Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

taczki dla władzy
2 minuty temu, Gość napisał:

Panie Jucha.Nie zadbał pan o terminowe wywożenie śmieci.Psy kubły przewracają i nieczystości leżą przy kubłach.Jeśli śmieci nie beda wywożone raz w tygodniu w całej gminie,to powiadomie o tym stargardzki SANEPID.Będzie kara pieniężna.

Ja mam napisane że od maja co tydzień i też nie wywieźli. Skandalem jest pobieranie opłat comiesięcznych a wywożenie jak się jaśnie państwu podoba. Za co zatem płacę tę daninę jak za zboże skoro i tak nie mam śmieci wywiezionych????Opłata co miesiąc uiszczana jak się należy a śmieci w koszu śmierdzą. To nie tylko do sanepidu bo tam koleżka z SLD jeszcze rządzi to po koleżeńsku załatwione będzie. Do wojewody w trybie nadzorczym trzeba gamoni. Jest uchwała opłat za śmieci i należy je wywozić zgodnie z opłatą inaczej to okradanie mieszkańców. Wygląda że wszystkie gminy zrezygnowały z Remondisu a tylko nasze głupole będą się trzymać tych złodziei co windują ceny.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

syf kiła i mogiła

Imprezowałam dzisiaj na plaży i co a to że plaża dzisiaj należała nie do plażowiczów tylko do samochodów! Tak tak cała plaża była zastawiona gośćmi komunijnymi w lokalu na plaży. Właścicielowi nawet parkingu już brakuje który dla niego został wybudowany teraz zajmuje trawiastą plażę a policja przejechał i pojechała. Taki bajzel a gdzie władza? Władza też ma komunię? Takiego syfu dawno nie widziałam. Koło tego lokalu dzisiaj trudno było przejechać można tak samowolnie blokować drogę dla innych a policja nic tylko spacerek w wygodnym autku? Jeszcze mnie ciekawi czy gmina ma jakieś korzyści z zajętego pasa drogowego który zajął piaskiem właściciel? Wokół piasku jest brud i wylany beton to się pytam czy to gminny teren czy właściciela centrum? Układy jak za dawnych czasów. Władzo na plaży są parkingi a nie niszczy się zieloną trawę chyba że to po to by nie kosić bo nie ma za co.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, syf kiła i mogiła napisał:

Imprezowałam dzisiaj na plaży i co a to że plaża dzisiaj należała nie do plażowiczów tylko do samochodów! Tak tak cała plaża była zastawiona gośćmi komunijnymi w lokalu na plaży. Właścicielowi nawet parkingu już brakuje który dla niego został wybudowany teraz zajmuje trawiastą plażę a policja przejechał i pojechała. Taki bajzel a gdzie władza? Władza też ma komunię? Takiego syfu dawno nie widziałam. Koło tego lokalu dzisiaj trudno było przejechać można tak samowolnie blokować drogę dla innych a policja nic tylko spacerek w wygodnym autku? Jeszcze mnie ciekawi czy gmina ma jakieś korzyści z zajętego pasa drogowego który zajął piaskiem właściciel? Wokół piasku jest brud i wylany beton to się pytam czy to gminny teren czy właściciela centrum? Układy jak za dawnych czasów. Władzo na plaży są parkingi a nie niszczy się zieloną trawę chyba że to po to by nie kosić bo nie ma za co.

Jak ci BARANIE się nie podoba , to nie przyjeżdżaj na plażę !!!

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Gość napisał:

Jak ci BARANIE się nie podoba , to nie przyjeżdżaj na plażę !!!

Zgadza się turysta się znalazł kupił wszystko w biedronce tu przyjechał zjadł śmieci zostawił i jeszcze pretensje ma chciał na krzywy ryj dostać się do środka 

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Gość napisał:

Na przyjęcie chciał się załapać,ale nie wpuścili...

Napisz prawdę to się śmiechem wykręcą. Czy byłeś jeden z drugim i widziałeś jak to wyglądało? Byłem na rodzinnym spacerze i wyglądało to mnie więcej tak- jest parking na plaży i cały zajęty autami a drugi rząd aut stoi na trawie czyli Pan M. powinien znów dogadać się z gminą jak za poprzednika żeby podwójny parking zrobić bo gości nie ma gdzie zmieścić. Salony są tylko parkingu brak. Ktoś prawdę napisał że trudno było przejechać drogą a nawet przejść pieszo. Rozbestwił się nam Pan właściciel oj rozbestwił.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gość napisał:

Zrobiłbyś fotkę i tu umieściłbyś tu, bo w słowo pisane już mało kto wierzy.

Masz rację nie pomyślałem bo oczy wlepione w dzieci. Ale fota byłaby najlepszym dowodem na burdel na plaży i nie chodzi tu o nie posprzątaną plażę tylko o zawłaszczanie jednego cwanego usługodawcy kosztem bezpieczeństwa spacerujących.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, syf kiła i mogiła napisał:

Imprezowałam dzisiaj na plaży i co a to że plaża dzisiaj należała nie do plażowiczów tylko do samochodów! Tak tak cała plaża była zastawiona gośćmi komunijnymi w lokalu na plaży. Właścicielowi nawet parkingu już brakuje który dla niego został wybudowany teraz zajmuje trawiastą plażę a policja przejechał i pojechała. Taki bajzel a gdzie władza? Władza też ma komunię? Takiego syfu dawno nie widziałam. Koło tego lokalu dzisiaj trudno było przejechać można tak samowolnie blokować drogę dla innych a policja nic tylko spacerek w wygodnym autku? Jeszcze mnie ciekawi czy gmina ma jakieś korzyści z zajętego pasa drogowego który zajął piaskiem właściciel? Wokół piasku jest brud i wylany beton to się pytam czy to gminny teren czy właściciela centrum? Układy jak za dawnych czasów. Władzo na plaży są parkingi a nie niszczy się zieloną trawę chyba że to po to by nie kosić bo nie ma za co.

