Skocz do zawartości

REFERENDUM w SPRAWIE odwołania władz GMINY


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ciemnotą to jesteś ty Wojewoda już Ci pokazał ,chciałeś go ustawiać.

Pokaz niewiedzy jaką baranie pokazałeś na sesji RADY MIEJSKIJ to totalne Dno a twoi rycerze nawet Ci nie pomogli .Czerwony byłeś jak BURAK.Puść sobie nagranie i npowiększ to będziesz dobrze widział.

Co takiego pokazał mu wojewoda, że musi podać przyczynę i podał a twój elektryk szymczyk i tak bez pracy zostanie. Jak chcesz to go sobie weź na pomocnika szybko cię wykoleguje że zostaniesz bez grosza. Poczujesz smak jego rzetelności pracy.

Odnośnik do odpowiedzi

Co takiego pokazał mu wojewoda, że musi podać przyczynę i podał a twój elektryk szymczyk i tak bez pracy zostanie. Jak chcesz to go sobie weź na pomocnika szybko cię wykoleguje że zostaniesz bez grosza. Poczujesz smak jego rzetelności pracy.

Z szymczyka taki elektryk jak z koziej d*** traba ful sprzetu zero talentu
Odnośnik do odpowiedzi

Burak .napiszę dlaczego elektryka zwolniono.

Ty jego podważasz jak bys w tej dziedzinie był najlepsze to jest odpowiedz.

Każdy wie na Ińsku że to zagrywka polityczna

Jak trzymać takiego który z czubkowskim współpracował.Tak każdemu można opinie wyrobić choć to nie rodzina i żadne powiązania.

Było trzech konserwatorów ale że jeden syn zaangażował się w kampanie Jacka ,Szafrana i Michała czyli Ińsko XXI to jego tato jako konserwator musiał zostać.Drugi pan po zawarciu porozumienia przez IFS i Ińsko XXI i pozostawieniu w urzędzie sekretarza jako pracownika gospodarczego to był wpływ na układ aby pozostawić z rodziny trzeciego konserwatora który był najmłodszy stażem.NEPOTYZM I KOLESIOSTWO w wykonaniu rządzących.

Ten Elektryk ograł was razem z urzędnikami.I wy chcecie gminą rządzić.Burak.

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze tak jest że przy redukcji etatów zwalnia się najmłodszego stażem. Nie wiem po co snujesz teorie spiskowe. Szymczyk to był h** i dobrze mu tak. Wcale go nie żałuję i bynajmniej nie jestem uzależniony politycznie ale dobrze zrobili.

Te dobrze to jeszcze czkawką Ci się PATAFIANIE odbije

Odnośnik do odpowiedzi

Co OLO czy Gość jak ci lepiej NARCYZIE .Nic nie piszesz o żwirowni a i o gminie cichutko, o wyciętych drzewach tematu nie poruszasz ,o brakującej kasie dla nauczycieli o o funduszach unijnych o twym waflu przewodniczącym i Zbyszku z wisoli ,reszty już nie będę wymieniał .musisz NARCYZIE poczekać

Odnośnik do odpowiedzi

Idioci ta gmina leży na łopatkach od 25 lat.Tutaj nigdy nie było mądrych zarządzających. Ci ostatni dostali w spadku nocnik pełen gówna.Nie wiem czy taka śmieszna ,czy też głupio naiwna jest ta zbiorowość. Przy okazji ,każda inwestycja szkodliwa dla środowiska powinna być niedopuszczalna w Parku Krajobrazowym i obszarach Natury 2000.Jeżeli dzieje się inaczej to tylko dlatego,że pieniądz s.a. przebija prawo i przepisy. Najgłupsi wypowiadają się najwięcej ,uważając że wszystkich można kupić lub zastraszyć.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak NARCYZ OLO i Gość czyli jedna osoba w dwóch postaciach się czuje.Czy dotarło do świadomości że żwirownia będzie i jeszcze przy tym koszty poniesiecie,.Takim działaniem to tę gminę do rujny doprowadzicie.Już ją prawie doprowadziliście.

Bogdan "ja mówię" 8 lat twoich i Racina rządów do tego doprowadziło. To że ty byłeś za żwirownią pokazało z jakim kretesem przegrałeś wybory w 2014 i 2015 roku. Dlaczego teraz do sejmu nie startujesz już cie PiSiuraki odsuwają takiego działacza partyjnego?

