Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe DĄBIE sp. z o.o. -  100% właściciel: Miasto Szczecin.

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe KLONOWICA - 100% udziałów: Miasto Szczecin.

Centrum Wodne LAGUNA w Gryfinie. Właścicielem 100% jest - Miasto i Gmina Gryfino.

Przykłady można mnożyć, ale po co jak wyżej napisano: "... bo i łopatą do pustej makówy nie nawkłada".

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzili wiedzą i co teraz z tego.....przecież wiem że mnie sprawdzali dlatego przez pewien czas nie pisałem......tylko że gmina nie ma uprawnień do sprawdzania.....jak więc to oznajmią to pierwszy do prokuratury pójdzie Liwak i spólka.....za takie coś idzie się do paki bo to nielegalne.......

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Przedsiębiorca napisał:

I kto to ma zgłosić?bo sprawa jest oczywista!wiele osób zostało pomówionych i obrażonych.

Ty się trzy razy puknij w czoło.....bo nie wiedz co piszesz.....żaden urząd nie ma prawa bez zgody inwigilować forumowiczó albo przeglądających strony gminne.....to jawne informacje każdy może przeglądać i wypowiadać swoje zdanie....zapamiętaj informatyku od inwigilacji.....zapuszkują Cię szybciej niż myślisz......

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, olo kapuś napisał:

W inwigilacji ty olo jesteś nie do pobicia, śledzisz wszystkich i wszystko i kapujesz, na dodatek blokujesz na caffe tych co cie krytykują. Zreszta i tak sam ze sobą "dyskutujesz".

Dyskutuje też z "Olo kapuś" tak to rozumieć?  To jest mistrz!  Ale taki kapuś jak Ty jest nie do pobicia.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, hahaha napisał:

Dyskutuje też z "Olo kapuś" tak to rozumieć?  To jest mistrz!  Ale taki kapuś jak Ty jest nie do pobicia.

Olo kop nadal tę obecną kulkę.Szczekają jak psy bo czują nad sobą kogoś niezależnego,kogo nie da się zastraszyć ani przekupić.Idą wybory i trzeba lokalnym tłumokom uświadamiać ich wyborcze preferencje.Co innego przyjezdni.Wielu od dawna widzi jak układ się trzyma.Dalsze jego istnienie w niezmienionej formie to kolejne 4 przesprzesrane lata.Gdzie i czy jest w tej gminie jakakolwiek opozycja?

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, manhatan napisał:

Olo kop nadal tę obecną kulkę.Szczekają jak psy bo czują nad sobą kogoś niezależnego,kogo nie da się zastraszyć ani przekupić.Idą wybory i trzeba lokalnym tłumokom uświadamiać ich wyborcze preferencje.Co innego przyjezdni.Wielu od dawna widzi jak układ się trzyma.Dalsze jego istnienie w niezmienionej formie to kolejne 4 przesprzesrane lata.Gdzie i czy jest w tej gminie jakakolwiek opozycja?

Opozycji nie ma i nie będzie." 4 przesprzesrane lata"Okazuje się,że nie były to lata ani przespane,ani przes-ane.Ten burmistrz dokłada wszelkich starań,by pomimo totalnego braku środków jeszcze w tej kadencji powstało molo,wieża widokowa i stacja paliw.

Odnośnik do odpowiedzi
44 minut temu, wiem napisał:

Opozycji nie ma i nie będzie." 4 przesprzesrane lata"Okazuje się,że nie były to lata ani przespane,ani przes-ane.Ten burmistrz dokłada wszelkich starań,by pomimo totalnego braku środków jeszcze w tej kadencji powstało molo,wieża widokowa i stacja paliw.

Tylko i wyłącznie żeby przed wyborami obwieścić sukces......czymś trzeba wyborców przeciągnąć tylko czy się dadzą.....wątpię....

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Tylko i wyłącznie żeby przed wyborami obwieścić sukces......czymś trzeba wyborców przeciągnąć tylko czy się dadzą.....wątpię....

A myślisz gminy głąbie, że będzie obwieszczał wszem i wobec to czego nie zrobił ? Puknij się w glacę(pustą z reszto !). Dla twojego dobrego samopoczucia i spiskowych teorii że wszystko w Gminie jest w ruinie, ma się samobiczować ?   

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Mapet napisał:

GMINA RUINA-Hasło wyborcze....Kto może spieprzyć jeszcze bardziej z tych klik - Na start.Układ was łączy...Przefarbowani komuch....

E no dobre hasło.....nie wpadł bymna to sam.....brawo Ty "Mapet" ha ha ha

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Olo napisał:

E no dobre hasło.....nie wpadł bymna to sam.....brawo Ty "Mapet" ha ha ha

Oj durny, ty durny Olo. Masz kreta w Urzędzie i takie głupoty wygadujesz. Przecież wiesz dobrze, jeżeli to prawda o tym krecie, jaka jest sytuacja finansowa urzędu. Poszperaj dokładniej a może się dokopiesz jakie niespodzianki in plus na czas kampanii, będzie miał Szanowny Burmistrz Pan Jacek Liwak i kompanija ! Koparę będziesz ciągał po glebie ze zdziwka. 

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Olo napisał:

Koparą zaoracie ta gminę......dobrze piszesz.....ty nadęty ignorancie....jest dokladnie tak jak pisałem....igrzyska wyborcze.....

Będziesz pan zadowolony....będziesz pan zadowolony..............Przecież wybory musi ktoś wygrać ! No a kto może......i wygra Oleńko ? Przecież ty jedyny w Gminie prorok już dziś zna wynik ! Tylko ci przez gardło nie może przejść ta najprawdziwsza prawda ! Prawda Oluś !!??

Odnośnik do odpowiedzi

No i znów rozwadniacie rozmowę spierając się o bzdety. Śledzą? Mam to gdzieś. Jeśli kogoś uraziłem to mogę przeprosić, ale czy ktoś (np. admin, że toleruje ataki personalne) przeprosi mnie?

Chcialbym zapytać: co zabrania robić UM "bizesu" na plaży skoro jak dowiodłem prawo tego nie zabrania?

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne zamydlić nieudolność tych gminnych idiotów to dewiza mąciciela chroniącego "układ".Ińszczanie ośmieszacie się swoją głupotą.Ty wy dalej będziecie żyć na zadupiu w układach z tymi samymi po 1989r ludźmi.Pamiętajcie teraz już 5 lat.Na terenie gminy państwo robi więcej niż lokalny samorząd a Wojewoda przeznacza więcej środków na utrzymanie tej stęchlizny niż budżet gminny.Myślcie  przed a nie po wyborach....

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyglądają starania obecnych decydentów i darmowe pieniądze za wojskowe strzelania?Domy w Świdnicy,Czertyniu i Ciemniku trzęsą się w fundamentach i tylko patrzeć na pęknięcia...10 baniek podratowało by nieudaczników.Ale Antoniego nie ma więc kto przypije do generalicji.Oni z lokalnymi kacykami nie wchodzą w układy.....

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...