Skocz do zawartości

REFERENDUM w SPRAWIE odwołania władz GMINY


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zablokowanie żwirowni będzie wówczas kiedy na komisjach i sesji stanie uchwała o uchyleniu tej durnej co ją Racin podjął. Tylko to satysfakcjonuje wyborców Jacka koniec kropka.

Tak to jest ten kierunek jak najbardziej. Jestem za.

Ja nawet uważam że jak najbardziej służby powinny się Jackiem i Michałem zainteresować za to tempo podejmowania decyzji.

Bardziej to "służby" powinny zając się przewodniczącym bo ten to ma za uszami.

Odnośnik do odpowiedzi

Rajco ja ci juz nie wierzę. Dlaczego mydliłeś oczy na forum po wyborach że uchylicie uchwałę a teraz nic o tym nie wspominasz. Jesteś jednym z tych trzech opozycji który jako czwarty dołączył i kłamiecie.

Racja Olo "rajca" kłamie tak jak Ińsko XXI

Odnośnik do odpowiedzi

Rajco ja ci juz nie wierzę. Dlaczego mydliłeś oczy na forum po wyborach że uchylicie uchwałę a teraz nic o tym nie wspominasz. Jesteś jednym z tych trzech opozycji który jako czwarty dołączył i kłamiecie.

Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł i topieniu w studni teściowej !

Odnośnik do odpowiedzi

Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł i topieniu w studni teściowej !

Wypraszam sobie takie epitety pod adresem mojej teściowej bo jest wspaniałą kobietą a wy bedziecie wszystko robic powoli żeby zeszło wam do końca kadencji FAJNIE SOBIE OBMYSLILISCIE głupole.

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.facebook...16131/timeline/

Brawo Panie Sydor niech podejmą uchwałę o utrzymaniu jako grunt rolny i niech uprawiają. Tylko czy Pana mama jako radna poprze taką inicjatywę. Przecież ścieżki osobiście deptała do Burmistrza żeby zgodził się na żwirownię na Ińsku. Ale Pana prawnicze stanowisko ułatwi nam podjęcie decyzji. Apele są słuszne bo nie będzie przyzwolenia na pomysł trzech radnych Teresy, Krystyny i Marii które widzą w kopalni żwiru Eldorado. Sam Pan przyzna że przez pół wieku kopalni w Storkowie tego Eldorada nie widać wręcz widać upadek. A wieść że w Ińsku planuje się nową żwirownię wykopała z Ińska prawdziwych inwestorów.

Odnośnik do odpowiedzi

Brawa to należą się tym wszystkim mieszkańcom co sie wpisali oprócz Pana Sydora. Wszystkim gratuluję ODWAGI i troski o Ińsko. Jestem wzruszony i poruszony że mieszkańcy tak łatwo nie odpuszczą i wybrana władza która na razie przejada bezproduktywnie nasze pieniądze w końcu coś spełni z danych obietnic. Pan Piotr ma rację paplanina nam nie potrzebna czas podjąć męska decyzję. Bo inaczej szantaże SKSM typu zabieranie banerów i zaprzestanie sponsorowania to przecież kipna a Storkowo to nie leży w naszej gminie???? Liwak nie umie z nimi nawet gadać niby robią na Ginawie ale cały przerób jest po naszej stronie i jeszcze udają obrażonych. Nic im nie dać żadne nowe 17 ha na Storkowie a tym bardziej w Ińsku. Mają kilka innych kopalni więc wynocha z Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi

co tu mówić o żwirowni.Sprzedali się dla psełdo- inwestycji wymiana ogrzewania w świetlicy TPD w Storkowie za zezwolenie wydobycia w pomiędzy Studnicą a Storkowem.Ileż juz razy można tam te ogrzewanie robić,nową świetlice już by wybudowali .

Nowe ogrzewanie świetności temu lokalowi nie przyniesie a dziura w ziemi pozostanie.

Twierdzę że po ciszy jaka tu panowała temat żwirowni jest wywoływany jako zastepczy

Rada miejska nie pracuje .Trzy miesiące nic tylko propaganda w zdjęciowa Pana Przewodniczącego w najlepszym wykonaniu.Flesze aparatów z każdej strony błyskają i nie przepuszczą każdej sytuacji,zrobili sobie nawet zdjęcia przy ściętych drzewach:TOWARZYSTWO PRZYRODNICZE:Kpina

Nich zrobi zdjęcia jak droga i oczyszczalnia ścieków wygląda w Ściennym.

