Skocz do zawartości

Iński BiP


kontrast

Rekomendowane odpowiedzi

"wladza" urodzil sie ograniczony............ czysty blizniak generala. Poza tym gumowa palo wladzo....nie od ciebie bedzie zalezec co dostane a co nie ....zdrajcy!! Na szczescie , co dalej dostane bedzie zalezalo od bardziej kompetentnych urzednikow i ludzi....nie od tego kartofliska zdrajcow i oszustow narodowych.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 544
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No i jak z taką masą dyskutować jak on nawet nie wie ,że jak jest plan przestrzenny to nikt po nic już do Kudły nie idzie!!!!Tylko niedouczony pacanie do Starostwa z projektem.No ale trza by choć kilka ustaw przeczytać.A "władza' tego nie umie!!! Umie za to świdrem w kopalni świdrować :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Głupia władzo, śledzę twoje bezmyślne, judaszowe wpisy i dziwię się.Bo przyjdzie taki czas,że bekniecie wszyscy bez wyjątku za łamanie prawa i traktowanie ludzi wg. koperty lub posady.Masz tupet straszyć ludzi, szykując im jednocześnie żwirownię.Szkoda,że nie ma u nas samosądu, pierwszy przerzuciłbym linę przez gałąź i dyndał byś tam na pokaz lokalnej głupoty.

Odnośnik do odpowiedzi
wladza, ZDRAJCO >>> sam sie cmokniesz podjudzaczu, to ja Ci gwarantuej kolego W.Sz z ta banda pyskaczy, plemie zmijowe , gnojstwo i kartoflisko, robactwa ktore na sile zre i niszczy to co Bog stworzyl dla kazdego czlowieka. Choloto, wlasne dzieci sie was wypra ze wstydu. Ciekawe jak Ksiadz do was tego robactwa podchodzi??? Nie ma takiej kary za to co robicie zlego wobec Gminy propagujac ta BOMBE ATOMOWA na wlasnych mieszkancow. Jestescie niczym , tylko zwyklym swinskim wymiotem , lobuzy
Odnośnik do odpowiedzi
Możesz mnie cmoknąć w pompę debilu !!!

