Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 571
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Teraz, Olo napisał:

Ale decyzja o zapłacie jest......to wytłumacz dlaczego nie będzie płacenia.....

Zając życie tak jak w przypadku klimka pójdą do sądu i przegrają. To ten ich misterny plan. Potem liwak ogłosi, że zrobił wszystko co w jego mocy żeby ratować gminę przed swoją własną debilną decyzją i przyjmie wypłatę jak zawsze. Jak dla mnie to za tę decyzję powinien z własnej kieszeni zapłacić skoro wydaje zgody na lewo i prawo bez jakiejkolwiek weryfikacji stanu faktycznego.

Odnośnik do odpowiedzi

No i Olo  miałeś rację z tym przepustem, dziś sam jechałem ścieżką rowerową samochodem obok wielkiej wyrwy w świeżo położonej nawierzchni

Z drugiej strony co za idiota to projektował tak wielka różnica w poziomach drogi i ścieżki rowerowej,  jak zostanie zabezpieczona krawędzi  jezdni

Ten sam głupek zawęził wjazd na ulicę Poznańską przy Dino  że już dziś samochody jeżdżą po krawężnikach przy wymijaniu a wyobrazcie sobie pierwszego listopada

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Gość napisał:

No i Olo  miałeś rację z tym przepustem, dziś sam jechałem ścieżką rowerową samochodem obok wielkiej wyrwy w świeżo położonej nawierzchni

Z drugiej strony co za idiota to projektował tak wielka różnica w poziomach drogi i ścieżki rowerowej,  jak zostanie zabezpieczona krawędzi  jezdni

Ten sam głupek zawęził wjazd na ulicę Poznańską przy Dino  że już dziś samochody jeżdżą po krawężnikach przy wymijaniu a wyobrazcie sobie pierwszego listopada

Jak widzisz nie czepiam się "jak zwykle" bo mi się nie podoba...dziwi mnie tylko że Ty tego nie wiedziałeś......ale wolałem nie kłócić się tylko poczekać aż stanie się faktem....

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, gamoń napisał:

Olo nie będzie płacenia żadnych kafli ! Nie ciesz się za wczas !!  

do gamonia.

Gamoń chce Ci jeszcze powiedzieć że zapłacą dla Starostwa w dwóch turach,jak drzewa nie odzyskają naturalnej korony to będzie druga kara sromotna.Nie wiem czy liwak przedstawiał to na sesji. Nowa kara to Prokuratura .Bezmyślne zniszczenie drzew oraz narażenie budżetu gminy na szkodę mieszkańców.

Nic rządzącym nie wychodzi za co się nie wezmą to spartolą a kasę biorą;

Najlepiej w kadencji wyszło im wycinanie drzew na całym terenie gminy począwszy od Ściennego gdzie sławny Szafran wnioskował przycinać drzewa na cmentarzu a tam  doszło do poważnego wypadku który zatajono.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Olo napisał:

Ale decyzja o zapłacie jest......to wytłumacz dlaczego nie będzie płacenia.....

Dlatego nie będzie płacenia bo ta kasa poszła by do Starostwa a te łapserdaki dali by ją na drogi i ronda w Stargardzie ! Nie dostaną grosza, jasne ? 

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, gość napisał:

Zając życie tak jak w przypadku klimka pójdą do sądu i przegrają. To ten ich misterny plan. Potem liwak ogłosi, że zrobił wszystko co w jego mocy żeby ratować gminę przed swoją własną debilną decyzją i przyjmie wypłatę jak zawsze. Jak dla mnie to za tę decyzję powinien z własnej kieszeni zapłacić skoro wydaje zgody na lewo i prawo bez jakiejkolwiek weryfikacji stanu faktycznego.

Gdzie ty pierdoło widzisz, że Gmina płaci Klimkowi ? Po co rozsiewasz fejki ? Nie ma płacenia Klimkowi a tak po prawdzie Klimek to gorący kartofel zostawiony Gminie przez Janka vel Racina. Nie wylewaj pomyj bo i tak ci nie uwierzy !

Odnośnik do odpowiedzi
Jednak miał rację
O 31.07.2018 o 21:30, Olo napisał:

No i....źle jest przepust zrobiony i będą zrywać geniuszu.....będziesz jeździł piętro niżej.....widzisz ile jeszcze nie wiesz......

Czyli Olo na którego tak plujecie miał rację! Ale przekopali nowiutką drogę a ile wcześniej tam utrudnień było? A teraz lecisz kaskadą mater dej!

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Jednak miał rację napisał:

Czyli Olo na którego tak plujecie miał rację! Ale przekopali nowiutką drogę a ile wcześniej tam utrudnień było? A teraz lecisz kaskadą mater dej!

Do kogo te pretensje ? Podajcie adresata bo nic tu nie rozumiem !

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

To są pretensje do przyszłego burmistrza.

......czyli i tak do Szanownego Pana Jacka Burmistrza Liwaka ! Ale to nie ten adres, nawalajcie w inwestora i wykonawcę poprzez inspektora nadzoru nad  tą budową !!

