Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gostek napisał:

Olo winny przegranej w Sądzie. Gostek niszczy gminę finansowo. Paru innych - śmieci wyrzuca do rowu. Ta biedna Władza w Ińsku to ma strasznie pod górę. Nie dość, że wszyscy szkodzą to jeszcze się czepiają. Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek chce zostać burmistrzem w takiej sytuacji.

Godnym pochwały jest jednak to, że mimo, iż wszyscy przeszkadzają Ińsko się rozwija jak szalone. Mamy tu metro - pierwszy przystanek w Storkowie, ale w planach już są kolejne jak tylko mieszkańcy przestaną blokować plany rozwoju. 

Będzie do Ińska autostrada ... do wywozu piachu.

Powstanie sanatorium dla zasłużonych towarzyszy z NRD.

Powstały nowe, świetnie płatne miejsca pracy w Dino.

Plaża już na majówkę zachwyci mieszkańców i przyjezdnych. A na tę scenę sukcesów będzie można spojrzeć z wieży widokowej, a może i balonu.

No po prostu raj na ziemi.

 

 

To co z moją wiedzą na temat tego co wolno samorządowi? Prowadzenie przedsiębiorstw wg Was nadal prawnie zabronione? 

 

Gostek wymiatasz😀😀😀😅😅👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Gość napisał:

Trwa dewastacja i rozkradanie zakładu Polskiego Koncernu Spirytusowego

Może ktoś się zainteresuje !!!!!!!!!

Coś chyba pitolicie Hipolicie bo tam znów jest właściel. Sąd odesłał syndyka na szczaw. A długi niech gmina z komina wypalarni ściąga. Najciekawsze jest to że te wszystkie nietrafione inwestycje to pomysły wieży przy poparciu Liwaka. Co was wszystkich to dziwi.

Odnośnik do odpowiedzi
TVPiS donosi

Wiadomość z ostatniej chwili!!!!!!
Trwa gaszenie ogromnego pożaru budynku Urzędu Miasta w Ińsku. W akcji w chwili obecnej bierze udział kilkanaście jednostek straży z Ińska, Chociwla, Drawska i Stargardu. Ze wstępnych ustaleń - zniszczenia są poważne.
Z pierwszych ustaleń wynika, że pożar powstał w gabinecie Burmistrza, Jego Zastępcy lub w biurze Rady.
Jak informuje anonimowy informator, obecne Władze po przeczytaniu:https://forum.caffe-insko.net spaliły się ze wstydu i to było przyczyną szybko rozprzestrzeniającego się  pożaru.







Sprostowanie!!!!!!
Niestety musimy poinformować, że zostaliśmy wprowadzeni w błąd.
Władze Ińska nie mają wstydu, więc nie mogło dojść do pożaru, a opisana sytuacja jest wytworem chorej wyobraźni i wrednego charakteru piszącego te słowa. 
red. Gostek

 

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, hahaha napisał:

Coś chyba pitolicie Hipolicie bo tam znów jest właściel. Sąd odesłał syndyka na szczaw. A długi niech gmina z komina wypalarni ściąga. Najciekawsze jest to że te wszystkie nietrafione inwestycje to pomysły wieży przy poparciu Liwaka. Co was wszystkich to dziwi.

No to napisz mądralo jaki to nowy właściciel

A ostatnio zakład był zajęty przez komornika z ramienia głównego wierzyciela którym był bank ,była ochrona

Od grudnia zakład nie jest chroniony i tak jak pisałem jest rozkradany i dewastowany

 

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, TVPiS donosi napisał:

Wiadomość z ostatniej chwili!!!!!!
Trwa gaszenie ogromnego pożaru budynku Urzędu Miasta w Ińsku. W akcji w chwili obecnej bierze udział kilkanaście jednostek straży z Ińska, Chociwla, Drawska i Stargardu. Ze wstępnych ustaleń - zniszczenia są poważne.
Z pierwszych ustaleń wynika, że pożar powstał w gabinecie Burmistrza, Jego Zastępcy lub w biurze Rady.
Jak informuje anonimowy informator, obecne Władze po przeczytaniu:https://forum.caffe-insko.net spaliły się ze wstydu i to było przyczyną szybko rozprzestrzeniającego się  pożaru.







