Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość napisał:

No właśnie, powiedz mi dlaczego ty nie podniosłeś kosza, tylko czekałes aż to burmistrz zrobi? Bo jesteś śmierdzący leń, tylko narzekać potrafisz i domagasz sie wszystkiego od burmistrza i gminy. Sam się weź za robotę leniu!

Ten leń smierdzacy Michał na dni Ińska pobił butelkę z piwem nie specjalnie wyslizgnela mu się z ręki i tak samo nie posprzatał po sobie u nich to rodzinne siostra z klatki schodowej w bloku przy ulicy zielonej zrobiła kuwete dla swojego kota takie wychowanie wnieśli z domu rodzinnego 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Może inaczej trzeba spojrzeć na problem specjalisty politologa. Jeżeli coś przejął od mamuśki to zapewne przebiegłość i zajadłość w umilaniu życia swoim(rodziny) przeciwnikom politycznym (i nie tylko).Młody dupek nie nauczony ani pracy,ani szacunku dla ludzi.Dlaczego trafił od razu tak wysoko? Bo brał aktywny udział w cyrku wyborczym.Czy to jest wystarczający powód aby kolejnego obiboka tam trzymać? Jednak wiadomo,że coś za pazuchą ma.....To powoduje,że nawet przeciętni mają pracę. Gmina to dobra dojna krowa,nie trzeba ją żywić...Ale można z niej wygodnie żyć udając pracę.Niestety to wyborcy wybierają tzw. władzę.Potem wychodzi,że wybrani mają swoje zobowiązania, stąd zatrudnienie wzrasta zamiast maleć.Co z tego mają mieszkańcy?Kolejny wrzód na d****.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Gość napisał:

Może inaczej trzeba spojrzeć na problem specjalisty politologa. Jeżeli coś przejął od mamuśki to zapewne przebiegłość i zajadłość w umilaniu życia swoim(rodziny) przeciwnikom politycznym (i nie tylko).Młody dupek nie nauczony ani pracy,ani szacunku dla ludzi.Dlaczego trafił od razu tak wysoko? Bo brał aktywny udział w cyrku wyborczym.Czy to jest wystarczający powód aby kolejnego obiboka tam trzymać? Jednak wiadomo,że coś za pazuchą ma.....To powoduje,że nawet przeciętni mają pracę. Gmina to dobra dojna krowa,nie trzeba ją żywić...Ale można z niej wygodnie żyć udając pracę.Niestety to wyborcy wybierają tzw. władzę.Potem wychodzi,że wybrani mają swoje zobowiązania, stąd zatrudnienie wzrasta zamiast maleć.Co z tego mają mieszkańcy?Kolejny wrzód na d****.

Ale big lady vel wieża pojechałaś po Michale. Tylko że ta opinia jak ulał pasuje do ....ciebie "kruszynko" ! 

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam że władza ma sprzątać jak i dbać o porządek na terenie gminy a nie mieszkańcy ,Maja do tego odpowiednie służby i środki w budżecie.To jest ich zadanie a nie mieszkańców więc do pracy a nie wypisywać ze tu firma sprząta.Firmy po za ZUBiUK-em  tu nie było teraz wysługują się tak zwanym bezrobotnymi .Nie ogarniają oni tego brudu i zalegającego piachu na terenie gminy nie mówiąc już o dzikich wysypiskach śmieci.Nic z tego sobie nie robią ale wyślemy zdjęcia do TVP jaka to gmina turystyczna i czysta to nieroby wezmą się za sprzątanie.Tak działał Szafran z Michałem więc nauka nie idzie w las.

Odnośnik do odpowiedzi

"Uważam że władza ma sprzątać"  Całkiem cię pogięło?Żadna władza w Ińsku i na całym świecie nie sprzątała,nawet w komunie nie uczestniczyła w "czynach społecznych". Władza jest od rządzenia,w tym do stwarzania warunków,by było czysto i schludnie.Przypatrzcie się,co działo się na promenadzie(przed remontem).Ińszczanie zrobili sobie właśnie tam wybieg swoim pieskom. I dobrze,ale również to miejsce obrali sobie do załatwiania potrzeb fizjologicznych swoim zwierzakom. Rozumiem,zdarzyło się,lecz "przyjaciel zwierzaka" nie nauczył się sprzątać tego po.I uważa,że to powinien sprzatnąć burmistrz.W cywilizowanych państwach właściciele zwierzat sprzątają po swoich zwierzakach.Ustawiono specjalne pojemniki na odchody i niestety bardzo niewielu z tego korzysta.Wystarczy jednak zabrać ze sobą woreczek foliowy i schylić się po swoje.W wielu państwach za nieposprzątanie po swoim pupilku grożą dotkliwe kary pieniężne.U nas też jest to możliwe. Wystarczy ustawienie kilku kamer.

