Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lila napisał:

Czy ten tekst jest dla idiotów.Przy okazji remontu drogi wojewódzkiej zrobiono remont generalny kanalizacji,nowe odprowadzenie deszczówki,a także uporządkowano pozostałe media na dwóch ważnych ulicach w Ińsku za...DARMO!!!Odnośnie żwirowni negatywna decyzja burmistrza Liwaka podejmowana jest przy aprobacie radnych.Miłego wieczoru.

 

Tak to co napisałeś jest dla idiotów twojego pokroju....musieli wymienić bo tonaż jaki przejedzie przez Ińsko zniszczyłby całą starą sieć.....nikogo tu mieszkańcy nie obchodzą....za darmo mówisz nic bardziej mylnego...... to za akcept żwirowni.....liwak nie wie na jakiej jest orbicie bo pisma w gminie pisze zamiast prawnik Jańczak i Leśkiw....liwak to zacerowana łata.....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 571
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

4 minuty temu, gosc napisał:

ludzie, którzy kombinują z żwirownią muszą być na tapecie

jeżeli biega do kieliszka to trzeba to ujawniać

I to pisze ten którego kieliszek przygarnął do swojego koła łowieckiego. Bujaj się kłamco.....to wy jesteście na usługach żeirowni!

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Gość napisał:

Jesteś dumny z bycia czerwonym brudasem :giggle:

pobrane.jpg

Jesteś taki dumny to załóż ten sierp i młot na siebie i stań pod gminą odważniaku.Zobaczymy jakie twe korzenie rodzinne siegają.Pokaż  swa odwagę To że jesteś dzieckiem resortowym to wszyscy wiedzą CZERWONY BURAKU.

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, gosc napisał:

ludzie, którzy kombinują z żwirownią muszą być na tapecie

jeżeli biega do kieliszka to trzeba to ujawniać

Może pochwalisz się jakie ustalenia padły na spotkaniu Ińsko XXI i żwirkami.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, gosc napisał:

Jesteś taki dumny to załóż ten sierp i młot na siebie i stań pod gminą odważniaku.Zobaczymy jakie twe korzenie rodzinne siegają.Pokaż  swa odwagę To że jesteś dzieckiem resortowym to wszyscy wiedzą CZERWONY BURAKU.

Z takim czerwonym gównem jak ty nie prowadzę dyskusji. Was się wyrywa jak chwasty, a potem traktuje pestycydem. Idź załóż koszulkę na raka Ińskiego tak jak reszta twoich czerwonych kolegów.

Odnośnik do odpowiedzi

Popierajmy tego,który zdecydowanie i jednoznacznie występuje przeciwko żwirowni.Nie dopuści do jazdy żwirków z kierunki Kamiennego Mostu i odwrotnie w kierunku Kamiennego Mostu.Podejmie inwestycje drogowe na terenie Ińska i gminy.Wybuduje drogę z prawdziwego zdarzenia od Ściennego do Storkowa za jeziorem Ińsko.Przywróci istnienie stacji paliw.Rozliczy swój program wyborczy  po 5 letniej kadencji. Dokona tzw.inwentaryzacji stanu finansowego gminy w momencie przejęcia władzy.Wszelkie fakty będzie publikować otwarcie na BiP bez chowania danych za różnego rodzaju programami utrudniającymi bądź niedopuszczającymi do dotarcia.I najważniejsze uczciwie podana swój stan materialny aby uniknąć dotychczasowych przekrętów w ukrywania rzeczywistych dochodów i innych apanaży,niekoniecznie otrzymywanych zgodnie z prawem.Czy taki kandydat w ogóle istnieje?

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Spraw Panie napisał:

Popierajmy tego,który zdecydowanie i jednoznacznie występuje przeciwko żwirowni.Nie dopuści do jazdy żwirków z kierunki Kamiennego Mostu i odwrotnie w kierunku Kamiennego Mostu.Podejmie inwestycje drogowe na terenie Ińska i gminy.Wybuduje drogę z prawdziwego zdarzenia od Ściennego do Storkowa za jeziorem Ińsko.Przywróci istnienie stacji paliw.Rozliczy swój program wyborczy  po 5 letniej kadencji. Dokona tzw.inwentaryzacji stanu finansowego gminy w momencie przejęcia władzy.Wszelkie fakty będzie publikować otwarcie na BiP bez chowania danych za różnego rodzaju programami utrudniającymi bądź niedopuszczającymi do dotarcia.I najważniejsze uczciwie podana swój stan materialny aby uniknąć dotychczasowych przekrętów w ukrywania rzeczywistych dochodów i innych apanaży,niekoniecznie otrzymywanych zgodnie z prawem.Czy taki kandydat w ogóle istnieje?

