Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, spacerowiczka napisał:

Presja? Mam się śmiać czy płakać...Presję może wywierać gmina,która też ma coś do zaoferowania.Gmina Ińsko nie ma nic.Zero.A więc Stargard ma w nosie taką gminę.Ot i cała aktywność burka i bezradnych.O rozpadających się kasztanach nie warto wspominać bo ośmieszają one zarówno władze gminne jak i RDP w Stargardzie.A przecież droga była by bezpieczniejsza bez tych starych resztek drzewnych.

Pamietasz te wrzaski o wycinane drzewa na cmentarzu? To sobie wyobraź co się będzie działo gdy powiat zacznie wycinać kasztany przy drodze. Oczywiscie jesli dostanie zgode od rdosiowych oszołomów.

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy normalny człowiek doskonale wie że zarówno drzewa na cmentarzu,chociaż zdrowe należało wyciąć.Tym bardzie stare,podziurawione kasztany,które są chore i rosną tuż przy drodze.Żadne oszołomy nie są w stanie obronić ( argumentami) tej niezbędnej wycinki.Jedyna rzecz to działanie zarówno gminy jak i RDP w Stargardzie.Przy wjeździe do Szczecina wycinają wszystko bo tak wymagają warunki bezpieczeństwa.Trzeba działać a nie stękać i szukać przeszkód...

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, kasztan napisał:

Pamietasz te wrzaski o wycinane drzewa na cmentarzu? To sobie wyobraź co się będzie działo gdy powiat zacznie wycinać kasztany przy drodze. Oczywiscie jesli dostanie zgode od rdosiowych oszołomów.

Te kasztany to zagrożenie większe niż na cmentarzu.....nie dość że wszystkie chore to jeszcze po każdej wichurze pełno połamanych gałęzi bądź konarów.....ani to ładne ani estetyczne....a tylko zagražają życiu.....

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wiem napisał:

Olo z Tobą w sprawie kasztanowców zgadzam się całkowicie.Złożę wniosek w tej sprawie do Burmistrza Ińska(jeśli już ktoś inny nie złożył).

 

Popieram! Wyciąć to badziewie niech nie straszy w biały dzień......nie dość że stare obumierające to jeszcze przy samej drodze i te lecące kasztany......raz już szybę uszkodzły a i na maskę jak spadnie to wgniecenie zostaje.......WYCIĄĆ......

Odnośnik do odpowiedzi

PiS będzie miał fory.Nikt w Polscenie nie sprawdza(bo o to chodzi by nie sprawdzać),czy Karta Polaka jest prawdziwą,czy fałszywką.Z Kartą Polaka każdy Ukrainiec,w tym banderowiec, będzie miał prawo zagłosować na PiS.

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Fory napisał:

PiS będzie miał fory.Nikt w Polscenie nie sprawdza(bo o to chodzi by nie sprawdzać),czy Karta Polaka jest prawdziwą,czy fałszywką.Z Kartą Polaka każdy Ukrainiec,w tym banderowiec, będzie miał prawo zagłosować na PiS.

Słoma rozkminiła na czym polega Karta Polaka......gratuluję....to jednak strach was obleciał że łatwo nie będzie....że żłób może być odebrany.....to już postęp.....

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, gosc napisał:

Olo ty kamienie z plaży usuń bo ludziom zawadzajom

A czemu ja.....masz władzę od  tego .....zaciągnij te muły niech zabiorą.....nie mój cyrk nie moje małpy.......a gdzie masz na plaży kamienie......

Odnośnik do odpowiedzi
O 26.03.2018 o 19:51, Fory napisał:

PiS będzie miał fory.Nikt w Polscenie nie sprawdza(bo o to chodzi by nie sprawdzać),czy Karta Polaka jest prawdziwą,czy fałszywką.Z Kartą Polaka każdy Ukrainiec,w tym banderowiec, będzie miał prawo zagłosować na PiS.