Odnośnik do odpowiedzi

A co z warsińskim.Widocznie wszystko była lipa,robił to co chciał.Jesli było by wszystko na prawie to byś tu wymiotów nie pisał.Ja też na niego pisałem.Jak mozna w środku ińska rebak postawić i ludziom utrudniać zycie.Ja podatki płacę a on nie.Jak by miał wszysko legal to niczego by się nie bał.Zobacz ile on wywozi smieci do lasu tego nie widzisz ale jeszcze troszkę to za was się wezmą.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Gość napisał:

A co z warsińskim.Widocznie wszystko była lipa,robił to co chciał.Jesli było by wszystko na prawie to byś tu wymiotów nie pisał.Ja też na niego pisałem.Jak mozna w środku ińska rebak postawić i ludziom utrudniać zycie.Ja podatki płacę a on nie.Jak by miał wszysko legal to niczego by się nie bał.Zobacz ile on wywozi smieci do lasu tego nie widzisz ale jeszcze troszkę to za was się wezmą.

A żwirownia , bioetanol, spalania ci huju nie przeszkadza!!! Chłopak ciężko pracuje, robi kawał dobrej roboty na plaży zrobił wszystko bardzo porządnie, żadnego bałaganu. Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu jego ekipy. Nie wycieraj sobie mordy ludźmi pracy gnoju jeden!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Tka jak tu juz pisało .Nic za darmo .Takie układy to tylko w Ińsku.Niby pieniedzy nie bierze od gminy ale i podatków nie płaci.Za nic nie płaci.Takich cwaniaków pomału zlikwidują.i te władze też.myslisz ze on taki czysty.to sie mylisz chyba ze to ty w tej osobie tu wystepujesz albo irenka.a tak nawiasem udeż w stól a nożyce się odezwą.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gość napisał:

Tka jak tu juz pisało .Nic za darmo .Takie układy to tylko w Ińsku.Niby pieniedzy nie bierze od gminy ale i podatków nie płaci.Za nic nie płaci.Takich cwaniaków pomału zlikwidują.i te władze też.myslisz ze on taki czysty.to sie mylisz chyba ze to ty w tej osobie tu wystepujesz albo irenka.a tak nawiasem udeż w stól a nożyce się odezwą.

Najlepiej by było uderzyć cię w ryj i patrzeć jak się przewracasz. Twoja zawiść jest typowa dla ińskiego środowiska.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest tu wielu cwaniaków którzy uważani są za pasmo sukcesu.że sa fenomenami ale tak każdy potrafi żyć i gminę okradać a pokazywać się jakim jest się prawym.Pisałem tu o szanownym Mazurku ,da parę noclegów dla gminy kasy nie biorąc i podatki o połowę mniejsze płaci.kopalnia wyłoży kasę coś za sponsoruje więc chce żwirowni na terenie Ińska.inspektor Bogdan za swe usługi dużo nie bierze i efekty odbiorów jego widać a to że tak mało kasuje to i cały czas dostaje robótki.Warsiniak też niby za darmo ale wszystko co robił i robi to wbrew prawu a pomagają tu mu lokalni burmistrzowie z urzędnikami a teraz oczywiście najaktywniejsza jest Irenka i oczywiście Jacek .Irenka wiadomo dla czego a Jacek też wiadomo czemu.Niech napisze kto od niego mieszkanie nabył i w papierach wszystko cicho.Oczywiście zapomniał bym  tu napisać o towarzystwie wzajemnej adoracji czyli OSP Ińsko.Wszystkich bym tu nie wrzucał do tej kuchni polowej ale co niektórych jak prezes i paru jego kompanów.lody kręcą jak się da a i urzędnicy jak i Burmistrz im w tym pomaga.Wycinaka drzew pod pretekstem braku pieniędzy a oni maja  wysięgnik i to gminę nic nie kosztuje.Bzdura totalna .Posprzedawali zdrowe drzewa nikt tego nie zliczył ile warte było drzewo a ich usługi.Tak jest ze wszystkim.Piszą teraz o sprawie toczącej się w sadzie o nie zapłacenie za Hangar.Pytanie kto kto przyzwala na dalsze użyczanie jak jest nie zapłacone.Samochody parkują tam gdzie nie powinno się parkować.można tu wiele lepszych przykładów dawać ale co tam temat zastępczy żwirowni musi być.Kumoterstwo i oszustwo więc dlatego gmina się sypie bo parę osób tylko wszystko robi a reszta ich nie obchodzi.

