Skocz do zawartości

Iński BiP


kontrast

Rekomendowane odpowiedzi

Kaban, mysle ze sie bardzo mylisz. Jest b b b duzo dzilania z inicjatywy ludzi ktorzy zawsze dbali o dobro Gminy. Np. Komisja ktora spowodowala referendum. Dzieki nim mamy szanse ze ci oszusci nie zamienia Gminy w skansen pisakowy do ktorego burki napewno nie pomoga Gminie, ale beda ja sukcesywnie niszczyc.

PS

Kaban, prosze , moze wlasnie razem lub tacy jak Ty pokaza nam wszystkim jak powinno sie dzialac? Wierze , ze napewno jestes gotowy na pomoc w kampani referendalnej aby dowozic ludzi do urn glosujacych, roznosic ulotki etc. Napewno, Twoja pomoc praktyczna i fizyczna byla by bardziej rekomendowana jak krytyka. Moze slowo "dziekuje " tym co walcza kazdego dnia z wrogami Gminy, byloby wystarczajace. Ja osobiscie klaniam sie kazdemu , ktory wlozyl swoja cegielkie do walki z ta bomba atomowa , ktora nam przygotowam racin - zwirowski ze swoja banda oszustow tzn zwirownie. Przynajmniej przyjdz Kaban na referendum i oddaj swoj glos. Pozdrawiam.
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 544
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ma Pan rację nikt nie napisał tak naprawdę żadnych podziękowań dla ludzi którzy sporo czasu musieli poświęcić by kilku cepów nie zniszczyło w pół roku rządów całej naszej gminy.Gmina szukała różnych chwytów by do referendum nie dopuścić ale ludzie czuwający nad tym pokazali ,że chcieć to móc.Oczywiste jest też ,że teraz rola mieszkańców ale ważne też ,że mieszkańcy zrozumieli ,że w ogóle można coś zmienić i nie o wszystkim decyduje burmistrz i radni.No i ciągle mogą wszystko zmienić.Jak z tego skorzystają trudno powiedzieć ale ja także dołączam swoje podziękowania dla wszystkich inicjatorów i tym którzy ich wspierali.

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem mogę się bardziej udzielać. I na tyle na ile mogę sobie pozwolić to to robię.

Dowozy to sprawa gminy a nie moja. Jak ludzie sami nie chcą ruszyć się żeby zagłosować nad przyszłością mieszkańców to moje działania też są funta kłaków warte. Dla przykładu, co mi z tego, że kilkaset osób wie o czym mówimy jak w gminie jest kilka tysięcy mieszkańców. Gdybym tutaj nie zaglądał to bym nawet nie wiedział o tym, że jest referendum. Ja mam internet a co z resztą? Kiedy inicjatorzy czy inni tacy jak ja mamy informować mieszkańców o tym? Ja mogę wszystkim tym, których znam o tym poinformować i doinformować. Ale reszta to jest też robota inicjatorów.

Poza tym to nie dzięki komisji mamy referendum tylko dzięki ludziom, którzy się podpisali. Włodarzom naszej gminy niczego dobrego nie można przypisać w działaniach. Oni wszystko utrudniali kiedy tylko mogli. No i oczywiście nadal będą to robić bo im jest referendum nie na rękę...

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem na myśli podziękowania dla p.M. i grupy inicjatywnej oraz ludzi dobrej woli którzy też zbierali podpisy.Masz rację też z tym wpisywaniem na listy.Wiem sam z sąsiedztwa i innych osób ,że nie chcieli się ujawniać i to byli ludzie wykształceni i nie rozumieją powagi sytuacji.Dziękuję wszystkim tym co byli głośno i są przeciw żwirowni.Niech ci co chowają głowę w piasek zobaczą ,że nikomu kto się wpisywał włos z głowy nie spadł.Władza tylko tego chciała żeby tych podpisów poparcia nie zebrać.Bo wtedy z referendum nici a oni robili by co chcieli.Ty się Kaban nie denerwuj na wszystko będzie czas.Z ludźmi też trzeba rozmawiać nawet po sąsiedzku.Niech ludzie w końcu przestaną się bać własnego cienia.Bo ten marazm nas nigdy nie opuści.

Odnośnik do odpowiedzi

Podziękować im można dopiero po referendum jak już będzie wiadomo, że żwirownia nam nie zagraża.

Na chwilę obecną ja bym im tylko pogratulował tego, że inicjatywa doszła do tego etapu. Nie skończyło się na samym gadaniu i to jest bardzo dobry znak. Kabana rozumiem w jakimś stopniu bo ja sam rozmawiam z sąsiadami na ten temat dość często i wszyscy są przeciwni temu debilnemu przedsięwzięciu. Nie zmienia to faktu, że jak myślący sam już powiedziałeś. Ludzie się boją tych ludzi. Nigdy nie wiadomo co w urzędzie będziesz mógł a czego nie po tym jak poprzesz referendum. Ten dupek władza się już wpisywał, że gier nic nie załatwi. To jest normalne? Na szczęście przy głosowaniu świta burka nie będzie nikomu patrzyła na ręce. I właśnie to ich tak denerwuje icon_mrgreen.gif .

