Skocz do zawartości

Iński BiP


kontrast

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladam sobie Inski bip gdy nagle po lewej stronie w przedziale "informacji" zauwazylem pozycje "Jak zalatwic sprawe". Naciskam z nadzieja ze zobacze cos ciekawe a mi wyskoczylo: "Brak informacji

Brak informacji."

Czy tylko mi sie wydaje czy burdel ktory tam zwykle byl jest teraz znacznie gorszy?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 544
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

O ińskim BIP-ie szkoda pisać same sranie w banie.A niby jak ja mam dyskutować nie wiem jaką uchwalę podjęli???Na sesję chodzić nie muszę i przymusu nie ma ale wiedzieć chcę !!!! Mam prawo czy nie ? niech mi to ktoś wytłumaczy.

Odnośnik do odpowiedzi
O ińskim BIP-ie szkoda pisać same sranie w banie.A niby jak ja mam dyskutować nie wiem jaką uchwalę podjęli???Na sesję chodzić nie muszę i przymusu nie ma ale wiedzieć chcę !!!! Mam prawo czy nie ? niech mi to ktoś wytłumaczy.

Mozesz byc z siebie dumny bo gdyby nie to ze Twoj wpis to nie szukal bym tego. Ostrzegam poniewaz to co ja znalazlem zdenerwowalo mnie tylko bardziej niz bylem.

Zrodlo: http://www.wspolnota.org.pl/artykul/195 ... g%C3%B3lne

Skupię się na pierwszej ze wskazanych grup informacji. W jej ramach można wyróżnić dwie podkategorie. Pierwsza obejmuje informacje obligatoryjne, których umieszczenie w Biuletynie nakazuje ustawa z 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (DzU nr 112, poz. 1198 z późn. zm.). Zgodnie z jej przepisami w BIP-ie muszą się znaleźć się prawie wszystkie informacje wymienione w art. 6 ust. 1 (mówi o tym art. 8 ust. 3 w zw. z art. 6. ust. 1). Publikacji nie podlega jedynie treść aktów administracyjnych i innych rozstrzygnięć oraz stanowiska w sprawach publicznych, zajęte przez organy władzy i funkcjonariuszy publicznych w rozumieniu przepisów kodeksu karnego.

Napisala o tym jakas dr nauk prawnych ktora jest adiunktem na wydziale prawa i administracji UKSW w Warszawie wiec zrodlo jest wiarygodne. A w tej ustawie ktora ta babka wymienila wyczytalem cos takiego:

Rozdział 2

Dostęp do informacji publicznej

Art. 6.

1. Udostępnieniu podlega informacja publiczna, w szczególności o:

4) danych publicznych, w tym:

a) treść i postać dokumentów urzędowych, w szczególności:

