Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, riposta napisał:

Ale z takimi rozwiazaniami w objazdach. Kretynie przez ińsko w żaden sposób nie można przejechać. Jak jedzie duży samochód od Storkowa albo odwrotnie to dwa razy muszą sie światła zmieniać. k**** stój w to piekło baranie.

To po kiego chu..a w to piekło jedziesz ? Siedź w domu i nie pitol głupot, tumanie ! Dla ciebie niemoto, drogi należy robić w grudniu ? Puknij się w dekiel a może już cię przypaliło słoneczko nasze ?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 571
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

5 minut temu, Gość napisał:

Skończy się remont, będzie pięknie. Przestańcie już marudzić.. 

Żeby  dobrze wykonać jezdnię i nowocześnie,trzeba ją najpierw zburzyć.Warto też wiedzieć,że mnóstwo prac remontowych wykonano pod jezdnią.Jest jeszcze sporo prac,ale za to ulice w Ińsku na drodze wojewódzkiej będą wyglądały przyzwoicie.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Obserwator napisał:

Żeby  dobrze wykonać jezdnię i nowocześnie,trzeba ją najpierw zburzyć.Warto też wiedzieć,że mnóstwo prac remontowych wykonano pod jezdnią.Jest jeszcze sporo prac,ale za to ulice w Ińsku na drodze wojewódzkiej będą wyglądały przyzwoicie.

Będzie taka jak władza do niczego.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Gość napisał:

Skończy się remont, będzie pięknie. Przestańcie już marudzić.. 

Jasne, nie marudźmy bo biednemu liwakowi poparcie spadnie. Najlepiej nic nie piszmy i cieszmy się, że mamy ciepłą wodę w kranie. 

18 minut temu, gamoń napisał:

To po kiego chu..a w to piekło jedziesz ? Siedź w domu i nie pitol głupot, tumanie ! Dla ciebie niemoto, drogi należy robić w grudniu ? Puknij się w dekiel a może już cię przypaliło słoneczko nasze ?

Gdybyś idioto miał rozumek to byś wiedział, że to czy droga będzie trwała zależy od użytego tworzywa i warstw, a nie czasu roboty. Tu masz powierzchnie bitumiczną więc inna pora nie wchodzi w grę bo ma domieszkę gumy, która wpływa na drogę hamowania przy określonej warstwie ścieralnej i dźwięk tarcia opon. Poza tym jak ty biedaku musisz rowerkiem jeździć do sklepu to już tylko twój problem. Są ludzie, którzy muszą się przemieszczać z miasta do miasta chociażby ze względu na pracę. Dlatego jak czytam takiego ignoranta to żal w ogóle prowadzić dyskusję. Zobaczysz co będzie gdy skończą twoją śliczną nową drogę i jaki ruch ciężarowy tutaj się zjedzie bo liwak nie wystąpił nawet do zarządu dróg wojewódzkich o ustanowienie zakazu przejazdu określonego tonażu.

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, mieszkaniec napisał:

Jasne, nie marudźmy bo biednemu liwakowi poparcie spadnie. Najlepiej nic nie piszmy i cieszmy się, że mamy ciepłą wodę w kranie. 

Gdybyś idioto miał rozumek to byś wiedział, że to czy droga będzie trwała zależy od użytego tworzywa i warstw, a nie czasu roboty. Tu masz powierzchnie bitumiczną więc inna pora nie wchodzi w grę bo ma domieszkę gumy, która wpływa na drogę hamowania przy określonej warstwie ścieralnej i dźwięk tarcia opon. Poza tym jak ty biedaku musisz rowerkiem jeździć do sklepu to już tylko twój problem. Są ludzie, którzy muszą się przemieszczać z miasta do miasta chociażby ze względu na pracę. Dlatego jak czytam takiego ignoranta to żal w ogóle prowadzić dyskusję. Zobaczysz co będzie gdy skończą twoją śliczną nową drogę i jaki ruch ciężarowy tutaj się zjedzie bo liwak nie wystąpił nawet do zarządu dróg wojewódzkich o ustanowienie zakazu przejazdu określonego tonażu.

Olo przecież ty jesteś na rencie to siedź w domu i się nie przemieszczaj 

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, Gość napisał:

Olo przecież ty jesteś na rencie to siedź w domu i się nie przemieszczaj 

Na rencie to jest twój pusty łeb komuchu. W d**** mam twojego olo i nie wmawiają mi, że nim jestem bo krew mnie już zalewa z tym porównaniem. Co by ktoś nie napisał o tej kretyńskiej władzy czy gminie to olo to i tamto. Ińsko to nie olo psychicznie chory komunisto. Odstaw alpage póki jeszcze umiesz pisać swoje kretyńskie wpisy.