Tylko takie słownictwo ima się tego palanta!Zżera go niemoc.On już psychicznie tego nie wytrzymuje.Po drodze zgubił kopacza!Zapomniał też, że jest "gminą","żwirownią"itd.I po co ci to głupolu? Ciągle chce żeby go cmokać icon_e_confused.gif dowodzi to postradaniem zmysłów albo zboczenia.W obu przypadkach potrzebny lekarz ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Znów przetarg na budowę zaplecza sanitarno-szatniowego wygrywają obcy ,bo nasze firmy nie mogą się zmieścić w kryteriach wymagań tylko finansowych.Czy nie można by podpisać też umowy -porozumienia jak w przypadku planów na żwirownię czy wisolę? Czy to tylko działa jak gmina chce! Czy żeby wykończyć swoje lokalne biznesowe spółki można je szantażować ,nie dawać zleceń i gubić miejsca lokalne pracy? Proszę niech mi to władza wyjaśni? Bo zabijanie miejscowych przedsiębiorców to domena tej ekipy.Jak przedsiębiorcy nie zbiorą się do kupy i nie zaprotestują to nigdy nie będą mieli szans wyjść z gminy i startować dalej i rozwijać się tak jak te spółki co złożyły oferty u nas.Mają kapitał ale zdobyli go u siebie.Nas zabija olewanie miejscowych żeby cicho siedzieli i mord nie otwierali bo i ochłapków nie dostaną icon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi "robotnik". To plemie zmijowe Tobie nie odpowie na tak proste pytania. Dlaczego? Po pierwsze : Kazdy urzedas pyta sie zawsze " A CO DLA MNIE JAK CI DAM?" , po drugie : Oni juz maja poukladane wszystko zanim cos sie stanie i bedzie ogloszony przetarg, po trzecie : Czego spodziewac sie po zdrajcach i oszustach Gminy i jej mieszkancow???, po czwarte: "Czy proponowales im czekoladki???? , po piate: Mozesz sie pan skarzyc ile Pan chce i nic panu nie pomoze bo ci u Wladzy maja cala Gmine w du..... co udowodnili tym jak skonstrulowali od 2006 roku BOMBE ATOMOWA na Gmine w postaci ZWIROWNI, wiec czego sie spodziewasz jak jutro tam juz tylko zgliszcza i dziury zostana z tej okolicy dzieki tym do ktorych sie zwracasz, po szoste: Nie pytaj sie Pan wladzy przez male 'w" bo to i jego banda SZ , ... judasze, sprzedawczyki,zdrajcy narodowi, przedstawiciele robactwa i wymiotow swinskich w Gminie etc. Mam nadzieje ze pomoglem Panu/Pani wyjasnic to o co sie powyzej moj rodak pyta. Dopuki, doputy ci zdrajcy i oszusci wobec wyborcow 2010 beda u wladzy, nie liczcie rodacy na uczciwosc i pomoc z ich strony. Teraz pytanie do pana robotnika : JEST PAN GOTOWY NA REFERENDUM I GLOSOWAC? Jezeli tak, to dobrze jak ta banda oszustow przegra te referendum bo moze po zmianie Wladzy , przyjda prawdziwi patrioci i praca bedzie rozdawana lokalnie, tym co ta prace najbardziej potrzebuja. Przykro mi Panie "robotnik" , ale taka smutna jest prawda. Z Szacunkiem J Gier icon_idea.gif ;) :o :cry
Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się wydaje,że ma Pan rację!!!Tak to na dzisiaj wygląda ,że nic nie dałem dlatego nic nie mam.Ale ja nie wiedziałem ,że trzeba komuś coś dać.Szkoda tylko jak miejscowi podupadają a inni na nas zarabiają.Ludzi trzeba będzie zwalniać bo już i tak koniec z końcem wiąże się niestety.W kwestii żwirowni jestem zdecydowanie na NIE.Żadnej żwirowni tu nie trzeba!!!Dróg i tak już nie mamy a jak te tiry przejadą to już koniec z nami.Przecież dzieci do szkoły !!! Jak je puścić.Ciągle będę myślał czy nie zamiecie go tir.Przemyślałem i czekoladek nikomu nie dam!!! Bo nawet już na czekoladki nie mam.Wolę zresztą dać dzieciakowi.

Odnośnik do odpowiedzi

Co za kretyn wklejał zdjęcia na stronę główną gminy? Nic się normalnie nie otwiera.Zdjęcia chyba ze zdumienia urosły ,nie można ich po kolei przeglądnąć, w ogóle szajs.Poprawcie bo aż oczy bolą od tych rodzin i radnych mieszkańców "normalnych" nie widziałem.

Odnośnik do odpowiedzi

icon_idea.gif Panie "robotnik", dziekuje za wsparcie w mojej opini. Nich Pan ufa ludziom ktorzy sa tego warci. Ta banda dzisiejsza nie jest warta nawet paieru podania bo robimy z siebie idiotow w imie czego.

Mi odmowili hotelu na dziesiec pieter. Panu w porownaniu z szacunkiem mniejszej pracy. O czym mowimy panie "robotnik" ??? Przeciez ta banda ma swoje wlasne drogi i wlasne dochody!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Co za kretyn wklejał zdjęcia na stronę główną gminy? Nic się normalnie nie otwiera.Zdjęcia chyba ze zdumienia urosły ,nie można ich po kolei przeglądnąć, w ogóle szajs.Poprawcie bo aż oczy bolą od tych rodzin i radnych mieszkańców "normalnych" nie widziałem.

Podzielam twierdzenie Olo-jak coś dajecie na stronę to róbcie porządnie.Po prostu zmniejszcie rozdzielczość zdjęć i będzie po ptokach.