– treść aktów administracyjnych i innych rozstrzygnięć,

– dokumentacja przebiegu i efektów kontroli oraz wystąpienia, stanowiska,

wnioski i opinie podmiotów ją przeprowadzających,

B) stanowiska w sprawach publicznych zajęte przez organy władzy publicznej

i przez funkcjonariuszy publicznych w rozumieniu przepisów

Kodeksu karnego,

c) treść innych wystąpień i ocen dokonywanych przez organy władzy publicznej,

d) informacja o stanie państwa, samorządów i ich jednostek organizacyjnych,

Czyli z tego jasno wynika ze nasza gmina zataja przed nami mieszkancami dokumenty! Moze mi jeszcze powiedza ze uchwaly to oni podejmuja dla zasady zeby cos robic? Zaczynam sie zastanawiac czy dobrze zrobilem szukajac odpowiedzi na twoje i w sumie moje pytanie. Jak teraz na to patrze to tutaj walek za walkiem, przekret za przekretem idzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie tylko zataja ale jak się już wysili to podaje kłamstwa.Kilkakrotnie już wklejałem błędy na bipe wklejane przez Panią Włoczkę,Procyka i Leśkiwa.Piszą co chcą i kiedy chcą .Dla nich 15-20 tys.to pan pikuś jak w tej reklamie.Ale podwyżki dla siebie liczą bardzo skrupulatnie.Ciągle mało zarabiają i ciągle im mało.Ja mam szefa i kiedyś zagadałem "może trochę podwyżki" ? Bo trochę brakuje a on mi na to ,nie znasz powiedzenia,że cyt.operowanie wysokością pensji brutto to jak podawanie długości penisa wraz z kręgosłupem"-koniec cytatu.Taka jest nasza władza będą kręgosłup przedłużać ,żeby ciągle sobie dodawać.A ,że kasa świeci pustkami no to chłopak ratuje się jak może .Kosztem zdrowia i spokoju mieszkańców,a mieszkańcy lepiej żeby o niczym nie wiedzieli.A ci co to wszystko śledzą i coś wiedzą to od razu ci biografię do trzeciego pokolenia wstecz napiszą.I to jest ich prawda.No i będzie niestety tak jak ktoś napisał balety ,wycieczki, kiełbaski byleby zniechęcić do referendum.W to akurat uwierzę ale nie w rzetelność na bipie.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz debilu olo piszesz coś o penise.Nie zasługujesz aby ciebie nazwać ta częścią ciała prawdziwego męższczyzny frajerze.Dalej będę wytykał takim jak ty mułom jak niewiele merytoryki macie do zaprezentowania mieszkańcom Ińska - kretyni

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję aby zarządzający tą stroną usunął wpis "władzy", bo jest obraźliwy i nie ma nic wspólnego z wymianą poglądów na temat tego, czy władza jest mądra, czy jest głupia. A przede wszystkim , czy ta lokalna władza Racinowskiego w ogóle reprezentuje interesy mieszkańców. Faktem jest,że nikt z gminy nawet nie kiwnął paluchem w obronie lokalnego środowiska w związku ze żwirownią oraz jakie to będzie miało skutki długofalowe dla mieszkańców tej gminy . A co najgorsze w gminie nikt nie przeczytał ani jednego zdania na temat badań wypowiadających się o wydobyciu żwiru i jego wpływie na środowisko. Proponuję aby zapyziała "władza" wróciła na swoją vcity. Tam jest miejsce dla takich psycholi popierających Racinowskiego i jego trupę.

Odnośnik do odpowiedzi

Wpisów nie będziemy kasować z prostej przyczyny. Przywołam tutaj słowa Neko kiedy na ten temat rozmawialiśmy. Myśleliśmy wtedy jakie kroki podjąć żeby unikać tego. Neko powiedział, że nie warto takich wpisów kasować. Te wpisy uświadamiają mieszkańców o pewnych rzeczach. A osoby, które tak piszą wystawiają się na pośmiewisko jedynie. Ja osobiście przywołam tylko pierwszy i drugi punkt z regulaminu, który Neko napisał:

1. Jesteśmy wszyscy dorośli i potrafimy rozróżnić co jest złe a co dobre.

2. Skoro jesteśmy dorośli to potrafimy się zachować w odpowiedni sposób. Nawet jeżeli jest to tylko internet.

Niby proste dwa punkty do których prosimy by każdy się dostosował a mimo wszystko zawsze znajdzie się ktoś komu to trudno przychodzi.

Biorąc pod uwagę, że piszą tutaj raczej dorosłe osoby, które założyły już rodziny to zadziwia to nie tylko mnie ale Neko również.

Zgłoszenia tego typu proszę kierować do nas poprzez wiadomości prywatne, pocztę e-mail ([email protected]) lub poprzez specjalny przycisk, którym dysponują użytkownicy zalogowani. Dołożymy wszelkich starań żeby takie sytuacje się nie powtarzały.

