Skocz do zawartości

Iński BiP


kontrast

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze jedno olo. Ty też trafiłeś. Tak jak w twoim interesie jest aby żwirownia nie powstała, tak w moim biznesie jest, aby powstała !!

Tylko jest mała różnica między nami. Ja dotrę ze swoim "przesłaniem" do większości mieszkańców Gminy i nieprzekonanych przekonam !!

A ty wyjdź na ulice Ińska, powiedz do ludzi, że jesteś z domków letniskowych i namawiaj do protestów przeciw żwirowni. Zobaczysz ile kopów wyłapiesz na dobry początek !! Tak was tu kochają.............

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 544
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jesteś głupszy od buta. Przez 5 lat twój burak miał żwirownię ,podatki i co? I gówno, zdycha z braku pieniędzy. Tak też będzie jak ludzie ze strachu czy też głupoty poprą jej budowę.Tylko ,że wówczas będzie już za późno na biadolenie.Zostanie tylko księżycowa wegetacja dla takich jak ty bezmózgowców.Ja dla odmiany wierzę ,że chociaż raz mieszkańcy posłużą się własnym rozumem a nie waszym przekupstwem i oszustwami wyborczymi. Czytaj baranie co twój pryncypał obiecywał zanim go ludzie wybrali. A teraz co? Obiecaj jak Wałęsa po 100 baniek dla każdego,bo te zwykłe wasze obiecanki poszły się rypać razem z wyborami.Jesteś jednak na poziomie swoich mocodawców.

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy ,że w tej gminie przyjezdni nie są mile widziani???????????????Wolicie jedno- dniowców którzy przyjadą na kilka godzin zrobią grilla na plaży i wyjadą?A my którzy dbają o posesje, płacą takie kolosalne podatki i kupują u was w sklepach jesteśmy be?Przyznaję mogłam kupić działkę gdzie indziej bo był wybór pokusiłam się li tylko na piękno jeziora i piękną okolicę .Przyznaję ,że o wrogości społeczeństwa miejscowego do nowych obywateli ich społeczności nie pomyślałam .Biję się w piersi i przepraszam ,że myślałam o IPK, Naturze 2000 i innych przepisach dotyczących ochrony środowiska .A co mnie spotkało; wypalarnia węgla drzewnego, bioetanol potem wojna o spalarnię śmieci a teraz żwirownia.Trzeba być na prawdę psychicznie chorym żeby coś takiego zrobić w tak przepięknym miejscu.Jeszcze brakuje żebyście gruszki na wierzbie ludziom obiecali a raczej już to robicie i zrobicie zagłębie przemysłowe.Nie rozumiem w tym momencie organów ochrony środowiska? Im też zrobicie festyn ,kiełbaski i balangę czy zaproponujecie co z wyższej półki? bo twoja pewność ,że żwirownia powstanie jest tak pewna jak byście już wszystko wiedzieli i dostali przyzwolenie.Pożyjemy zobaczymy!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie aż tak że nie lubimy. Nawet was poniekąd rozumiemy. Chcecie mieć czyste jeziora, piękne widoki...

Ale wy jesteście w Ińsku kilka lub kilkanaście razy w roku.Potem wsiadacie w swoje samochody i zostawiacie nas z naszymi coraz większymi problemami.Gmina to nie tylko wakacje, słońce, woda..ale także słotne deszczowe dni jesienią i zimą.Każdy z was chciałby dojechać do Ińska gładką równą drogą, przejść się wieczorem po oświetlonym i posprzątanym mieście. To wszystko generuje koszty. Budżet Gminy jest lustrzanym odbiciem (oczywiście w odpowiedniej skali), budżetu państwa !!! Z roku na rok maleje !!??

Bogactwem Ziemi Ińskiej, jak mówią niektórzy, są walory przyrodniczo-krajobrazowe i surowce mineralne, znajdujące się pod ziemią.Tylko mądrze i z pożytkiem dla wszystkich trzeba je wykorzystywać !!