Odnośnik do odpowiedzi
UCHWAŁA Nr XXXVIII/355/2010 Rady Miejskiej w Ińsku z dnia 28 października 2010 roku w sprawie określenia średniej ceny skupu żyta dla celów podatku rolnego Katarzyna Włoczka 2011-08-30 14:17:29

UCHWAŁA Nr XXXVIII/355/2010 Rady Miejskiej w Ińsku z dnia 28 października 2010 roku w sprawie określenia średniej ceny skupu żyta dla celów podatku rolnego Katarzyna Włoczka 2011-08-30 14:16:40

UCHWAŁA Nr XXXVIII/355/2010 Rady Miejskiej w Ińsku z dnia 28 października 2010 roku w sprawie określenia średniej ceny skupu żyta dla celów podatku rolnego Katarzyna Włoczka 2011-08-30 13:38:25

To jaka jesteś władzo głupia potwierdzają fakty.Teraz to stawki podatku z 2010roku wklepnięte dwa dni temu są dla debila jak ty.Pamiętasz jeszcze jak wtedy głosowałeś????

Odnośnik do odpowiedzi

"Olo", uwazaj bo "waldza" to nie koniecznie pracownik Gminy ale jeden ze szpicli ktorzy sie kumaja z W.Sz. i sobie trawe kosza przy kielbaskach i wodeczce!!!! "wladza" ma za zadanie mieszac aby byl chaos na tych stronach. Nie widzicie tego? On ma informacje z wewnatrz Gminy i na tej podstawie podpuszcza jakby byl pracownikiem Gminy. To trzeba tez wziasc pod uwage.

Jakkolwie, dalej uwarzam Burmistrza i radnych za oszustow i zdrajcow narodowych, o czym ta banda nie moze zapominac!!!!! icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

Dlatego tez niech sobie nie wyobrazaja ze bedziemy przyjaciolmi. Moje poprzednie pokolenia zawsze walczyly o wolna i nie podlegla jak i sprawiedliwa Polske. Ja robie to i bede walczyl z kazdym wrogiem i zdrajca narodu Polskiego szczegolnie z wojskiem trzynastoosobowym gen racina - zwirowskiego, zdrajcow i oszustow narodu Polskiego, ktorym jeszcze niedawno narod zaufal.

Odnośnik do odpowiedzi
Zarządzenie nr 24/2011 Burmistrza Ińska z dnia 22 sierpnia 2011 r. Katarzyna Włoczka 2011-09-01 13:59:56

Zarządzenie nr 24/2011 Burmistrza Ińska z dnia 22 sierpnia 2011 r. Katarzyna Włoczka 2011-09-01 13:59:07

Zarządzenie nr 24/2011 Burmistrza Ińska z dnia 22 sierpnia 2011 r. Katarzyna Włoczka 2011-09-01 13:19:20

Zarządzenie nr 24/2011 Burmistrza Ińska z dnia 22 sierpnia 2011 r. Katarzyna Włoczka 2011-09-01 13:18:53

Zarządzenie nr 24/2011 Burmistrza Ińska z dnia 22 sierpnia 2011 r. Katarzyna Włoczka 2011-09-01 13:15:34

Zarządzenie nr 24/2011 Burmistrza Ińska z dnia 22 sierpnia 2011 r. Katarzyna Włoczka 2011-09-01 13:07:38

Projekt Protokołu XI/2011 z Sesji Rady Miejskiej w Ińsku z dn. 18.08.2011 Katarzyna Włoczka 2011-09-01 13:03:20

Projekt Protokołu XI/2011 z Sesji Rady Miejskiej w Ińsku z dn. 18.08.2011 Katarzyna Włoczka 2011-09-01 13:02:44

Projekt Protokołu XI/2011 z Sesji Rady Miejskiej w Ińsku z dn. 18.08.2011 Katarzyna Włoczka 2011-09-01 12:57:05

Katarzyna Włoczka

To kolejne rekordy świata w głupocie pracowników gminy,ponadto w tzw. protokołach dane i wypowiedzi są wybiórczo wydłużane lub skracane. Zależy to od faktu kto? I w imieniu kogo się wypowiada. Normalna manipulacja dokumentami, bo tylko takie w wersji oryginalnej winny być podawane do publicznej wiadomości.Czytając projekt protokołu z dn.18.08.20011 można się np: dowiedzieć ,że, cyt:"Hydrogeolog Anna Walczak Sy odpowiedziała, że zasadniczo woda płynie z góry na dół" - koniec cytatu.

Reasumując podobnych głupot jest o wiele więcej,wiele z nich nadaje się bezpośrednio do emisji w kabaretach.