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli ten łobuz będzie bezkarnie obrażał i śmiał nam się w nos?????To przestanę tu pisać tak jak na city bo to dno.Tam przynajmniej nie było utrudnień z tymi literkami a tu nie dość ,że utrudnienia to jeszcze bezkarne obrażanie osób prywatnych .A forum miało być o rządzącej władzy.Głupota zaraz jak znam życie "władza" z radości napisze kolejny paszkwil .A ja mam to czytać ?Panie MIKE I NEKO ?To gitara z wami.

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza i ostatnia prośba Mike do ciebie. Nie strasz mnie konsekwencjami. Jak zapwene wiesz nie jest wielkim "wyczynem" założyć stronę, forum w necie. To samo dotyczy działań w odwrotnym kierunku.............

Do meritum mojego wpisu. Myślałem, że moderator, administrator, będzie (jest) neutralny, rozjemczy....

Ale to mżonki. Tak samo jak olo, inwestor,sowa itd. jesteście ustawieni tak aby jeździć po obecnej tzw. władzy w Gminie, jak po przysłowiowej "łysej kobyle". I nie ma ciebie Mike z twoimi "strachami" wtedy jak wyżej wymienieni piszą, że np Raciowski to złodziej a Kudła jego wspólnik.W żadnym miejscu nie widziałm twojego protestu, jak ci i inni internauci szkalowali innych.Nie będę ubliżał twojej inteligencji, ale przypomnę ,że urzędnik, radny itd. skazany prawomocnym wyrokiem sądu za najdrobniejsze nawet przestępstwo pospolite (np. jazdę rowerem po alkoholu), natychmiast przestaje pełnić funkcję !! A ci ludzie w tak paskudny przez was sposób opluwani, dalej pełnią funkcje,pracują i o dziwo nie sa ciągani nawet przez policje, prokuraturę.

A ty pozwalasz nazywać ludzi burkami, burakami, biorącymi łapówy od kopalni itd. Nie protestujesz, korygujesz tylko udajesz że nic się nie stało bo "leją" tych, których nie lubisz !! W jedną trąbę trąbisz z wyżej wymienionymi.

Także uczestnicy forum, majacy inne zdanie od was są opluwani, wyszydzani, wyzywani... a ciebie Mikus nie ma..

"Wykasowałem" temat kopalni (bo podałem niepodważalne fakty o przeszłości i intencjach, niektórch "wodzów" nagonki na żwirownię), to w zastępstwie pojawia się BIP i dalej walimy...

A to takie prościutkie. Chcesz mieć wiedzę o tym co się dzieje w Gminie to wejdź do Urzędu, podejdź do tablicy ogłoszeń. Podnieś głowę, poczytaj.. Jak jest coć dla ciebie "podejrzane"...wejdź do Kudły, Procyka, Palucha, Włoczki, Leśkiwa. Powiedz, wytłumacz, poproś.... oni są od tego jak d...a od sr.. , aby ci wszystko wytłumaczyć. Jak nie chcą to na ich oczach i na ich biurku napisz skargę , uwagę i daj na sekretariat.A nie ze wszystkim na caffe.Niestety nie jest jeszcze obowiązkiem Urzędu, wysyłać do wszystkich mieszkańców Gminy, informacji o tym co ten Urząd czyni !!!

Dalej będę śledził i komentował wydarzenia natym forum...........