Karta Polaka ok. dla Polaka a nie Ukraińców udających Polaka.Ukraińcy najchętniej by nas poderżnęli tak jak to było z UPA

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, historyczka napisał:

Karta Polaka ok. dla Polaka a nie Ukraińców udających Polaka.Ukraińcy najchętniej by nas poderżnęli tak jak to było z UPA

Zgadzam się,ale na bazarach taką karte może kupić każdy banderowiec.Nikt nie sprawdza,czy karta jest autentyczna, wydana pezez polską ambasadę.W ten sposób dochodzi do ogromnego oszustwa.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Fory napisał:

Zgadzam się,ale na bazarach taką karte może kupić każdy banderowiec.Nikt nie sprawdza,czy karta jest autentyczna, wydana pezez polską ambasadę.W ten sposób dochodzi do ogromnego oszustwa.

Jak znasz takie przypadki to zgłoś gdzie trzeba..... zawsze wszystkich pouczasz że należy przestepstwo zgłosić do opowiednich organów.....wiesz zgłoś a nie udajesz Holmesa.......

Odnośnik do odpowiedzi

A co to?  Nic nie piszemy o spotkaniu Pisu w Insku?  Bogus wyszedł słabo z Szymczyka to miałem bekę, a z Witka hmm. Zawsze mówił, że on tam jest przez pomyłkę, a wczoraj wyglądało to inaczej. Ogólnie posłowie nie chcieli debatowac z mieszkańcami woleli poruszyć 500 +  które poruszają na każdym kroku. 

Odnośnik do odpowiedzi

W Ińsku nie ma PiS tylko przebierańcy którzy oblecieli już wszystkie tzw. partyjki celem załapania się do koryt.To są ci sami,wiadomi znajomi.Nic sobą nie reprezentują intelektualnie.W Ińsku dalej będzie wegetowanie.Boguś to taka zakwalifikowana opcja UB...

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Mumin napisał:

A co to?  Nic nie piszemy o spotkaniu Pisu w Insku?  Bogus wyszedł słabo z Szymczyka to miałem bekę, a z Witka hmm. Zawsze mówił, że on tam jest przez pomyłkę, a wczoraj wyglądało to inaczej. Ogólnie posłowie nie chcieli debatowac z mieszkańcami woleli poruszyć 500 +  które poruszają na każdym kroku. 

A co ty tak filtrujesz ludzi.Czy jesteś UBEKIEM komunistycznym tak jak większość tu żyjących i ich potomków.Masz problemy to spotkaj się z nimi to może coś w tej twojej kapuście sie zmieni.Wrzucasz tematy które mnie nie interesują .Pisz UBEKU o Ińskim samorządzie i gminie jak władza nie daje sobie rady a tak chcieli mocno rządzić.O sprawach jakie toczą się przeciwko gminie.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość napisał:

A co ty tak filtrujesz ludzi.Czy jesteś UBEKIEM komunistycznym tak jak większość tu żyjących i ich potomków.Masz problemy to spotkaj się z nimi to może coś w tej twojej kapuście sie zmieni.Wrzucasz tematy które mnie nie interesują .Pisz UBEKU o Ińskim samorządzie i gminie jak władza nie daje sobie rady a tak chcieli mocno rządzić.O sprawach jakie toczą się przeciwko gminie.

Nie ubekuj ubeku. Twój PiS leci na pysk, do jesieni będą już siedzieć ! Co ci nasz samorząd nie pasuje ? W którym miejscu nie daje sobie rady ? Pchasz się do niej na czterech łapach ale za wysokie progi !

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Janek napisał:

Nie ubekuj ubeku. Twój PiS leci na pysk, do jesieni będą już siedzieć ! Co ci nasz samorząd nie pasuje ? W którym miejscu nie daje sobie rady ? Pchasz się do niej na czterech łapach ale za wysokie progi !

Ty mi nie pasujesz.....jesteś próżny, głupi, butny, arogancki, zadufany w sobie cwaniak który chce płynąć na głupocie mieszkańców.....oświecam Cię  POPZL się skończyło.....o PIS się nie martw jest git👍

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Olo napisał:

Ty mi nie pasujesz.....jesteś próżny, głupi, butny, arogancki, zadufany w sobie cwaniak który chce płynąć na głupocie mieszkańców.....oświecam Cię  POPZL się skończyło.....o PIS się nie martw jest git👍

Już za chwilę będą siedzieć !!! A ich zwolennicy......

