Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Proszę bardzo, gmina w runie ale nasi włodarze zarabiają kokosy, a to wszystko z naszych podatków!

Dyrektorka szkoły 95 tyś zł

Skarbniczka 90 tyś zł

Sekretarz 78 tyś

Zastępca ślimaka  50 tyś. zł

To są ich zarobki w roku 2015. Pan ślimak jeszcze nie zamieścił swojego oświadczenia majątkowego.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, BiP napisał:

Proszę bardzo, gmina w runie ale nasi włodarze zarabiają kokosy, a to wszystko z naszych podatków!

Dyrektorka szkoły 95 tyś zł

Skarbniczka 90 tyś zł

Sekretarz 78 tyś

Zastępca ślimaka  50 tyś. zł

To są ich zarobki w roku 2015. Pan ślimak jeszcze nie zamieścił swojego oświadczenia majątkowego.

Jak by mieli za grosz honoru to zastosowaliby zasadę którą Michał wyznawał za kadencji Racina. OBNIŻCIE SOBIE PENSJE JAK TO ZROBILI INNI. Michał za ciebie jest mi wstyd podwójnie. Żądałeś tego od poprzednika i pisałeś tu na forum po dziesięćkroć teraz kiedy piastujesz taka funkcję obniżcie sobie pensje bo naprawdę acie takie prawo i możliwość.Zresztą ja myślę że za zamykanie oczu na żwirownię nie doczekacie końca kadencji czego sobie i Państwu życzę.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, BiP napisał:

Proszę bardzo, gmina w runie ale nasi włodarze zarabiają kokosy, a to wszystko z naszych podatków!

Dyrektorka szkoły 95 tyś zł

Skarbniczka 90 tyś zł

Sekretarz 78 tyś

Zastępca ślimaka  50 tyś. zł

To są ich zarobki w roku 2015. Pan ślimak jeszcze nie zamieścił swojego oświadczenia majątkowego.

Jak na nasze ińskie warunki to oni zarabiają zdecydowanie za dużo zwłaszcza że ich rządy doprowadzają gminę do upadku

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Gość napisał:

Jak na nasze ińskie warunki to oni zarabiają zdecydowanie za dużo zwłaszcza że ich rządy doprowadzają gminę do upadku

Pani dyrektor szkoły zdecydowanie za dużo na ińskie warunki połowa z tego była by odpowiednim wynagrodzeniem tym bardziej że slimak szuka oszczędności jak by jej obciol pensje znalazły by się pieniądze na jeszcze jeden etat 

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, Olo napisał:

Jak by mieli za grosz honoru to zastosowaliby zasadę którą Michał wyznawał za kadencji Racina. OBNIŻCIE SOBIE PENSJE JAK TO ZROBILI INNI. Michał za ciebie jest mi wstyd podwójnie. Żądałeś tego od poprzednika i pisałeś tu na forum po dziesięćkroć teraz kiedy piastujesz taka funkcję obniżcie sobie pensje bo naprawdę acie takie prawo i możliwość.Zresztą ja myślę że za zamykanie oczu na żwirownię nie doczekacie końca kadencji czego sobie i Państwu życzę.

Dobrze napisane Michał był największym krzykaczem o obniżeniu pensji Racina a teraz jest w gminie specjalistą od spraw niepotrzebnych i to za dobrą kasę nie rób jeden 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Gość napisał:

Dobrze napisane Michał był największym krzykaczem o obniżeniu pensji Racina a teraz jest w gminie specjalistą od spraw niepotrzebnych i to za dobrą kasę nie rób jeden 

Ciekawe ile bierze jego kolega z biura imć paluch? On nie składa oświadczenia??????

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Gość napisał:

Ciekawe ile bierze jego kolega z biura imć paluch? On nie składa oświadczenia??????

Zapomniałem dwóch specjalistów od spraw niepotrzebnych paluch to już leń wybitny ma Michał prawdziwego mistrza za nauczyciela

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Gość napisał:

Jak na nasze ińskie warunki to oni zarabiają zdecydowanie za dużo zwłaszcza że ich rządy doprowadzają gminę do upadku

Pan Ślimak jeszcze nie zamieścił oświadczenia bo nie wie jak zaksięgować nie wykazane sprzedane mieszkanie dla swojego sąsiada a sąsiad od tej sprzedaży nie odprowadził odpowiednich podatków do Urzędu Skarbowego.

Odnośnik do odpowiedzi
53 minut temu, Kant napisał:

Pan Ślimak jeszcze nie zamieścił oświadczenia bo nie wie jak zaksięgować nie wykazane sprzedane mieszkanie dla swojego sąsiada a sąsiad od tej sprzedaży nie odprowadził odpowiednich podatków do Urzędu Skarbowego.

Sąsiad płacił ratalnie po 20 tys miesięcznie może tu być problem 

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Gość napisał:

To jeszcze tego nie sprzedał? Ile będzie się z tym pier.dolil? No ale jak ślimak to ślimak!

Racin też chciał sprzedać to krytykował Michał i Włodek a teraz sami mają ten problem. Fajnie jest.? 

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Gość napisał:

A o co chodzi? Proszę o informację.

Bogdanowi to się należało chodzi nachlany z nożem wszystkich zaczepiał myślał że jest nietykalny! Jeździ pijany samochodem a policja nic mu nie robi dziwię się jak ludzie którym pilnuje domów się nie boją jak on codziennie nawalony 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...