Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jakie ty kłamstwa rozsiewasz. W Suchaniu to też układ zamknięty niestety cioci wieży i Liwaka. Tam już dyrektorem jest Jamroży szwagier Jacka obaj miłośnicy wieży która ich wylansowała. Zastępca też z Ińska to dlaczego do OPS mają nie przyjąć reszty sitwy Teresy.Jak widać układ zamknięty działa latami. O Izie pisałeś tylko ty ścierwo.

Najprawdziwsza prawda niestety.

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam. Mam swojego Prezydenta, swoją Premier, swojego Marszałka chcę też swojego Burmistrza.

Nie mam swojego prezydenta,premiera,ani też marszałka.Mam swojego burmistrza i chociaż tyle mi zostało, bo nie muszę się wstydzić.Wymień z nazwiska kandydata na burmistrza,może wart jest akceptacji?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam swojego prezydenta,premiera,ani też marszałka.Mam swojego burmistrza i chociaż tyle mi zostało, bo nie muszę się wstydzić.Wymień z nazwiska kandydata na burmistrza,może wart jest akceptacji?

Nie zaczynaj konwersacji bo wiem od razu do czego zmierzasz. Ja na swojego burmistrza ciągle czekam bo ten jest wyssany z palca komuny. Nigdy nie będzie miał pomysłów na rozwój gminy. Na pewno ty nie zasługujesz na tę funkcję więc oszczędź sobie i nam krytyki.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zaczynaj konwersacji bo wiem od razu do czego zmierzasz. Ja na swojego burmistrza ciągle czekam bo ten jest wyssany z palca komuny. Nigdy nie będzie miał pomysłów na rozwój gminy. Na pewno ty nie zasługujesz na tę funkcję więc oszczędź sobie i nam krytyki.

Okaże sie,że wszyscy urodzeni przed wyborami do sejmu w 2015r."wyssani są z palca komuny".Teoria nie komiczna,ale wręcz niebezpieczna.Wszystkim,którym przyszło żyć w czasach PRL nie należy się życie publiczne.Z racji okresu urodzenia maja byc wylkuczeni?Żeczywiście masz sumienie nie Europejczyka.

Odnośnik do odpowiedzi

Okaże sie,że wszyscy urodzeni przed wyborami do sejmu w 2015r."wyssani są z palca komuny".Teoria nie komiczna,ale wręcz niebezpieczna.Wszystkim,którym przyszło żyć w czasach PRL nie należy się życie publiczne.Z racji okresu urodzenia maja byc wylkuczeni?Żeczywiście masz sumienie nie Europejczyka.

Ci co działali za komuny a po przemianach dalej się z tym obnosili i ich popierali. Np. Liwak w pełni świadomie popierał formację SLD i Działoszewską która w IPN ma wybite na czole. Nie pajacuj bo zginiesz od własnej broni.

Odnośnik do odpowiedzi

Liwak się poznał na grubej i nie chce miec z tym gorylem nic a nic wspulnego czy to jasne

Widzisz obrażasz sam kobietę a jak na ciebie coś napiszą to jesteś bardzo obrażony. To niestety działa w dwie strony.

Odnośnik do odpowiedzi

rekinow w insku brak

Tylko śmieci coraz więcej....Kiedy będą wywiezione ma Manhatan się upomina skoro tak drogo to dlaczego jeszcze nikt nie wywozi???Dlaczego w harmonogramie przez cały rok wywozi się śmieci co dwa tygodnie???? Drożej dużo drożej rzadziej wywożone co kuzwa jest!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko śmieci coraz więcej....Kiedy będą wywiezione ma Manhatan się upomina skoro tak drogo to dlaczego jeszcze nikt nie wywozi???Dlaczego w harmonogramie przez cały rok wywozi się śmieci co dwa tygodnie???? Drożej dużo drożej rzadziej wywożone co kuzwa jest!!!!

No właśnie dlaczego? Może MichałK nam tu łaskawie zechce wyjaśnić?
Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...