypowiadać? Nie minęło 4 lata jak go obsobaczałeś od różnych z TW Jankiem na czele.  Teraz nasz...czyli czyj  ? Jeszcze nie tak dawno Jacka i Włodka całowałeś w 4 litery a Racinem wycierałeś swoją zdradziecką mordę. Teraz Racin..Ot wiarygodny kmiot. Współczuję Andrzejowi...

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gość napisał:

"Nasz Andrzej...." .Ty gminny kameleonie, faryzeuszu. Olo jak ty masz czelność w ten sposób się wypowiadać? Nie minęło 4 lata jak go obsobaczałeś od różnych z TW Jankiem na czele.  Teraz nasz...czyli czyj  ? Jeszcze nie tak dawno Jacka i Włodka całowałeś w 4 litery a Racinem wycierałeś swoją zdradziecką mordę. Teraz Racin..Ot wiarygodny kmiot. Współczuję Andrzejowi...

Zdradziecka morda jest z ciebie i mazurka....poza tym to ty popierałeś Racina....  gorszej ku#wy od ciebie nie ma.....widzę że masz cykusia jak mnie to cieszy.....co za różnica czy komitet zgłoszony dziś czy i tak go zgłosisz w piątek.....Witek też zwleka jak wy a szans nie ma ......bójcie się nas bo macie czego.....

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedno i to najważniejsze popierałem Andrzeja i liczyłem na Mazurka a ten śmieć szybko ze Skonieczką poszli w cug......barachło jedno....jeden i drugi wałków narobili i kasę robili dzięki głupiemu liwakowi......ale liwak takich lubi....przygarnie każdego śmiecia....

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, Olo napisał:

Jeszcze jedno i to najważniejsze popierałem Andrzeja i liczyłem na Mazurka a ten śmieć szybko ze Skonieczką poszli w cug......barachło jedno....jeden i drugi wałków narobili i kasę robili dzięki głupiemu liwakowi......ale liwak takich lubi....przygarnie każdego śmiecia....

Co ty pieprzysz za głupoty że popierałeś Racina ! Przypominasz sobie referendum żwirowe ? I nie mieszaj faktów, podatki Mazurkowi zostały zmniejszone nie przez Liwaka tylko za..........Racina !!! A jak wiesz o wałkach Skonieczki to dawaj gdzie trzeba, bo on teraz nie startuje i może ciebie w zwykłym trybie (nie wyborczym), przeczołgać przez kilka instytucji ! Szybko się wycofuj z tych bredni !

Odnośnik do odpowiedzi
52 minut temu, Olo napisał:

Jeszcze jedno i to najważniejsze popierałem Andrzeja i liczyłem na Mazurka a ten śmieć szybko ze Skonieczką poszli w cug......barachło jedno....jeden i drugi wałków narobili i kasę robili dzięki głupiemu liwakowi......ale liwak takich lubi....przygarnie każdego śmiecia....

Wiekszych walkow od ciebie nikt w Ińsku nie zrobił.

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, gość napisał:

Co ty pieprzysz za głupoty że popierałeś Racina ! Przypominasz sobie referendum żwirowe ? I nie mieszaj faktów, podatki Mazurkowi zostały zmniejszone nie przez Liwaka tylko za..........Racina !!! A jak wiesz o wałkach Skonieczki to dawaj gdzie trzeba, bo on teraz nie startuje i może ciebie w zwykłym trybie (nie wyborczym), przeczołgać przez kilka instytucji ! Szybko się wycofuj z tych bredni !

Możesz mi zwyczajnie skoczyć.....najlepiej na pukiel uja.....odezwał się święty co nic nie zrobił.....sraj w gacie bo masz problem.....żadne wieże nie pomogą chyba że ciocia wieża ale nawet ona bez walki się nie podda......

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, gosc napisał:

Olo pokazał swoje prawdziwe żwirowe oblicze. Całe to jego gadanie, że jest przeciwny to ściema. Olo razem z Racinem chce tworzyć żwirownię

Wiele razy pisałem że tylko Racinowski jest stabilnym graczem przeciw żwirowni.....Liwak już zaciera ręce i z wieżą knują jak po wyroku sądu wyrugować mieszkańców.......droga 151 jest za jego wstawiennictwem dla min.żwirków.....pozostanie liwaka to 100% powstanie żwirownia......

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Olo napisał:

Wiele razy pisałem że tylko Racinowski jest stabilnym graczem przeciw żwirowni.....Liwak już zaciera ręce i z wieżą knują jak po wyroku sądu wyrugować mieszkańców.......droga 151 jest za jego wstawiennictwem dla min.żwirków.....pozostanie liwaka to 100% powstanie żwirownia......

Czy ten tekst jest dla idiotów.Przy okazji remontu drogi wojewódzkiej zrobiono remont generalny kanalizacji,nowe odprowadzenie deszczówki,a także uporządkowano pozostałe media na dwóch ważnych ulicach w Ińsku za...DARMO!!!Odnośnie żwirowni negatywna decyzja burmistrza Liwaka podejmowana jest przy aprobacie radnych.Miłego wieczoru.

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...