Sprostowanie!!!!!!
Niestety musimy poinformować, że zostaliśmy wprowadzeni w błąd.
Władze Ińska nie mają wstydu, więc nie mogło dojść do pożaru, a opisana sytuacja jest wytworem chorej wyobraźni i wrednego charakteru piszącego te słowa. 
red. Gostek

 

Dlaczego chorej? To realne zagrożenie przy bezmyślności aktualnej ekipy.Czasami fantazja wyprzedza fakty.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, hahaha napisał:

Coś chyba pitolicie Hipolicie bo tam znów jest właściel. Sąd odesłał syndyka na szczaw. A długi niech gmina z komina wypalarni ściąga. Najciekawsze jest to że te wszystkie nietrafione inwestycje to pomysły wieży przy poparciu Liwaka. Co was wszystkich to dziwi.

I żeby było śmieszniej wszyskominycy wiedzą,że filtry nie są wymzatruwaieniane zgodnie z prawem.Pył i inne świństwa najbardziej widać na cmentarzu,chociaż nie tylko.Nikt nie interweniuje.Ani miejscowi decydenci,ani odpowiednie służby ze Stargardu czy Szczecina.O czym to świadczy?Wszyscy przymykają oko.Ale kominy w domach to już inna broszka.Potwór stworzony przez wieżę nikomu nie zatruwa środowiska.Radni wraz z decydentami udają,że ich to nie dotyczy.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, TVPiS donosi napisał:

Wiadomość z ostatniej chwili!!!!!!
Trwa gaszenie ogromnego pożaru budynku Urzędu Miasta w Ińsku. W akcji w chwili obecnej bierze udział kilkanaście jednostek straży z Ińska, Chociwla, Drawska i Stargardu. Ze wstępnych ustaleń - zniszczenia są poważne.
Z pierwszych ustaleń wynika, że pożar powstał w gabinecie Burmistrza, Jego Zastępcy lub w biurze Rady.
Jak informuje anonimowy informator, obecne Władze po przeczytaniu:https://forum.caffe-insko.net spaliły się ze wstydu i to było przyczyną szybko rozprzestrzeniającego się  pożaru.







Sprostowanie!!!!!!
Niestety musimy poinformować, że zostaliśmy wprowadzeni w błąd.
Władze Ińska nie mają wstydu, więc nie mogło dojść do pożaru, a opisana sytuacja jest wytworem chorej wyobraźni i wrednego charakteru piszącego te słowa. 
red. Gostek

 

Mistrzostwo!!! Już Cię lubię 👍

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Gostek napisał:

Jedno jest pewne i za jedno obu Włodarzy Ińska muszę pochwalić: mają poczucie humoru.

Brawo Panowie. Gostek bana nie wyłapał!

I z czego się gamonie cieszycie ? Piszecie jakieś bzdety, sami się z nich cieszycie  i sami się pod niebiosa wychwalacie ! Nie macie poważnych argumentów aby prowadzić tu dyskusję o przyszłości Gminy w roku wyborów samorządowych. Wzorcowa żenada ! Też was zaczynam lubić Olo i Gostek ?!! Ale tylko dlatego że jesteście bufonami zapatrzonymi i zasłuchanymi we własne byle jakie wynurzenia, które się czyta z coraz większym niesmakiem. I jeszcze za jedno was lubię, bufoni (jak rozumiem jesteście w opozycji do obecnych władz Gminy), lubię was za to że jesteście tak słabą opozycją. IŃSKO RAZEM, nie będzie miało dużych kłopotów aby uzyskać reelekcję !!? Tak trzymać opozycjo........................

Odnośnik do odpowiedzi

Nie czytaj. Ja jak mnie coś wkurza to zwyczajnie sobie odmawiam wątpliwej przyjemności, ale widać Ciebie to przerasta.

A skoro nie zauważyłeś, to podpowiem: wytknąłem władzy, że Gryfino może mieć Centrum Wodne Laguna, a Ińsko musi mieć dzierżawcę plaży, bo bez dzierżawcy sobie nie potrafi poradzić z zarządzaniem plażą.