A tak na poważnie to zwirownia będzie produkowała ciastka i lody na patyku.Turyści mile widziani. :D :lol: icon_mrgreen.gif

Przeczytajcie sobie mieszkańcy całość protokołu a gwarantuję Wam ubaw, jakie nawet TV nie zapewni.

Manipulacje władzy pozwalają sądzić, że dzisiejsi radni buraka, nie mieli nic do powiedzenia(a może byli wówczas głupi lub na prochach) ,kiedy za Działoszewskiej powstawał słynny bioetanol, też inwestycja , podobno celu publicznego. Nie pomyśleli wówczas,że można zapytać mieszkańców co o tym sądzić? Zamiast sprzedawać uzbrojony w wodę i elektrykę teren za bezcen. :D :lol: icon_mrgreen.gif Tylko,że oni wówczas byli bezradni a teraz są przy korycie. :D :lol: icon_mrgreen.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda jest taka, że na temat pustej wypowiedzi Terebeckiego o której pisał MichałK nie ma ani wzmianki.Jak to zrozumieć? Kłamał Michał czy poszli na rękę durniowi i Kwiecień tego nie wpisała? Protokół to opis wszystkiego słowo po słowie co się działo tu tego nie można powiedzieć."władzo" poczytaj protokół z sesji z 11maja i będziesz wiedział skąd nazwa uchwała intencyjna.Sam nie wiesz na jakiej planecie jesteś.Jak to dobrze określił Wiatrak -śpicie i jecie na przemian na sesji i nic nie wiecie.TAAAAAACYYYYY RAAAAADDNNNIII I TTAAAAAAAAAKA GMMMMIINAAAAA.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał jest młody i ma dobry słuch. Pan Terebecki "wymamrotał" pod nosem zdanie o Czrnobylu i Japonii. Ja byłem bliżej Terebeckiego niż Michał i ledwie to słyszałem. Było to zdanie niestosowne i ja za Terebeckiego przepraszam.

A dlaczego tego nie ma na "papierze" ? Wiele takich nie merytorycznych "wcinek" i "szeptów", nie ma potrzeby pisać.

Teoretycznie nawet kichnięcie czy oklaski powinny być zapisane. Może Monice się nie nagrało na "gwoździa" ?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ściemniaj o "mamrotaniu" bo chyba byliście pod wpływem tego trunku jeśli odnosisz się tylko do odpowiedzi na słyszalność co mamrotał terebecki a co z odpowiedzią na pytanie 'wiedzy"-gdzie ten załącznik 11 może nie chcecie ,żeby ludzie poczytali?

Odnośnik do odpowiedzi

Od 16 marca 2010 właściciele mogą wystąpić o zwrot bezprawnie pobranych opłat – informuje „Dziennik Gazeta Prawna". Gminy będą musiały oddać od kilku do nawet kilkuset tysięcy złotych. Jak czytamy dalej, właściciele nieruchomości, którzy na skutek uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zapłacą opłatę za wzrost wartości nieruchomości – tzw. rentę planistyczną, mogą teraz wystąpić do gmin o jej zwrot. Trybunał Konstytucyjny zdecydował bowiem ostatnio, że jeśli gmina z opóźnieniem uchwaliła miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, to nie ma prawa do pobierania od właścicieli nieruchomości takich opłat. Rozstrzygnięcie Trybunału ma bardzo duże znaczenie dla właścicieli nieruchomości, którzy płacą rentę planistyczną – podkreśla gazeta. icon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gif
Odnośnik do odpowiedzi

Proszę Pana to nie jest przepis nowy.To przepis stosowany już od dawna tylko, że wasza gmina to ewenement w skali kraju, żeby w ogóle jakiekolwiek sprawy załatwiać dla ludzi a zwłaszcza mieszkańców.Pan Kudła jest najgorszym pracownikiem który zawsze wywiedzie ludzi w pole.To człowiek SĘP!!!!!Psuje cały wizerunek gminy.To ON ZATRZYMAŁ ROZWÓJ GMINY.Cofnięcie się jej do tyłu to jego zasługa.Zresztą o czym piszemy? W tej gminie nic nie działa dla ludzi tylko dla przebiegłych i cwaniaków.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...