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś w błędzie szkło. Ten, który pójdzie do referendum (nie ważne jak będzie głosował !), będzie przeciwko burmistrzowi. Lista z głosującymi i tak trafi do Urzedu !! A tam się dokładnie ją przejrzy i będzie wiadomo kogo "gonić" jak po coś się do nas uprzejmie zwróci !!

Właśnie "świta burka" wszystkie ręce głosujące będzie znała !!!

Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz baranie już pokazujesz wasze przekręty , przekupstwa i zastraszanie. Na szczęście większość mieszkańców daje wam żarcie a nie wy im. A to pozwala przypuszczać,że oleją wasze straszenie i kłamstwa.Ludzie chcą spokoju a nie waszych nędznych dochodów.

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi/a gmino jest takie powiedzenie:

"Nie strasz, nie strasz bo się ..."

W związku z tym, że twój wpis ma na celu zastraszenie mieszkańców naszej gminy, że jeżeli pójdą do referendum to będą mieli problemy informuje Ciebie, że grupa inicjatywna rozważa zgłoszenie tego do odpowiednich urzędów jako próbę zastraszania, przy okazji sprawdziło by się czy wpisy tego rodzaju pochodzą od pracownika urzędu bądź, któregoś z radnych. Więc radził bym nie straszyć ludzi, że jeżeli pójdą głosować nie ważne przy tym co skreślą, będą mieli problemy w urzędzie !

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo.W końcu trzeba tego oszołoma upublicznić.Jeszcze dla wiedzy głupiego "gminy"listy nie idą do żadnego urzędu.Są liczone głosy wszystko plombowane zrobione protokoły i już nikt tego sprawdzić w gminie nie ma prawa.Ty fałszywy kłamco który boisz się ,że referendum będzie nie po twojej myśli.Jeszcze trzeba to w mediach nagłośnić jak gmina w biały dzień szmaci mieszkańców i myli że jeszcze coś może.JUŻ NIC NIE MOŻECIE LUDZIE WAS POPĘDZĄ I NIKT WAS SIĘ WAS NIE BĘDZIE BAŁ.

Odnośnik do odpowiedzi
Z ostatniej chwili

Mam wiadomość z ostatniej chwili: żwirki potajemnie dogadują się z tzw. bioetanolem .Liczą ,że jak powróci temat spalarni śmieci, to ich żwirownia zejdzie na dalszy plan.Burmistrz jak w przypadku żwirowni, swoje pozytywne zdanie wyrazi w ostatniej chwili.Oczywiście jedyny argument to pusta kasa na podwyżki. Wygląda na to ,że ten człowiek nie ma ani krzty honoru. A celem jego rządzenia jest zamiana na środowisko przemysłowe.Żal ściska już nie głowę ale dupę ,że mamy takich głupich mieszkańców, którzy nie umieją połączyć zwykłych faktów.To właśnie powoduje,że jesteśmy na początku XIX wieku,ludzie boją się oddychać a władza bezkarnie zastrasza mieszkańców gminy.Jeżeli bierność ludzi spowoduje powstanie tych śmiercionośnych i zagrażających normalnemu bytowi i egzystencji wytworów głupoty rządzących, a nie zaliczają się oni nawet do średnio rozwiniętych, to już należy wykupować sobie miejsca na cmentarzu. Jedno jest pewne jest to zmowa dwóch bogatych inwestorów mających za cel jak największe zarobki.Gmina Ińsko jest potrzebna li tylko do miejsca ich posadowienia, mieszkańcy stanowią zło konieczne, które należy zastraszyć bądź przekupić.

Odnośnik do odpowiedzi

To moze być prawda.Bioetanol nie płaci podatków do gminy a burek nie ma kasy dla nauczycieli.

Rozmawiałam z radnym i coś na ten temat napomknął.

Jeżeli do tego dojdzie to będzie katastrofa dla gminy !!

Odnośnik do odpowiedzi

Już ktoś dużo wcześniej tu pisał, że Działoszewska dogadała się z Racinowskim i robi wszystko by pomóc mu przeforsować żwirownię.Dlatego też Pan Szulc nie pokazuje się na sesjach bo on dalej jest za spalarnią smieci.Ludzie Racinowskiego i Działoszewskiej dalej wierzą ,że to dla nich będzie lepiej.A to tylko władza sobie na lata szykuje fuchy i dla swoich pociech.Jak ci mieszkańcy wiedząc to wszystko i będąc tak oszukiwani jeszcze w cokolwiek wierzą.Może jednak nie mamy racji i ludzie bez względu na wszystko będą mieć własne zdanie.Wiem na 100%, że Działoszewska łazi i namawia ludzi by nie szli na referendum i to samo robią ludzie Racinowskiego.A do ludzi należy decyzja.