Przyznam, że już na merytoryczną dyskusję w tej sprawie liczyć przestałem. Stąd moje dzisiejsze żarty, po których spodziewałem się ostrej reakcji. Cóż - jestem miło zaskoczony. Widać na Olo jest większe uczulenie jak na mnie :-D

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Gostek napisał:

Nie czytaj. Ja jak mnie coś wkurza to zwyczajnie sobie odmawiam wątpliwej przyjemności, ale widać Ciebie to przerasta.

A skoro nie zauważyłeś, to podpowiem: wytknąłem władzy, że Gryfino może mieć Centrum Wodne Laguna, a Ińsko musi mieć dzierżawcę plaży, bo bez dzierżawcy sobie nie potrafi poradzić z zarządzaniem plażą.

Przyznam, że już na merytoryczną dyskusję w tej sprawie liczyć przestałem. Stąd moje dzisiejsze żarty, po których spodziewałem się ostrej reakcji. Cóż - jestem miło zaskoczony. Widać na Olo jest większe uczulenie jak na mnie :-D

Gostek co Ty szczujesz na mnie? Przecież wiesz że teraz obaj mamy przerabane......ale ja więcej krwi piję....większy wampir jestem ......nie spodziewaj się merytorycznej odpowiedzi...ta władza to taki fajans że żal.....

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, abcd napisał:

wszyskominycy wymzatruwaieniane  

ale że o co chodzi???

Czytaj baranie pomiędzy całym tekstem a nie udawaj większego barana niż jesteś:

I żeby było śmieszniej wszyskominycy wiedzą,że filtry nie są wymzatruwaieniane zgodnie z prawem.

I żeby było śmieszniej wszyscy komicy z gminy wiedzą,że filtry nie są wymieniane,zatruwanie  trwa zgodnie z prawem.

Teraz zrozumiałeś tekst gminny baranie.Jakby ci przypalić tyłek tym ogniem,to włączył byś górną część tułowia....

Odnośnik do odpowiedzi

Przestałeś liczyć, bo nie masz argumentów. Szermujesz przykładami innych gmin, ich osiągnięciami, zasobami ect. ect. Ci mają lagunę, tamci "małpi gaj" . I co z tego ? Jest gmina Rewal, położona w morzu naszym, gdzie wydawało by się że powinna opływać miodem i mlekiem a jednak jest zadłużona po uszy. I jest też gmina Kleszczów w której przedszkola, żłobki są gratis, komunikacja, baseny, parki, chodniki ect, ect wszystko darmo ! Z podatków na każdego mieszkańca do budżetu gminy wpływa 32 tyś zł. Jest też niedaleko od nas gmina Ostrowice....... zaraz jej nie będzie ! I co z tego misiu Gostek ? Każda ma swoje uwarunkowania, wybrane władze i.....swoje specyficzne problemy !!?? Władze jednych starają się aktywnie poprawiać budżet gminy, inni zadłużają się w parabankach a jeszcze inni mają szczęście, że na ich terenie są kopaliny i potężne strategiczne zakłady produkcyjne.......................Wszyscy starają się ,jak umieją funkcjonować i......... ??

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, gamoń napisał:

Przestałeś liczyć, bo nie masz argumentów. Szermujesz przykładami innych gmin, ich osiągnięciami, zasobami ect. ect. Ci mają lagunę, tamci "małpi gaj" . I co z tego ? Jest gmina Rewal, położona w morzu naszym, gdzie wydawało by się że powinna opływać miodem i mlekiem a jednak jest zadłużona po uszy. I jest też gmina Kleszczów w której przedszkola, żłobki są gratis, komunikacja, baseny, parki, chodniki ect, ect wszystko darmo ! Z podatków na każdego mieszkańca do budżetu gminy wpływa 32 tyś zł. Jest też niedaleko od nas gmina Ostrowice....... zaraz jej nie będzie ! I co z tego misiu Gostek ? Każda ma swoje uwarunkowania, wybrane władze i.....swoje specyficzne problemy !!?? Władze jednych starają się aktywnie poprawiać budżet gminy, inni zadłużają się w parabankach a jeszcze inni mają szczęście, że na ich terenie są kopaliny i potężne strategiczne zakłady produkcyjne.......................Wszyscy starają się ,jak umieją funkcjonować i......... ??