Odnośnik do odpowiedzi

Olo czy Gość czyli Narcyz znów wrzucasz temat zastepczy aby nie pisano o waszej nieudolności.Jesli przywołałes te osoby czy osobę to więcej zrobiły niz ty NIMOTO tyle wtym temacie.

Szukasz kto tu pisze czy bogdan a może racin a może ty sam sobie buraku piszesz.polityla mnie w tym wydaniu nie interesuje interesuje mnie Ińsko i jaką dziurę z niego robicie.Jakby nie bezrobotni to zgineli byście we włąsnym brudzie Co do żwirowni to tak jak pisałem wasza propaganda nic nie pomoże ,to że jest decyzja odmowna to nie znaczy że nie można wydac koncesji na wydobycie .Tyle Narcyzie.

t

Odnośnik do odpowiedzi

Ta pampersowa gadzina ,judasz z wermachtu tylko miesza.Przecież właśnie ty jesteś dobitnym przykładem antymieszkańca. Dla forsy jesteś gotów tyłek szorować.Przestań pleść po prochach.Te zgliszcza ,które zostały po przednikach i jeszcze po poprzedniczce oznaczają tylko problemy.Nie ma mądrych na pozbycie się dożywotniego długu i żadne żwirki w tym nie pomogą.Tak jak to było dotychczas.

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie każdy kto pisze że jest za żwirownią jest właśnie NIEMOTĄ dlatego powstrzymam się od obdzierania tego pajaca ze skóry. Przecież tylko spojrzeć na tego łysego i masz obraz głupoty i paranoizmu. Boże jak ja współczuję jego żonie.....Możesz spokojnie popijać, ćpać co tam lubisz bo marzenia o żwirowni się nie sprawdzą. Doszła do władzy "świeżynka" mają mózgi i co najważniejsze słuchają głosu ludu. Jesteś tu jeden i nie masz prawa głosu kimkolwiek jesteś, bodziem, łysym, andrzejem czy białą myszką. Marzenia o kopalni to tylko twoje zwidy amennnnnnn

Odnośnik do odpowiedzi

Olo czy Gość czyli Narcyz znów wrzucasz temat zastepczy aby nie pisano o waszej nieudolności.Jesli przywołałes te osoby czy osobę to więcej zrobiły niz ty NIMOTO tyle wtym temacie.

Szukasz kto tu pisze czy bogdan a może racin a może ty sam sobie buraku piszesz.polityla mnie w tym wydaniu nie interesuje interesuje mnie Ińsko i jaką dziurę z niego robicie.Jakby nie bezrobotni to zgineli byście we włąsnym brudzie Co do żwirowni to tak jak pisałem wasza propaganda nic nie pomoże ,to że jest decyzja odmowna to nie znaczy że nie można wydac koncesji na wydobycie .Tyle Narcyzie.

t

Ha! Wcale bym się nie zdziwił, gdyby okazało się, że na caffe mieszają właśnie ci dwaj delikwenci, obaj przegrali wybory z kretesem i teraz próbują się odgryzać, robią to po świńsku bo to świnie oderwane od koryta.
Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj Narcyz idz do bogdana , - jest koło oczyszczalni wiesz gdzie ma pole ja jestem tu i smaruję.On wytłumaczy Ci buraku kto uchwałe wstrzymał odnośnie żwiru a kto ja wznowił.Ty szukasz na ty cafe jak szpicel z WSI kto pisze ale spokojna twoja rozczochrana.Umozliwiłes dokończenie uzgodnień dla poszlaki daliście negatywna decyzje co do kopalni ale tak nie jest i wy dobrze o tym wiecie że koncesjana wydobycie jest czymś innym a decyzja czymś innym,także tu ludzi bolszewicką propaganda nie otłumanicie.Jak nie ma obrony to wasza taktyka przywołać Racina ,bogdana ,więże ,pasyułową i nawet swoich ostatnio opisywaliscie jak Izę o innych nie będę przytaczał.