 

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Kant. napisał:

Tak jest tu wielu cwaniaków którzy uważani są za pasmo sukcesu.że sa fenomenami ale tak każdy potrafi żyć i gminę okradać a pokazywać się jakim jest się prawym.Pisałem tu o szanownym Mazurku ,da parę noclegów dla gminy kasy nie biorąc i podatki o połowę mniejsze płaci.kopalnia wyłoży kasę coś za sponsoruje więc chce żwirowni na terenie Ińska.inspektor Bogdan za swe usługi dużo nie bierze i efekty odbiorów jego widać a to że tak mało kasuje to i cały czas dostaje robótki.Warsiniak też niby za darmo ale wszystko co robił i robi to wbrew prawu a pomagają tu mu lokalni burmistrzowie z urzędnikami a teraz oczywiście najaktywniejsza jest Irenka i oczywiście Jacek .Irenka wiadomo dla czego a Jacek też wiadomo czemu.Niech napisze kto od niego mieszkanie nabył i w papierach wszystko cicho.Oczywiście zapomniał bym  tu napisać o towarzystwie wzajemnej adoracji czyli OSP Ińsko.Wszystkich bym tu nie wrzucał do tej kuchni polowej ale co niektórych jak prezes i paru jego kompanów.lody kręcą jak się da a i urzędnicy jak i Burmistrz im w tym pomaga.Wycinaka drzew pod pretekstem braku pieniędzy a oni maja  wysięgnik i to gminę nic nie kosztuje.Bzdura totalna .Posprzedawali zdrowe drzewa nikt tego nie zliczył ile warte było drzewo a ich usługi.Tak jest ze wszystkim.Piszą teraz o sprawie toczącej się w sadzie o nie zapłacenie za Hangar.Pytanie kto kto przyzwala na dalsze użyczanie jak jest nie zapłacone.Samochody parkują tam gdzie nie powinno się parkować.można tu wiele lepszych przykładów dawać ale co tam temat zastępczy żwirowni musi być.Kumoterstwo i oszustwo więc dlatego gmina się sypie bo parę osób tylko wszystko robi a reszta ich nie obchodzi.

 

Propo prezesa Osp mam pytanie czy wpłaca on do kasy gminy opłatę za dowóz wody samochodem strazackim na swoją prywatna budowę przy ulicy polnej?!  Rozumiem że każdemu mieszkancowi dowiezie wodę na koszt gminy jak to robi do siebie 

Odnośnik do odpowiedzi

Tego nie wiem bo to coś nowego ale znając to co tu się dzieje to na pewno zrobi coś za darmo dla gminy a zapłatę odbierze sobie w tym dowozie wody z ujęcia miejskiego.Co do Pana Krzysia W.niczego chyba mu nikt nie zazdrości.:Problem jest w tym ze on kantuje wszystko co może być a bliscy urzędnicy mu w tym pomagają.Jego sukces zbudowany jest na nieuczciwości.To jest jego problem ale na pewno to niedługo się skończy.Wszyscy zatrudniają i płacą ZUS to i on zacznie oczywiście  płacić oraz podatki .niech ten złom pozabiera z działki którą Racin za pół darmo mu sprzedał bo za usługi nie wziął kasy a jesli to działka na działalność złomowa to naliczyć mu podatki od działalności.niech jeszcze porówna  drogi leśne na Linówku  co poniszczył wycinając wszystko co popadnie.Przyrodnicy Ińscy oczywiście śpią bo Władek H.razem z nimi działa