Boże czy Ty słyszysz? Czy tym burakom ciągle kopaliny w głowie. Druga kadencja to na bank żwirownia. Tylko po cichu za plecami mieszkańców. Wydałeś się ze swoją merytoryką i argumentami. Gonić hatałajstwo !

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, ogień napisał:

Czytaj baranie pomiędzy całym tekstem a nie udawaj większego barana niż jesteś:

I żeby było śmieszniej wszyskominycy wiedzą,że filtry nie są wymzatruwaieniane zgodnie z prawem.

I żeby było śmieszniej wszyscy komicy z gminy wiedzą,że filtry nie są wymieniane,zatruwanie  trwa zgodnie z prawem.

Teraz zrozumiałeś tekst gminny baranie.Jakby ci przypalić tyłek tym ogniem,to włączył byś górną część tułowia....

Kupuj wodę w Dino, palancie ! Nie musisz pić jak ci z kranu nie smakuje ! Badania SANEPID-u tej wody, nie zdyskwalifikowały jej jako niezdatnej do picia ! Nic nie widzę, żadnego komunikatu na stronach internetowych SANEPID-u Szczecin, bo to w ich gestii jest takie komunikaty ogłaszać ! Nie pisz szyfrem jak enigma tylko zagotuj czajnik i zrób napar z nervosolu !

Odnośnik do odpowiedzi

Olo - nie szczuję. Ciebie najwyraźniej bardziej "doceniają".

Gamoń (głupio mi tak do Ciebie mówić) - za chwilę majówka. Będzie kolejna okazja zobaczyć na co władze Ińska stać. Wiem, że na rewolucję brak kasy. Zdaje sie, że na ewolucję brakuje. Stać nas jedynie na utrzymywanie bezsilnej władzy? 

 

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Gostek napisał:

Olo - nie szczuję. Ciebie najwyraźniej bardziej "doceniają".

Gamoń (głupio mi tak do Ciebie mówić) - za chwilę majówka. Będzie kolejna okazja zobaczyć na co władze Ińska stać. Wiem, że na rewolucję brak kasy. Zdaje sie, że na ewolucję brakuje. Stać nas jedynie na utrzymywanie bezsilnej władzy? 

 

Gamoń nie jest przedstawicielem władzy, więc go nie pytaj o majówki ! Olo ma kreta w urzędzie, lub podobno sam tam pracuje, więc wiesz gdzie jest wiedza ! Nie krępuj się z mim nikiem, on jest adekwatny do treści twoich i Ola wypocin. Taka przewrotność ! Tak to niestety jest z waszą "tfurczością" ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gosc napisał:

Kupuj wodę w Dino, palancie ! Nie musisz pić jak ci z kranu nie smakuje ! Badania SANEPID-u tej wody, nie zdyskwalifikowały jej jako niezdatnej do picia ! Nic nie widzę, żadnego komunikatu na stronach internetowych SANEPID-u Szczecin, bo to w ich gestii jest takie komunikaty ogłaszać ! Nie pisz szyfrem jak enigma tylko zagotuj czajnik i zrób napar z nervosolu !

Ta woda jest taka bo ten p********* puwis od lat nie inwestuje w infrastrukturę, a ty idioto piszesz mi o wodzie z dino? Lecz się nie mózg. Nauczyli się tylko podwyżki za wodę dawać. Kiedy ostatnio byłą jakaś modernizacja czegokolwiek związanego z wodą? Pewnie będzie jak liwak żwirownie klepnie i studnia zaschnie bo kretynom zabraknie wyobraźni.

Odnośnik do odpowiedzi
woda zdrowia doda
2 godziny temu, gosc napisał:

Kupuj wodę w Dino, palancie ! Nie musisz pić jak ci z kranu nie smakuje ! Badania SANEPID-u tej wody, nie zdyskwalifikowały jej jako niezdatnej do picia ! Nic nie widzę, żadnego komunikinteligentnyatu na stronach internetowych SANEPID-u Szczecin, bo to w ich gestii jest takie komunikaty ogłaszać ! Nie pisz szyfrem jak enigma tylko zagotuj czajnik i zrób napar z nervosolu !