Nikt nie jest pewien, że żwirownia powstanie. Jedna negatywna opinia, jakiegokolwiek organu zastopuje wydanie decyzji o warunkach jej budowy !!

Zakładając, że wszystkie oinie i uzgodnienia będą pozytywne, to i tak będzie referendum.Gdyby referendum nie było skuteczne (najpewniej tak będzie- frekwencja), to wtedy decyzja należy do radnych.

Już teraz proponuję opluwaczom radnych z tego forum, aby kłaniali się paniom i panom radnym na ulicy, może "coś"

wskórają u nich w "swojej sprawie".

Odnośnik do odpowiedzi

Polska stala sie krajem cudow od dawna. Roznie bywa. Ktos od lat probuje dom wybudowac swojej rodzinie lub kladke nad jeziorem i tez nie dostaje pozwolenia od IPK.

Teraz jak to wladza pisze.... wg jego opini ZWIROWNIA powstaje i powstanie. Ja nie wiem bo rozne zbrodnie polityczne i spoleczne widzialem w Pl ... roznie moze sie stac.

Drodzy Panstwo, wiec piszmy skargi do Ministra Srodowiska, RDOS, Premiera. Zrobmy z tego afere na skale Polski. Im wiecej z nas napisze tym bardziej mamy szanse ze jednak opinia ogolnopolska ruszy.

Jezeli ja nie moge hotelu wybudowac na wysokosc jak chce, rowu melioracyjnego oczyscic......... ludzie zbudowac domu, kladki etc. ..... bo jakies zaby-owady-roslinki , oczka wodne itp. to czemu mozna wladzy lamac im Ustawy Prawne?

Czy to nie przekret "wladza"??? Przeciez to tez lezy w IPK i pomimo wszystko zachowuja sie i robia co chca. Ciekaw jestem gdzie jest RDOS, Ministerstwo Srodowiska i inni tak bardzo waleczni zieloni z IPK ????

Sam sie zastanawiam,.............. na jakich zasadach, wladzy mozna lamac wszystkie zapisy IPK , Ustawy, Rozporzadzenia Wojewody i dyskryminowac wlascicieli gruntow lamiac wszystko co jest w zapisach najwyzszego prawa w PL to jest prawa opartego na Konstytucji Rzeczypospolitej. icon_idea.gif

Odnośnik do odpowiedzi
przewidująca.

Żwirownia nasypie do budżetu piasku a ludziom, zapyli pyłem podłogi. Żeby było jeszcze weselej ,wodę wchłonie dziura pokopalinowa. Burak będzie miał z radnymi podwyżki i dalej będzie płakał,że nic nie może zrobić.Jak się nie ma wiedzy i zdolności organizacyjnych to powinno się uprawiać buraki a nie pchać do samorządowego koryta.To samo dotyczy radnych Racina,przecież ci ludzie nic nie wiedzą o skutkach takiej inwestycji.Coś mi się wydaje ,że w Insku jesteśmy na etapie wyjazdy sowietów z Polski. Teraz trzeba po nich posprzątać. Ponawiam apel do Racina. Niech rozważy, czy jego zdolności predysponują go na stołek, na którym już sobie nie radzi. A jak pisze jego lizodup, będzie jeszcze gorzej. Myślę ,że piaskiem nie wykarmi całej gminy. Co najwyżej , ją zasypie do reszty.

Odnośnik do odpowiedzi
A skąd ty to wszystko przewidująca wiesz ? Bo po języku jakiego używasz, wygląda mi,że masz coś wspólnego z przydrożnymi panienkami !!

A skad ty wladzo wiesz ze tak nie bedzie? Jestes specjalista do spraw zwirowni? Gdzie ta twoja wladza udostepnia nam mieszkancom dokumenty w sprawie zwirowni? Twoje zapewniania sa tak samo funta klakow warte jak obietnice wyborcze racinowskiego. DOWODY, DOOO - WOOO - DYYYY i DOKUMENTY DOOO - KUUU - MENN - TYYY a nie jakies tam twoje wyssane z palca przewidywania bo tak to mozesz mydlic oczy twoim kolegom z gminy.