Odnośnik do odpowiedzi
zamiejscowa

Władza, ty świński ryju. Bronisz własnej skóry, stąd opluwanie innych. Kto baranie dał ci prawo do decydowania co jest zgodne i dobre z prawem a co przekrętem.Ty fałszywy gnojku, wiesz doskonale,że Kudła nie raz podkładał papiery albo umieszczał je na tej twojej tablicy tak, aby były niewidoczne.Bo to mu odpowiadało. Ludzie nie chodzą do tej waszej ostoi głupoty i układów.To czasu internetu i BIP-u, tam powinno wszystko być pokazane i to w sposób prosty a nie przez kilkakrotne klikanie aby niektóre, powtarzam , niektóre informacje uzyskać. Reszta jest sprytnie przemycana przez tablicę ogłoszeń, aby zainteresowanych zmylić lub wręcz oszukać. Przyjdzie czas na te szczegóły, tylko ludzie wolą czasami waszego smrodu nie wąchać.Kto i kiedy powiedział wam , że jesteście ich reprezentantami? Udało wam się omamić wyborców i skutki tego już odczuwają, będą odczuwać jeszcze bardziej. Zarówno wasz burak jak i podlegli mu pracownicy ie służą lokalnej społeczności lecz swoim zasranym interesikom,czego dowodem jest brak rozumu w kwestii budowy żwirowni.Zacznijcie w końcu szanować mieszkańców i ich czas,pooglądajcie BIP-y innych gmin w Polsce. Są przejrzyste,proste w obsłudze z właściwym podziałem kompetencji. A przede wszystkim rzetelne.W ińskiej gminie ludzie o faktach dowiadują się po sprawie.Tak miało być i ze żwirownią.Niewiele brakowało a Kudła przemycił by dzięki jeszcze głupszym radnym cały obszar 200ha jedną uchwała. Dowodem na to są zapisy tej uchwały. I to nie jest oszustwo? Jasne , aby zmienić oblicze gminy , trzeba mieć wizję rozwoju na długie lata, no to wasz burak wymyślił dochody na sto lat i to bez wysiłku - ŻWIROWNIĘ. Ale jak zlikwidować ińskie slamsy, czy naprawić główne drogi Ińska już nie wie, bo tam trzeba myśleć i mieć środki. Dlaczego Węgorzyno czy też Chociwel a nawet Dobrzany obrały inne opcje rozwoju. Oni też mają tam piaski. Właśnie ze względu na zagrożenia jakie będą w stosunku do mieszkańców.A tak żwirownia coś dołoży i na pensje gryzipiórków wystarczy. Taki mają program rozwoju gospodarczego.Drogi w Ińsku zostają przekształcone w prywatne, bo gmina nie chce siebie obciążać ich budową i utrzymaniem.Można tak bez końca, tylko do mądrej władzy, która wyciąga wnioski i umie przyznać się do błędów. Ta ińska do nich na pewno się nie zalicza.Nic więc dziwne ,że jest krytykowana za swoją nieudolność i głupotę. Niech sobie tak postępuje ale na własnym podwórka za swoje a nie podatników pieniądze.

Odnośnik do odpowiedzi

Widać zamiejscowa twój poziom inelektu po inwektywach w twoim poście.Pełen bełkotu i nieprawdy, pasuje do twojego niku. Tylko ktoś spoza Ińska może wypisywać takie bzdury. Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo zamiejscowa. 100% popieram. wladza....jak cos piszesz to pisz logicznie. Proponujesz biurokracje aby znowu zyskac na czasie i wyrolowac cala Gmine z ich mieszkancami. Zloz skarge..... ha, ha. To jest kpina nowa ze spoleczenstwa. Skarge ...po co? Nie ma w budynku Gminnym papieru toaletowego??? To juz tak zle.

Niestety, kazde pismo , kazda skarge kompletnie olewacie.

Ja mam w swoich dokumentach dziesiatki skarg, wnioskow........... setki stron udokumentowana prawda. Co z tym zrobiliscie. Wszyscy Radni, Racinowski , Terebecki, Kudla .....olaliscie moje wnioski i uwagi na ktore nie dostalem do dzisiaj merytorycznej odpowiedzi i ZROBILISCIE SWOJE TAK JAK CHCIELISCIE!!!! Przestan bucu wypisywac bzdury i nowe klamstwa. Znowu czarujesz ludzi aby zyskac na czasie i ten diabel.... ZWIROWNIA przeszla tak jak ta cala wasza banda zaplanowala. Wiem , ze ciezko oddac koperty i obietnice. A tak dobrze dla was juz sie zapowiadalo. icon_evil.gif

