Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

53 minut temu, Kasia napisał:

PiS powinien pogonić to komuszo-lemingowe i słomiane dziadostwo.Przecież to towarzycho wzajemnej adoracji.Ssać ile się da.Przecież to widać na każdym kroku.To że Szczecin robi drogę nie ma nic wspólnego z pierdzistołkami z gminnego "układu"....

Tak masz rację, pis niech ich pogoni, sam się dorwie do koryta i będzie sobie wypłacać wysokie premie jak w warszawie. Pełnia szczęścia.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, gość napisał:

Tak masz rację, pis niech ich pogoni, sam się dorwie do koryta i będzie sobie wypłacać wysokie premie jak w warszawie. Pełnia szczęścia.

Jeszcze nam tu jakiegoś misiewicza podrzucą ha ha ha ha ha

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, buraku ha ha ha napisał:

Ty się nie czepiaj Misiewicza a jeśli już to takiego samego masz jako wicka Michałka.

Pan Michał jako wice  należy do jednych z najbardziej pracowitych osób.Porównywanie jego osoby z Misiewiczem jest nietaktem,ale co sie nie robi,by obrzydzic sobie  i byc może jeszcze komuś j konkurencję.Ma to sens,jeśli przedstawi się alternatywnie inne osoby.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie nie przeszkadza że piszecie "pisiorki".....ja to już akceptuję bo co mnie ma to boleć jak wybory i tak wygra PIS .....czemu nie możecie zrozumieć że zwłaszcza te ostatnie 8 lat to była największa grabież i złodziejstwa była za czasów POPSLN ......wszyscy wiedzą że mówicie jedno robicie drugie.....złodziej na złodzieju złodziejem pogania.....tfuuuu bezwstydnicy.....to trzeba być ostatnią świnią i tupeciarzem blllleeeee.....

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Olo napisał:

Mnie nie przeszkadza że piszecie "pisiorki".....ja to już akceptuję bo co mnie ma to boleć jak wybory i tak wygra PIS .....czemu nie możecie zrozumieć że zwłaszcza te ostatnie 8 lat to była największa grabież i złodziejstwa była za czasów POPSLN ......wszyscy wiedzą że mówicie jedno robicie drugie.....złodziej na złodzieju złodziejem pogania.....tfuuuu bezwstydnicy.....to trzeba być ostatnią świnią i tupeciarzem blllleeeee.....

Olo czy ci oczy pi+dą zarosły ? Nie widzisz tej grabieży do potęgi entej, która trwa od 2 lat ? Nagrody po kilkadziesiąt tysi, na razie te co wiemy a niebawem dowiemy się więcej ! Te Jasińskie, Obajtki, Kraczkowskie Maxie, te rydzykowe termy ect,ect.. Tego nie widzisz ? PO i PSL jak twierdzisz kradli, ale przecież miało być inaczej ! Pokornie, skromnie niemal za darmo praca i przede wszystkim słuchanie suwerena. A co mamy ? Takiego dojenia ojczyzny nie było nawet za PRL-u. PiS nie wygra nie tylko wyborów samorządowych, ale także sejmowych i europejskich. Sondaże są napompowane i o wiele procent przeszacowane Ludzie boją się mówić że będą głosować na kogoś innego niż PiS, bo wszystko jest na podsłuchu. Ja też jak sondażownia dzwoni, to mówię że pierwszy wybór to PiS, dla nie świętego spokoju. Nie mają prawa wygrać i nie wygrają . O tym wiedzą i po cichu przebąkują nawet wśród swoich posłów !!

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, gamoń napisał:

Olo czy ci oczy pi+dą zarosły ? Nie widzisz tej grabieży do potęgi entej, która trwa od 2 lat ? Nagrody po kilkadziesiąt tysi, na razie te co wiemy a niebawem dowiemy się więcej ! Te Jasińskie, Obajtki, Kraczkowskie Maxie, te rydzykowe termy ect,ect.. Tego nie widzisz ? PO i PSL jak twierdzisz kradli, ale przecież miało być inaczej ! Pokornie, skromnie niemal za darmo praca i przede wszystkim słuchanie suwerena. A co mamy ? Takiego dojenia ojczyzny nie było nawet za PRL-u. PiS nie wygra nie tylko wyborów samorządowych, ale także sejmowych i europejskich. Sondaże są napompowane i o wiele procent przeszacowane Ludzie boją się mówić że będą głosować na kogoś innego niż PiS, bo wszystko jest na podsłuchu. Ja też jak sondażownia dzwoni, to mówię że pierwszy wybór to PiS, dla nie świętego spokoju. Nie mają prawa wygrać i nie wygrają . O tym wiedzą i po cichu przebąkują nawet wśród swoich posłów !!

