Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 godzinę temu, Gość napisał:

Trzeba mieć nieźle nasrane w głowie i być debilem z matematyki, aby być za żwirownią za 34 grosze od tony żwiru. Przecież rachunek jest prosty, gmina będzie miała kilka groszy, cały zysk powędruje do Szczecina do kieszeni grzesiaka.

No to skoro już to wiesz to bierz się do roboty i uchyl uchwałę o planie i przestań mędrkować. Nie ma korzyści są same straty wszyscy o tym wiemy ale ty potrzebowałeś na dojście do tego 2 lata więc pora zająć się obietnicą wyborczą i pracą w gminie. zostaw 500+ w spokoju ludziom to wiele pomoże a wy przez lata nie zrobiliście nic. Nie żałuj rodzinom dzietnym kasy która ich wspomaga. To nie gminne pieniądze na to idą bucu.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

a nie zastanawia cie to ze sie spotykali w czasie kampanii potajemnie

Przestań snuć tu przypominanki przedwyborcze. Jest dwa lata po wyborach a ty nic nie zmieniłeś tylko umiecie pić, rozbijać się autami służbowymi , chodzić w garniturkach i modelować włosy.Cofasz się wstecz komiku a nie idziesz do pszodu.

Odnośnik do odpowiedzi

Warto zauważyć,że ponad 20 lat temu przedstawiciel ochrony środowiska na sesji rady w ińsku stwierdził, opierając się na badaniach,że teren z pokładami żwiru(ten w posiadaniu SKSM przy Ińsku) jest naturalnym filtrem wód gruntowych dla Ińska.Eksploatacja tego żwiru spowoduje zanik wód gruntowych.Czy sympatykom żwirowni marza się na skrzyżowaniach ulic cysterny z wodą?Pralki nie włączysz,ani sie nie wysikasz. To będzie zagłada dla Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi

czy ktoś tu wyjaśni o co chodzi z ta imprezą strażacką ? właśnie wróciliśmy z dziećmi z placu przy promenadzie , o 15:30 miał być pokaz z udziałem wojska a tu już dawno po imprezie, a miało być tak pięknie

 

Odnośnik do odpowiedzi

Impreza rozpoczęła się po mszy ok.12:40.Czas był błędnie  obliczony.Nawet w kościele uroczystość trwała krótko,więc pokazy rozpoczęto wcześniej.O 14;00 było po imprezie.To się nazywa oszczędność czasu i prądu.

Odnośnik do odpowiedzi
34 minut temu, Gość napisał:

czy ktoś tu wyjaśni o co chodzi z ta imprezą strażacką ? właśnie wróciliśmy z dziećmi z placu przy promenadzie , o 15:30 miał być pokaz z udziałem wojska a tu już dawno po imprezie, a miało być tak pięknie

 

Też mnie i moją rodzinę zrobili w balona gamonie dwa tygodnie robią szum program wywieszajaja a robią jak im pasuje!  Szybciej chcieli się nachlać świnie.  Niech następnym razem nic nie robią jak nie potrafią 

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gość napisał:

Też mnie i moją rodzinę zrobili w balona gamonie dwa tygodnie robią szum program wywieszajaja a robią jak im pasuje!  Szybciej chcieli się nachlać świnie.  Niech następnym razem nic nie robią jak nie potrafią 

Impreza rozpoczęła się po mszy ok.12:40.Czas był błędnie  obliczony.Nawet w kościele uroczystość trwała krótko,więc pokazy rozpoczęto wcześniej.O 14;00 było po imprezie. Trzeba było przyjść po mszy. Przecież nie mozna bylo zrobić przerwy dwugodzinnej.Chyba,że ktoś stawiałby wszystkim lody.

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Gość napisał:

Impreza rozpoczęła się po mszy ok.12:40.Czas był błędnie  obliczony.Nawet w kościele uroczystość trwała krótko,więc pokazy rozpoczęto wcześniej.O 14;00 było po imprezie. Trzeba było przyjść po mszy. Przecież nie mozna bylo zrobić przerwy dwugodzinnej.Chyba,że ktoś stawiałby wszystkim lody.

Jak władza taka impreza. Tak każdego roku szczekali na Racina ale jego imprezy miały ciągłość i sens. Teraz tylko trzech ćwoków pokazuje się razem i klęczą w kościele krzyżem a kłamią jak szewcy. Takie barachło. Pijaczki z pod Deca.