Miejmy nadzieje ze ta cala ZWIROWNIA z waszymi pomyslami pojdzie skad przyszlo....do diabla. icon_rolleyes.gif Jak piszesz wladzo.... widze ciebie jak sobie drwisz z tego spoleczenstwa. Wstretne i spolecznie wrogie jest twoje dzialanie.......razem z twoimi towarzyszami. Napisz wladza cos na temat np. jak spoleczenstwo powinno wstrzymac (za wszelka cene) ta inwestycje? dlaczego i jaka to szkoda przyszla dla wszystkich w Gminie ta ZWIROWNIA. Czego ty wladza bronisz...... oj...wierze ze tego co juz jest wziete a trzeba oddac jak nie wyjdzie . icon_exclaim.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dziwię się inwestor, że urząd odrzuca wszystkie twoje wniski !! Skoro piszesz takim "językiem" jak na tym forum,

to nigdy nic nie osiagniesz !!

Ja w przeciwieństwie do ciebie, szanuję społeczeństwo. Wszystkich czy zamożny, czy ubogi. Rozmawim z nimi o żwirowni.I wiesz co, szczególnie ci z poza Ińska żwirownie mają w 4 literach.Pamiętaj,że oni też mają prawo głosu.

I oleją referendum (które na 100 % będzie !), ciepłym moczem. A jak wiesz 50 % procent uprawnionych musi oddać głos. Już dzisiaj przyjmuję zakłady na tym forum, że referndum nie będzie ważne !!! Zapamiętaj tę datę inwestor i inni przeciwnicy kopalni. Ci, którzy je zbojkotują, co miesiąc 15 lub 20-tego, wężkiem, pieszo czy na rowerach, przybywają do Urzędu po "swoje" kilkadziesiąt złotych rodzinnego czy zasiłku celowego.

Powiedz im,że w przyszłości mogą i tego nie dostać, bo nie będzie środków z tytułu podatków np. od żwirowni.

Ja znam ich opinie !!! Oni w większości nie mają dostępu do netu. Jak by mieli, to by się "gotowało" na tym forum !!

Jedynie co mogą zrobić to zagłosować "nogami". I to zrobią z premedytacją !!

A wtedy wszystko będzie w rękach radnych, których ty i inni tak obrażają.............?????????!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

To dowodzi jak bardzo władza jest zdemoralizowana i jak potrafi życie biednego człowieka zamienić w piekło.Czytając twój wpis jestem totalnie załamany traktowaniem ubogich ludzi przez takich drani jak ty.Dać im perę groszy na wódę i niech dalej się staczają u pomidora czy deca.Po co im uczciwa normalna praca i normalne domy ty masz tych ludzi za śmieci .Nikt nie powiedział tu przecież ,że w referendum wygrają jego przeciwnicy chodzi głównie o to ,żeby dać możliwość wypowiedzieć się ludziom.Przyjezdnym wcale nic nie zwisa a to ,że wy wiecie ,że nie mają prawa głosu nie upoważnia cię do twierdzenia że im nie zależy.Skoro taki jesteś przekonany ,że jesteście na wygranej pozycji to dlaczego tak ci piana z pyska leci.Co do moderatora to słusznie ,że cię upomniał , tego od niego żądali forumowicze.Przecież cię nie skasował tak jak wy to robicie ale uważam ,że jak dalej będziesz tak fikał to znów złożymy skargę do niego.Jako władza naucz się słuchać woli ludzi czyli swoich wyborców a nie poniżać i obrażać ludzi.A przedsmak jak szanujesz biednych i bogatych dałeś już na zamkniętym wątku -styl sięgający dna.