Widzisz debilu olo piszesz coś o penise.Nie zasługujesz aby ciebie nazwać ta częścią ciała prawdziwego męższczyzny frajerze.Dalej będę wytykał takim jak ty mułom jak niewiele merytoryki macie do zaprezentowania mieszkańcom Ińska - kretyni

Czepiasz sie innych a sam piszesz jakbys zaliczyl conajwyzej podstawowke wiec o co ty masz waty? Twoj wpis juz dal popis jakim wielce inteligentem jestes. Idz na vcity popisac jak ci nie pasuje co ludzie tutaj pisza. Ale ja juz Ci kilka razy udowodnilem jaka porazka czlowieka jestes i dalej tego nie rozumiesz.

Poza tym komu ty chcesz tutaj mydlic oczy ze zwirownia nie jest szkodliwa? Nie wychodzi Ci bo ludzie maja juz zdanie wyrobione na ten temat. Dwie porazki takich zakladow juz stoja w insku i przy kazdej takie krzykaczki jak ty mowily o jakis zyskach.

Na koniec jeszcze raz napisze. POKAZ NAM GŁUPIM PRZEJEZDYM MIESZKANCOM CZY PRZYDROZNYM PRZYBLEDOM GDZIE SA DOKUMENTY W SPRAWIE ZWIROWNI. BO TWOJE ZDANIE JEST NIC NIE WARTE. JA CHCE CZYTAC OPININIE SPECJALISTOW.

Odnośnik do odpowiedzi

:lol: Mnie się wydaje ,że ty człowieku już wyczerpałeś limit swoich beznadziejnych kombinacji słownych.Teraz zszedłeś na na biedne przydrożne panienki .To się całkiem wszystko układa w całość. Chcecie ściągnąć do gminy żwirki to nasze dziewczyny też u was dostaną pracę.Zrozumiałam teraz dopiero jak dużo miejsc pracy nam zaoferujecie.Setki żwirków z całej Polski a my przydrożne panienki!!!Będziecie robić casting czy przyjmiecie wszystkie które się zgłoszą?Ludzie głosujcie za żwirownią a pieniądze fortuną się toczą.Po dzisiejszym dniu mogę z całą odpowiedzialnoscią stwierdzić ,że możesz założyć biuro doradcze :jak z porządnego człowieka można zrobić kretyna; :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Jak po swoich antagonistach jęździcie burkami, burakami, debilami, kretynami to moderatora nie wołacie o pomoc.

A jak się wam dowala mali ludkowie to wysyłacie na vcity i lament do moderatora o pomoc. Miernoty przybrane w fałszywe piórka obrońców Ziemi Ińskiej.

Odnośnik do odpowiedzi
Jak po swoich antagonistach jęździcie burkami, burakami, debilami, kretynami to moderatora nie wołacie o pomoc.

A jak się wam dowala mali ludkowie to wysyłacie na vcity i lament do moderatora o pomoc. Miernoty przybrane w fałszywe piórka obrońców Ziemi Ińskiej.

Na vcity moderator kasowal niewygodne wpisy dla wladzy a tutaj nie kasuja i reaguja na obrazliwe wpisy. Przeszkadza Ci to? To wracaj tam i pisz sam ze soba. Przeciez nikt cie tutaj nie trzyma :D.

Poza tym co ty tak bronisz wladzy? Przeszkadza ci to ze mowimy co mowimy o wladzy? Moze sam w niej jestes?

Na koniec jeszcze raz napisze. POKAZ NAM GŁUPIM PRZEJEZDYM MIESZKANCOM CZY PRZYDROZNYM PRZYBLEDOM GDZIE SA DOKUMENTY W SPRAWIE ZWIROWNI. BO TWOJE ZDANIE JEST NIC NIE WARTE. JA CHCE CZYTAC OPININIE SPECJALISTOW.