Odnośnik do odpowiedzi
43 minut temu, Gość napisał:

Olo przecież ty jesteś na rencie to siedź w domu i się nie przemieszczaj 

Do czego to dochodzi że ludzi na rencie chcą zamknąć w domach! Tych na emeryturach też? No to na Ińsko nikt nie wyjdzie bo tu tylko tacy mieszkają! To po co droga? Dla żwirowni? Na to wyglada.

 

18 minut temu, mieszkaniec napisał:

Na rencie to jest twój pusty łeb komuchu. W d**** mam twojego olo i nie wmawiają mi, że nim jestem bo krew mnie już zalewa z tym porównaniem. Co by ktoś nie napisał o tej kretyńskiej władzy czy gminie to olo to i tamto. Ińsko to nie olo psychicznie chory komunisto. Odstaw alpage póki jeszcze umiesz pisać swoje kretyńskie wpisy.

No cóż komuś się rozdwoiła jaźń. Wszędzie widzą tego Olo. Ja też czasami wpisik zrobię to jestem nim. Taka paranoja.

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Palant napisał:

To se kuwa kup rower jak nie umiesz jeździć 

No wow, zabłysnąłeś intelektem. Widać, że nie masz samochodu żeby wiedzieć o czym tu ludzie piszą. Oducz się komuchu rozporządzać nieswoim i mówić innym co mają robić bo te czasy minęły na zawsze. To moje koszty żeby wymieniać sworznie, drążki, tuleje, wahacze, amortyzatory, felgi itd. a nie twoje. Powtarzam. NIE STAĆ CIE TO NIE ZROZUMIESZ KIEROWCÓW. No chyba, że tobie jeszcze rodzice wszystko sponsorują to jeszcze większy wstyd.

Odnośnik do odpowiedzi
54 minut temu, Kapuś napisał:

Wszyscy sobie radzą tylko j23 kapus banderowiec nie potrafi starą renówką jeździć i przesiada się na rower aby wszystkich szpiegować i donosić.

Skąd wam to przychodzi do tego durnego łba nie mam zielonego pojęcia. Przecież patrząc obiektywnie nie mogą jeździć samochody, rowery jak i chodzić ludzie......generalnie to dramat jeśli chodzi o logistykę......zobaczycie co się stanie jak będą przekopywać całą drogę na odcinku jeziora długiego.......dopiero zobaczycie Sajgon......

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, gosc napisał:

"Geniuszu" olo na tym odcinku jest już asfalt położony

No i....źle jest przepust zrobiony i będą zrywać geniuszu.....będziesz jeździł piętro niżej.....widzisz ile jeszcze nie wiesz......

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Olo napisał:

No i....źle jest przepust zrobiony i będą zrywać geniuszu.....będziesz jeździł piętro niżej.....widzisz ile jeszcze nie wiesz......

Kuzwa jeszcze wiecej utrudnień? Ludzie kochani co to za wykonawca! W którym to miejscu gdzie mają być te utrudniania. Bo ja czytam nie masz racji skoro asfalt już jest!

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, gdzie to napisał:

Kuzwa jeszcze wiecej utrudnień? Ludzie kochani co to za wykonawca! W którym to miejscu gdzie mają być te utrudniania. Bo ja czytam nie masz racji skoro asfalt już jest!

To akurat nie wina wykonawcy tylko projektanta, ewentualnie osoby odpowiedzialnej za zrobienie badań. Wykonawca dostaje dokumenty do ręki i wyjeżdża ciężkim sprzętem. Żenujące jest tylko to, że na stronie gminnej nie ma jakichkolwiek informacji o przebiegu budowy. Zobaczycie, że informacje o ILF też tam się pokażą na dwa dni przed. No i później ten płacz, że mało ludzi przyjedzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Gość napisał:

Olo przepust jest koło Ciemnika

Szkoda słów na takiego ciemniaka.....napisz mieszkańcom już teraz że będzie zrywany wylany asfalt .....gdzie zadaj sobie trudu i dowiedz się sam.....nie będę za ciebie tego robił.....ćwoku niedoinformowany!

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, gość napisał:

To akurat nie wina wykonawcy tylko projektanta, ewentualnie osoby odpowiedzialnej za zrobienie badań. Wykonawca dostaje dokumenty do ręki i wyjeżdża ciężkim sprzętem. Żenujące jest tylko to, że na stronie gminnej nie ma jakichkolwiek informacji o przebiegu budowy. Zobaczycie, że informacje o ILF też tam się pokażą na dwa dni przed. No i później ten płacz, że mało ludzi przyjedzie.

Kurna faktycznie :D 

Wlazłem na zakładkę kultura a tam mają jeszcze info ILF z 2017 roku a :D

https://insko.pl/strona/menu/47_inskie_lato_filmowe

HAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH

Hej trepy gminne tu być informacja z 45 Ińskie Lata Filmowego! http://ilf.org.pl/45/

Szybko nanieść żeby turysty mogły się zapoznawać!

Padne normalnie :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...