Odnośnik do odpowiedzi

Władza ty baranie właśnie pokazałeś swoje prawdziwe oblicze przynależności do tej rządzącej kliki nieudaczników.Waszym mottem jest żwirownia, choćby po trupach mieszkańców i jak twierdzisz nie zainteresowanych przyjezdnych. Tylko ciemniak nie zrozumie,że te 10% , które dostaniecie od żwirowni nie starczy nawet na wasze niezasłużone podwyżki płac. Ale nie mam wątpliwości ,że zaczniecie od siebie, przecie z jesteście przy korycie. Ja w przeciwieństwie do was tumany wierzę ,że ludzie, mieszkańcy tej gminy wyrażą swoją opinię na temat żwirowni. Nawet najgłupszy człowiek zrozumie,że nie tędy droga do wzrostu dochodów gminy.Ale jak władza jest bezmyślna to idzie najkrótszą drogą . Dlaczego, bo już nie ma na podstawowe opłaty i jest gotowa skazać mieszkańców na sto lat, katorgi. To wasza głupota ostatnich 5 lat rządzenia doprowadziła do obecnego stanu. Jeżeli burak robi plan ponad 3 lata i nie mając jeszcze ostatecznie zatwierdzonej wersji wciska podatek 30% i żadnych preferencji dla inwestorów a do tego minę w postaci żwirowni. To tylko taki idiota jak ty i wy może tego nie zrozumieć.

Odnośnik do odpowiedzi

wladza...., napisales : Ci, którzy je zbojkotują, co miesiąc 15 lub 20-tego, wężkiem, pieszo czy na rowerach, przybywają do Urzędu po "swoje" kilkadziesiąt złotych rodzinnego czy zasiłku celowego.

Powiedz im,że w przyszłości mogą i tego nie dostać, bo nie będzie środków z tytułu podatków np. od żwirowni.

Ja znam ich opinie !!! Oni w większości nie mają dostępu do netu. Jak by mieli, to by się "gotowało" na tym forum !!

Jedynie co mogą zrobić to zagłosować "nogami". I to zrobią z premedytacją !!

A wtedy wszystko będzie w rękach radnych, których ty i inni tak obrażają.............?????????!!!!!!!!!!!!

władza

Przeczytaj samego siebie :(

Jest to naprawde przykre i Olo i Zatroskana skwitowali to co ja mysle...co piszesz wiec nie bede sie komentowal . Jest to straszne . TU PANSTWO MAJA PRAWDZIWY PRZYKLAD WLADZY.....co oni mysla o spoleczentwie.

Mowisz i piszesz o stylu pisania. Sedno sprawy liczy sie i liczylo. wy towarzysze to najbardziej dumne bydlo tej Gminy. Wlasnie, jedyne co umiecie to szantazowac. WSTYD. Poza tym , od Gminy nie zalezy czy ludzie dostana zasilki czy nie ale od skarbu Panstwa ....ciemniaku. Poczekamy na referendum i zobaczymy. Wg mojej skromnej opini....mozesz miec racje "wladza" jezeli chodzi o referendum. To prawda czego dowodem jest i byly ostatnie wybory gdzie SPOLECZENSTWO WAM TOWARZYSZE ZAUFALO!!!! .... w finale jak juz dostaliscie sie do koryta, oklamaliscie i oszukaliscie wszystkich mieszkancow Gminy sprowadzajac ta zaplanowana z zimna krwia zaglade do Gminy... za kilka srebrnikow. Sluchaj palancie, zwolnij ludzi z 30% planistycznego to zobaczysz co tam sie bedzie dzialo. Zrobcie plan porzadne, posprzatajcie te nie prawne przepisy, dajcie ludziom sie rozwijac, rozbudujcie infrastrukture Gmine..... bo jestescie jak d..... od sr..... aby to zrobic. Wtedy gumiaku , zobaczysz czy bezrobocie sie utrzyma. Wtedy ludzie bez zwirowni nie beda musieli sie prosic o prace bo bedzie jej pelno. icon_neutral.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety Inwestor w Ińsku wypłata zasiłków zależy od gminy