Odnośnik do odpowiedzi
Jesteś w błędzie szkło. Ten, który pójdzie do referendum (nie ważne jak będzie głosował !), będzie przeciwko burmistrzowi. Lista z głosującymi i tak trafi do Urzedu !! A tam się dokładnie ją przejrzy i będzie wiadomo kogo "gonić" jak po coś się do nas uprzejmie zwróci !!

Właśnie "świta burka" wszystkie ręce głosujące będzie znała !!!

Wiesz cwaniaczku,że zgubiła cię własna głupota? Teraz już módl się, żeby grupa inicjatywna skupiła się na referendum a nie na tobie.Wiemy, skąd jesteś jednak niczego nie zgłaszamy do moderatora i prokuratury.Mamy inny cel -nie dopuścić do żwirowni ;) A ty za cel wziąłeś sobie zrobienie z siebie kretyna.Tobą zajmiemy się po referendum.Zobaczymy czy teraz będziesz taki wojak jak do tej pory.Obiecuję ci to jakem rzekła.Przeczytaj też nieuku cały tekst Pana Musielaka.Mieszkańców to wy już i tak gonicie bo na nic grosza nie macie.Faktury niepozapłacane za wykonane roboty dla gminy ludzie czekają po kilka miesięcy.I ty śmiesz straszyć ludzi???Już niedługo przyjdą i mieszkańcy ale żebyś nie stracił swego garniturku bo mogą ci z niego strzępki zostać.A co się tyczy "cioci" to rzekomo taka chora a lata jak z pieprzem i namawia na głosowanie za żwirownią.Może jeszcze na rentę się załapie za te wszystkie "zasługi" dla gminy które powymyślała z Kudłą.Czas to najlepsze lekarstwo.

Odnośnik do odpowiedzi
gmina wrote:Jesteś w błędzie szkło. Ten, który pójdzie do referendum (nie ważne jak będzie głosował !), będzie przeciwko burmistrzowi. Lista z głosującymi i tak trafi do Urzedu !! A tam się dokładnie ją przejrzy i będzie wiadomo kogo "gonić" jak po coś się do nas uprzejmie zwróci !!

Właśnie "świta burka" wszystkie ręce głosujące będzie znała !!!

sLUCHAJ I CZYTAJ GNOJKU I PAPIERZE DO TYLKA generala racina - zwirowskiego. MNIE JUZ WPISZ NA TA LISTE BYDLAKU TYCH CO NIE BEDE ZALATWIENI POPRAWNIE . POZA TYM PYSK UMOJ BO Z DRUGIEJ STRONY GLOBU SMIERDZI TOBA , MACIARZU. Jak u kolegi W. Sz i reszty bandy??? Lizecie sobie tylki od czasu do czasu??? smacznego psy

Odnośnik do odpowiedzi

Co chcecie ?Macie cały czas imprezy!!!Jedyne co można na stronie ińskiej znaleźć to imprezowanie.A rzekomo nie ma na socjalne dla nauczycieli,na placenie zaległych faktur itd.itp.Dobrego musicie mieć sponsora w tej gminie co na wybrane cele charytatywnie daje kasiorę.Ech nie ma to jak kaszana wyborcza bo kiełbasy to nawet nie powąchacie :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Dlaczego nie można otworzyć uchwały o referendum? Wszystkie można a ostatniej nie właśnie tej.To jakieś napewno świadome działanie gminnych ciężko pracujących urzędników tzw.tytanów pracy.Chcę żeby ta uchwała działała jak inne i to natychmiast.Wy na tej stronie to robicie co chcecie.Czemu nikt się w końcu z tych radnych za to nie weźmie do cholery.

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego buraku ,że ta wiedza nie dla takich jak ty.Zgłoś do radnego Szafrana a on zapyta na sesji Janka Masznicza czy zrobił coś z tym bipem :lol: za ten zabrany głos dostanie dietę a ty i tak niczego nie zrozumiesz bo cię przewodniczący Terebecki do głosu nie dopuści ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Czytelnik odpowiem ci za gminę dlaczego nie otwiera się na gminnym BIP-ie uchwała o referendum. Właśnie dlatego,żeby ludzi w takich sprawach jak machlojki ze żwirownią, lewymi opracowywaniami planów dla Wisoli, na Storkowie i przed Storkowem nie ujrzały światłą dziennego.Im ludzie są głupsi , tym lepiej. Im mniej im się podaje faktów z kombinacji gminy , to też tym lepiej. Oczywiście dla buraka i jego świty przekręciarzy.

Odnośnik do odpowiedzi

Gminni kombinatorzy, dlaczego nw. uchwała się nie otwiera na waszym "kombinatorskim" BIP-ie. Czyżby w ten sposób realizujecie odgórną kwestię 'Państwa prawa"?????? A może to metoda na oszustwa buraka i jego ekipy????

Uchwała nr XI / 77 / 2011

Rady Miejskiej w Ińsku

z dnia 18 sierpnia 2011 roku

w sprawie przeprowadzenia referendum gminnego dotyczącego powstania kopalni kruszyw w obrębie Ciemnik gmina Ińsko przez Szczecińską Kopalnię Surowców Mineralnych S.A. w Szczecinie

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...