Odnośnik do odpowiedzi

Majówka masakra,Msza za mszą i tylko piłka i piłka o puchar burmistrza i Przewodniczącego oraz pokaz ratownictwa.Nic nowego nie wymyślą a może by tak radni jakiś koncert piosenek dali to przyjdę posłuchać.Propozycja zaczyna przewodniczący a kończy najmłodszy radny a po nich Władza.Myślę że na majówkę Ińsko z tego piachu będzie posprzątane i dzikie wysypiska zlikwidowane.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem ze burmistrz na tej stronie co dziennie bywa i pisze więc zadam mu pytanie.W swym biuletynie napisał pan ze wymieniając żarówki na promenadzie na żarówki Led będą znaczne oszczędność .Moje pytanie brzmi jakie oszczędności bo słowo znaczne nic mi tu nie mówi.Niech pan poda konkretna kwotę.Ja w swym mieszkaniu powymieniałem na energooszczędne i oszczędności nie było a jedna żarówka dość sporo kosztuje ,obecnie powymieniałem je na Ledy i oszczędności też nie ma.Zastanawia mnie te pana posunięcie.Chciałbym panu przypomnieć że projekt takie oświetlenie przewidywał i musi spełniać wymogi.Pan nie może sobie sam tak zmieniać bez uzgodnienia .Wymiana na pewno uroku nie dodała.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Gość napisał:

Wiem ze burmistrz na tej stronie co dziennie bywa i pisze więc zadam mu pytanie.W swym biuletynie napisał pan ze wymieniając żarówki na promenadzie na żarówki Led będą znaczne oszczędność .Moje pytanie brzmi jakie oszczędności bo słowo znaczne nic mi tu nie mówi.Niech pan poda konkretna kwotę.Ja w swym mieszkaniu powymieniałem na energooszczędne i oszczędności nie było a jedna żarówka dość sporo kosztuje ,obecnie powymieniałem je na Ledy i oszczędności też nie ma.Zastanawia mnie te pana posunięcie.Chciałbym panu przypomnieć że projekt takie oświetlenie przewidywał i musi spełniać wymogi.Pan nie może sobie sam tak zmieniać bez uzgodnienia .Wymiana na pewno uroku nie dodała.

Głupoty piszesz, ja już dość dawno wymieniłem w domu wszystkie żarówki na energooszczędne i od razu rachunek za prąd się zmniejszył, kilka miesięcy temu sąsiad zrobił to samo i jest zadowolony, dostał rachunek mniejszy o 65zł. Więc nie pieprz głupot, bo wymiana żarówek na pewno zmniejsza rachunek.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zadałem mu pytanie ile oszczędności to przyniesie bo słowo znaczne nic tu nie wnosi.Niech napisze ile kosztowały nas żarówki w lampach zamontowanych według projektu ile kosztowały nas ledy oraz co zrobi z tymi żarówkami co je zdemontował.jaki ich czeka los.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem ciekaw co z drzewem z mola.Myślę że Pan Burmistrz  przeprowadził inwentaryzacje i czy zgodna ona jest ze stanem faktycznym oraz czy drzewo,c zostanie przekazane na świetlice TPD a rezerwa zostanie składowana na placu w ZUBiUK.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Gość napisał:

Jestem ciekaw co z drzewem z mola.Myślę że Pan Burmistrz  przeprowadził inwentaryzacje i czy zgodna ona jest ze stanem faktycznym oraz czy drzewo,c zostanie przekazane na świetlice TPD a rezerwa zostanie składowana na placu w ZUBiUK.

Ciekawość jest pierwszym krokiem do piekieł ! Nie interesuj się tym co tobie nie jest przydatne !

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Gość napisał:

Jestem ciekaw co z drzewem z mola.Myślę że Pan Burmistrz  przeprowadził inwentaryzacje i czy zgodna ona jest ze stanem faktycznym oraz czy drzewo,c zostanie przekazane na świetlice TPD a rezerwa zostanie składowana na placu w ZUBiUK.

Widzalem deski z mola u pani Ireny na podwórku przy ulicy przybrzeznej 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...