Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 571
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

10 minut temu, Gość napisał:

Olo to baba co mieszka niedaleko plazy.

OlO na dobre pozbyłeś się portek  .... co w ciebie wstąpiło .... nie przeginaj  ....myślałeS ze w ińsku chłopy bez jaj     ...hej! wystarczy jedno strusie  i Ińsko wejdzie tam gdzie trzeba .... tylko nie mąć.... idź spać a rano do dzieła wszak wybory zapoczątkowane .... a ty już kiedyś wycofałeś sie podstawiajac  swojego wroga 

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Gość napisał:

Olo to kobieta. Nie byla, nie jest i nie bedzie radną bo jej nikt nie wybierze. Siedzi niby w cieniu ale w necie szaleje jak kazdy widzi.

Jasne i dlatego wszystko wie co w gminie opalając się na plaży......do góry fiutem czy do  góry pipą....  ech ty młocie małej wiary......już niedługo dostaniesz po garbie aż ci piasek na oczy padnie.......jeszcze chwila jeszcze moment a ujrzysz co chcesz......z ciekawości wolałem iść do lustra moje klejnoty na miejscu ale twój mózg wypalony...... 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Olo napisał:

Jasne i dlatego wszystko wie co w gminie opalając się na plaży......do góry fiutem czy do  góry pipą....  ech ty młocie małej wiary......już niedługo dostaniesz po garbie aż ci piasek na oczy padnie.......jeszcze chwila jeszcze moment a ujrzysz co chcesz......z ciekawości wolałem iść do lustra moje klejnoty na miejscu ale twój mózg wypalony...... 

Bajki to dzieciom w przedszkolu opowiadaj

Odnośnik do odpowiedzi
lody na patyku
Teraz, Olo napisał:

Bajki to opowiadam dzieciom na dobranoc......masz problem napisz do nas.....

Co ty olo w sobie masz że tak srają na twoje wpisy? k**** baby sie boi jeden z drugim. Skoro taka nieważna to czemu taki popłoch? Skąd ma taką wiedzę. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Olo napisał:

Jasne i dlatego wszystko wie co w gminie opalając się na plaży......do góry fiutem czy do  góry pipą....  ech ty młocie małej wiary......już niedługo dostaniesz po garbie aż ci piasek na oczy padnie.......jeszcze chwila jeszcze moment a ujrzysz co chcesz......z ciekawości wolałem iść do lustra moje klejnoty na miejscu ale twój mózg wypalony...... 

Olo, ty już byłeś kimś od żwirowni, wieży, liwaka, michałka. Teraz zmienili ci płeć. Jutro powiedzą, że przyleciałeś w UFO z sąsiedniej galaktyki. Daj sobie spokój. Niedługo poznamy komitety i wtedy zobaczysz co się będzie działo. 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, lody na patyku napisał:

Co ty olo w sobie masz że tak srają na twoje wpisy? k**** baby sie boi jeden z drugim. Skoro taka nieważna to czemu taki popłoch? Skąd ma taką wiedzę. 

Bo wiedzą że jestem jednym z nich......Mazurek zapłaci za zdradę Racinowskiego......szybko ułożył się z Liwakiem i Szafranem wszyscy razem tworzą bandę baranów .......koniec nadchodzi...   

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Olo napisał:

Bo wiedzą że jestem jednym z nich......Mazurek zapłaci za zdradę Racinowskiego......szybko ułożył się z Liwakiem i Szafranem wszyscy razem tworzą bandę baranów .......koniec nadchodzi...   

Znowu klamiesz. Nie jestes jednym z nich bo nikt cie nie chce, ani koniu ani wieża ani racin ani ślimak. Pozostalo ci jedynie plucie w necie.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Olo kłamie napisał:

Znowu klamiesz. Nie jestes jednym z nich bo nikt cie nie chce, ani koniu ani wieża ani racin ani ślimak. Pozostalo ci jedynie plucie w necie.

Pewne jest że rządzący kłamią na potęgę. A tych czterech ma tyle za pazurami że nawet wieża jest lepsza od was. Olo mądrze pisze dlatego jest wróg. Pytanie dla kogo? Pytanie bez odpowiedzi:cry:

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, riposta napisał:

Pewne jest że rządzący kłamią na potęgę. A tych czterech ma tyle za pazurami że nawet wieża jest lepsza od was. Olo mądrze pisze dlatego jest wróg. Pytanie dla kogo? Pytanie bez odpowiedzi:cry:

Ty olo juz tu wszystkim dupe obrobiłes i dlatego wszyzcy są twoimi wrogami. Zresztą na twoje "wygnanie" cięzko sobie zapracowales.

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Olo kłamie napisał:

Ty olo juz tu wszystkim dupe obrobiłes i dlatego wszyzcy są twoimi wrogami. Zresztą na twoje "wygnanie" cięzko sobie zapracowales.