Na dzień dzisiejszy gmina jest bankrutem kredyt goni kredyt

a mieszkańcy nic nie wiedzą,dlatego łapę na wszystkich środkach

które napływają co miesiąc od Państawa trzyma pan i władca

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak podejrzewałem piszą tutaj w przytłaczającej większości tzw. zamiejscowi, olo.Wybudowali u nas domki a meldunek mają np. w Szczecinie. Tam też płacą podatki a do Ińska wpadają wypoczywać, przywieźć i podrzucić trochę śmieci oraz teraz "pyszczyć" w sprawie kopalni. To wam "piana z pysków" leci olo ! Wiesz że referendum będzie dla was "w plecy", bo ci co ich nazywasz "pijakami od pomidora i deca" to zrobią. Oczywiście ty ich w ten sposób szanujesz tak ich nazywając!!??.Te parę groszy na wódę, jak mówisz to dla przytłaczającej większości je otrzymujących, jest jedynym dochodem rodziny !! I nie lecą po wódę do deca..tylko matki kupują chleb dla dzieci. Ale to dla ciebie pikuś, bo siedzisz rołożony w fotelu na tarasie i oglądasz fale jeziora, myśląc że przez żwirownię, wasze nieruchomości stracą na wartości. Oczywiście mogą trochę stracić, ale budżet Gminy nie powstaje z leżenia na tarasach !! I ci właśnie przez ciebie nazywani "śmieci" doskonale o tym wiedzą.

Widać jak na chwilę prawdy reaguje także "zamiejscowa" (świński ryju). Ale do urn pójdzie (a najpewniej nie) kto inny !! I tego nie możecie przetrawić. A więc meldować się u P.Leśkiwa, podatki wasze będą w Gminie i nie trzeba żwirowni !!

Odnośnik do odpowiedzi

Apropo referendum.

Oficjalnie informuję, że zawiazał się komitet przeciwników referendum w sprawie żwirowni.

W dniu referendum (jeżeli do niego dojdzi !) w Ińsku oraz we wszystkich wioskach Gminy, będą odbywały się festyny

z darmowym jadłem i wypitkiem. Wieczorem przewidzane będą tańce (jeżeli pogoda pozwoli).

Sponsor jest zamożny.........

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wladza, budzet nie powstaje Gminy z lezenia na tarasach.

Ludzie co zrobili wieksza kase operuja z tarasow. Wiadome jest ze to co bedzie i jest ...jest wynikiem rzadow i przepisow jakie wladza wprowadza. Niestety "wladzo" ...wprowadziliscie kretynskie i bezmyslne przepisy np. te 30% planistycznego. Czemu nie pomyslicie inaczej. Lepiej np mniej ale pewniej i szybciej. Jak wy traktujecie wlascicieli gruntow? Nawet nie chce sie wam usunac to co jest oscia w gardle tj przepisy nie prawne IPK!!!

Napisales: Tam też płacą podatki a do Ińska wpadają wypoczywać, przywieźć i podrzucić trochę śmieci oraz teraz "pyszczyć" w sprawie kopalni.

To tez prawda ale nie calkowita. Piszesz wladza aby prowokowac.

Ci co wpadaja robia zakupy w sklepach.... sprowadzaja gosci / turystow, rozwijaja i udaskanialaja swoje wlasnosci. Ty nawet nie masz pjecia ile ja ludziom miejscowym wyplacilem 2009/2010 kasy za prace na moich gruntach..... napewno wiecej jak ty zarobilesz przez ostatnie 3 lata....nie wliczajc koper (bo tego nie wiem).

' Jezeli chodzi o mnie to ja nie wpadam ale wydawalem b duzo pieniedzy aby zagospodarowac teren dopuki, doputy mi tej mojej inwestycji nie zabiliscie a do tego dolozyliscie 30% planistycznego. Na dodatek....wladzo.... za wszelka cene chcecie wprowadzic nowa inwestycje tj ZWIROWNIE ktora zabije calkowicie trakcyjnosc Inska przynoszac tylko smrod, puly, kurz i dziury w ktorych bedzie sie gromadzic woda gruntowa w Insku. Czytaj palo kumowo raporty ekologiczne i geologiczne Gminy!!! W d**** z taka inwestycja ktora bedzie wykopywac piach zostawiajac po sobie zgliszcza a inni straca to co cenne. NADZIEJE na jutro...kmiotku. Cala atrakcyjnosc terenu Inska pojdzie w zatrate. Ludzie kochaja jezioro Insko i okolice. To wy nie umiecie zarobic na tym.