Na odpowiedz czekam specjalisto. Czy sam nic nie wiesz? Miernota jestes ty bo szczekasz na wszystko i wszystkich a nic nie potrafisz udowodnic. GDZIE SA DOKUMENTY W SPRAWIE ZWIROWNI A JEZELI SA TO CZEMU NIE SA PODAWANE DO WIADOMOSCI PUBLICZNEJ?

Jak nie umiesz na to odpowiedziec to jestes zwyklym krzykaczem i nic poza tym.

Odnośnik do odpowiedzi

wladza, gumiaku.....mnie tez tam zglos na Policje. Chetnie kapusiu stalinowski spotkam sie z wami towarzysze w sadzie. Ja z tym problemu nie mam. Nie strasz tchurzu !!!! Mysle ze udowodnie w sadzie wasza nie kompetencje i to ze jestes kaloszem, slugusem tych burakow ktorzy napadli na dobro Gminy trzymajac batute gospodarza Gminy. Ten dzban sie juz przelal. Prowokujesz slugusie zlemu i mieszasz. Jestes gnojkiem ktory za pare srebrnikow sprzedal swoj tylek juz dawno . Mysle ze wiem kto ty jestes, gumiaku. Aby dojechac do Stargardu musisz sie sprzedac znowu..... podroze i sady kosztuja ale jedz tchurzu..... podroze ksztalca. Nie zapomnij wsadzic sobie w gacie poduche na wypadek , jak ci tylek skopia. icon_exclaim.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Nareszcie mozna spokojnie porozmawiac na temat bez kogos kto nie potrafi nic podeprzec argumentami.

Moze wladza nareszcie zrobi wypad na swoje vcity gdzie jego miejsce. Tam moze gadac sam ze soba do woli :D

Odnośnik do odpowiedzi

Inwestorze ciebie nie będę nigdzie zgłaszał na policję, ty już tam jesteś zarejstowany, jak tu gdzieś czytałem, jako współpraownik SB, aby wyjechać na Zachód!!!Nie wystawiaj piersi do orderów bochaterze przez "ch", męczenniku ???

Twoje inwektywy przyjmuję jako element folkloru na tym forum.

Kontrast żaden z was, przeciwników żwirowni, nie przedstawił argumentów popartych tezami, opiniami, podpisanymi przez uprawnione do tego osoby czy instytucje, że żwirownia jest absolutnie szkodliwa dla Ińska i okolic !!

Ja oraz inni zainteresowani, nie dysponują takowymi dokumentami, które potwierdzałby, nieszkodliwe oddzaływanie kopalni na Ińsko i okolice !

Ale uchwała RM z maja 2011 roku, daje możliwośc na uzyskanie wszystkch nezbędnych dokumentów, które natychmiast powinny być przedstawione społeczeństwu Ziemi Ińskiej , inwestorom i zainteresowanym instytucjom.

Tylko tyle i aż tyle. Więcej cierpliwości.

Tobie kontrast osobiście prześlę,jak tylko będzie dostępna, PROGNOZĘ ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO NA POTRZEBY MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY IŃSKO DLA TERENU OBEJMUJĄCEGO CZĘŚĆ DZIAŁEK 725 I 726 POŁOŻONYCH W OBRĘBIE GEODEZYJNYM CIEMNIK GMINA IŃSKO.

Adres chyba znam zaczyna się; ma-ba...

Ok ?

Odnośnik do odpowiedzi

Ty iński sługusie UB-owców.Nawet CIA ci nie pomoże w twojej zasranej i zakłamanej propagandzie.Nie strasz ludzi taki jak ty , bo się nie boją. Na dodatek oskarżasz na chybił, trafi. Ty zakuta głupia pało.Najpierw idź do szkoły i powtórz naukę, bo z dawnych czasów zapamiętałeś tylko lizanie d***.A się ciebie palancie nie boję, możesz nawet iść do STASI.Udowodnię ci to i to szybko.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie władzo napewno tam trafisz bo ty jesteś Gall Anonim a ty pisałeś o konkretnej osobie i na dodatek nie władzy którą możemy do woli krytykować.Ale to co ty zrobiłeś jest prawnie zabronione znawco prawa.Dobrze ,że już wiesz jak tam trafić.A może tam często bywasz????? Oko możesz co najwyżej cmoknąć ale ty musisz beknąć za te oszołomiaste oszczerstwa.