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna wypowiedź Sydora więcej warta niż kilka lat gdakanie naszych radnych :)

Jestem za i popieram tezę.

co tu mówić o żwirowni.Sprzedali się dla psełdo- inwestycji wymiana ogrzewania w świetlicy TPD w Storkowie za zezwolenie wydobycia w pomiędzy Studnicą a Storkowem.Ileż juz razy można tam te ogrzewanie robić,nową świetlice już by wybudowali .

Nowe ogrzewanie świetności temu lokalowi nie przyniesie a dziura w ziemi pozostanie.

Twierdzę że po ciszy jaka tu panowała temat żwirowni jest wywoływany jako zastepczy

Rada miejska nie pracuje .Trzy miesiące nic tylko propaganda w zdjęciowa Pana Przewodniczącego w najlepszym wykonaniu.Flesze aparatów z każdej strony błyskają i nie przepuszczą każdej sytuacji,zrobili sobie nawet zdjęcia przy ściętych drzewach:TOWARZYSTWO PRZYRODNICZE:Kpina

Nich zrobi zdjęcia jak droga i oczyszczalnia ścieków wygląda w Ściennym.

Nie ma się co czarować tak po prostu jest! I już należy to krytykować bo się przyzwyczają i dotrwaja do końca.

Odnośnik do odpowiedzi

tak jest bo komuś się promenady za 1 200 000 zamarzyło

Nie popełnia błędów ten kto nic nie robi. Andrzej coś robił dla gminy a wy nawet budżetu jak należy przygotować nie umiecie. Słowo daję nic nie potraficie a zwłaszcza spełniać obietnic wyborczych. Jakie były kredyty i pożyczki dobrze wiedzieliście nikt tajemnicy z tego nie robił ale jak ktoś darł pazurami do władzy a liczyć nie umie to niby czyja to wina?????

Odnośnik do odpowiedzi

tak jest bo komuś się promenady za 1 200 000 zamarzyło

Słuchaj durni po tej promenadzie chodzisz .i nie zawalaj napo poprzednika .Twoja broszka i całej ekipy żeby wszystko było okey .Chciałeś rządzić to działaj w tej gminie byłeś i rękę podnosiłeś to wiesz jak jest.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie popełnia błędów ten kto nic nie robi. Andrzej coś robił dla gminy a wy nawet budżetu jak należy przygotować nie umiecie. Słowo daję nic nie potraficie a zwłaszcza spełniać obietnic wyborczych. Jakie były kredyty i pożyczki dobrze wiedzieliście nikt tajemnicy z tego nie robił ale jak ktoś darł pazurami do władzy a liczyć nie umie to niby czyja to wina?????

Olo tu STO PROCENT PRAWDY.Najlepsza inwestycja to chodnik na Młynarskiej i za co nie ponosimy kosztów.Nie wiem czy do końca roku skończą.jeszcze maj a zmienic ogrzewanie w Storkowie w świetlicy TPD ale to kopalnia finansuje .Nie wiem na co oni tę kasę wydają.

Odnośnik do odpowiedzi

Ta cisza która była na Cafe to właśnie chyba dokładnie czytali Uchwałę RIO.Debatowali co tu zrobić aby bez wyjść z twarzą ,rzucili przed i teraz temat żwirowni.Problem jest gdzie indziej to budżet gminy.Nic w tym zakresie nie robili a wszystko się pogłębia.Tu propagandy swej nie pokażą jak jest dobrze.Trzy miesiące na wolnym- TO KPINA.

Jednak powtórzę wykonanie ze sprzedaży mienia 2,4% Śmiechu warte-Tu chyba nie ma co sprzedawać.

Odnośnik do odpowiedzi

Ta cisza która była na Cafe to właśnie chyba dokładnie czytali Uchwałę RIO.Debatowali co tu zrobić aby bez wyjść z twarzą ,rzucili przed i teraz temat żwirowni.Problem jest gdzie indziej to budżet gminy.Nic w tym zakresie nie robili a wszystko się pogłębia.Tu propagandy swej nie pokażą jak jest dobrze.Trzy miesiące na wolnym- TO KPINA.

Jednak powtórzę wykonanie ze sprzedaży mienia 2,4% Śmiechu warte-Tu chyba nie ma co sprzedawać.

Kup coś palancie z mienia gminnego, np. działkę w Sciennem, lub jakąś ruderę do remontu a sprzedaż skoczy na 99 %.Dawaj do dzieła..dupku gminny ! A nie nasze szanowne władze opluwać. To jest najłatwiej zrobić !

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...