O czymś takim marzę.

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Gość napisał:

Olo przeciez masz syna i corke jak ich dobrze wychowales to takimi swietnymi kandydatami beda.

Jeszcze napisz że jestem Trójcą Świętą......Matką Teresą z Kalkuty i że wykarmiłem Romulusa i Remusa.....rozumiem kampanię wyborczą i wytykanie błędów rządzenia ale aż tak nisko upaść żeby mieszać dzieci do kampani nie ważne jakich i czyich to dno dna......

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Olo napisał:

Jeszcze napisz że jestem Trójcą Świętą......Matką Teresą z Kalkuty i że wykarmiłem Romulusa i Remusa.....rozumiem kampanię wyborczą i wytykanie błędów rządzenia ale aż tak nisko upaść żeby mieszać dzieci do kampani nie ważne jakich i czyich to dno dna......

Ale przez twoją bezdenną głupotę, niestety ucierpieć mogą one !

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, gość napisał:

Ale przez twoją bezdenną głupotę, niestety ucierpieć mogą one !

Kampania rozpoczęta miłym gestem ze strony zwolenników liwaka, którzy grożą komuś. Pięknie. Będzie o czym w gazetach czytać :D

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, gość napisał:

Ale przez twoją bezdenną głupotę, niestety ucierpieć mogą one !

Liwak i reszta jego popleczników widać po trupach będziecie szli do celu. Pewne jest że tym sposobem nie trzeba bedzie dużo trudu by was pogonić. Świetnie tak dalej!

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Gość napisał:

Nie oczerniaj liwaków bo to nie oni grożą

A ty to wiesz bo sam to napisałeś... Wpis zgłoszony do administracji bo nie można tolerować czegoś takiego. Wybory to nie free for all dla takich psycholi jak ty.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Gość napisał:

A ty to wiesz bo sam to napisałeś... Wpis zgłoszony do administracji bo nie można tolerować czegoś takiego. Wybory to nie free for all dla takich psycholi jak ty.

Tak, ja to napisałem. I tu cie zaskocze- nie jestem poplecznikiem liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Olo kapuś napisał:

Mozesz mnie nawet zablokowac, bede mial spokoj z chorą psychicznie babą.

A dlaczego Olo jest kapuś.....nie ma też mocy sprawczej do banowania.....no i jeszcze c**** jestem.....jeszcze powiedz że jestem czarownicą zwołuję na wybory Sabat i odprawię zaklęcie byś zniknął z mych oczu.....strach! Strach cię zjada.....a przecież dopiero się zaczyna hi hi hi......

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Olo kapuś napisał:

Mozesz mnie nawet zablokowac, bede mial spokoj z chorą psychicznie babą.

Skoro to słaba płeć to skąd ten lęk!? Jednego ola się boicie. To dla ciebie tylko olo jest zagrożeniem? A co z tymi osiągnięciami rządzących? Inni mogą tu smarować ile chcą ale ten jeden olo drażni jak trąd. Śmiać mi się z was chce ha ha ha głosno śmiać.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Olo napisał:

A dlaczego Olo jest kapuś.....nie ma też mocy sprawczej do banowania.....no i jeszcze c**** jestem.....jeszcze powiedz że jestem czarownicą zwołuję na wybory Sabat i odprawię zaklęcie byś zniknął z mych oczu.....strach! Strach cię zjada.....a przecież dopiero się zaczyna hi hi hi......

Olo, nie sądzę aby ktoś się obawiał twoich wpisów. One nikomu nie szkodzą, mało kogo obrażają bo ty nie masz zdolności honorowych. Piszesz po prostu kłamstwa i głupoty. Twoje "przejścia" od popierania i uwielbiania Liwaka poprzez Teresę a teraz do Racina, sprawiają że jesteś zwykłym kłamliwym koniunkturalistą, jak obecna "centralna" władza, którą zresztą żarliwie popierasz. Mało kto ci tu grozi, nie masz się czego obawiać przynajmniej ze strony IŃSKO RAZEM. Ty zwyczajnie potrzebujesz litości nad stanem twojego umysłu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...