Urzędasy aby nie mieć problemu dali dyla nad morze.Ińsko ich nigdy nie obchodziło.Hasła tylko głoszą dla mieszkańców jacy to lokalni mieszkańcy i na dobru gminy im zależy.Jeszcze tak nie było nie panują nad niczym .Syf Kiła i Mogiła.Radni oczywiście problemu nie widzą.

Odnośnik do odpowiedzi

Bylem,wczoraj na jednej z tych komunii i zgadzam sie co do samochodow,ale w tym lokalu bylo 6 komuni,to gdzie ci goscie mieli parkowac ,jak zajechali a tam pelno ludzi jak na porzadnym weselu

Odnośnik do odpowiedzi
Jednak prawda
8 godzin temu, Gość napisał:

Bylem,wczoraj na jednej z tych komunii i zgadzam sie co do samochodow,ale w tym lokalu bylo 6 komuni,to gdzie ci goscie mieli parkowac ,jak zajechali a tam pelno ludzi jak na porzadnym weselu

To chyba sprawa organizatora imprezy. Przecież cały parking wcześniej był wolny to już w Ińsku 50m pieszo przejść było takim problemem? Lepiej stwarzać niebezpieczeństwo niż w tak piękny dzień dojść do lokalu? Przecież ten wczorajszy dzień był jak na zamówienie Pan Boga dawno na komunię takiej pogody nie było. Ale jaśnie państwo muszą samochodem do środka restauracji wjechać. Właściciel ma imprezę i informuje publikę ile sie zmieści aut a ile musi na wcześniejszym parkingu zaparkować a nie blokować drogę dla ludzi spacerujących i jadących. Taka prawda!

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Jednak prawda napisał:

To chyba sprawa organizatora imprezy. Przecież cały parking wcześniej był wolny to już w Ińsku 50m pieszo przejść było takim problemem? Lepiej stwarzać niebezpieczeństwo niż w tak piękny dzień dojść do lokalu? Przecież ten wczorajszy dzień był jak na zamówienie Pan Boga dawno na komunię takiej pogody nie było. Ale jaśnie państwo muszą samochodem do środka restauracji wjechać. Właściciel ma imprezę i informuje publikę ile sie zmieści aut a ile musi na wcześniejszym parkingu zaparkować a nie blokować drogę dla ludzi spacerujących i jadących. Taka prawda!

Pewnie że prawda - nie wiem czemu zaraz podniesiono wrzask że ktoś chciał na "krzywy ryj"- kiedyś uczyli że trawników nie wolno deptać a teraz nawet rozjeżdżają. A co tam nie moje.....ale gdzie władza? Uczestników rozumiem tylko dlaczego pisze się źle o przyjezdnych jak to mieszkańcy łamią prawo, niszczą przyrodę i zganiają na przyjezdnych. Jak wam nie wstyd!?

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście,że organizator"zapomniał"o stworzenie warunków do postoju pojazdów swoich gości.Nawet gdyby goście mu odmówili,powinien nalegać,by nie otrzymać stosownej grzywny.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

Oczywiście,że organizator"zapomniał"o stworzenie warunków do postoju pojazdów swoich gości.Nawet gdyby goście mu odmówili,powinien nalegać,by nie otrzymać stosownej grzywny.

Ale glina przejechała i grzywny nie dała. Udali że nic nie widzą też nam prawie po nogach przejechali byłem w szoku. Bo jeszcze gościu z malutkim dzieciątkiem szedł i skomentował głośno że tu samowolka jakaś jest albo zmowa milczenia.

Odnośnik do odpowiedzi

A Juz tam organizator zabroni parkowania,jak to ich pieniadze,jakby zabronili to by klienci rezygnowali,bo wiekszosc gosci przyjezdna,im to lotto gdzie kto parkuje najwazniejsze aby interes sie krecil

Odnośnik do odpowiedzi

To jest nie na miejscu zeby tyle aut zaparkować na trawie..policja tez nie zachowała się jak należy...GRUBO!!! albo syf na majowkę albo biba w centrum...nie tak to powinno wyglądać((((((((

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Komuchy sobie krzywdy nigdy nie zrobią.Jacek z Terenią budował.Racin jako czerwony nic z tym bublem nie zrobił.i zawiadomienia do prokuratury nie skierował.Teraz Jacek choć związany z PSL to i tak za mim ciągnie się ogon czerwony i on te molo Likwidował.Tak dba sie o publiczny pieniądz.Nikt odpowiedzialności nie ponosi a kase solidną każdy z nich brał i bierze.

Odnośnik do odpowiedzi

odpowiedzialnosc obywatelska,kazdy powinien o to dbac...kontrola naszych pieniążkow z naszych podatkow...trzeba isc na sesje i kontrolować pensje tych BURMISTRZOW i ich pracownikow

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...