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Gość napisał:

Impreza rozpoczęła się po mszy ok.12:40.Czas był błędnie  obliczony.Nawet w kościele uroczystość trwała krótko,więc pokazy rozpoczęto wcześniej.O 14;00 było po imprezie. Trzeba było przyjść po mszy. Przecież nie mozna bylo zrobić przerwy dwugodzinnej.Chyba,że ktoś stawiałby wszystkim lody.

to powiedz mojemu dziecku że ktoś źle wyliczył czas , ciekawe kto to taki mądry ? czy to takie trudne wyliczyć czas ? msza o 12  tak do 13, z godzinę  - godzinę z hakiem część oficjalna no to chyba wychodzi 14:30,  to już najpóźniej pokazy , no ale filozofia . No teraz to te imprezy są naprawdę super, jeszcze się nie zaczęły a już koniec, kto układał program ,majówki ?

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Gość napisał:

Jak władza taka impreza. Tak każdego roku szczekali na Racina ale jego imprezy miały ciągłość i sens. Teraz tylko trzech ćwoków pokazuje się razem i klęczą w kościele krzyżem a kłamią jak szewcy. Takie barachło. Pijaczki z pod Deca.

przykro mi że tak to oceniasz ale trza było przyjść do kościoła i pomodlić o zdrowie strażaków   i na impreze byś sie nie spóżnił 

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Gość napisał:

przykro mi że tak to oceniasz ale trza było przyjść do kościoła i pomodlić o zdrowie strażaków   i na impreze byś sie nie spóżnił 

Ależ tak właśnie powinno być. Uczcilibyśmy wszystkich strażaków i tych z 70 lecia i tych obecnych  poświęcajacych bezinteresownie swój czas po to,by nas ratowac gdy będziemy w potrzebie.A fajerwerki są podczas Dni Ińska .

Odnośnik do odpowiedzi
32 minut temu, Gość napisał:

to powiedz mojemu dziecku że ktoś źle wyliczył czas , ciekawe kto to taki mądry ? czy to takie trudne wyliczyć czas ? msza o 12  tak do 13, z godzinę  - godzinę z hakiem część oficjalna no to chyba wychodzi 14:30,  to już najpóźniej pokazy , no ale filozofia . No teraz to te imprezy są naprawdę super, jeszcze się nie zaczęły a już koniec, kto układał program ,majówki ?

Słusznie napisane jaka władza taka impreza burmistrz jeździł do komendy PSP Stargard żeby omówić przebieg imprezy ogłasza dwa tygodnie a potem załatwia wszystko w dwie godziny bo się śpieszy z pijaczkami strazakami na wodeczke 

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Gość napisał:

Ależ tak właśnie powinno być. Uczcilibyśmy wszystkich strażaków i tych z 70 lecia i tych obecnych  poświęcajacych bezinteresownie swój czas po to,by nas ratowac gdy będziemy w potrzebie.A fajerwerki są podczas Dni Ińska .

Tu tym wpisem żeś mnie rozśmieszył.Wasza bezinteresowność to zapomnienie.Wszystko co robicie to kasa i tylko kasa w głowie wam się przewraca.Samo to że Prezes wozi sobie samochodem strażackim wodę na budowę,o godzinówce co wam Racin zafundował i.t.d.

Co do całej uroczystości to jak i w kościele wszystkich strażaków rodzimych nie było to i mieszkańcy brzydko mówiąc olali tę uroczystość.Po mszy przy promenadzie też krucho,mieszkańców   radnych zero  oprócz tego przewodniczącego który najbardziej nie lubi Strażaków  oraz Sportowców  a tak fałszywie się do nich zawsze uśmiecha  dopisali goście zaproszeni bo innego wyjścia nie mieli.Sami włodarze  sąsiednich gmin .

Msza oczywiście bardzo krótka nawet Ksiądz potraktował te uroczystość od niechcenia .Nie ma co się dziwić może za mało kasy było.

Odnośnik do odpowiedzi
O 27.04.2016o08:50, Gość napisał:
21 minut temu, Gość napisał:

Tu tym wpisem żeś mnie rozśmieszył.Wasza bezinteresowność to zapomnienie.Wszystko co robicie to kasa i tylko kasa w głowie wam się przewraca.Samo to że Prezes wozi sobie samochodem strażackim wodę na budowę,o godzinówce co wam Racin zafundował i.t.d.

Co do całej uroczystości to jak i w kościele wszystkich strażaków rodzimych nie było to i mieszkańcy brzydko mówiąc olali tę uroczystość.Po mszy przy promenadzie też krucho,mieszkańców   radnych zero  oprócz tego przewodniczącego który najbardziej nie lubi Strażaków  oraz Sportowców  a tak fałszywie się do nich zawsze uśmiecha  dopisali goście zaproszeni bo innego wyjścia nie mieli.Sami włodarze  sąsiednich gmin .

Msza oczywiście bardzo krótka nawet Ksiądz potraktował te uroczystość od niechcenia .Nie ma co się dziwić może za mało kasy było.

Oj chyba na promenadzie nie byłeś, a zobaczył byś parę bardzo ciekawych rzeczy, no i nie pisał byś bzdur

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...