Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Olo napisał:

6efd5891e2932cea9260a9eec23f5aea.png

fa54a51a870e59d327e2296a80fec1fa.png

Teraz władza taka leniwa że w pół godziny załatwia komisje zaraz potem sesje. Szkoda im czasu na myślenie zaliczą diety i hajda do domku. Co za prymitywne niemyślące władze nastały. Ale im nie brakuje na pensje.

 

Ty wieżowy przydupasie, przeczytaj dobrze ile jest uchwał a nie będziesz pisał bzdetów ! Dla dwóch uchwał rozciągać sesje i komisje na dwa dni to robiła twoja socjalistyczna mentorka. A że ją popierasz "obyma rencyma" to ci przeszkadza szybkie procedowanie RM.Bez pozdrowień pieniaczu !! 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

53 minut temu, Gość napisał:

zaliczą diety i hajda do domku"  Bzdury piszesz.Może nie być w danym miesiącu zarówno komisji jak i sesji,a diety i tak przelewane są na konta. To wynika z regulaminu.

A ja słyszałem, że wam nie przelewają, to jak to jest?

Odnośnik do odpowiedzi

Oni już wszyscy są w opozycji do samych siebie.Zostało jeszcze dwóch klubowiczów Mazurek i Szafran .Ten pierwszy wczoraj był u Szafrana i debatowali jak z tego inpasu wyjść odnośnie żwirowni  wiec na Portalu Ińsko zamieścili rozbiórkę mola remont promenady a i oczywiście niedzielną mszę bo się nawracają.

Odnośnik do odpowiedzi

W szkole to się cyrki dzieją a miało być tak dobrze.Nowa dyrektor taka miała być dobra a i zastępca Michał jak tam wszystko miał ogarnąć.
Nie dają rady ,rozgardiasz nie panują nad uczniami i zwalają wszystko na rodziców jak za tamtej kadencji.

Odnośnik do odpowiedzi

W ramach planu 8 letniego zrobicie wszystko co przez 26 lat spieprzyliście.Molo sobie zafundujcie od promenady do hangaru.W czynie wykostkujecie resztę w stronę PGRyb. Pomogą wam nadzorcy dóbr przyrodniczych.Skapnie kilka groszy dla zamknięcia waszych gęb i cześć.

Odnośnik do odpowiedzi

ca22ca6162f47b8764d963f727301262.png

0b62dd68f1e54d2b26c609b659bdd816.png

No to takie atrakcje że z podziwu upadłem na kolana. Puchar burmistrza, puchar przewodniczącego, puchar dyrektora COK ludzie czy wy jesteście przy zdrowych zmysłach i codziennie msza. Rozwodnicy modlą się pod figurą. Paranoja! Nic nowego tylko to co zapoczątkował Racin. Żadnych pomysłów na atrakcje blee.

Odnośnik do odpowiedzi

2e9ab6a5108c26f9ba952681714ba2a4.png

To już lepiej oddajcie hangar za 1 zł. Bo obniżać w drugim przetargu o kilkaset złotych no to juz się wcale nie opłaca wynajęcie. Niech stoi pusty chociaż smrodu z samochodów nie ma i plam od oleju przed szkołą i pod hangarem. Skoro ma tam powstać wieża widokowa i ścieżka edukacyjna to może zdrowiej będzie nie wynajmować byle komu.

Odnośnik do odpowiedzi
nie strasz bo się zesrasz
24 minut temu, Gość napisał:

a jakim prawem kopiujesz tutaj posty ze strony gminy?

Widziałeś co jest napisane na samym dole strony? © 2009 - 2016 Gmina Ińsko. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ty już głupszy być nie możesz! No to przecież wszystkie strony mają takie "zastrzeżenie" wsadź je sobie w d*** i to głęboko. To po BIP skoro nie można by było ściągac wiedzy z niego. Przecież ty żyłeś BIPem za Racina. Co zmieniły się priorytety???Tak dla ciebie żebyś wiedział co znaczy BIP- Biuletyn Informacji Publicznej. Łaski żadnej nie robisz łachudro.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś siedzę sobie na kamieniach nad jeziorem koło dzikiej plaży.Idzie Michaś ale oczywiście mnie nie widzi.Pod ogrodzeniem jest tam żółty kosz na śmieci przewrócony .myślę że go postawi bo tak dba o gminę i turystykę ale jednak to tylko pozór-przeszedł obojętnie co tam ja tu nie sprzątam.Taka jest nasza władza

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Gość napisał:

no i dostępne są na bip praw autorskich nie łam

A jakie ty masz prawa autorskie do publicznej strony zrobionej za moje podatki baranie!

6 minut temu, Gość napisał:

Dziś siedzę sobie na kamieniach nad jeziorem koło dzikiej plaży.Idzie Michaś ale oczywiście mnie nie widzi.Pod ogrodzeniem jest tam żółty kosz na śmieci przewrócony .myślę że go postawi bo tak dba o gminę i turystykę ale jednak to tylko pozór-przeszedł obojętnie co tam ja tu nie sprzątam.Taka jest nasza władza

Truteń to truteń nie zmienisz sieczki na siano. Przecież modeling fryzy by zburzył.

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj siedziałem na kamieniach koło dzikiej plaży.Idzie Michał ale oczywiście mnie nie widzi a ja patrze czy podniesie przewrócony żółty kosz na śmieci -oczywiście przeszedł obojętnie jak by do niego to nie należało.Tak urzędnik dba o czystość i rozwija turystykę Jakim trzeba być trepem żeby nie poczuć się do podniesienia tego kosza.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Gość napisał:

Wczoraj siedziałem na kamieniach koło dzikiej plaży.Idzie Michał ale oczywiście mnie nie widzi a ja patrze czy podniesie przewrócony żółty kosz na śmieci -oczywiście przeszedł obojętnie jak by do niego to nie należało.Tak urzędnik dba o czystość i rozwija turystykę Jakim trzeba być trepem żeby nie poczuć się do podniesienia tego kosza.

No właśnie, powiedz mi dlaczego ty nie podniosłeś kosza, tylko czekałes aż to burmistrz zrobi? Bo jesteś śmierdzący leń, tylko narzekać potrafisz i domagasz sie wszystkiego od burmistrza i gminy. Sam się weź za robotę leniu!

Odnośnik do odpowiedzi

"oczywiście przeszedł obojętnie jak by do niego to nie należało". Celowo wywaliłeś kosz i uważasz,że sprzatanie w parku należy do burmistrza?A może jeszcze powinien sprzatać na twoim podwórku?Do obowiazków gminy i burmistrza jest "dbanie o czystość",a nie sprzątanie. Od tego są wyspecjalizowane firmy,a nie burmistrz.Jeśli tego oczekujesz od naszych władz,to nie dziwię się,że tak często narzekasz.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...