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Mumin napisał:

A co to?  Nic nie piszemy o spotkaniu Pisu w Insku?  Bogus wyszedł słabo z Szymczyka to miałem bekę, a z Witka hmm. Zawsze mówił, że on tam jest przez pomyłkę, a wczoraj wyglądało to inaczej. Ogólnie posłowie nie chcieli debatowac z mieszkańcami woleli poruszyć 500 +  które poruszają na każdym kroku. 

Zobacz Czerwona Gnido jak łżesz.Tak Cię ten bolszewizm nauczył kłamać i siać propagandę.Nie możesz czerwoniaku się z tym pogodzić że twe lata pracy w komunie na nic się nie przydały.Chlałeś wódę i w łapę brałeś - to każdy wie .Żaden z Posłów nie poruszał Programu 500+.To ja Czerwoniaku siedziałem na samej górze  za Tobą .To ja zadałem pytanie odnośnie wyłudzeń pieniędzy przez mamy nie będące w związkach.Cała sprawa dotyczyła mnie i mojego problemu.To ja szukałem podpowiedzi co mam zrobić i gdzie szukać pomocy.Poseł do mego tematu udzielił odpowiedzi i taki był temat w tym zakresie .Widać jaką  obłudna politykę uprawiacie na tym Cafe.CZERWONA ZARAZA.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Gość napisał:

Zobacz Czerwona Gnido jak łżesz.Tak Cię ten bolszewizm nauczył kłamać i siać propagandę.Nie możesz czerwoniaku się z tym pogodzić że twe lata pracy w komunie na nic się nie przydały.Chlałeś wódę i w łapę brałeś - to każdy wie .Żaden z Posłów nie poruszał Programu 500+.To ja Czerwoniaku siedziałem na samej górze  za Tobą .To ja zadałem pytanie odnośnie wyłudzeń pieniędzy przez mamy nie będące w związkach.Cała sprawa dotyczyła mnie i mojego problemu.To ja szukałem podpowiedzi co mam zrobić i gdzie szukać pomocy.Poseł do mego tematu udzielił odpowiedzi i taki był temat w tym zakresie .Widać jaką  obłudna politykę uprawiacie na tym Cafe.CZERWONA ZARAZA.

Człowieku nie oczekuj dobrego słowa od gadziny...  jak czują zagrożenie to oplują każdego......oni wolą obgryzać słomę przy butach Rzepy.....ale mnie to nie dziwi.. ..nie wina to caffe tylko palanta co pisze te bzdury......

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz Olo ten Palant wytwór bolszewizmu siedział prze de mną nawet nie odwrócił swej kapusty kto takie pytanie zadał odnośnie 500+ Posłom .Wiem kto tu wszystkich opluwa .Czerwona komunistyczna karykatura się ujawniła.wydaję mu się że zna się na samorządzie ale z czasów KOMUNY.Sortuje ludzi- widać z wpisów kto jest dobry a kto zły kto dobrze wypadł a kto zle. Tylko on  już sam zapomniał  jak wypadł za swą nieudolność,pijaństwo i łapownictwo.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Gość napisał:

Wiesz Olo ten Palant wytwór bolszewizmu siedział prze de mną nawet nie odwrócił swej kapusty kto takie pytanie zadał odnośnie 500+ Posłom .Wiem kto tu wszystkich opluwa .Czerwona komunistyczna karykatura się ujawniła.wydaję mu się że zna się na samorządzie ale z czasów KOMUNY.Sortuje ludzi- widać z wpisów kto jest dobry a kto zły kto dobrze wypadł a kto zle. Tylko on  już sam zapomniał  jak wypadł za swą nieudolność,pijaństwo i łapownictwo.

Spotkanie było spokojne.....nie widziałem tam nic co mogłoby kogokolwiek obrazić.....ale jak widać przeciwnicy pod okiem nie widzą belki ale pod lasem drzazgę zobaczą....nie wiem kto przed Tobą siedział mogę się tylko domyślać.....ale on zawsze i wszędzie chodzi.....no oczywiście jeśli o tym panu myślimy.... 

Odnośnik do odpowiedzi
Rada wymyśli

No cóż gmina dostanie za darmo dwa ronda,czas pomyśleć nad nazwami.Zaslużonych działaczy co nie miara.To przy poczcie może nosić nazwę-rondo utraconych szans a to przy bioetanolu-czar żwirlków ewentualnie rondo wieży.Jako,że bioetanol to jej fantazja...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...