Wodę jednoznacznie dyskfalifikują bakterie coli (to wiadomość dla durnia z powyższego wpisu).Każdy inteligentny człowiek ( nie gminna małpa) wie, że w wodzie bywają związki chemiczne (żelazo,wapń itp.)których zbyt duża ilość powoduje problemy zdrowotne mieszkańców (płatników tego daru natury). Otóż PUWiS jako zarządzający tym przedsiębiorstwem ma prawny obowiązek oczyszczania wody z takich związków chemicznych.W tym celu powinien zakupić stosowne odżelaziacze i odkamieniacze.Wówczas mieszkańcy gminy nie mieli by problemów zdrowotnych.A dlaczego tak nie jest? Bo gminne barany nie czuwają należycie nad zdrowiem ich wyborców.Tłumaczenie za którym występuje powyższy idiota z gminy dowodzi li tylko jego arogancji i bezczelności i to przed wyborami.Przegotowana woda to już inny nie mający dobrych mikroelementów zawartych w uzdatnionrj do picia wody naturalnej.Wiem że gminny osioł udaje, że tego nie rozumie.Niech pije więc wodę z Dino zamiast piwa lub wódki.Może wówczas będzie pretekst aby stwierdzić, że SANEPID nie znalazł przeciwwskazań do pełnienia funkcji w gminie bez rozumu i narażania ludzi na kłopoty ze zdrowiem. Idą wybory a więc mieszkańcy gminy chcecie tych samych bajerantów?

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, woda zdrowia doda napisał:

Wodę jednoznacznie dyskfalifikują bakterie coli (to wiadomość dla durnia z powyższego wpisu).Każdy inteligentny człowiek ( nie gminna małpa) wie, że w wodzie bywają związki chemiczne (żelazo,wapń itp.)których zbyt duża ilość powoduje problemy zdrowotne mieszkańców (płatników tego daru natury). Otóż PUWiS jako zarządzający tym przedsiębiorstwem ma prawny obowiązek oczyszczania wody z takich związków chemicznych.W tym celu powinien zakupić stosowne odżelaziacze i odkamieniacze.Wówczas mieszkańcy gminy nie mieli by problemów zdrowotnych.A dlaczego tak nie jest? Bo gminne barany nie czuwają należycie nad zdrowiem ich wyborców.Tłumaczenie za którym występuje powyższy idiota z gminy dowodzi li tylko jego arogancji i bezczelności i to przed wyborami.Przegotowana woda to już inny nie mający dobrych mikroelementów zawartych w uzdatnionrj do picia wody naturalnej.Wiem że gminny osioł udaje, że tego nie rozumie.Niech pije więc wodę z Dino zamiast piwa lub wódki.Może wówczas będzie pretekst aby stwierdzić, że SANEPID nie znalazł przeciwwskazań do pełnienia funkcji w gminie bez rozumu i narażania ludzi na kłopoty ze zdrowiem. Idą wybory a więc mieszkańcy gminy chcecie tych samych bajerantów?

Oczywiście że nie chcemy. Ale oni tu piszą że im się należy jak psu micha🖕

Odnośnik do odpowiedzi

PiS powinien pogonić to komuszo-lemingowe i słomiane dziadostwo.Przecież to towarzycho wzajemnej adoracji.Ssać ile się da.Przecież to widać na każdym kroku.To że Szczecin robi drogę nie ma nic wspólnego z pierdzistołkami z gminnego "układu"....

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Kasia napisał:

PiS powinien pogonić to komuszo-lemingowe i słomiane dziadostwo.Przecież to towarzycho wzajemnej adoracji.Ssać ile się da.Przecież to widać na każdym kroku.To że Szczecin robi drogę nie ma nic wspólnego z pierdzistołkami z gminnego "układu"....

Kasiu takim tokiem rozumowania można dojść do wniosku,że skoro Szczecin robi drogi,molo,wieżę i budynek w miejscu "hangaru",a prywatna firma wybuduje nam stacje paliw,to na cholerę nam pierdzistołki?Wszystkie zamierzenia na terenie naszej gminy załatwiane i ustalane są przez nasze gminne władze.Czy to Kasi podoba się,czy nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...