Na wygnanie? To już teraz obecna władza będzie wyganiać z Ińska? Miasto wybrańców.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Lolek napisał:

Na wygnanie? To już teraz obecna władza będzie wyganiać z Ińska? Miasto wybrańców.

wygnanie w cudzysłowiu napisałem dlatego bo moją myślą było wygnanie ciebie z tej gminnej kliki 

Odnośnik do odpowiedzi

No to skoro psychole się wyżyły to czas na rozmowy dorosłych.

21 godzin temu, Gostek napisał:

A jak tam stacja paliw? Kiedy otwarcie?
Na takie święto to do Ińska specjalnie podjadę :-)
Przed wyborami otworzą czy w ramach kampanii jakiś folderek/broszurkę o tym co ma być jak wybiorą Burmistrz wyda :-D

Gostek zadał pytanie, które myślę że wielu interesuje. CO JEST Z STACJĄ PALIW?
Czy to prawda, że przed wyborami usłyszymy, że w magiczny sposób znalazł się ktoś?

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ciekawy napisał:

No to skoro psychole się wyżyły to czas na rozmowy dorosłych.

Gostek zadał pytanie, które myślę że wielu interesuje. CO JEST Z STACJĄ PALIW?
Czy to prawda, że przed wyborami usłyszymy, że w magiczny sposób znalazł się ktoś?

Nie istnieje u nas(w Polsce) od dawna system nakazowy.Miejsc na stację paliw jest kilka do wyboru. Jeśli masz chęć zainwestować-gmina zaprasza. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, lila napisał:

Nie istnieje u nas(w Polsce) od dawna system nakazowy.Miejsc na stację paliw jest kilka do wyboru. Jeśli masz chęć zainwestować-gmina zaprasza. 

I taka będzie linia obrony liwaka? Miejsc jest kilka, inwestorów brak? Serio? Tutaj chodzi o wygodę mieszkańców i turystów. 

Odnośnik do odpowiedzi

Gmina się chwaliła, że umowy podpisane. Czyżby "Katarski inwestor" na miarę Ińska?

Zdaje się, że to kolejna już wtopa. Wasze władze nie potrafią rozpoznać wiarygodności inwestora i chwalą się każdym, kto się tematem zainteresuje? Wstyd było po pierwszym razie, ale druga taka sama wpadka to blamaż całkowity.

Odnośnik do odpowiedzi
O 20.08.2018 o 22:41, Olo kłamie napisał:

Znowu klamiesz. Nie jestes jednym z nich bo nikt cie nie chce, ani koniu ani wieża ani racin ani ślimak. Pozostalo ci jedynie plucie w necie.

Co do stacji paliw  to jej nie będzie. Inwestor się wycofał. .W ostatnim swym brukowcu nawet o tym nie wspomnieli.

Co do inwestycji najlepiej im wyszło porozrzucanie w różnych częściach miasta i gminy materiałów z rozbiórek które pozarastały trawami i w części rozkradzione.To wszystko pod pretekstem że inwestycje bedą robione.

Najlepszą inwestycje jaką zrobił jako radny to Wkrętak z Wisoli  obniżając sobie podatki o 50%.przez co nie wybudowano świetlicy w Czertyniu. Droga w Ściennyn nie wyszła dla Przewodniczącego R -nie zdałady jak i Burmistrza bo Ci trzej Panowie nie inwestowali podczas kadencji w gminę tylko w siebie.Postanowili że najlepszą inwestycją bedzie zostać myśliwym.Pół kadencji siedzieli jako naganiacze w KUKURYDZY a póżniej  robiono zabiegi aby wejść w struktury kół łowieckich.Najmądrzejszy Przewodniczący Rady nie dostał się-nie zdał egzaminu aby móc zostac członkiem koła.Żadne koło tego Pana nie przyjęło może polować na swoim terenie.

TAK OBECNA WŁADZA PRACOWAŁA NA RZECZ WYBORCOW.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za informację!

Czytającym forum proponuję ocenić jak się parę osób opędzało od udzielenia odpowiedzi w tak prostej sprawie.

Pewnie jesteście dumni z Waszych władz?

 

 

A brędzlowanie się wyborami zakończmy 27 -go. Jak nikt nie zarejestruje komitetu wyborczego dającego szansę na zmianę, to wybory będą już niepotrzebne.

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, lila napisał:

Nie istnieje u nas(w Polsce) od dawna system nakazowy.Miejsc na stację paliw jest kilka do wyboru. Jeśli masz chęć zainwestować-gmina zaprasza. 

Jakoś nie ma chętnych do natychmiastowej budowy stacji paliw w Ińsku?Musimy zdać sobie sprawę z tego,że funkcjonujemy na obszarze "Natura 2000" i jakiekolwiek pozwolenie na budowę,szczególnie typu stacji paliw trwa.Miejmy nadzieję,że rozpocznie się jej budowa przed I turą wyborów,bo trzymam kciuki za burmistrzowaniem Jacka Liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...