Ty zadufany fiucie....co ty myślisz to nam wyborcom w d**** siedzi....my widzimy że žyje nam się lepiej a nie by żyło się lepiej POPSLN.....ludzie uwierzyli że można was wykopsać w kosmos.....marzą wam się wygrane wybory samorzadowe? Parlamentarne? Europejskie? Z kim ....z Tuskiem, Schetyną, Kamyszem, Lubnauer? Macie nasrane w dyni.....

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Olo widzi tylko własny interes

Interes to wy robicie na mieszkańcach i ich nieświadomości.Dobrze że jakiś tam Olo kopie was w d***.Inaczej wasza bezczelność fruwała  by razem z waszą głupotą.Czas gminny ciapaku wykopsać was z gminnych koryt.

Odnośnik do odpowiedzi
posrańcy z gminy
18 godzin temu, woda zdrowia doda napisał:

Wodę jednoznacznie dyskfalifikują bakterie coli (to wiadomość dla durnia z powyższego wpisu).Każdy inteligentny człowiek ( nie gminna małpa) wie, że w wodzie bywają związki chemiczne (żelazo,wapń itp.)których zbyt duża ilość powoduje problemy zdrowotne mieszkańców (płatników tego daru natury). Otóż PUWiS jako zarządzający tym przedsiębiorstwem ma prawny obowiązek oczyszczania wody z takich związków chemicznych.W tym celu powinien zakupić stosowne odżelaziacze i odkamieniacze.Wówczas mieszkańcy gminy nie mieli by problemów zdrowotnych.A dlaczego tak nie jest? Bo gminne barany nie czuwają należycie nad zdrowiem ich wyborców.Tłumaczenie za którym występuje powyższy idiota z gminy dowodzi li tylko jego arogancji i bezczelności i to przed wyborami.Przegotowana woda to już inny nie mający dobrych mikroelementów zawartych w uzdatnionrj do picia wody naturalnej.Wiem że gminny osioł udaje, że tego nie rozumie.Niech pije więc wodę z Dino zamiast piwa lub wódki.Może wówczas będzie pretekst aby stwierdzić, że SANEPID nie znalazł przeciwwskazań do pełnienia funkcji w gminie bez rozumu i narażania ludzi na kłopoty ze zdrowiem. Idą wybory a więc mieszkańcy gminy chcecie tych samych bajerantów?

Gminne nieuki ja chcę wiedzieć dlaczego Ińska woda ma w sobie dużą zawartość żelaza i wapnia? Te minerały mają bardzo negatywny wpływ na organizm ludzki.Pijcie sobie z Dino czy Biedronki.ja chcę pić czystą wodę z ujęcia miejskiego.To wasz zasrany obowiązek, dbać o mieszkańców.Zwracam się do burmistrza i radnych.Weźcie się za robotę bo kończy się wasz czas a efektów żadnych nie widać.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Ty zadufany fiucie....co ty myślisz to nam wyborcom w d**** siedzi....my widzimy że žyje nam się lepiej a nie by żyło się lepiej POPSLN.....ludzie uwierzyli że można was wykopsać w kosmos.....marzą wam się wygrane wybory samorzadowe? Parlamentarne? Europejskie? Z kim ....z Tuskiem, Schetyną, Kamyszem, Lubnauer? Macie nasrane w dyni.....

Nie denerwuj się ?! Prawda w oczy kole to fitami odpowiadasz. Odnieś cię do tego dojenia biednej ojczyzny. Ja ci dorzucę jeszcze troszkę nazwisk i zjawisk : Jaworski, Sadurska, rozwalone stadniny koni......jeszcze ? Ty iński gnomie, myślisz że suweren tego nie widzi ? Może te 5 mln tumanów z Podlasia i okolic, które na was głosowało, dalej ogląda tylko TVP Info i nic nie wie co się dzieje. Ale jest jeszcze reszta, która teraz gremialnie pójdzie do urn, aby pogonić dojną zmianę !

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gość napisał:

Nie denerwuj się ?! Prawda w oczy kole to fitami odpowiadasz. Odnieś cię do tego dojenia biednej ojczyzny. Ja ci dorzucę jeszcze troszkę nazwisk i zjawisk : Jaworski, Sadurska, rozwalone stadniny koni......jeszcze ? Ty iński gnomie, myślisz że suweren tego nie widzi ? Może te 5 mln tumanów z Podlasia i okolic, które na was głosowało, dalej ogląda tylko TVP Info i nic nie wie co się dzieje. Ale jest jeszcze reszta, która teraz gremialnie pójdzie do urn, aby pogonić dojną zmianę !

gość ty chyba taki sam złodziej ja ta reszta co okradała cały kraj.a twe przydupasy też w TV byli i  i w spółkach siedzieli,to że koryto dla was jeszcze nie do końca wyschło bo pajęczyna była duża to jeszcze troszkę dychacie.Może pozbawiono Cię kasy za współpracę i dlatego tak ogniem ziejesz.Zastanów się nad swymi gminnymi przydupasami ,jak oni gminę grabią.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Gość napisał:

gość ty chyba taki sam złodziej ja ta reszta co okradała cały kraj.a twe przydupasy też w TV byli i  i w spółkach siedzieli,to że koryto dla was jeszcze nie do końca wyschło bo pajęczyna była duża to jeszcze troszkę dychacie.Może pozbawiono Cię kasy za współpracę i dlatego tak ogniem ziejesz.Zastanów się nad swymi gminnymi przydupasami ,jak oni gminę grabią.