Baw sie w tego ageta bo starość ci na to pozwala ale Gmine buraku prowadz jak należy i z obietnic wyborczych się wywiązuj.Narazie to wyszedł wam nepotyzm i propaganda jak drzewa wycinacie ,lans z wsztskim politykami ,czy to PIS , PSL ,PO,SLD a nawet teraz diabłu byście podali rękę zakase której nie macie.Zobacz na BIP zero zamówień publiczych ,ZERO INWESTYCJI POŁ ROKU ROBIĆ JEDEN CHODNIK .na który kase wyłożył powiat.WEGETACJA Co Do tych wycietych drzew na cmetarzu to napewno .czkawką się wam odbije.Poczytaj sobie co stowarzyszenia maja robić wez statut.TAK NARCYZIE.

Odnośnik do odpowiedzi

co do tych Swiń co napisałes to sam o sobie.Zobacz jak do tego korytasię rwałeś nawet IFS epokochałeś Byłes zdolny dla tego koryta obalić przewodnicząca Terenie za to że kiedys jak tu lądowałeś na spadochronie nie załatwiła sprawy po twej mysli.Teraz z tym swym kampanem mysliśz że rządzisz -to mylisz Się.Ty kapowałes wszytkich i to wiemy kiedy i kogo także jeszcze karty się otworzą.Twoja noc teczek jeszcze nie nadeszła .Dla tego koryta to widelcem w oku bys sobie dał pogrzebać.Zobacz jak zawsze łeb masz czerwony jak cos krecisz i ostatnio na sesji jakkonserwator zagnał Cie w kozi róg-tak buraku wszystko napisałes o sobie.

Odnośnik do odpowiedzi

O co leci ???? Mamy nowe władze które próbują naprawić wasze 8 letnie pierdzenie w stołki. Naprawią tylko potrzebują czasu. Z pustego to i Salomon nie naleje. Bądź cierpliwy i czekaj na lepsze czasy.

Tak Olo.Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł.Lepsze czasy nadejdą i zaczniemy realizować swoje marzenia dotyczące rozwoju naszej gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj Narcyz idz do bogdana , - jest koło oczyszczalni wiesz gdzie ma pole ja jestem tu i smaruję.On wytłumaczy Ci buraku kto uchwałe wstrzymał odnośnie żwiru a kto ja wznowił.Ty szukasz na ty cafe jak szpicel z WSI kto pisze ale spokojna twoja rozczochrana.Umozliwiłes dokończenie uzgodnień dla poszlaki daliście negatywna decyzje co do kopalni ale tak nie jest i wy dobrze o tym wiecie że koncesjana wydobycie jest czymś innym a decyzja czymś innym,także tu ludzi bolszewicką propaganda nie otłumanicie.Jak nie ma obrony to wasza taktyka przywołać Racina ,bogdana ,więże ,pasyułową i nawet swoich ostatnio opisywaliscie jak Izę o innych nie będę przytaczał.

Baw sie w tego ageta bo starość ci na to pozwala ale Gmine buraku prowadz jak należy i z obietnic wyborczych się wywiązuj.Narazie to wyszedł wam nepotyzm i propaganda jak drzewa wycinacie ,lans z wsztskim politykami ,czy to PIS , PSL ,PO,SLD a nawet teraz diabłu byście podali rękę zakase której nie macie.Zobacz na BIP zero zamówień publiczych ,ZERO INWESTYCJI POŁ ROKU ROBIĆ JEDEN CHODNIK .na który kase wyłożył powiat.WEGETACJA Co Do tych wycietych drzew na cmetarzu to napewno .czkawką się wam odbije.Poczytaj sobie co stowarzyszenia maja robić wez statut.TAK NARCYZIE.

co do tych Swiń co napisałes to sam o sobie.Zobacz jak do tego korytasię rwałeś nawet IFS epokochałeś Byłes zdolny dla tego koryta obalić przewodnicząca Terenie za to że kiedys jak tu lądowałeś na spadochronie nie załatwiła sprawy po twej mysli.Teraz z tym swym kampanem mysliśz że rządzisz -to mylisz Się.Ty kapowałes wszytkich i to wiemy kiedy i kogo także jeszcze karty się otworzą.Twoja noc teczek jeszcze nie nadeszła .Dla tego koryta to widelcem w oku bys sobie dał pogrzebać.Zobacz jak zawsze łeb masz czerwony jak cos krecisz i ostatnio na sesji jakkonserwator zagnał Cie w kozi róg-tak buraku wszystko napisałes o sobie.

Uderz w stól a nożyce się odezwą.
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...