Re: Iński BiP

przez władza 30 Maj 2011 00:09

Ja już mam obstawę. A z tym twoim postem z godz. 22.11 (groźby karalne !) jestem jutro w Stargardzie na ul. Warszawskiej (Policja Powiatowa). To tyle oko. Doigrałeś się .

władza

Re: Realia SKSM S.A.

przez władza 26 Maj 2011 12:20

Oczywiście 'tabu", "gmina", że wasz idol pan M. ma pewna wiedzę. "Wykołować" i później zalegalizować tyle gleby i w takim miejscu, to trzeba mieć niezłą "kiepełę". Wam to nie przeszkadza, hipokryci, że jako urzędnik w pierwszej kolejności powinien dbać o mienie gminy. Spokojnie grunty należące uprzednio do AWRSP, mogła przejąć Gmina Ińsko, a nie prywatna osoba i do tego pełniąca fynkcję !! Jako patriota Gminny (jak go malujecie), podzieliłby te grunty na działki i sprzedał inwestorom. Zapytajcie go ile gotówki wpłynęło by do budżetu Gminy.

Ale oczywiście wszystko jest cacy, czyściutko i bierzmy wszyscy przykład jak z pucybuta stać się milionerem !!

Jasne jest, dlaczego pana M. nie ma wśród członków "komitetu" inicjującego referendum. (przecież taki mądry, prawy, a ile miodu utoczył dla prostego ludu Gminy Ińsko, jak go "całują" "tabu" i jemu podobni), ludzie na dźwięk jego nazwiska odwracaja się w drugą stronę . Pciąga oczywiście za sznurki i ma takie sznurowadła jak ww mądrale i moralizatorzy.

władza

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz "władzo" jak samemu można dużo stracić kopiąc pod kimś dołki?? Jeszcze niedawno grzmiałeś ,że tu nikt nie pisze tylko dwie pewne osoby.Rzucałeś kamieniami aż gruchotało a co się okazuje ,że na tym forum pisze wiele osób i to już pierwsza sprawa.Druga dotyczy twojej osobowości -masz z nią klopot i potrzebujesz lekarza znajdzie się i taki wsród nas.Masz ciągle podejrzenia ,że to jest ten albo tamten ,dochodzisz kto!!! Przyjmij do wiadomości ,że forum jest anonimowe i tylko w przypadku obrażania osób prywatnych z nazwiska i imienia co ty niestety robisz ,bo Inwestor to Pan Gier i jeśli kłamiesz ze swoją listą to też możesz mieć kłopot bo to naruszenie dóbr osobistych. Dobrze ci Olo napisał ty obrażasz konkretne osoby i to bezpodstawnie.Bo przecież nie jednemu psu -BUREK.Siejesz wiatr na tym forum zupełnie niepotrzebnie ,bo ja myślę że ludzie mają swoje zdanie wyrobione tak jak pisze kontrast.I nie ważne kim on jest!!! Forumowiczem jak ty i ja a ty zaraz inicjały podajesz.Może się okazać ,że ww. przez ciebie mogą pozew zbiorowy zrobić jak bekniesz to ci się odechce i żwirowni i wszystkiego co z nią wiązałeś za plany.I przestań z tą histerią powstanie żwirownia tak cay siak czas chłopie wszystko pokaże.A na razie odbierz emeryturkę ,zadbaj o zboże i czekaj na dopłaty środowiskowe słyszałem ,że dużo na takie dają.Potem pójdź na sesję poudawaj ,że pracujesz podnosząc rękę i odbierz dietkę no przecież ciężko pracowałeś na rzecz obywateli Ińska.A na warszawskiej niech się nie ośmieszają dla takiego fistaszka ,bo o zgrozo to by była hańba.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...