Święte słowa.......

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Gość napisał:

gość ty chyba taki sam złodziej ja ta reszta co okradała cały kraj.a twe przydupasy też w TV byli i  i w spółkach siedzieli,to że koryto dla was jeszcze nie do końca wyschło bo pajęczyna była duża to jeszcze troszkę dychacie.Może pozbawiono Cię kasy za współpracę i dlatego tak ogniem ziejesz.Zastanów się nad swymi gminnymi przydupasami ,jak oni gminę grabią.

Wygląda na to,że Wy teraz czyli ta sama kliką czujecie się czyści i przejrzyści.Piszę o obecnej ekipie,praktycznie od początku niewiele zmienionej co najwyżej przefarbowanej.Problem nie w mojej kasie lecz gminnej.Wasza pajęczyna trwa i długi też coraz większe.Czas najwyższy abyście zniknęli raz na zawsze tak jak komuchy.Jeszcze słoma też na Oborniki.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gość napisał:

Z ciebie taka młoda,jak twoja uroda.Podaj chociaż jeden przykład rozkradania gminnego budżetu przez Tę "klikę".

 

Po co dawać przykład.....budżetu nie ma wcale tylko na papierze.....wirtualna gmina tylko na papierze....na wypłaty kasa jest na inwestycje ni ma ......

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Po co dawać przykład.....budżetu nie ma wcale tylko na papierze.....wirtualna gmina tylko na papierze....na wypłaty kasa jest na inwestycje ni ma ......

 

3 godziny temu, młoda napisał:

Tylko PiS może rozgonić to ińskie bagno.Inaczej ta kliką rozkradnie do reszty gminny budżet.

To zdecydujcie sie,czy budżet jest zapisem wirtualnym,czy tez "klika" go rozkrada?Jedno zaprzecza drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, gość napisał:

 

To zdecydujcie sie,czy budżet jest zapisem wirtualnym,czy tez "klika" go rozkrada?Jedno zaprzecza drugiemu.

Jedno nie wyklucza drugiego.....mądry by to zrozumiał.....ciemna masa nic nie jarzy....

Odnośnik do odpowiedzi

 Burmistrz startując w wyborach napisał w swoim postulacie ,iż za jego kadencji nie będzie KOLESIOSTWA, ale co z tego...on rządzi i nikt mu niczego nie udowodni.   Kogo chciał to wcisnął na stołek, a kto przeszkadzał został zwolniony.   Proste... i po co te wszystkie wyzwiska? Oczernianie?Ta strona i wpisy na niej pokazują jacy są naprawdę mieszkańcy Ińska...:cry: Dziwie się,że jeszcze funkcjonuje. 

Odnośnik do odpowiedzi

gość do ciebie się to tyczy .Jak by nie PiS to twój  budżet był by już po zamiatany.Daniny jakie daje rząd wspierając rodziny przyczynił się do wzrostu jego na papierze.Dobrze jednak że te pieniądze są znaczone i muszą trafić do potrzebujących bo tak  już byście roztrwonili na bzdury.Przyjrzyj się nierobie jak  w szkole przedszkole jest robione jaką ekipą je robią(pożal się Boże)jest takie powiedzenie Pralnia pieniędzy.  Ciekawe kto będzie faktury wystawiał aby  dotację rozliczyć.Z jakie materiały stosują Kto to będzie odbierał i kto poniesie za ten bubel konsekwencje .

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, Gość napisał:

gość do ciebie się to tyczy .Jak by nie PiS to twój  budżet był by już po zamiatany.Daniny jakie daje rząd wspierając rodziny przyczynił się do wzrostu jego na papierze.Dobrze jednak że te pieniądze są znaczone i muszą trafić do potrzebujących bo tak  już byście roztrwonili na bzdury.Przyjrzyj się nierobie jak  w szkole przedszkole jest robione jaką ekipą je robią(pożal się Boże)jest takie powiedzenie Pralnia pieniędzy.  Ciekawe kto będzie faktury wystawiał aby  dotację rozliczyć.Z jakie materiały stosują Kto to będzie odbierał i kto poniesie za ten bubel konsekwencje .

Może ty frajerze poniesiesz konsekwencje ?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...