Obrazasz Olo a sam jestes kompletnie skonczonym idiota. Nazywasz sie wladza , a piszesz jak przekupka z rynku.

Olo, zgadzam sie z Toba i nie daj sie podebrac. świńskim ryjem to ty wladzo jestes....ja to tak widze obserwujac ciebie jak ty odnosisz sie do spoleczenstwa Gminy.

Nawiazujac do tych pijakow..... nie przesadzajmy. Ja nie zauwazylem spoleczenstwa Inska pijanego jak bywalem tam. Zauwazylem spoleczenstwo biedne, opuszczone, smutne . To wy jestescie winni tego nastroju i beznadzieji spolecznej w Gminie. Dzisiaj straszycie gorsza bieda. CZY MOZE BYC GORSZA BIEDA przy takich gospodarzach jak wy ...wladzo??? Moze byc.....bo za kilka lat PIACHU ZABRAKNIE A ZOSTANA POTEZNE DZIURY NA 200ha..........zabojcy Gminy. Takie sa wasze rzady!!!

Osobiscie sam sie boje tego i martwie sie o to biedne spoleczenstwo.

Sama obecnosc kaloszy w Gminie juz jest zakrawa na bankructwo bo wy tylko o siebie dbacie . Ty gnojku ....ile razy mnie straszyles tutaj i w Gminie ze nic nie zrobie, ze bedziecie mi dalej szkodzic....bo zle mowie o wladzy.... jakiej wladzy??? zrobcie cos polglowki pozytecznego dla dobra Gminy a napewno to zauwaze. takich jak ty wladza to nawet na portiera nie zatrudnie bo nie masz klasy kaloszu ktory pluje na swoich sasiadow i wlasne spoleczesntwo gdzie zyjesz. To ludzie jak Olo, Zamiejscowa, Inszczanin , Tabu i kilku innych naprawde kochaja ta Gmine i sa przywiazani .....dlatego reaguja aby takie kalosze jak ty z towarzyszami nie zniszczyli do konca tego co nie JEST WASZE!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję nie odpowiadać na takie pisanie bo to stek bzdur.Żwirownia wynajęła kopacza i władzę do tak zwanej wrogiej propagandy oni za to albo ON dostaje pieniążki żeby straszyć i ogłupiać ludzi.Chciałem się zameldować ale w tej gminie nawet tego nie można zrobić .Mam dom i burmistrz nie chce mnie zameldować bo to dom rekreacyjny,to po pierwsze po drugie podatek płacę prawie 6zł/m a nierobie ok 60 gr/m nie życzę sobie obrażania przed niedouczonego urzędniczynę.Nie leżę też na tarasie ,bo kiedy przyjeżdżam mam pełne ręce roboty.Utrzymanie w odpowiedniej cywilizowanej kulturze działki wymaga pracy.I choć korzystam z pomocy uczciwych ludzi z Ińska co nie mogę zaprzeczyć i ludzie ci uczciwie pracują to zawsze jest coś jeszcze do zrobienia.Co ty otępiały człowieku możesz wiedzieć o normalności.Jeśli w d**** byłeś to gówno widziałeś.

Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz olo jak was trafiłem. A ciebie centralnie. Nie chcę się nad takimi jak ty pastwić. Bo mógłbym mieszkańcom Ińska udowodnić jakie "korzyści " z waszej u nas bytności mają. A straszysz to ty, że będzie dziura,pył i inne plagi.Robicie zadymę na tym forum, ale całe szczęście, że nie czytają tego nasi stali mieszkańcy !!

Ogromna ich większość wie, że potrzeba nowych miejsc pracy, podatków i pieniądza do budżetu. Wy tego tu nistety nie przywozicie.Taka jest brutalna, ale i szczera prawda.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...