Odnośnik do odpowiedzi
24 minut temu, gość napisał:

......czyli i tak do Szanownego Pana Jacka Burmistrza Liwaka ! Ale to nie ten adres, nawalajcie w inwestora i wykonawcę poprzez inspektora nadzoru nad  tą budową !!

Nic was nie nauczy....Bronek też był pewny że przejedzie ciężarną zakonnicę na pasach....musiał odejść w "nadzieji i bulu"....ktoś tu wcześniej pisał...pycha kroczy przed upadkiem....

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, gamoń napisał:

Dlatego nie będzie płacenia bo ta kasa poszła by do Starostwa a te łapserdaki dali by ją na drogi i ronda w Stargardzie ! Nie dostaną grosza, jasne ? 

Gamoń będzie płacenie i to nie jedno. Będzie płacenie dla Klimka i dla Starostwa w dwóch turach.Prokuratura tez w tej sprawie zastuka i nie tylko jak i do poprzedniego włodarza i obecnego za nie pobieranie podatków od działalności gospodarczej za ich przyzwoleniem a i oczywiście dziwne obniżanie podatków i to o 50% dla radnego gdzie jest prowadzona działalność gospodarcza.

Odnośnik do odpowiedzi

Być może zostanę zablokowana , być może moje pytanie nigdy się nie pojawi na stronie " zadaj pytanie burmistrzowi"  ani tutaj.

Mnie to jednak interesuje. Czy w związku z planowaną budową mola , a tym samym , zmniejszeniem obrotów osób , które tam pracują i płacą podatki , będzie pod tym kątem patrząc  jakaś dla nich ulga podatkowa? I moje prywatne. Czy opłata klimatyczna będzie również przymusem? Jeśli tak , to jakim prawem?

Odnośnik do odpowiedzi

słuchaj  komuszy buraku chyba wiesz że nic bez winy się nie dzieje .Jeśli rządzą to wina jest ich.Kto w tym miejscu w partyzancki sposób wydał pozwolenia na nurkowanie jak by miejsca nie było.Jest i była w mieście mała plaza dla mieszkańców to kto ją zdominował i z czyjego powodu że wygląda to jak wygląda.-jak duży zakład przemysłowy .wszystko po najmniejszych kosztach a to pamiętaj się mści.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Burmistrzu na pewno pan znów wszystko spartoli jak poprzednik.To że pan pomysł wieży widokowej skopiował od poprzednika to już wiadomo ale kto zaprojektował ten twór to nie wiem ,czyżby ten sam pan co tu przewodniczący go nie raz przywoływał nie jaki Łaniucha a noże jego biuro projektowe.Jeśli to ma być tak jak pokazujecie to gratuluje pomysły .NASTĘPNY SZYB KOPALNIANY i to gdzie w centrum Ińska.Jak to ma się do architektury do krajobrazu czy was coś pogięło Widać już baniaki biopaliwa  jedna wieża druga wypalarnia a tu fundujecie trzecią w centrum serca ińska .Całą historię tego miejsca pan przekreśla .Wiem że jest Pan w Ińsku spadochroniarzem to nie wie pan ile pokoleń się wychowała na tych przysłowiowych dechach a następnie tak zwanej  patelni.może by tak tablice z opisem historycznym tego miejsca a nie WIEŻĘ CZY SZYB KOPALNIANY.

Co do tego pomysłu to oczywiście są takie punkty na terenie gminy a jest pan mysliwym to pan wie jak wyglądają wieże to zaplanuj ją pan postawić sobie w swoim kole łowieckim może populacja dzika się zmniejszy.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

słuchaj  komuszy buraku chyba wiesz że nic bez winy się nie dzieje .Jeśli rządzą to wina jest ich.Kto w tym miejscu w partyzancki sposób wydał pozwolenia na nurkowanie jak by miejsca nie było.Jest i była w mieście mała plaza dla mieszkańców to kto ją zdominował i z czyjego powodu że wygląda to jak wygląda.-jak duży zakład przemysłowy .wszystko po najmniejszych kosztach a to pamiętaj się mści.

Jestem dumny że żyłem i pracowałem w niesłusznie minionych czasach !!! I możesz mnie nazywać komuch a wcale się nie obrażam, bo słowo to w ustach takiego "parcha", jest nobilitacją. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

słuchaj  komuszy buraku chyba wiesz że nic bez winy się nie dzieje .Jeśli rządzą to wina jest ich.Kto w tym miejscu w partyzancki sposób wydał pozwolenia na nurkowanie jak by miejsca nie było.Jest i była w mieście mała plaza dla mieszkańców to kto ją zdominował i z czyjego powodu że wygląda to jak wygląda.-jak duży zakład przemysłowy .wszystko po najmniejszych kosztach a to pamiętaj się mści.

haha debil, ta kobieta co się utopiła, to też z winy Burmistrza. Czysta arogancja, k... Biegły się znalazł od spraw nurkowania, czy jeziora. Nie osmieszaj się. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...